پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته هشتم سری آ - یوونتوس 2-0 پالرمو

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
48 پاسخ برای این موضوع

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
تیم وضعش خرابه...مشخصا به تحرک و خلاقیت نیاز داره وقتی پیرلو داغون باشه پس خلاقیت نداریم پس باید سرعت بدیم ب بازی ک متاسفانه یورنته اصلا اینجوری نیست.....اما موراتا باید تو بازی باشه....ولی این بازی حساس نیس امیدوارم تو اروپا فقط از موراتا استفاده کنیم و. یورنته هرچه زودتر فروخته شه......کاش امسال سانچز مال ما بود ولی 4 _3_3 بودن و یا بازی دادن ب کومان و جیووینکو نباید اونقدرا تو این بازیها سخت باشه
  • Georgia از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4162 ارسال

بله مساله کمبود خلاقیت در خط هافبک کاملا مشهود است.

وقتی تیم حریف دفاعی بازی میکنه ما به بن بست میخوریم و نمی توانیم وارد محوطه بشیم یا فرصت گل بسازیم.

خداییش گلی که زدیم هم روی ضد حمله تقریبا بود و دفاع پالرم جلو اومده بود.

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
آرتورو ویدال ستاره یوونتوس پس از مدت ها حاشیه و دوری از شرایط خوب ، امروز توانست تک گل یووه را در نیمه اول مقابل پالرمو بثمر برساند . بازیکن شیلیایی یووه در بین دو نیمه در مورد بازی و گل خود گفت :

" من دیدم که بازیکن پالرمو روی زمین افتاده و عقب مانده و توانستم گلزنی کنم. خوشحال هستم بخاطر اینکه گل زدم و با گل به تیم بازگشتم که در حال انجام یک بازی خوب است "

این جواب تو به صحبت هایی بود که در طول این روزها مطرح شده بود ؟

" این برای همه کسانی است که بیش از حد صحبت می کنند ، من تنها در زمین بازی حرف می زنم "

• sia10, moha684, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

"Sina"

"Sina"

...

• اعضا
  • 980 ارسال

یورنته ، خدایا شکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت :141: :141: :141: :141: :141: :141:

• AAG, El rey leon, moha684 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

I Joined Juventus Too Soon

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

:445: :445: :445: :445:

• moha684 و Georgia از این پست تشکر کرده است

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

بالاخره زد لامصب .  البته همونو هم نزدیک بود توز در بیاره از تو دروازه

این جووینکو بیچاره چقدر بد شانسه باز

• moha684 و Georgia از این پست تشکر کرده است

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

Arturo Vidal

Arturo Vidal

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 188 ارسال

پیرلو که رفت تیم جون گرفت

خیلی داغون شده ...امیدوارم دوباره به فرمش برگرده

• moha684, Georgia و ace of glass از این پست تشکر کرده است

I must be strong , life carries on
and although time might heal the pain , the world won't be the same

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
خدارو شکر
خوشحالم چون رکورد پیروزی تو خونمون حفظ شد
۳امتیاز از رم جلوییم
رم نتونست خودشو جم کنه کاش هفته بعد ی گل زود هنگام هم از چزنا بخوره تیم ۱۷امی !! نتونه ب هیچ وجه خودشو جم کنه دلم خنک شه
خوشحالم یورنته گل زد اخر
خوشحالم پیرلو پاس گل داد
ناراحتم چرا بعد گل دوم کومان و جیو رو نیاورد تو 433 تمرین کنیم
نمیفهمم چرا جای پریرا روملو رو نیاورد تو لیخ داره تیکه تیکه میشه دیگه جون نداره بیچاره !

______ Never chase a bitch _______

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال

خوب بازی کرد یووه ، اما خیلی موقعیت هم از دست دادن .. مارکیزیو بی دقت بود ..

این 3 امتیاز خیلی مهم بود ، امیدوارم همینجووری ادامه بدن .. یورنته هم گل زد و فشار روش کم شد ..

خداروشکر که تو چند دقیقه ، 2 تا بازی که واسم مهم بود خوب تموم شد ... 

• AAG, sia10, moha684 و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Pouya

Pouya

گاد خوشحال

• اعضا
  • 1134 ارسال
  • Locationکرج

این بازی یه جورایی بازی بخت برگشته ها بود:دی

اختلاف بازم شد 3 تا و هفته قبل جبران شد. باید با روحیه بالا به مصاف الیمپیاکو بریم و به دو برد در دو بازی آینده نیاز هست. رم هم هرچی بیشتر امتیاز از دست بده بهتره. رقیب نخواستیم.خیلی فشار رو تیم زیاده. من تقریبا با هواداران همه تیم های اسمی در نت و خارج نت در ارتباط هستم. به نظرم هیچ مربی امسال به اندازه الگری تحت فشار نبوده، حتی پپ. (بدون توجه به نتایج اخیر، منظور از ابتدای فصل و انتظار هواداراس) یووه نیاز مبرم داره فعلا آتو دست کسی نده و چند بازی پشت هم پیروز بشه. شاید 1 تساوی در لیگ رو بعدا بشه جبران کرد ولی تساوی در بازی برگشت در تورین با یونانی ها یعنی مرگ الگری.

تصویر

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال

این بازی یه جورایی بازی بخت برگشته ها بود:دی
اختلاف بازم شد 3 تا و هفته قبل جبران شد. باید با روحیه بالا به مصاف الیمپیاکو بریم و به دو برد در دو بازی آینده نیاز هست. رم هم هرچی بیشتر امتیاز از دست بده بهتره. رقیب نخواستیم.خیلی فشار رو تیم زیاده. من تقریبا با هواداران همه تیم های اسمی در نت و خارج نت در ارتباط هستم. به نظرم هیچ مربی امسال به اندازه الگری تحت فشار نبوده، حتی پپ. (بدون توجه به نتایج اخیر، منظور از ابتدای فصل و انتظار هواداراس) یووه نیاز مبرم داره فعلا آتو دست کسی نده و چند بازی پشت هم پیروز بشه. شاید 1 تساوی در لیگ رو بعدا بشه جبران کرد ولی تساوی در بازی برگشت در تورین با یونانی ها یعنی مرگ الگری.

بهتره بگیم مرگ ابروی یوونتوس

______ Never chase a bitch _______

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال

کلودیو مارکیزیو هافبک یووه پس از پیروزی مهم تیمش برابر پالرمو و کسب 3 امتیاز حساس در مورد بازی گفت .

پیروزی و جدا شدن از رُم ..

" اگر امروز ما موفق به پیروزی نمی شدیم باز هم صحبت از بحران شروع میشد "

" پس از تساوی برابر ساسولو و شکست در لیگ قهرمانان امروز فرصت بسیار خوبی بود که پیروز باشیم . پیروزی 0-2 برابر پالرمو سخت بود . و البته مهم شکسته شدن طلسم گل نزدن یورنته بود "

در نیمه دوم بهتر شدید ؟

" اغلب در خانه اینگونه است ، ما در نیمه اول به سختی بدنبال فضا بودیم و در نیمه دوم توانستیم از موقعیت ها استفاده کنیم "

رقابت ادامه دارد ؟

" مطمئنا ، فکر نمی کنم که هنوز اتفاق خاصی افتاده باشد. امیدوارم که بتوانیم همینگونه ادامه دهیم . باید در لیگ قهرمانان هم وضعیتمان را بهبود ببخشیم "

" ویدال در بازی امروز بیشتر مایل به مرکز بود و فضای بیشتری در اختیار داشت "

• juve's fan, moha684, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Pourya Tavassoli

Pourya Tavassoli

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 109 ارسال

فقط خدا رو شکر میکنم که بازی رز بردیم,اگه تو این بازی هم امتیاز از دست میدادیم جمع کردن تیم واقعا سخت میشد بخاطر همین هم بود که الگری ریسک زیادی تو ترکیب نکرد

انگار این پیرلو دیگه پیرلو بشو نیست,جلوی پالرمو هم نتونست راحت بازی کنه و تو دو صحنه بد توپ خراب کرد

وقتی ویدال گل زد و به اون شکل خوشحالی کرد واقعا خوشحال شدم چون جواب خیلی ها رو داد

نکته ی مثبت دیگه ی بازی گل زنی یورنته بود با اینکه بازهم خیلی ضعیف بازی کرد اما این گل میتونه یورنته رو به تیم برگردونه

• AAG, moha684, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

سبا حقشه که بیشتر بازی کنه ! سبکی که تیم کونته بازی میکرد داشت باعث نابودی این بدبخت میشد تو این چند بازی که در نقش توز بازی کرده خیلی خوب بوده من راضی بودم ازش امیدوارم بازی با جنوا همراه با موراتا فیکس باشن بلکه هم توز و یورنته یه استراحتی کرده باشن !

• AAG, juve's fan, mory و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4162 ارسال

الگری باید بداند که بازی دادن همزمان مارکیزیو و پیرلو جان خط میانی تیم رو میگیره و یوونتوس ماشین بدون موتور میشه.

البته با تعویض کردن پیرلو در دو بازی متوالی باید به اقای مکس گفت کارت رو داری میکنی .................

• Georgia و Arturo Vidal از این پست تشکر کرده است

یوونتوس خدای ایتالیا

یوونتوس خدای ایتالیا

عضو جدید

• اعضا
  • 27 ارسال
  • Locationتهران

پیرلو خیلی وحشتناک شده :|  باید یه جایگزین خوب بجاش بیاریم بازی با المپیاکوس هم شاهکار ایشون بود که باختیم ویدال هم که مثل همیشه عالی بود یورنته هم انشالله میشه همون شیرشاه قدیم :)

• Georgia و ace of glass از این پست تشکر کرده است

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

تنها نکته مثبت بازی گلزنی یوری  بود .  چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

امار بازی

56476099593243075305.png

99960590912877095102.png

شوت ها

30606420905997565972.png

سانتر

68180562544768279857.png

66162262396738982608.png

• AAG, juve's fan, aidin_2010 و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

"Sina"

"Sina"

...

• اعضا
  • 980 ارسال

بیش از این نمی توانستم صبر کنم

43929446459510778089.jpg

فرناندو یورنته ، مهاجم بلند قامت یوونتوس ، از به ثمر رساندن اولین گل خود ابراز خوشحالی کرد و اذعان داشت که مصمم است تا به پیشرفت خود ادامه دهد.

"برد بسیار مهمی بود و از سهمی که در این نتیجه داشتم خیلی خوشحالم.

امروز برایم خاص است زیرا اولین گل فصلم را به ثمر رساندم و نمی توانستم بیشتر از این برای آن صبر کنم. این مسلماً در پیشرفت من برای کمک به تیم تأثیر گذار است.

از زمانی که وارد زمین شدیم می دانستیم که چه وظیفه ای داریم. حمله از آغاز بازی. به خوبی آنرا انجام دادیم و چند موقعیت خوب برای گلزنی در نیمه اول داشتیم. این یک نمایش خوب از همه ما بود و باید در همین مسیر ادامه دهیم.

گل زدن از روی کرنر آسان نیست زیرا که مدافعان شما را احاطه کرده اند. من منتظر ارسالی مانند آن بودم تا در مسیر حرکتم قرار گیرد و برای پیروزی گلزنی کنم."

• AAG, juve's fan, El rey leon و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

I Joined Juventus Too Soon

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4162 ارسال

با این سطح پایین بازی و خلق نکردن موقعیت گل زنی و با توجه به اینکه اکثر بازی های مهم یووه در اخر فصل است مثل بازی با توهیر و ناپل و لازیو و الباقی کسب قهرمانی چهارم مورد شک و تردید است.

• juve's fan و Georgia از این پست تشکر کرده است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی