پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

پخش زنده (فصل 14-15 ) - گرامیداشت کارلو کارکانو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
40 پاسخ برای این موضوع

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال

والا ما دیگه پیر شدیم  :fp:  :1: 
از این روش های جدید خیلی نمیدونم... یاد قدیما بخیر... کد میدادیم شبکه ها باز میشد...  :1: 

اینی که گفتی آدرسش چیه؟ acesteram

قبلا اینجا یکم توضیح دادم

سلام

در مورد دیدن بازی ها

یکی از دوستان چند وقت پیش یه پستی گذاشت در مورد نرم افزار

Ace Stream و سایت http://www.livefootballol.me

که من هر چی گشتم الان پیداش نکردم ولی واقعا ممنونم ازش که اینو معرفی کرد و همینجا میخوام ازش تشکر کنم  و خیلی به کار من اومد و ازش راضیم و چند بازیه راحت دارم با کیفیت عالی تماشا می کنم و مشکلی ندارم و از شر این لینک های زنده و قطع و وصل شدن های پیاپی راحت شدم

شما هم اگه از لحاظ حجم اینترنت مشکل ندارید و سرعت به نسبت خوب دارید استفاده کنید که فعلا من چیز بهتری واسه دیدن به صورت اینترنتی که قطع و وصل نشه و بازیو لحظاتیشو از دست ندید ندیدم

چند حسن بسیار خوبی که داره :

اول اینکه کیفیت که عالی عالی

دوم : قابلت ذخیره بازی را دارید و همینطور توقف پخش را دارید  و اجرا از همون لحظه توقف (خیلی بکار میاد )

و سوم مزیت بسیار خوبی که داره اینه که اگه سرعت اینترنتتون پایین باشه میتونید جوری باهاش کار کنید که هیچ لحظه ای از بازیو از دست ندید و بدون قطع و وصل شدن نگاه کنید

روششم اینه که  مواقعی که سرعت کمه  برای اینکه هی گیر نکنه و متوقف نشه واسه دانلود ،  وقتی که بازی شروع به پخش میشه توقف را بزنید که شروع میکنه به ذخیره کردن و جوری نیست که مثل لینک پخش زنده سرعت کم باشه گیر کنه و هی بپره جلو وبازیو از دست بدید  مثل فیلیمی که دانلود کنید اروم اروم دانلود میکنه با کاننکشن های زیاد (تو سرعت کم خیلی بکار میاد ) و وقتی پخشو بزنید هر چی ذخیره کرده باشه را شروع به پخش میکنه  از همون ثانیه ای که توقف را زدید و اینجوری راحت میتونید بدون از دست دادن بازی به علت گیر زیاد بازیو تماشا کنید

نکته مهمش اینه اگر هم توقف را نزنید و سرعت کم باشه هی قطع بشه موقع پخش از همون ثانیه ای که قطع شده شروع میکنه نه یک دقیقه جلوتر  

من همیشه سرعت کم باشه  اول بازی میزنم رو توقف و یه 5 دقیقه میرم به کارام میرسم و برمیگردم میزنم پخش و راحت معمولا تا اخر نیمه بدون گیر میبینم و اگر هم دوباره وسط نیمه بافر کم اورد که دوباره توقف را میزنم و میرم یه چایی میخورم میام وتا اخر راحت میبینم  :1:  

نرم افزار aceplayer(ace stream media) را  از سایت acestream دانلود کن
بعد از سایت www.livefootballol.me یا سایت های دیگه

برو مسابقه مورد نظرت را پیدا کن چند تا لینک و شبکه داره معمولا arenavision  ها خوبن یکیشونو انتخاب کن یه لینک داخلش داره واسه acestream  بزن رو لینک نرم افزار باز میشه اجرا میکنه یا لینکو بده به نرم افزاز یکم صبر کن شروع به پخش میکنه باقیشم تو اون پست گفتم  اگه سرعت کم بود و... چکار باید کرد (سرعتت خیلی کم بود لینک های پایین بهتره ولی کیفیت کمتر میشه)

• Bianconeri 1897, mory, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی