پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته سوم لیگ قهرمانان اروپا- المپیاکوس یونان 1 - 0 یوونتوس ایتالیا

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
101 پاسخ برای این موضوع

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3770 ارسال

فرهاد فکر کنم آلگری همون راه سوم و گند زدن  به تیم رو انتخاب کرده ...

هر مربی بزرگی حسرت این مهره های یووه در خط میانی رو میخوره ولی مربی ما حتی میترسه نفرات درست رو توی چیدمان نهایی تیمش قرار بده .

کاملا مشخصه آلگری جرات نیمکت نشین کردن بعضی از بازیکنان رو نداره و نمیخواد رختکن تیم به هم بریزه ...

اومدیم راه رفتن کبک و تقلید کنیم راه رفتن خودمون رو هم فراموش کردیم ...

• juve's fan, Principino, The_God_of_Goalkeepers و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

onelove.juventus

onelove.juventus

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 1 ارسال
همه ما عصبانیم،از بد شانسی، از بد بازی کردن،از حرف تلخ رقبا،از حوصله بی نهایت آنیلی،اما یوونتوس یعنی زندگیم و از خدا میخوام که اوضاع تیممون تو اروپا خوب شه،ما تو خونه همه امتیازارو میگیریم،
  • juve's fan, mory, Principino و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

ماسیمیلیانو آلگری سرمربی یوونتوس،علیرغم شکست 1-0 برابر المپیاکوس معتقد است یووه شانس خوبی برای صعود دارد و از عملکرد آندره ا پیرلو دفاع می کند.

" من از این بازی تصورات متفاوتی داشتم و ما در نیمه نخست بازی خوب نبودیم ".

" ما از نظر تکنیکی بد بودیم،به اندازه کافی تحرک نداشتیم و به المپیاکوس اجازه اجرای 3 یا 4 ضد حمله دادیم.چیزی که آن ها به دنبالش بودند ".

" در نیمه دوم ما موقعیت های گلزنی متعددی را از دست دادیم.ما اینجا را با یک نتیجه تلخ و ابراز پشیمانی از نیمه اول بازی ترک می کنیم اما ما هنوز شانس خوبی برای صعود داریم ".

" من فکر می کنم ما در نیمه اول اشتباهات بیخودی را انجام دادیم و نتوانستیم بازی را کنترل کنیم.ما بسیار در عمق بودیم و برای چنین بازی به خصوص در نیمه اول لایق سرزنش هستیم ".

پیرلو بسیار ناامید کننده بود و توپ های زیادی را از دست داد به خصوص در صحنه گل :

" من نگران نیستم چون آندره ا برای مدت زمان زیادی دور از میادین بوده و فقط نیاز دارد از نظر جسمانی شرایطش بهتر شود.من امشب به این دلیل به او بازی دادم چون نیازمند بازیکنی بودم که در جلوی مدافعین بازی را آرام کند و

زمانی که المپیاکوس پرس می کند،توپ را حفظ کند ".

" من مطمئنم با دادن زمان و کارهای بدنی بیشتر آندره ا باز هم به فرم بازیکنی که پیش از این میشناختیم باز خواهد گشت ".

" موراتا امشب کیفیت بالای خود را اثبات کرد.چه در نیمه اول و چه در نیمه دوم ".

• Principino, The_God_of_Goalkeepers , sia10 و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

IL PRINCIPINO

IL PRINCIPINO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 386 ارسال

من قبلا گفتم باز هم میگم تیم ما بیش از حد Overrated ـه . البته طبیعی هم هست چون یه فاصله بسیار عمیقی بین سری آ و لیگ قهرمانان به وجود اومده که خود به خود این پارادوکس رو درباره مجموعه یوونتوس و بقیه تیم های مدعی ایتالیایی ایجاد میکنه و نمیشه هم این رو انکار کرد . وقتی تیم 90 امتیازی سری آ 7 گل از بایرن میخوره و قهرمان 102 امتیازی سری آ هم از 3 بازی اول 2 شکست میاره یعنی این فاصله بین 2 رقابت خیلی عمیق تر از چیزیه که فکر میکنیم . متاسفانه سری آ شده بهشت متوسط ها و کافیه کیفیت متوسط و معمولی داشته باشی تا توش پادشاهی کنی ، کونته ، گارسیا ، ماتزاری و آلگری که تو این سال ها تو سری آ واسه خودشون اسم و رسمی دست و پا کردن همگی با تفاوت خیلی کمی نسبت به هم در سطح معمولی و اصطلاحاً Mediocre هستن و وقتی وارد میدون اروپایی میشن کیفیت واقعی اینها نمود پیدا میکنه . بازیکن ها هم همین جورین ، پوگبا ، آساموا ، توز و ... که سوپر استار های سری آ هستن تو اروپا در حد ذخیره های بایرن بارسا رئال و حتی دورتموند و اتلتیکو و ... هم نیستن .

بزرگ ترین ضربه ای که این فاصله عمیق ایجاد میکنه به نظرم از نظر ذهنی ـه ، یعنی مربی تیم که گارسیا باشه فکر میکنه تیمش چون تو ایتالیا قویه همونجوری بازی کنه CL هم میبره ولی نتیجه اش این میشه تو 35 دقیقه 5 تا میخوره ، کونته جلو کپنهاگن نصف تیم اصلیش رو استراحت میده چون فکر میکنه قدرتش تو ایتالیا به خاطر قدرت خودشه نه ضعف بقیه و نتیجه اش میشه اینکه با گل دقیقه آخری بازی رو مساوی میکنه ! یا آلگری که فکر میکنه با همین رویه مربی قبلی میتونه تو اروپا هم موفق باشه و از 3 بازی 2 بار میبازه ! این نتایج نتیجه خود بزرگ بینی تمام عوامل باشگاه های ایتالیایی نسبت به خودشونه که از همون Overrated بودنشون و فاصله عمیق سری آ با لیگ قهرمانان به وجود اومده . به نظرم وقت این رسیده که بپذیریم سری آ هم یه لیگ متوسط اروپایی مثل لیگ پرتغال و هلند و فرانسه و ...  ست. وقتی این رو بپذیریم خیلی مسائل خود به خود حل میشه و میفهمیم مربی هایی که صرفاً تو ایتالیا موفق هستن نمیتونن وزنه ای واسه موفقیت تو اروپا باشن ، یا بازیکن هایی که تو سری آ ستاره هستن قطعاً نباید تو اروپا هم ستاره باشن ، یا همون ترکیب و سیستمی که تو سری آ جواب میده حتماً نباید تو اروپا هم جواب بده . اگه یووه میخواد تو اروپا موفق شه اول از همه باید این رو بپذیره که موفقیت هاش تو ایتالیا به خاطر قدرت خودش نیست و این ضعف سطح سری آ ست که این شرایط رو به وجود اورده ، پذیرفتن این مسئله و داشتن این ذهنیت باعث میشه تیم واسه رقابت تو اروپا توجه ای به سری آ نداشته باشه و برنامه جدا واسه خودش تنظیم کنه. ( مثل پی اس جی که لیگ فرانسه رو گذاشت کنار و بر اساس اروپا تیم بست!)

در کل میخوام بگم بیاید تا زمانی که شرایط اینطوریه از یووه انتظار موفقیت آنچنانی تو اروپا نداشته باشیم و حداقل همه رو واسه باخت مقصر ندونیم ، ظرفیت تیم همینه . اگه قراره مدعی باشیم باید سری آ رو کنار بذاریم و دیدمون رو بازتر کنیم و حداقل حدود 100 میلیون سرمایه به ترکیب تیم تزریق کنیم و یه مربی اسم و رسم دار اروپایی بالای سر تیم بیاریم نه امثال کونته و آلگری و ... که تو سری آ موفق هستن و با سیستم های داخلی میخوان اروپا رو فتح کنن . که انجام این کار ها با شرایط فعلی ایتالیا و یووه تقریباً غیر ممکنه .

• juve's fan, mory, Mohammad-SS و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

269996_166167973522551_1513110404_n.jpg

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

qnvlmdp9oj116t3mzx3w.jpg

روی صحنه گل همونطور که همه مون دیدیم ضد حمله رو توپی شروع شد که پیرلو لو داد اما بعدش شاهکار مدافعین ما تو جاگیری

رو ببینید که گل سرسبدش هم البته جناب اوگبوناست...کاسامی پشت محوطه جاگیری کرده اما اوگبونا مشخص نیست تو این صحنه شرح وظایفش چیه...

نه روی بازیکن صاحب توپ پرس  انجام میده نه با کاسامی من تو من کرده..جایی که میتروغلو صاحب توپه پست اوگبوناس و اونه که باید رو میتروغلو فشار

بیاره و ویدالی که الان اونجاست باید جلو کاسامی باشه....یه ذره درک و شعور تاکتیکی هم جای دوری نمیره به خدا...

• AAG, Juventus FC, Principino و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

^

محمد تا حدودی حق داری اما وقتی توپ توی اون شرایط لو میره و به سرعت به سمت دروازه میاد دیگه فرصتی برای نظم دادن به خط دفاع و جاگیری مناسب وجود نداره.

هرچند توی این صحنه میشد بهتر عمل کرد اما در کل توی شرایط غافلگیری نمیشه انتظار عملکرد صحیح از مدافعین داشت.

• Principino, The_God_of_Goalkeepers و Georgia از این پست تشکر کرده است

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

behnam_juve

behnam_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 475 ارسال

ما هی میگیم این یوونتوس داره عادت میکنه به متوسط بودن

هی بگین نه

کار به جایی رسیده که از متوسط هم داریم میریم پایین

و دردناک اینه که هیچ تغییر رویه ای نمی بنیم در مدریت تیم

جدای هر مشکلی در این تیم

ما به یک مهاجم "سرنوشت ساز" نیاز داریم که تو هر چهار بازی سه بازی برامون گل سه امتیازی بزنه و به بن بستی که سالهاست وقتی میرسیم به خط حمله توپ باهاش مواجه میشه پایان بدیم

و تحرک تو و اطراف محوطه جریمه به وجود بیاره

و خلاقیت داشته باشه دوتا پاس غیر قابل حدس و ده تا پاس قابل حدس دقیق و به موقع بفرسته

یا باید بخریم!

یا یه استعدادی رو کشف کنیم!!!!

خدااااااااا

• Principino, moha684, Georgia و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
حوصله بحث فنی ندارم همتون میدونین
فقط بگم هیچ اعترافی تلختر از این نیس ک امشب ب چندنفر گفتم تیممون ضعیفه خب چیکار میشه کرد ..
واقعا ضعیفیم
این ضعیف بودن برمیگرده به مجموعه فعلی یوونتوس دقت کنین گفتم مجموعه اونم فعلی
کاش دشام برگرده بعد از یورو 16
  • juve's fan, Principino و Georgia از این پست تشکر کرده است

______ Never chase a bitch _______

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4160 ارسال

همه چی رو نباید ربط داد به پایین بودن سری آ

دیگه لیگ ایتالیا از لیگ یونان و سوید که پایین تر نیست...

بنابرین باید عوامل دیگه ای پیدا کرد...

در لیگ قهرمانان به دلیل پول زیادی که به تیم ها میدن تمام حریفان حتی از لیگهای غیر معتبر انگیزه دارند....

در بازی دیشب هم تیم یونانی فهمید که نقطه ضعف یووه در پیرلو است و قبل از گل هم با پرس نه چندان شدید او چند باز پیرلو توپ لو داد...

وقتی پیرلو توپ لو میده فرق داره با لو ذادن های بازیکن های دیگه...

چون همه بازیکها انتظار دارند توپ از پیرلو خارج نشه ولی یکباره اعصاب بازیکنها به هم میریزه...

بعدش هم یووه نیم ساعت آخر بازی سرعتی و تهاجمی شد.....در اروپا باید اینگونه بازی کرد تا نتیجه گرفت. اما چرا تم در نیمه اول اینجور نبود؟

به نظرم بیشت  مساله برمیگرده به انگیزه و سبک بازی و دیر از خواب بیدار شدن یووه تا قیاس لیگها با هم.

• juve's fan, mory, moha684 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

ho3ein_bianconeri

ho3ein_bianconeri

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 136 ارسال
  • Locationshiraz
ما با همین بازیکنان هم میتونستم ببریم اما وقتی آلگری مربی باشه نباید توقعی کرد چون هیچ نکته خاصی واسه مربیگری نداره شاید تو یه فصل یه بار یه شاهکاری کنه
در کل حالا دوستان میخوان ناراحت بشن میخوان نشن یووه این فصل هم با این مربی راه به جای نمیبره پس الکی دل خوش نکنید اگر هم نتیجه ای میگیرم به خاطر بازیکنان هست نه سرمربی

کسی هم خواهشا نگه طرفدار نیستی و فلان باید واقعگرا بود توان الگری برای سری آ هم کمه چه برسه لیگ قهرمانان
  • juve's fan, Principino, moha684 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
[SIGPIC][/SIGPIC]

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

گل صحیح ما گرفته نشد.........اما اینم بهانست .......

بازم اما و اگر اما شانس های ما برای صعود:

بازی بعدی اگه المپیاکوس رو ببریم و قطعا اتلتیکو مالمو رو میبره جدول اینطوری میشه - تفاضل گل ما بهتره

اتلتیک 9

یووه6

المپیا6

مالمو 3

و در بازی با مالمو اگه مساوی بگیریم و احتمالا المپیا تو زمین اتلتیکو میبازه ولی من مساوی گرفتنشونو مینویسم جدول میشه

اتلتیک 10

یووه7

المپیا7

مالمنو4

و تو بازی اخر ایا تو زمین خودش با مالمو داره که باید ببره ویووه هم باید اتلتیک رو ببره.....

اما اگه ما بازی با مالمو رو ببریم و المپیا تو زمین اتلتیک مساوی بگیره جدول میشه

اتلتیک 10

یووه9

المپیا7

مالمو3

بازهم بازی اخر با یک مساوی مارو به مرحله بعد میرسونه........اما نتیجه ها باید طوری بشه که اتلتیک همه بازی هاشو جز بازی با ما ببره.

اما پیش بینی من از جدول اینه

اتلتیک 12

یووه 12

المپیاکوس 9

مالمو3

• Georgia از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
علیرضا همیشه بازیها اینقد راحت و دلخواه پیش نمیره
اگر# بازی رو ببریم از المپیاکوس
اتلتیکم ببره
میشیم 9
6
6
3
(#اگر با اختلاف ۲ گل ببریم دوم جدول میشیم)
بازی بعدی تو خونه مالمو
بعید میدونم بازی اسونی باشه
اصلا بنظرم مهمترین بازی دور برگشته
#اگر بتونیم ببریم
#اگر اتلتیک المپیا رو ببره
جدول میشه 12
9
6
3

من فکر میکنم اتلتیکو سیر میشه تا اون موقع و المپیاکوس وحشی
پس حالت دومی هم در نظر بگیریم ک المپیا تو ویسنته کالدرون مساوی بگیره
جدول B میشه
10
9 یووه
7
3

بازی اخر یووه اتلتیک تورین
اینهایی که پافشاری دارن تو جهنم تورین حتما اتلتیکو لوله میکنیم همونایی هستن که میکفتن بنفیکا رو برگشت 3 تایی میکنیم !!!
اگه#
در خوشبینانه ترین حالت مساوی میگیریم اگه#
بازی المپیا مالمو هم به سود المپیا تموم شه
دوتا جدول داریم
A

13
10 یووه
9
3

جدول بی
اتلتیک 11
یووه 10
المپیا 10
مالمو 3

این وسط فقظ سکته ناقصش میمونه برا ما
بخدا طاقت یورو لیگ (سری ا ۲) رو ندارم
اگه قراره حذف شیم چهارم شیم نریم یورو لیگ از ناپولس و عنتر و فیوره و تورینو و شایدم رم حذف شیم اونحا هم

زیاد امیدوار نباشیم هرکدوم ازین اگه ها نباشن امسالم باید با 6 تا بازی برگردیم با # هامون یه قل دو قل بازی کنیم
  • juve's fan, Georgia و ace of glass از این پست تشکر کرده است

______ Never chase a bitch _______

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

جورجو کیلینی : حق ما شکست یرایر المپیاکوس نبود. مسئولان تیم باید انالیز بهتری میکردند تا در ضد حملات اینطور غافل گیر نشیم. هنوز هم سرنوشت دست ماست و باید قبول کرد که بد شانس هم بودیم.

دروازبان المپیاکوس اقای روبرتو واکاشیزوما گفته که خوشحالم که جلوی الگوی دروازبانیم اقای بوفون تونستم خودی نشون بدم

کاش الکسیز سانچز رو میگرفتیم ولی وضعیت گروهمون دقیقا مثل سال اول کنته که تو اروپا بود شده. ما صعود میکنیم ....امیدوار هستیم

• The_God_of_Goalkeepers , L'Avvocato و Georgia از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

leon

leon

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 5 ارسال

من کلا دیروز سکته کردم دو تا تیمی که طرفدارشون بودم باختن اول تا دقیقه شصت نشستم بازی رئال لیورپول نگاه کردم چون خیال میکردم یوونتوس 3-0 میبره ولی وقتی تا دقیقه شصت بازی لیورپول رو دیدم و مطمئن شدم تیم دومم داره میبازه دیگه گفتم لااقل برم بازی یوه رو ببینم با خودم گفتم لا اقل اون نمیبازیمکه ول وقتی کانال عوض کردم و دیدم 1-0 عقبیم کلا آتیش گرفت............ :fp:  :2:  :fp:

فقط از خدا میخوام این آلگری رو بندازن بیرون با اون زن playboy actress یعنی تیمو به................. کشیده دیگه چی بگم اون اورا رو هم نمیدونم واسه چی گرفتیم واقعا الان من چیکار کنم

دیگه حرفی ندارم نیتیجه استخدام یه مربی بی کیفیت همین میشه........... :fp:  :fp:  :fp:  :14:  :fp:  

• juve's fan, Georgia و ace of glass از این پست تشکر کرده است

juve

+

liverpool 

II

my heart

Pouya

Pouya

گاد خوشحال

• اعضا
  • 1134 ارسال
  • Locationکرج

ترکیب یووه منهای بودن پیرلو و نبود مارکیسیو، شاید بهترین ترکیب ممکن بود. مارکیسیو در فاز اول فصل یکی از بهترین های یووه بود. تنها توجیهی که من می تونم برای بازی نکردنش در لیگ بیارم رفع خستگی و استراحت برای این بازی بود و در این صورت عدم حضورش رو تو ترکیب ابتدایی دیشب درک نمی کنم. حس من اینه که الگری میخواد پیرلو رو حذف کنه. برای حذف بازیکن بزرگ ساده ترین راه اینه که وقتی ناآماده س بهش بازی بدی و برعکس. اگه خوب باشه که نتیجه گرفتی، بد باشه هم کسی نمی تونه خرده بگیره و بعلاوه از ترکیب خارج میشه. در ادامه هم به همین شکل. مربی خیلی راحت از تمرینات می فهمه کی آماده هست و کی نیست و جوری عمل می کنه که به مقصودش برسه و تیم هم ضرر نکنه. امیدوارم حدسم اشتباه باشه. 

دیشب شاید 3 نفر بد نبودن. توز که بهترین بازیکن تیمه جایی که باید به موراتا پاس نداد و جایی که نباید پاس داد، جز 1 صحنه. شاید هنوز به درک متقابل نرسیدن. موراتا خوب بازی کرد و امیدوارم بازی بعدم فیکس باشه. (این تاپیک جدای بازیکنان و مربی هم خیلی خوبه. بعد بازی میری میشوری پهنشون می کنی رو طناب:دی باید کار لذت بخشی باشه.)

پارسال به اعتقاد من در اروپا بهتر از لیگ (در همون مقطع ابتدای فصل) بازی می کردیم ولی در نتیجه گیری و گل کردن موقعیت ها دچار مشکل بودیم. بعلاوه مسخره ترین اشتباه ها و اتفاقات فوتبال به ضرر ما بود، دقیقا برعکس لیگ که خیلیاش به نفع ما بود. این بحث جدای بحث تفاوت سطح تیم هاست. این مشکل بیشتر ذهنیه به نظرم و حل نمیشه مگر اینکه 1 قدرت بزرگ رو حذف کنیم. (که با وضع فعلی بعیده.) در مورد ادامه کار مثل همیشه کارمون گره خورد و البته این بار نوبت صعوده طبق توالی:| بازی برگشت باید ببریم. 2-0 شد که چه بهتر نشد هم نشد. فقط باید ببریم. با مساوی شانسمون به زیر 20% کاهش پیدا می کنه. اگر نتونیم این تیما رو تو خونه ببریم مسلما حقمونه حذف شیم. تو گروهی هم صعود مهمه. اول می شدیم نهایتا 1 دور قرعه آسون می خوردیم، بعدش باید با یه تیم قوی بازی کنیم. به جز بحث مالی فرق دیگه ای نداره 1/8 و 1/4 از دید من.

مهم ترین تفاوت یووه با تیم های بزرگ نداشتن فوق ستاره خط حمله س که وقتی بد بازی می کنی به دادت برسه و از 1 غفلت نهایت بهره رو ببره. نه اینکه خوب بازی کنی، یا حداقل بد بازی نکنی ولی از گلزدن عاجز باشی. یووه (از نظر بازیکن) توانایی شکست دادن هر تیمی رو در تک بازی داره ولی در مجموع و در یک تورنمنت بزرگ تفاوت سطح ما با بزرگان اروپا خیلی زیاده و اون تک بازی هم مدام اتفاق نمیفته. بنابراین انتظارات رو در اروپا بالا نبریم بهتره. شخصا معتقدم صعود می کنیم ولی بعیده در ادامه راه عملکرد درخشانی داشته باشیم. فعلا باید 3 بازی تو لیگ رو ببریم و رم هم امتیاز بده تا حاشیه امنیت ایجاد بشه. تو بحران بریم الگری آدمی نیست که ما رو از بحران در بیاره. کنته مهم ترین ویژگی ش این بود که اجازه نمی داد تیم تو بحران بره و بعد 2 هفته همی چی به روال عادی برمی گشت. یووه هم بیاد دوم جدول یعنی بحران...

• J U V E N T I N I, juve's fan, The_God_of_Goalkeepers و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

تا اینجا یوونتوس 18 مین تیم چمپیونز لیگه

از نظر دفاعی دهمین تیم

از نظر انظباط تیمی ششمین تیم

از نظر حمله سیزدهمین تیم

بایرن و رئال بهترین امار رو داشتن.........مشکل ما عجله برای گل زدن و کند بودن برای حمله کردنه ......مشکل ما مربی تیمه کاش کنته امسال بود اما این تیم میتونه احیا بشه باید صبر کرد و خرید بزرگ کرد ولی با این وضع هم صعود میکنیم

• juve's fan, sia10 و Georgia از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

هر چقدر تلاش کردم که نیمه دوم رو نبینم  و برم بخوابم  ولی نتونستم .  نشد .   چند نکته از بازی بگم :

1 -   اول در مورد گل ما که پذیرفته نشد بگم که  قانون افساید اینه که  در لحظه ای  که تیم  مهاجم توپ رو پاس  میده باید حداقل دو نفر از تیم مدافع  بین مهاجم توپ گیرنده  و خط دروازه باشن  .   از این دو نفر اغلب یکیش دروازه بانه  و اون یکی  یه مدافع  .    . تو گلی که ما زدیم  دروازه بان اومده بود بیرون  و فقط یه مدافع ر خط دروازه بود  .  پس افساید درست بود  و گل مردود 

2- چند هفته پیش هم گفتم  وقتی پیرلو نیست تیم بهتر و روانتر بازی میکنه   و وقتی برگرده به ترکیب  همه بازیکنا تحت الشعاع پیرلو قرار میگیرن  . و پیرلو چون ذاتا ادم مغروریه   دوست داره  کلا تیم تخت نظر اون باشه  .  این همین طوریش هم خوب نیست  چه برسه به این که  پیرلو  هم پشت سر هم توپ لو بده .   همون موقع هم یه عده از بچه ها مخالفت کردن . یه عده اعتراض کردن .  ولی تو بازی های قبلی دقت کردم و تو این بازی دیگه  درست بودم حرفم واسه خودم ثابت شده .  پیرلو در حال حاضر فقط برای ضربه ایستگاهی چیزی خوبه که اونم  دیشب دو تا ضربه ی شاهکار زد تو تماشاگرا .   بهر حال وقتی یکی مثل ندود  در حالیکه هنوز هم بهتر از خیلیاست میاد خداحافظی میکنه بی دلیل نیست 

3 -   انقدر نگین دروازه بان حریف واکاشیزوما بود .    اونایی که فوتبال بازی میکنن و دروازه هم وای میستن میدونن که احمق ترین دروازه بان  دنیا هم که تو دروازه باشه  وقتی 3 - 4  تا توپ صد در صد رو بکوبی به دستاش  و بگیره  شیر میشه  -   دروازه بانی هم که شیر بشه  دیگه گل زدن بهش خیلی سخته .  چون به این اعتماد به نفس میرسه که پس توپای دیگه رو هم میتونم بگیرم 

4 - از موراتای  20 ساله نمیشه خرده گرفت که  اگه هر چی توپ رو مخکم تر بزنی  لزوما خوب نیست .  بلکه بعضی وقتا  یه بغل پای ساده و خونسردانه   100 بار بهتر از محکم کوبیدنه  .   ولی دیگه از توز  باتجربه  دیگه بعیده که نفهمه .   در بازی با رم هم یه  همچین فرصتی داشت که  فقط محکم شوت زد و خورد به دفاع ( همون صحنه که  بعضی ها معتقد بودن توپ به دست مدافع خورده ) .   در حالیکه با یه ضربه خونسردانه دروازه راحت باز میشد  .   ضمن اینکه در یک صحنه با یه پاس ساده  میتونست موراتا رو تک به تک کنه  .  ولی ترجیح داد  گند بزنه .

5 -  به اوگبونا اعتراضی وارد نیست .  وقتی پیرلو یه توپ ساده رو جلوش لو میده دیگه اصلا فرصتی واسه  عکس العمل نمیمونه .

6  -  این همه قبل از بازی  هی اساموا اساموا کردیم  .  ولی یه بار هم از خط میانه زمین جلو تر نیومد  . انتظار داشتم  سمت راست اونا رو اتوبان کنه . 

7 -  از بین دو سیستم  بالاخره یه سیستم بهتره دیگه .   خب تو که میخوای تا دقیقه 70  - 3-5-2  بازی کنی و عقب بیوفتی و بعدش بکنیش 4-4-2    خب مریضی که از همون اول 4-4-2  نمیکنی ؟   همه فهمیدن 3-5-2  به درد اروپا نمیخوره دیگه .

8  -  وقتی ما  پریرا رو داریم با این همه استعداد   واسه چی ویدال که داره افتضاح بازی میکنه رو نمیکشی بیرون ؟  فقط چون اسمش ویداله ؟ اینو دیگه اون صیانکی ابله هم فهمیده بود

9  -   راه رفتن لیخشتاینر داره داد میزنه که بابا من خسته ام .   پس رومولو و په په رو واسه چی داری ؟

10 -  بین دو نیمه هم گفتم . این بازی از اون بازیاست که اگه توپ رو خط دروازه هم بره اینا گل بزن نیستن .   بعضی از بازیا از همون اول قشنگ این حس رو داره 

11 - اگه این بار هم صعود نکنیم  دیگه  واقعا به این نتیجه میرسم  که ما واسه خودمون توهم قدرت داریم .  در واقع هیچ چی نیستیم 

• juve's fan, Principino, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

یووه ای

یووه ای

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 275 ارسال
نظری ندارم 
فقط فاجعه
البته یووه باز هم خوب بازی کرد و نتیجه نگرفت که این بیشتر باعث ناراحتیم هست...

• ace of glass از این پست تشکر کرده است

اندکی صبر، سحر نزدیک است

به زیبایی یک رویا.....

AAG

AAG

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال
  • Locationتهران

جدا که ضد حمله مسخره ای خوردیم .....

79092900685234340349.png

09669910204583321623.png

11769859269409224253.png

22948461055619916326.png

=============================================================

هنوز باید امیدوار بود ، المپیاکو دوتا بازیش با یووه و اتلتیکو خارج از خونه اس .....

یووه دو تا بازیش با المپیاکو و اتلتیکو تو خونه ....

المپیاکو زدنش تو تورین سخت نیس، اگه تو تورین اوایل بازی مثل نیم ساعت آخر بازی دیشب فشار بیاریم و بد شانس نباشیم کار المپیاکو تو همون یه نیمه تمومه ....

.... اگه صعود نکنیم  :fp: .....

• juve's fan, The_God_of_Goalkeepers , Mohammad-SS و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

^

محمد تا حدودی حق داری اما وقتی توپ توی اون شرایط لو میره و به سرعت به سمت دروازه میاد دیگه فرصتی برای نظم دادن به خط دفاع و جاگیری مناسب وجود نداره.

هرچند توی این صحنه میشد بهتر عمل کرد اما در کل توی شرایط غافلگیری نمیشه انتظار عملکرد صحیح از مدافعین داشت.

محمد جان حرف شما رو زمانی میشه قبول کرد که ضد حمله خیلی سریع رخ بده و فرصت فکر کردن و جاگیری رو از مدافعین بگیره...

تو صحنه گل میتوروغلو وقتی وارد محوطه جریمه میشه یه مدت زمان کوتاهی توپو نگه میداره و اوگبونا هم به موقع میرسه ولی به جای

این که یارگیری بکنه مثل بازیکنان آماتور وطنی خودمون محو توپه و اصلا انگار هنگ کرده اونجا...با تمام این تفاسیر همه این حرف ها

و استدلال ها حکم نشودارو بعد مرگ سهراب رو داره...چیزی که نباید اتفاق میفتاد متاسفانه رخ داد...

• Principino, moha684, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی