پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته ی یازدهم سری آ ایتالیا - یوونتوس 7-0 پارما

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
55 پاسخ برای این موضوع

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

JuiR1415134085gxufbn.jpg

یوونتوس - پارما

زمان : یکشنبه، 18 آبان 1393

ساعت 17:30

مکان : یوونتوس آرنا

• juve's fan, Principino, The_God_of_Goalkeepers و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال

fi de nasta TEVEZ

به خودت بیا توز !

16104599238552545697.jpg

پ ن : اونو از خودم دراوردم معنی خاصی نمیده  :fp:  خواستم احساس کنم ایتالیایی بلدم  :fp: 

فک کنم 4 یا 5 بازی هستش توز گل نزده علاوه بر اینکه گل نزده عملکرد خوبیم نداشته

از توز بگذریم خیلی کنجکاوم ببینم ترکیب بازی چیه ایا باز هم 352 یا ...

پارما میتونه زنگ تفریح خوبی باشه برامون تو این بازی

تیم 20 ام جدولی توی یوونتوس ارنا

:: میریم برای 23 امین (؟) برد توی یوونتوس ارنا

• AAG, Principino, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

68178917790814672933.png

ارزش بازیکنان یووه و افتخارات یووه

55228450536568866094.png

ارزش بازیکنان و افتخارات پارما

93030755386744649631.png

41بازی اخیر دوتیم با هم

21006061498367766386.png

62611658100835763876.png

70025494207364964140.png

نتایج بازی های این فصل پارما

11811285959141748339.png

جدول ورنکینگ دو تیم

93910185993386923762.png

• Hossein Salehi, juve's fan, Principino و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال

احتمال اینکه تو این بازی امتیاز از دست بدیم زیاد هستش، مخصوصاً بعد از بازی سنگین با المپیاکوس و بحران مصدومیت در خط دفاعی تیم.

• juve's fan, Principino, Mohammad-SS و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

محمد جمالی

محمد جمالی

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationمازندران - شهر ساحلی محمودآباد

آخرین بازی پارما:

sd5npu9wnr3m27d9mjuf.png

در جدول نکته حایز اهمیت تعداد گل زده هاس که بسیارنزدیکه و این نشون دهنده اینه که در گل زنی بد کار کردیم ولی گل خورده پارما خیلی بیشتره و ما در دفاع خوب بودیم :

r6lk40azqlds5t7t4qtn.png

بازیهای پیش روی یووه :

o49vu72l1qbaytcdd7ik.png

• Principino, Georgia , ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

rgkqiqfovwkli7upfqq6.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

پارما  اون پارمای فصل قبل نیست دونادونی همونطور که تیم ملی رو به فنا داد با پارما هم همین کار رو کرده ...البته بازی قبلی شون رو بردن و شاید به ریتم مناسبشون رسیده باشن اما به طور قطع ما برنده خواهیم بود امیدوارم الگری بیشتر روی سیستم جدیدش کار کنه. تنها نگرانی من از مصدوم شدن بازیکنا تو بازی با پارماست اینها هر دفعه که با ما بزی کردن دو تیم اخراجی دادن ...پالادینو ,دچلیه,از بازیکنای قدیمی ما و کاسانو ,لودی و پا لتا بهترین های پارما هستن....پارما دوتا نقطه ضعف اساسی داره یکی اینکه خیلی راحت ضد حمله میخورن و جلوی بازیکنای تعیین کننده واقعا کم میارن و سعی در خطا کردن یا مصدوم کردنشون دارن....معمولا اگه کاسانو رو ببندیم چیزی از پارما باقی نمیمونه....البته سال قبل یه دفعه مولینارو نقش روبرتو کارلوس رو ایفا کرده بود  :no: ........معمولا 4-3-3 بازی میکنن و دچلیه رو میزاره وینگر. 

• Principino, Mohammad-SS, eⁿzº و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

اگه سانچزو گرفته بودیم کمه کم تا الان 30 گل زده داشتیم، حیــــــــــــــــف ... ! 

• Georgia , ace of glass و یووه ای از این پست تشکر کرده است
dme48gukzvs8_t.jpg

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال

اگه سانچزو گرفته بودیم کمه کم تا الان 30 گل زده داشتیم، حیــــــــــــــــف ... !

بهتره با واقعیت کنار بیایم و دل ب اما و اگر نبندیم و حسرتی نخوریم
حیف اون پنالتی ترزگه بود ک 2003 گل نشد
چیزی ک هستیم الان اینه
  • Principino, moha684, L'Avvocato و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

IL PRINCIPINO

IL PRINCIPINO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 386 ارسال

2q8r8tf.jpg

+ ویدال محرومه .

• juve's fan, Principino, Mohammad-SS و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

269996_166167973522551_1513110404_n.jpg

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

دوستان نظرشون در مورد بازی کردن توز پشت محاجمین چیه ؟ تا حالا سابقه داشته تو این پست بازی کنه ( قبل از یووه ) ؟

• Principino, Georgia , ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

تو منچستر تو این پست بازی کرده و بعد اون جاشو دادن به اندرسون که الان تو فیورنتیناست...

man-utd-roma-tactics-2008.jpg

منتها توز اکثرا جا عوض میکرد....توز قابلیت بازی کردن تو اون پست رو کاملا داره و به نظر من میتونه موفق تر هم باشه

• Principino, eⁿzº, Georgia و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

^

علیرضا این 1-3-2-4 ئه.

توز تا همینجای فصل هم پستش بازی پشت تک مهاجم بود.حالا اون تک مهاجم قراره بشه دو مهاجم.

• juve's fan, Principino, Mohammad-SS و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

^

علیرضا این 1-3-2-4 ئه.

توز تا همینجای فصل هم پستش بازی پشت تک مهاجم بود.حالا اون تک مهاجم قراره بشه دو مهاجم.

وضیفش تغییر نمیکنه توز توی این سیستم هم  یک رابط هست همونطور که قبلا بوده و توی ضد حمله بسیار کاربرد داره توز حمل توپ میکنه و دو مهاجم ما باز میشن ..استفاده از توز توی این پست به نظر من بیشتر به خاطر سرعت دادن به حمله های یووه اونم توی ضد حمله هست ولی به شخصه تا وضع دفاعمون بهتر نشه نمیتونم این سیستمو بپذیرم مگه اینکه ویدال جای توز باشه و توز جای موراتا یا یورنته تا توی توپ گیری بهتر باشیم. ولی باید گل زد پسس وجود توز اونجا ضروریه

• Principino, Georgia و Massimiliano Allegri از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

من بعید میدونم تو این سیستم جواب بده و کلا این سیستم رو دوای درد یووه نمیدونم...توز یکی از خاصیت های تریکوارتیستا بودن یعنی به عمق زدن و مولفه تکنیکی

این کار رو تا حدی داره ولی این که بتونه عقب بیاد و توپ بگیره و بازیسازی بکنه و رابط خط میانی و خط حمله مون باشه رو یه کم بعید میدونم...کلا دوستان این سیستم

سیستم چرتیه** و راه های بستن و قفل کردنش و اجرای ضد تاکتیکش هم خیلی راحته...

** منظورم از تعبیر چرت بودن اینه که این سیستم به شدت به ابزار و بازیکنان خاص خودش متکیه که در حال حاضر

چنین ابزاری علی الخصوص پستی که قراره توز توش بازی کنه تو یووه وجود خارجی نداره وگرنه هیچ سیستمی به

خودی خود چرت نیست... :1:

• Principino, eⁿzº, Prince Claudio و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

^

محمد اتفاقا در مورد توز من معتقدم از پس وظایفش توی این پست بر میاد، نگرانی من از توز نیست و نگرانی من از همزمان بازی کردن یورنته و موراتا هست که عملا ما رو برای استفاده از کناره ها محدود میکنه.بازی با المپیا توز به جناحین میرفت و ویدال مهاجم دوم میشد اما اگر موراتا و یورنته با هم باشن کسی نیست که از جناحین نفوذ کنه و این وظیفه به دوش مدافعین کناریمون میوفته که فاصله شون با دروازه ی حریف خیلی زیاده و پوشش دادن دائمی این فاصله عملا ممکن نیست و خطر ضد حمله خوردن رو برای تیم بوجود میاره.عدم استفاده از کناره ها هم که فقط کار تیم برای رسیدن به دروازه ی حریف سخت میکنه.

اگر هم قراره که توی این چینش توز باز هم به کناره ها بره خب اصلا بهتره از همون اول 3-3-4 بازی کنیم و یکی از بین جووینکو و کومن و یا حتی پریرا رو به عنوان وینگر استفاده کنیم و جناح مقابل هم توز استفاده بشه.

در کل وقتی داریم ریسک تغییر سیستم رو انجام میدیم بهتره سیستم بهتری رو استفاده کنیم، نه این سیستم مرکزگرای با محدودیت های زیاد رو

• juve's fan, Principino, Mohammad-SS و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

در کل وقتی داریم ریسک تغییر سیستم رو انجام میدیم بهتره سیستم بهتری رو استفاده کنیم، نه این سیستم مرکزگرای با محدودیت های زیاد رو

میدونیم الگری رو این سیستم راحت تر کار میکنه در ضمن با هافبک هایی که داریم میتونیم از پس مرکزی بودنش بر بیایم ولی همون مشکل وینگ رو قبول دارم این سیستم استفادش زمانی که یورنته و موراتا با هم باشن سخته ولی موراتا میتونه وینگ هم باشه....با سرعتی که داره

• Principino, Mohammad-SS, moha684 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

29veiq0kopmv0r72hpzv.jpg

ماسیمیلیانو آلگری سرمربی باشگاه یوونتوس در آستانه برگزاری هفته یازدهم سری آ و مصاف با پارما در کنفرانس خبری پیش از بازی شرکت کرد و پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود :

" من ترجیح می دادم رم با فاصله ای 10 امتیازی پشت سر ما باشد تا 3 امتیاز ".

" من شک نداشتم که ناپولی هم به جمع مدعیان اسکودتو بازخواهد گشت و آن ها در چند وقت اخیر در تمامی رقابت ها در سطحی بالا فوتبال بازی کرده اند. ".

" این بدین معنا نیست که یک بازی بد یا یک بدشانسی در بازی ها کیفیت مدعیان را زیر سوال ببرد.رقابت های این فصل متوازن و جالب خواهد بود ".

بیانکونری بازیکنانی نظیر ویدال،بارزالی،آساموآه،اورا،مارونه و کاسرس را در اختیار ندارد :

" من فکر می کنم ما از همان سیستمی(2-1-3-4) که در بازی سه شنبه استفاده کردیم بهره خواهیم برد ".

" من از تابستان تصمیم گرفته بودم که به سیستم قدیمی تیم دست نزنم اما حالا فکر می کنم زمان ایجاد تغییراتی در تیم است.پادوین،اوگبونا یا کیه لینی می توانند در سمت چپ بازی کنند.

ما از یک بازی خسته کننده می آییم و بالانس و تعادل در تیم زمانبر خواهد بود ".

خبر هایی مبنی بر حضور توز در زمین در نقش تریکوارتیستا مخابره شده است :

" برای توز سخت و غیر ممکن است که آمار گلزنی که زود هم آغاز کرد را حفظ کند اما او خوب کار می کند و مهمتر از همه چیز در خدمت تیم است.مشکلی به نام توز در تیم وجود ندارد.موراتا جوان است و نیازمند این است که رشد کند و این در حالیست که یورنته برای ما در باکس حریف به عنوان یک نقطه مرجع به شمار می رود و در هوا هم برتری دارد.من 5 مهاجم فوق العاده دارم که در این میان کومان فرصت زیادی برای عرض اندام پیدا نمی کند اما او آینده درخشانی پیش رو دارد ".

" پارما هفته گذشته اینتر را شکست داد و آن ها تیم خوبی هستند.آن ها آنتونیو کاسانویی را در اختیار دارند که به تنهایی می تواند سرنوشت یک بازی را تغییر دهد.برخی معتقدند او اندکی دیوانه است

اما افراد کمی در جهان هستند که می توانند همانند او پاس دهند ".

" آن ها اعتماد به نفس و شور و اشتیاق خود را دوباره باز یافته اند.آن ها تمام هفته را برای آماده سازی فرصت داشته اند و از نظر روانی و فیزیکی بهتر شده اند ".

" ما باید باهوش باشیم و سرمان را نباید زمانی که همه چیز خوب پیش می رود بیش از حد بالا بگیریم و زمانی که عکس آن اتفاق افتاد آن را به پایین بیندازیم".

بیانکونری سه شنبه در لیگ قهرمانان توانست بازی 2-1 باخته را برگرداند اما ویدال با از دست دادن پنالتی برتری آن ها در مصاف رو در رو را از بین برد :

" آن پنالتی مهم بود.اما ویدال در آن صحنه اشتباه کرد و این برای همه ممکن است رخ دهد.در یک طرف ما برای پیروزی خوشحال هستیم و در طرف دیگر برای آن پنالتی از دست رفته ناراحت ".

" این به این معنی نیست که ما تمامی مشکلاتمان را حل کردیم.ما هنوز باید در بحث تمام کنندگیمان بهتر شویم.تنها راه برای بهتر شدن تمرین کردن و تکرار حرکات و جابجایی ها در جلوی دروازه حریفان بارها و بارها

همانند ورزش بسکتبال است ".

توئیت شما پس از پروزی برابر المپیاکوس و نشانه هایی از راحتی پس از پیروزی بر این تیم :

" این طبیعی بود که زمانی که من به اینجا آمدم هواداران با کونته انس گرفته بودند و استقبال گرمی را از آن ها دریافت نکردم.من همواره رابطه ای خوب مبتنی بر احترام با هواداران دارم و طبیعی بود برای موفقیت و پیروزی به تدریج

نیازمند وقت و زمان بودم ".

• Principino, The_God_of_Goalkeepers , eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4147 ارسال

فابرزیو راوانلی به انتقاد از سیستم سه مهاجمه الگری پرداخته... ,و اغتقاد  دارد این روش جواب نخواهد داد..

او که در دووران لیپی با ویالی و دلد پیرو ترکیب سه نفر مهاجم رو در دوره ی طلایی یووه تشکیل میداد 

گفت که بازی سه مهاجم توز یورنته و موراتا برای نیم ساعت خوب است اما اینکه از اول بازی این کار کرد اشتباه است...

ما در دوران لیپی این گونه بازی می کردیم اما اولین مدافعان تیم هم بودیم.

پیدا کردن بالانس بین این سه مهاجم مشکل است.

اشکال این سه نفر این است که اینها در بعد دفاعی ضعیف هستند اما اگر کسی مثل لاوتزی در میدان باشد کمک کننده دفاعی هست.

ما به همراه ویالی دل پیرو به دلیل کار بدنسازی پر فشاری که انجام می دادیم هم در بعد دفاعی قوی بودیم و هم در جلوی دروازه خطرناک..

تاکنون ترکیب سه نفره ما در یووه تکرار نشده است.

• juve's fan, Principino, eⁿzº و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

شروع تغییر سیستم کاستی هایی رو داره تیم باید تطبیق پیدا کنه .............همین بازی های نظیر پارما و ....بهترین ازمایش برای شروع این سیستمه. ساکی هم تو مصاحبه امروزش از کنته انتقاد کرده و گفته ایتالی باید تاکتیک پذیر تر باشه و کنته باید اینو قبول کنه......توی بازی فردا فقط نگران مصدومیت احتمالی بازیکنا با توجه به سبک پارما هستم....زمینشون هم که همیشه خدا وضعش خرابه ....در نبود ویدال فردا میتونه تست خوبی برای  توز تست  توی پست جدیدش باشه....باید خیلی خوشحال باشیم که دیگه 3-5-2 نیستیم ولی نباید با باخت به سیستم جدید بتازیم. پریرا و کومان میتوننن تو این سیستم شکوفا شن. پیش بینی من از بازی فردا 3-1 به سود ما

• AAG, juve's fan, Principino و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
خب همونطور که محمد هم تو تاپیک پیرلو اشاره کرد آندره ا مصدوم شده و به این بازی نمیرسه به همین خاطر توزی که قرار بود پشت مهاجمین بازی کنه احتمالا میره نوک کنار یورنته و پربرا جاش بازی میکنه...رومولو هم میاد در میانه میدان قرار میگیره...
  • Principino, eⁿzº, moha684 و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی