Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

هفته ششم سری آ- شانس اول قهرمانی 3-2 کفتارهای استان لاتزیو

• Please log in to reply
136 replies to this topic

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6,891 posts

نمیدونم چه انتظاری از آلگری دارید . نمیگم فوق العادس یا از کونته بهتره یا هر چی . همه ما آلگری رو می شناختیم . باید قبول کنیم فکر نمیکردیم تا این اندازه خوب باشه . اگه اول فصل بهمون میگفتن تا هفته 6 . 6 برد 13 گل زده و 2 گل خورده و بازی با رم و میلان تو همین 6 هفته ها باورمون نمیشد

عباس از نظر نتیجه گیری که تیم فوق العاده بوده ولی از نظر سبک بازی و آینده تیم از دید من نگران کننده س...

تیم تو بسیاری از دقایق بازی،برنامه ای برای رسیدن به دروازه حریفان نداره و هر کی برای خودش بازی میکنه...

جز بازی هایی که پریرا تو زمین بود و با توز به عمق میزدن من کار تمرین شده ای از تیم ندیدم...یکی دو تا حرکت 

نظیر نفوذ های لیخت هم انجام شده که دقیقا کاریه که 3 ساله انجام میدیم...اگه تیم همینجور نتیجه بگیره خوبه

ولی تجربه فوتبالیم به من میگه این تیم و مربیش یه جا گیر میکنن که بیرون اومدن ازش کار هر کسی نیست و

میترسم داشته هامونو که براش تو این 3،4 سال خون دل خوردیم وبه زحمت بدست آوردیم رو خیلی راحت از

دست بدیم... 

• mory, eⁿzº, Soheil Bianconeri and 9 others like this

یووه ای

یووه ای

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 275 posts

توتی:اسطوره یا قصابی در لباس یک فوتبالیست؟

http://www.youtube.c...h?v=cVKPHiLURzQ

http://www.youtube.c...h?v=sACp09wa-JQ
http://www.youtube.c...h?v=OpX_fgCeezo
http://www.youtube.c...h?v=pgvmUbd568I

• juve's fan, mory, The_God_of_Goalkeepers and 10 others like this

اندکی صبر، سحر نزدیک است

به زیبایی یک رویا.....

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9,087 posts
  • Locationتهران پیروزی

عباس از نظر نتیجه گیری که تیم فوق العاده بوده ولی از نظر سبک بازی و آینده تیم از دید من نگران کننده س...

تیم تو بسیاری از دقایق بازی،برنامه ای برای رسیدن به دروازه حریفان نداره و هر کی برای خودش بازی میکنه...

جز بازی هایی که پریرا تو زمین بود و با توز به عمق میزدن من کار تمرین شده ای از تیم ندیدم...یکی دو تا حرکت 

نظیر نفوذ های لیخت هم انجام شده که دقیقا کاریه که 3 ساله انجام میدیم...اگه تیم همینجور نتیجه بگیره خوبه

ولی تجربه فوتبالیم به من میگه این تیم و مربیش یه جا گیر میکنن که بیرون اومدن ازش کار هر کسی نیست و

میترسم داشته هامونو که براش تو این 3،4 سال خون دل خوردیم وبه زحمت بدست آوردیم رو خیلی راحت از

دست بدیم... 

محمد بحث منم صرفا نتیجه نیست . حرف من اینه که لیپی و کاپلو و ... که سرمربی یووه نیستن . آلگری شده سرمربی که هنوز که هنوزه یاد اون گل مونتاری میندازه منو . دی

میگم نباید انتظار بیشتر از این داشته باشیم ازش . به نظر منم به مشکل میخوریم ولی اگه بتونیم همینطوری امتیاز بگیریم و فاصلمون زیاد بشه حداقلش اینه که سهمیه رو از دست نمیدیم

• juve's fan, mory, Soheil Bianconeri and 5 others like this

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3,066 posts

r7jitdnamve8x90x77ud.jpg

دلم از این گرفته اسطوره های ما واقعا چقدر شان و شخصیت دارند که جواب بی احترامی های توتی ملعون رو نمیدند و باهاش دهن به دهن نمیشند البته اینها چیز جدیدی نیست نمونش بازی رفت و برگشت پارسال ، پادویین سه برابر تو اسکودتو برده ، نه از نظر اخلاقی اسطوره ای نه از نظر فوتبالی

8yw9mhuycpk94l1zvnre.gif

• AAG, juve's fan, mory and 12 others like this

Buffon#1

Buffon#1

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 139 posts

چه گلی زد بونوچی ... خیلی حال داد ...

اصلا برام مهم نیس چه جوری بردیم ...

بردیم ... همین مهمه ...

الان طبق جدول بدون اشتباهات داوری :

رُم با بیست و یک امتیاز اوله ... (سه امتیاز به خاطر اخلاق ورزشکاریشون بهشون دادن) ...

اینــ ــتر با هجده امتیاز دومه ...

ما هم با هفت امتیاز منفی در رده ی بیستم قرار داریم ...

:troll insane:

بذار دلشون به همین جدول ها خوش باشه ... :troll:

رُمِ جام ندیده ... :fp:

پ.ن: دلم نمیخواست این جمله آخری رو بگم ... ولی امشب تو زمین نشون دادن جنبه ندارن ... اندازه یووه جام داشتن دیگه خدا رو هم بنده نبودن اینا ...

:22:

• juve's fan, FarSH4D, The_God_of_Goalkeepers and 9 others like this

f1e8c3756b8df1046e6d7647cfc4a03f_169_l.J

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4,169 posts

توی دو بازی حساس این فصل به بازیکنی مثل پریرا که توانایی ارسال سانتر و خلق موقعیت گل رو از خود نشون داده فرصت داده نشده...

حضور پریرا در تیم باعث میشه حملات یووه یک بعد و شکل جدید و تازه ای به خودش بگیره

گذاشتن یورنته در ترکیب باعث شده ما همیشه یک تعویضمون سوخته بشه یک تعویض هم به خاطر مصدومیت اتفاق میفته و  در نتیجه فرصت بازی به پریرا و کومان نمیرسه...الگری امشب خطر از بیخ گوشش رد شد ولی دیگه نباید به یورنته بازی بده....چون وقتی یورنته هست شما چرا براش سانتر نمیکنی....من میدونم که ی.رنته از اینکه براش سانتر نمیشه ناراحته....البته بازی بعدی هم فیکس هست ولی این روش جالب نیست.

• mory, Soheil Bianconeri, Georgia and 3 others like this

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Pourya Tavassoli

Pourya Tavassoli

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 109 posts

آقایون خواهش میکنم این مطلب رو بخونید,این رو یکی از دوستان نوشته و من خلاصه ی بعضی حرفاش رو نوشتم!!!! دوست عزیز ما اینجا طرفدار یووه هستیم! اگه یه طرفدار رم بیاد این پست شما رو بخونه دیگه سرمون رو نمیتونیم بالا بگیریم,انتقاد عیبی نداره ولی شما بازی یووه رو گذاشتی رو شانس و رم رو خیلی سرتر نشون دادی.شما یه نگاهی به آماری که دوستمون ace of glass نوشته یه نگاه بنداز بعد این حرفا رو بزن:

1-به نظرم رم خیلی بهتر و پر جنب و جوش تر بود

2-پنالتی اول برای یوونتوس دقیقه یک خورده بیرون از محوطه جریمه بود پس پنالتی نبود بازیکنان یوونتوس با فشار روی داور پنالتی گرفتند ! پنالتی دوم هم فکر کنم اون دقیقا روی خط بود و میشد سخت گیری نکرد و بیرون محوطه گرفت !

3-اگر گل و زده بود امشب یوونتوس بدجور تحقیر میشد این تیم دیگه نمیتونست بلند بشه !

4-نیمه دوم در چند صحنه خیلی عالی ایتوربه خط دفاع ما رو داغون کرد جدا کیلینی کم آورد خیلی شانس داشتیم که به حایی نرسید این حرکت ها !

5-گل بونوچی که روی شانس زیاد به دست اومد و بخت با یوونتوس یار بود که گل و زد ! موراتا هم روی حرکت بچه گانه خودش و دعوای بی خود و بی جهت و نادانی داور اخراج شد همراه با مانولاس.

6-برخلاف اونچه که قرار بود اتفاق بیفته به ثمر رسید و بخت با یوونتوس یار بود که توپ در کور ترین نقطه دروازه با بیشترین سرعت ممکن به ثمر رسید

• Juventus FC, The_God_of_Goalkeepers , Soheil Bianconeri and 6 others like this

Pourya Tavassoli

Pourya Tavassoli

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 109 posts

خیلی هم جالبه 9تا از دوستان هم تشکر کردن,دمتون گرم تیفوسی ها!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Soheil Bianconeri, Georgia , Gin and 2 others like this

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5,922 posts

2aih0lg02bxgqnbrzxjn.jpg

6vivm3d0d11f5mullg07.jpg

• AAG, juve's fan, Soheil Bianconeri and 9 others like this

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6,891 posts

ماسیمیلیانو آلگری سرمربی یوونتوس پس از پیروزی 3-2 برابر رم پاسخگوی سوالات اسکای ایتالیا بود :

" این بازی یک بازی سخت بود و هر دو تیم در برخی اوقات خوب بازی کردند "

" هر دو تیم با عملکردشان تعهدشان را به بازی نشان دادند البته درگیری هایی هم در بازی بود که البته این بخشی از ورزش است در غیر این صورت شما بهتر است به تماشای تئاتر بروید ".

" بازی امشب ثابت نمی کند که ما به وضوح نسبت به رم برتری داریم.ما تیم بزرگی هستیم اما رم هم به همان میزان خوب کار می کند ".

" بچه ها در دو فاز از بازی خوب کار کردند و شایسته پیروزی بودند در عین حال این یک رویارویی متعادل بود و امکان رخ دادن هر نتیجه ای در آن ممکن بود ".

در این بازی 3 پنالتی گرفته شد که دو تای آن برای یووه بود و دو بازیکن هم از زمین بازی اخراج شدند.اگر شما هم جای گارسیا بودید عصبانی میشدید ؟

" من 7 سال است که در سری آ حضور دارم و در طول دوران مربیگریم به ندرت در مورد یک داور عصبانی شده ام.ربط دادن همه چیز به روکی داور مسابقه به هیچ وجه معرف وقایع رخ داده در داخل زمین در طول 90 دقیقه نیست ".

ایا ویدال در زمان شوت والی بونوچی در مسیر دید اسکوروپسکی بود ؟

" بله او بود (اعتراف آلگری) ".

" ما در طی 6 بازی خود در سری آ تنها 2 گل دریافت کرده ایم.ما امشب موقعیت های گل متعددی خلق کردیم و در روش های و شیوه های حمله مان بسیار متغیر بودیم.بچه های خوب کار می کنند.

ما توپ را به نسبت ابتدای فصل بهتر کنترل می کنیم و من فکر می کنم این بسیار مهم است ".

" من گروهی استثنایی را در اختیار دارم که می خواهد حتی بهتر از این کار کند.این تیم از کیفیت فنی برخوردار است و می داند چگونه فوتبال بازی کند.

زمانی که شما چنین بازیکنان مسئولیت پذیری در اختیار داشته باشید شرایط برای یک مربی بسیار آسان است ".

• Juventus FC, FarSH4D, The_God_of_Goalkeepers and 13 others like this

یووه ای

یووه ای

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 275 posts

" بله او بود (اعتراف آلگری) ".

این آلگری هم ماشالا خوب برای جام ندیده ها بهانه درست کرد!

جالبه همه کارشناس های داوری گفتند آفساید نبوده(کاملا واضح بود هم دروازه بان توپ را دید و هم ویدال در جریان شوت نبود و هم شوت شدت زیادی داشت!)

• juve's fan, mory, eⁿzº and 7 others like this

اندکی صبر، سحر نزدیک است

به زیبایی یک رویا.....

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6,891 posts

lfd9gm4naks7layppuhj.jpg

این که قشنگ داره توپو میبینه ...از نوع شیرجه زدنش هم مشخص بود توپو دیده ولی به دلیل سرعت بالای توپ بهش نرسید...

• Bianconero Amore, AAG, FarSH4D and 16 others like this

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 posts
  • LocationFar far away

اصلا تو مسیر توپ نبود ویدال که بخواد افساید باشه. کجاش افساید بود ؟

دیمازیو کارشناس داوری مشهور ایتالیا اعلام کرد پنالتی های اول هر تیم اشتباه بود بقیه گل ها صحیح بود البته اخراج موراتا هم اشتباه بود

من تصویرم قطع و وصلی بود فقط از یه زاویه تونستم ببینم گلو که به نظرم ویدال جلو دید دروازه بان بود

که ظاهرا" اشتباه کردم

ببخشید ;)

• The_God_of_Goalkeepers , Soheil Bianconeri, Georgia and 2 others like this

marchisio_juve_applauso_2017_2018_356x23

And it's killing me when you're away
I wanna leave and I wanna stay
I'm so confused, so hard to choose
Between the pleasure and the pain

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7,863 posts
  • Locationساری

بازی رو ندیدم.

لینک دانلود کامل بازی رو اگه دارید برام بزارید

http://www.sportdown...هفته-ششم-سری-آ/

• eⁿzº, moha684, Georgia and 1 other like this

capture1_gp2v.jpg

Hamed-Bianconeri

Hamed-Bianconeri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 244 posts

در مورد گل سوم یووه اولا که کاملا دروازبان رم کاملا دید داره موقع ضربه زدن بر فرض محال هم که نداشته باشه در این جور صحنه ها فقط در صورتی افساید گرفته میشه توپی که به سمت دروازه میره شدت و قدرت لازم نداشته باشه و داور احتمال بده که دروازبان تیم حریف میتونه توپو مهار کنه که هیچکدوم از این شرایط رو شوت بونوچی نداشت و این شوت رو به هیچ صورت نمیشد مهارش کنی.

رمیها هم میتونن برن پیش مامانشون گریه کنن :yao:

• juve's fan, mory, The_God_of_Goalkeepers and 9 others like this

458v_1_3.jpg

"Sina"

"Sina"

...

• اعضا
  • 980 posts

حرف های توتی قابل قبول نیست

99203437412659449077.jpg

پس از برد دلنشین تیم فوتبال یوونتوس در برابر رم در روز گذشته جوزپه ماروتا ، مدیر ورزشی یوونتوس ، در کنفرانس خبری بعد از بازی در مقابل خبرنگاران قرار گرفت و درباره بازی و صحبت های توهین آمیز فرانچسکو توتی به گفتگو پرداخت :

صحبت های توتی؟

"من احترام زیادی برای او به عنوان بازیکن قائل هستم. این قابل درک است که او از نتیجه بازی ناراحت بود اما حرف هایی که زد قابل قبول نیست. در گذشته یووه بخاطر اشتباه دیگران مجبور به تحمل فشار بوده است اما هنگامی که تیم پیروز شده ، از دیدگاه فوتبالی کاملاً قانونی و با شایستگی این کار را انجام داده است.

در هر بازی شک هایی وجود دارد. شایان ذکر است که رم همانند ما بازی خوبی را به نمایش گذاشت. از دیدگاه تاکتیکی بازی جذابی نبود. ما تمایل بسیاری برای پیروزی در این بازی نشان دادیم و در آخر یک ضربه هوشمندانه این را برای ما محقق ساخت.

هر ساله یوونتوس متهم به حمایت شدن در موقعیت های مشکوک یا ناواضح می شود اما من معتقدم که اینگونه تصمیمات به خودی خود (برای هر تیمی) در طول فصل حتی تأثیر گذار هم نخواهند بود. ما در سه سال گذشته شایسته پیروزی بودیم و آن را نیز با اختلاف زیادی بدست آوردیم و برتری تکنیکی و فیزیکی خود را به رقیبان نشان دادیم."

آیا این تصمیمات باعث عصبانیت تیم های کوچک می شود؟

"رم مطمئناً تیم کوچکی نیست. هنگامی که پنالتی برای ما گرفته شد من به یاد بازی یوونتوس - رم در ورزشگاه المپیک تورین (در سال 2010) افتادم."

ماروتا ادامه می دهد:

"توتی یک ضربه آزاد در دقیقه 47 داشت و په په در دیوار دفاعی بود. توپ به آرنج او خورد ، که مقداری بالا آمده بود و یک پنالتی برای رم اعلام شد. توتی پنالتی را گل کرد تا نتیجه بازی 1-1 شود و بازی همینگونه به پایان رسید. ریتزولی داور بازی بود. آنسال تصمیم به نفع رم بود و امسال نوبت ما بود یک پنالتی از روکی بگیریم."

• AAG, juve's fan, The_God_of_Goalkeepers and 12 others like this

تصویر

I Joined Juventus Too Soon

Atomic Ant

Atomic Ant

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 258 posts

الگری دیشب نا امید کننده بود واقعاً. یه جورایی این برد خفیف باعث شد از زیر تیغ انواع انتقادات بیرون بره. کاری به بازی های قبلی ندارم چون واقعاً خوب بودیم، ولی دیشب اولین بازی در این فصل بود که جای خالی کونته به شدت حس شد. یوونتوس کونته مطمئناً با کنترل بازی بعد از گل اول نهایتاً با اختلاف 4-3 گل این رم رو می برد و حرف و حدیثی هم باقی نمی ذاشت. یوونتوس دیشب با بازی بد خودش اجازه داد که علی رغم حضور توی این جو وحشتناک، رم به این خود باوری برسه که حتی می تونه توی زمین یوونتوس از این تیم جلو بیفته و ببره. این اتفاق برای اولین بار توی 15-10 سال اخیر افتاد که رم واقعاً جرئت کرده بود که می تونه یووه رو ببره چون دو برد خفیف قبلی رو یه جورایی با شانس توی المپیکو تورین گرفته بود نه با اتکاء به توانایی تیمی خودشون.

نهایتاً اینکه این بازی با وجود برد یووه، بعنوان نقطه ی سیاه الگری توی ذهن من می مونه. چه به لحاظ ضعف روانی تیمش توی این بازی که باعث شد تا اواخر بازی واقعاً به دردسر بیفتیم، چه به لحاظ تصمیمات تاکتیکی غلطش در طول بازی که بعنوان مثال با تعویض نکردن لیختشتاینر خسته باعث شد دو بار یوونتوس از همون سمت توسط جرووینیو به شدت تا مرز گل خوردن پیش بره، و چه به لحاظ مصاحبه ی بعد از بازیش که تقریباً افتضاح رو تکمیل کرد. صادقانه رفتار کردن به خودی خود توی شغل "مربیگری" رفتار احمقانه ای هست ولی دیشب الگری زمانی حماقت رو به سر حد کمال رسوند که خیلی مطمئن بعد از بازی گفت گل سوم یوونتوس آفساید بود و فشار رو انداخت روی تیم خودش در حالی که دیشب از اسکای گرفته تا Rai  و غیره برای افراد بی طرف هم این صحنه مشکوک بود و اصلاً آفساید بودنش ثابت شده نبود. صبح امروز هم با عکسی که از زاویه ی پشت منتشر شد مشخص بود دروازه بان کاملاً دید داشته و اصلاً گل درست بود!

46358569552006055057.jpg

در مورد پنالتی های گرفته شده برای یووه هم خیلی صحبت میشه ولی در مورد صحنه ی قبل این پنالتی ها که توی 6 قدم هولباس پای مارکیزیو رو زد و می تونست پنالتی باشه هم دیگه کلاً صحبتی نیست. یا پنالتی روی توتی که اون هم سخت گیرانه بود چون اصلاً توپ جهت بی ربطی رو نسبت به محل خطا داشت. این بازی بیش از اینکه بشه گفت داور یک طرفه سوت زده باید گفت داور بازی رو خراب کرد. واقعاً بازی رو خراب کرد ...

• juve's fan, Juventus FC, mory and 12 others like this

lotfimostanad.jpg

به زخمه ای که غمت می زند ز راه مرو ...

IL PRINCIPINO

IL PRINCIPINO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 386 posts

28542556134473607805.jpg

74666407963415641995.jpg

76683332716032753540.jpg

اگه این 2 صحنه پنالتی نبوده پس چی بوده ؟ :1:

• juve's fan, FarSH4D, The_God_of_Goalkeepers and 9 others like this

269996_166167973522551_1513110404_n.jpg

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6,960 posts

چزاری داور شناخته شده ایتالیایی در مصاحبه با توتواسپورت در مورد داوری بازی یوونتوس - رُم گفت :

" در صحنه ای که خطای پنالتی مایکون گرفته شد (گل اول یوونتوس) ، خطای هند صحیح نبود زیرا دست او به بدنش چسبیده بود و این نمی توانست پنالتی باشد . همچنین در صحنه گل اول تیم رُم ، آقای روکی دید خوبی نداشت و در آن صحنه خطای توتی را که ابتدا با دست تعادل لختشتاینر را بر هم زد ندید ، بنابراین پنالتی رُمی هم مردود بود . پنالتی دوم تیم یوونتوس نیز بدرستی اعلام شد زیرا پیانیچ بر روی خط محوطه جریمه پای پوگبا را لمس کرد و خطا درون محوطه انجام شد .

87023575907569681475.jpg

17007187755298046288.jpg

این کارشناس داورس همچنین در مورد گل سوم یووه و اعتراض رُمی ها مبنی بر اینکه ویدال دید ِ دروازه بان رُم را گرفته بود ، گفت : زمانی می توان این صحنه را را آفساید اعلام کرد که ضرب ِ توپ کم باشد و دروازه بان در حالی که دیدش نسبت به توپ از بین نرفته باشد توپ را مهار کند . اما در این صحنه ، شوت بونوچی بسیار محکم زده شده و ویدال هیچ تاثیری در دید دروازه بان نداشته است در نتیجه گل کاملا صحیح است .

64242577048752208834.jpg

در مصاحبه ای دیگر نیز کارشناس داوری اسپورت مدیاست ، دی مارکو در مورد اتفاقات این بازی گفت :

" در صحنه اعلام پنالتی نخست برای یوونتوس ، توپ به دست مایکون برخورد کرد و این اتفاق بر روی خط محوطه جریمه بود و نمی توانست دلیل درستی برای اعلام پنالتی برای یووه باشد . در صحنه خطای پیانیچ بر روی پوگبا و اعلام پنالتی ، پیانیچ بر روی خط محوطه جریمه پای پوگبا را زد و در ادامه این خطا به داخل محوطه هم کشیده شد . بنابراین این پنالتی صحیح بود "

" در صحنه اعلام خطای پنالتی برای رُم ، خطای نخست را توتی انجام داد و بنابراین نباید برای رُم اعلام پناتی میشد "

• juve's fan, FarSH4D, The_God_of_Goalkeepers and 12 others like this

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1,143 posts
چرا ویدال از ترکیب یووه کنار رفت؟

دلیل خط خوردن آرتورو ویدال از ترکیب اصلی یوونتوس در بازی این تیم مقابل آ اس رم مشخص شد.

به گزارش وبسایت نود، کنار رفتن ویدال از ترکیب اصلی بیانکونری ها یک دلیل غیرفنی داشته است. گاتزتا دلوا اسپورت گزارش داد که دلیل نیمکت نشینی وی ، کتک کاری بازیکن شیلیایی در یک کافه در روز پنجشنبه گذشته بوده است.

بدین ترتیب آلگری پاسخ رفتار غیرورزشی این بازیکن در خارج از زمین فوتبال را با کنار گذاشتن وی از ترکیب بازی مهم یووه در مقابل رم داده است.

• juve's fan, eⁿzº, moha684 and 4 others like this

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users