پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سباستین جووینکو - Atomic Ant

* * * - - 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1735 پاسخ برای این موضوع

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

طرفدار جووینکو نیستم ولی وقتی به بازیکن احتیاج نداری چرا بخری ؟ پولت زیادی کرده ؟

چرا احتیاج نداشت؟؟  یووه مهاجم خوب نداشت و دلپیرو هم اگه اشتباه نکنم فصل آخرش بود.. پس کاملن لازم بود یه مهاجم تکتیکی و فانتزی داشته باشه..اگه لازم نداشت دو بار قرضی نمی فرستاد یه تیم دیگه..ولی نتونست انتظارات رو برآورده کنه

• L'Avvocato, Georgia و D E L P I E R O از این پست تشکر کرده است

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4147 ارسال

ایشون هیچ افری از داخل ایتالیا نداشته اند.

حال فرض می کنیم مربی یووه احمق بود که جوینکو را در پست یا سیستم متناسب جوینکو قرار نداد.

ایا باقی مربیان و تیم های سری آ هم احمق بوده اند که او را نخواسته اند/

قطعا اگر مفیدیت داشت بالاخره یکی از این تیم های میانه جدولی پذیرای او میشد.

• Georgia از این پست تشکر کرده است

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6376 ارسال
  • LocationRasht

^^

تنها چیزی که ایجنتش گفت، نداشتن پیشنهادات مهم بود. منظورش میلان و ناپولی و... ـه.

I am truly surprised that there were no important Italian offers and he was also surprised

-.-.-.-

کنته بود که با شدت و هدت میخواست جووینکو رو برگردونه تو تابستون 2012. مرتبا ازش درمقابل منتقدین دفاع میکرد و در همون حین هم فقط هرچند وقت یبار بهش فرصت چند دقیقه ای میداد!

مشکل جووینکو حقوق 2.2 میلیونیش هم بود، چیزی که حالا دیگه میشه گفت هیچ کدوم از باشگاه های علاقه مند بهش از پسش برنمیومدن. امثال تورینو و فیورنتینا بصورت عمومی در رسانه ها اعلام کردن که جووینکو رو میخواستن ولی از حقوق و درخواستهای حقوقیش برنخواهند آمد (بطور خاصه مونتلا که گفته بود جووینکو برای ما زیادی گرونه). درواقع مسئله حقوقش بود و نه تگی که یووه روش میذاشت.

• juve's fan, Juventus FC, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

کسی اینجا هست که موافق کنار گذاشته شدنش در این نیم فصل باقی مونده باشه؟

الان تو فاز حمله کسی مصدوم نیست و موراتا و کومان بشدت به فضای بیشتری احتیاج دارن تا خودشونو بیشتر نشون بدن.. حضور جووینکو باعث تنگ شدن فضا برای حضور ایندو میشه در عین حالیکه هیچ آینده ای در تیم نداره.. ضمن اینکه ظاهرن با مدیرا هم سر لج افتاده.. 

• Mohammad-SS, Georgia , Camel Blue و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
اگه تو این چندروز بره هم به نفع خودشه هم یووه
یووه : چون حقوق نمیده 1.1 واسه نیم فصلش
خودش : زودتر ب حقوق 8.6 میرسه !

دو نفر ضرر میکنن :
ایجنتش : پورسانت کمتری گیرش میاد
باشگاه مقابل ک باید ی هزینه ای بده به یووه .. مگه اینکه دیوانه شده باشن

پ.ن : با توجه به خریت پرداخت سالی 8.6 میلیون دستمزد همچین خریتی دور از تصور نیس ک همین چندروزه بخرنش
  • juve's fan, Mohammad-SS و Georgia از این پست تشکر کرده است

______ Never chase a bitch _______

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

امروز 28 سالش شد. سایت رسمی باشگاه هم بهش تبریک گفته و یک تاریخچه کلی از دوران بازیگریش معرفی کرده...

واقعا نسبت بهش حس متضادی دارم. یه مواقعی فکر می کنم یک فوق ستاره است، یک مواقعی هم بازیکنی در حد استانداردهای پایین.

ولی به این باور دارم که میزان عملکردش با میزان فاصله از دروازه حریف نسبت مستقیم داره. سر همین بود که خیلی از بچه ها تاکید دارن  توی پست وینگر خیلی خوب کار می کنه تا توی اون محوطه شلوغ جلوی دروازه.....

b1d2b704-badb-4a40-b744-35476b4bcda5.jpg

تولدت مبارک موچه اتمی...

• AAG, juve's fan, Juventus FC و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

alexdelpiero

alexdelpiero

مهدی

• اعضا
  • 885 ارسال
  • LocationRoudan,Hormozgan

فقط میشه گفت حیف شد !

یه بازیکن اصلا یوونتوسی و فانتزی که هم قابلیت رد شدن از بازیکن مقابلش رو به راحتی داشت و هم یکی از بهترین ضربه ایستگاهی زن ها بود . 

بی شک یه کم تنبلی خودش و بیشتر عدم استفاده درست از سبا باعث شد انتقادات غالبا نابه جا ازش بشه و همه برای رفتنش لحظه شماری بکنند !

سرمایه ای بود که سوزوندنش !

• juve's fan, Escanor, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

مورچه هم از همین الان راهی تورنتو شد

• Juventus FC, eⁿzº, alexdelpiero و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

***جووینکو: "در ایتالیا هیچ کسی به من اعتقادی نداشت"

" در ایتالیا مشکلات فراوانی داشتم، آن ها فکر می کردند من بازیکنی هستم که نمی توانم در سطوح بسیار بالا بازی کنم، اما من همواره اثبات می کردم که این تفکر درباره من درست نیست"

" بنابراین، انتخاب من ( اف سی تورنتو) انتخاب درستی بوده است"

در مورد تیم جدیدش هم گفته:

" در زمبن من می خواهم با این پیراهن برنده شوم، چرا که می خواهم بخشی از تاریخ این تیم باشم"

وقتی در مورد صحبت های هم تیمی هایش در یووه در مورد پیوستنش به تورنتو پرسیده شد لبخندی زد و گفت: 

" حقیقت این است که همه ی آن ها می خواستند به ما [ من و تیم جدیدم ] ملحق شوند :22: ."

+ با این مصاحبه اش نشون داد دیگه مسیرش به ایتالیا نمیخوره  :1: 

+ مدیران محترم تاپیکش رو به آرشیو بازیکنان منتقل کنید  :fp:

• juve's fan, Juventus FC, Principino و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

08585301710890063795.jpg

• Juventus FC, Principino, alexdelpiero و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال

***جووینکو: "در ایتالیا هیچ کسی به من اعتقادی نداشت"

" در ایتالیا مشکلات فراوانی داشتم، آن ها فکر می کردند من بازیکنی هستم که نمی توانم در سطوح بسیار بالا بازی کنم، اما من همواره اثبات می کردم که این تفکر درباره من درست نیست"

" بنابراین، انتخاب من ( اف سی تورنتو) انتخاب درستی بوده است"

در مورد تیم جدیدش هم گفته:

" در زمبن من می خواهم با این پیراهن برنده شوم، چرا که می خواهم بخشی از تاریخ این تیم باشم"

وقتی در مورد صحبت های هم تیمی هایش در یووه در مورد پیوستنش به تورنتو پرسیده شد لبخندی زد و گفت:

" حقیقت این است که همه ی آن ها می خواستند به ما [ من و تیم جدیدم ] ملحق شوند :22:."

+ با این مصاحبه اش نشون داد دیگه مسیرش به ایتالیا نمیخوره :1:

+ مدیران محترم تاپیکش رو به آرشیو بازیکنان منتقل کنید :fp:

+ اینکه گفته تورنتو شماره 10 رو بهم پیشنهاد کرد م هیچوقت یووه اینکارو نکرد !! وات د فاز ؟

هرچی بیشتر میگذره از رفتنش بیشتر خوشحال میشم
بنچ وارمر هم نبود !
  • Mohammad-SS, eⁿzº, alireza.de710 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Mohammad-SS

Mohammad-SS

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 857 ارسال

^^^^

حالا که سبا به تورنتو رفته ؛ تصمیم گرفته یه مصاحبه ی طولانی هم در مورد زندگیش ، گذشتش تو یووه و کلا همه چیز انجام بده . اولش نمیخواستم ترجمه کنم و فقط میخواستم گذری بخونم ؛ اما واقعا دلم نیومد یه قسمت هاییش رو شما نخونید ! یه سری از حرفاش حقیقت تلخه ، یه سری دیگه باعث میشه به آدم بر بخوره ! خودتون بخونید :

" کمتر از 48 ساعت که پیشنهاد تیم تورنتو به من رسید ، مدیر این تیم به ایتالیا اومد تا با من حرف بزنه . "

" از اونجایی که رفتن دفوئه به اون ها ضربه وارد کرده بود ، میخواستن مطمئن بشن که من در دسترس هستم . خیلی رک با هم حرف زدیم ! "

" اونا به من پیشنهاد شماره 10 تیم رو دادن ، شماره دهی که هیچ وقت تو یوونتوس به من ندادند !! همینطور یک آی پد هم بهم هدیه دادند که توش تمام اهداف و ارزشای باشگاه ثبت شده بود و این حس خیلی خوبی در من ایجاد کرد . "

" ما یک ساعت با هم نهار خوردیم و اصلا هم در مورد مسائل مالی صحبت نکردیم ؛ من تصمیم رو قبل از دونستن اعداد و ارقام گرفتم . خیلی سر راست تصمیمم رو گرفتم و شروع کردم به برنامه ریزی برای آینده با خانوادم . پدرم جیانی خیلی مطمئن نبود ، اما بعدش اولین کسی بود که به کانادا پرواز کرد ! نمیتونم بیشتر از این برای اومدن زن و پسر کوچیکم جاکوبو به اینجا صبر کنم ، ماه می 2 ساله میشه ! باید یه خونه پیدا کنیم ! "

" نزدیک بود قراردادم رو باشگاه تمدید کنم و چیزی تا تمدید قرارداد باقی نمونده بود ! اما باشگاه بعدش سکوت کرد و بعد به وکیلم گفت سرمربی نظر دیگه ای داره ... آلگری هیچ وقت چیزی به من نگفت . مربی خوبیه ، نتایج هم به اون وابستس ، به هر حال هرکس روش های خودشو داره "

" به کونته زنگ زدم ، باعث افتخار بود که اشتیاقم از پیوستن به تورنتو رو باهاش شریک بودم . راستشو بخواید اصلا در مورد تیم ملی باهاش حرف نزدم و هیچ قولی هم بهم نداد . اما کی میدونه ، شاید یه روز اونم به کانادا بیاد ! "

" هرکی میگه من در کشورم موفق نبودم حسوده ! من دوتا و نصفی اسکودتو با یووه گرفتم ، دوتا سوپر کاپ گرفتم . میتونستم بهتر باشم ، اما جو اطرافم خیلی عجیب بود ، بعد از یه مدت متهم شدم که گلای تاثیر گذاری برای تیمم نزدم ! "

" یک روز کونته من رو از زمین بیرون کشید و به طرفش رفتم و ازم خواست آروم باشم ، با این کارش خجالت زدم کرد . بعدش هم رفت و با عصببانیت با رسانه ها حرف زد و از من دفاع کرد . کونته همچین آدمی بود ! رسیدنش به جایی که الان هست اصلا تصادفی نیست ! "

" میشد بهتر کار کنم ؟ در یک مرحله ی خاص ، من موفق بودم که به گل زنی کمک کنم و بیشتر از این که به افتخارات خودم فکر کنم به هم تیمی هام کمک کنم . هرچند کار عاقلانه ای نبود . بعدش کونته زحمت کشید و اعتماد به نفسم رو دچار مشکل کرد . حتی بهم اجازه نمیداد ضربه ایستگاهی بزنم ! اون موقع راهم رو کلا گم کردم ! "

" اولین قانون تو یوونتوس اینه که باید مواظب خودت باشی ! دل پیرو هم تیمی خوبی بود ، اما مقایسش با من بهم خیلی فشار میاورد . ما با هم تفاوت داشتیم و من هیچ وقت خودمو باهاش مقایسه نکردم . اما برچسب های خاصی که به شما میخوره خیلی سخت عوض میشه ! "

" فیوره ؟ به مونتلا گفتم که دلم میخواد به فیوره برم ؛ اما باشگاه هیچ وقت هیچ پیشنهادی بهم نداد ! "

" از یووه به خاطر همه ی این سال ها ممنونم ، اما الان برام فقط آیندم مهمه و به آیندم فکر میکنم "

" حالا میتونم روی انگلیسی یاد گرفتن تمرکز کنم ! البته اینجا ایتالیاییای زیادی شبیه به پدر و مادرم هستن ، من تو تورین به دنیا اومدم و افتخار میکنم که ریشم از تورینه "

" چه چیزایی از ایتالیا از دست میدم !؟ قطعا اون اسلوموشن های ناتموم و جنگ و جدلای سر داوری رو ! اینجا من میتونم جلوی جرارد یا لمپارد بازی کنم ! حتی شنیدم ممکنه دیناتاله به نیویورک بیاد ! "

Spoiler

• Orphée, juve's fan, Juventus FC و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

تو میری ، آره میدونم

نمیگم که بمون پیشم !

ولی تا لحظه رفتن ، یه عالم عــاشقت میشـــم !

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
حق داره
  • alexdelpiero, Georgia , juvenista و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

بیخود حق داره . حالم بهم میخوره از بازیکنایی که بعد از رفتنشون از باشگاه از اون باشگاه بد میگن . این که کل فوتبال ایتالیا رو مسخره کرده . یکی نیست بگه تا آخر عمر میخوای همونجا بمونی ؟ برنمیگردی ایتالیا ؟

• Orphée, Mohammad-SS, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3750 ارسال

حالا جالبه همون یوونتوسی که به ظاهر حق جناب جووینکو رو نداده و ارزشهای بی حد و مرز ایشون رو نشناخته ، انگشت شمار افتخارات جووینکو رو رقم زده و کاری کرده که در سطح اول فوتبال دنیا و اروپا دیده بشه تا این تیم کانادایی بیاد یه آیپاد بهش بده و یک پول یامفت تقدیمش کنه و اگر ایشون در پارما - ترنانا - سینا - و ... بازی میکرد صد سال دیگه هم به شما از ینگه دنیا پیشنهادی نمی دادند .

بعضی افراد واقعا جنبه خیلی چیزها مخصوصا پول زیاد رو ندارند ...

• Orphée, juve's fan, Mohammad-SS و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

alexdelpiero

alexdelpiero

مهدی

• اعضا
  • 885 ارسال
  • LocationRoudan,Hormozgan

دلخوریش از یووه نبوده ... نذاشتن کارشو بکنه !!!!

" میشد بهتر کار کنم ؟ در یک مرحله ی خاص ، من موفق بودم که به گل زنی کمک کنم و بیشتر از این که به افتخارات خودم فکر کنم به هم تیمی هام کمک کنم . هرچند کار عاقلانه ای نبود . بعدش کونته زحمت کشید و اعتماد به نفسم رو دچار مشکل کرد . حتی بهم اجازه نمیداد ضربه ایستگاهی بزنم ! اون موقع راهم رو کلا گم کردم ! "

• Orphée, mory, Pouya و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6376 ارسال
  • LocationRasht

4-3-1-2 whoow.gif

b291b858a059b762b96e3ea751dfdadbd2d97849

تبدیل به باری رو دوش یووه شده بودم ، جنبۀ مالی هم اما در تصمیمم دخیل بود ...

من از یووه هوادارای نمیکنم ، برا هم تیمیای سابق و طرفدارا خوشحالم ولی حمایت از یه تیم  بحث دیگه ایه ...

• Juventus FC, Principino, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
ديشب تو اولين بازي فصل برا تورونتو، جلوي كلاه سفيدان ونكوور (Vancouver WhiteCaps :nish:) يه پاس گل داد و ٣-١ بردن.

اين ليگ MLS چطوريه؟ مگه همه تيما با هم بازي نميكنن؟ پس چرا كنفرانس غرب و شرق داره؟ هيچ وقت جريان كنفرانس شرق غرب ان بي اي و اينا رو نفهميدم! :22:
  • juve's fan, Juventus FC, Principino و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
^ بصورت لیگ بازی میکنن دوتا 15 تیمه از هر کنفرانس 8 تیم اول میان بالا میرن پلی اف
تیم اول شرق با هشتم غرب دوم با هفتم و به همین ترتیب.. هر تیم برای اینکه از مرحله پلی اف رد بشه و بره مرحله بالاتر باید 4 بازی رو از تیم مقابل ببره حالا میتونه 4 بازی پشت سر هم ببره و 4-0 صعود کنه یا طی 7 بازی 4-3 در نهایت پیروز بشه همه بازی های پلی اف و حتی فینال اینجوری هستن
تیم قهرمان تقریبا باید طی 8 یا 9 ماه 89 بازی رو انجام بده یعنی هر 2 روز یک بازی تقریبا ! و طبق معمول بالای 75 تاشو برنده باشه.. بخاطر همین ان بی ای به نظرم از فوتبال خیلی جذاب تره من خودم رشته ک بازی میکنم بسکتبال هست و هر سوالی راجبش داشتی میتونم جواب بدم
وقت بازی 48 دقیقه مفید در امریکا و 40 دقیقه در سایر کشور هاست اما بازی با تایم های بینش و تایم های استپ شده 2 ساعتی طول میکشه.. بخاطر فشردگی بازی ها آمادگی بدنی بالایی لازم دارن، فقط اینقد بهتون بگم ک اگه زلاتام ابراهیمویچ با تمام قدرتش مثلا به یک بازیکن کوچیک (از نظر چثه)و قد کوتاه (195) مثلا Russel Westbrook تنه بزنه باید چندماه دور از میادین باشه حالا دیگه امثال kevin Durant و tim dunken و Blake Griffin بماند ک فلج و قطع نخاع میشه بی شک ..

تاپیک جیووینکو بود اما امریکا و کانادا رفتن این دردسر هارم داره ک توی تاپیکت صحبت از بسکتبال و لبران جیمز میشه
اومدم که بگم دیشب مث اینکه گل کاشته و یک گل و یک پاس گل برای تیمش فراهم کرده ولی در نتیجه 3-2 بازی رو باختن :1:
  • Juventus FC, tecra, Georgia و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21158 ارسال

- این هفته با یک گل از فاصله 30 متری باعث برتری 1-0 تیمش شد.

• Bianconero Amore, juve's fan, Juventus FC و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی