پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماسیمیلیانو آلگری - Mad Max

* * * - - 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5440 پاسخ برای این موضوع

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

فقط از علگری بر میاد جلو تیم ده نفره اونم تیمی بحران زده و درجه 2 مدافعشو بکشه بیرون یه مدافع وارد کنه

• mory, eⁿzº, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

این قدر گیر الکی ندید ، به قول الگری تو شیش هفته بیشتر از این مقدار که نمیشد امتیاز جمع کرد ، میشد !؟

• MaMpIeRo, tecra و amirali2001 از این پست تشکر کرده است

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

گیر الکی ؟!  :39: 

حالا شما نتایج برات مهمه ما برامون بازی زیبا (حالا زیبا هم نه قابل تحمل) هم مهمه  :1: فوتبال نگاه می کنیم که لذت ببریم نه اینکه منتظر باشیم شاید ماه مارس یه بازی قشنگم کنار نتیجه دیدیم

با هزار بدبختی یجا پیدا می کنیم بازیو بشه دید یا کلی گیگ صرف دیدن بازی می کنیم که بازی قشنگ بببینم

طرفدار هر بازی 100 یورو می ده بره ورزشگاه نتیجه رو ببینه ؟  :1: 

• mory, Principino, MaMpIeRo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

یووه همیشه اول فصل لنگ میزنه ، چیز جدیدی نیست.

اون تعویض دفاعی هم نشان از عدم اطمینان الگری از خط دفاع بود که خب حق م داشت.

• MaMpIeRo, tecra, Senmorta و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6396 ارسال
  • LocationRasht

به مناسبت اخراج کارلتو .. (نقطۀ مثبتش اینه که میتونه جانشین ونتورا تو آتزوری بشه هر چند هووی مونتلا هم هست!)

- پردرآمدترین مربیای اروپا و جایگاه دهم آلگری (ونگر رو :22:) :

11.jpg

./ از مکس که بگذریم (هنوز باخت کاردیف رو بلحاظ احساسی هضم نکردم ، واسه همین نظر نمیدم! :fp:) ، کنته و زیدان حقوقشون به نسبت بازدهیشون خیلی کمه..

./ بایرن باید تا قرون آخر حقوق 12 میلیونی کارلتو رو تا تابستون 2019 بده ، مگه اینکه قراردادش بند فسخی چیزی داشته باشه! ایکاش یروز ما هم به همچین قدرت اقتصادی برسیم..

./ از بیرون که سلطۀ بایرن و یووه تو لیگاشونو نگاه میکنی ، بنظر کار آسونی میاد که نان استاپ بهترین باشی ولی اخراج آنچلوتی نشون میده که اونقدرا هم آسون نیس..

./ پپ شاید ستاره محور باشه ولی 3 سال بایرنو بعد از 3 گانۀ هاینکس تو بالاترین سطح نگه داشت در حالیکه امثال علیفر مسخره ش کردن! :fp:

./ اگه دوران گوآردیولا شکست تلقی میشه درحالیکه بایرنش فوتبال چشم نوازی بازی میکرد و کسی نبود که ازشون نترسه ، اونوقت دوران کارلتو که همۀ بازیکنا رو برده تو حاشیه چیه؟! گوآردیولا به مدیرای بایرن توخل رو پیشنهاد داده بود ولی...

P.S : پردرآمدترین مربیای سری آ (آلگری پردرآمدترین مربی تاریخ ایتالیا هم هست + بونوس قراردادای مونتلا و آلگری محاسبه نشده) ..

• mory, Principino, Pinturicchio و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

وتبال بسیار ساده است و پیچیده کردن آن کار اشتباهی است. شما باید بر خلاف حرکت رقیب خود باشید، اگر آنها حمله کردند، شما دفاع کنید و اگر آنها دفاع کردند، شما باید حمله کنید.

درسته که درست میگه اما عمیقا فکر کنی داره غلط میگه 

• mory, MaMpIeRo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3752 ارسال

به نظرم اشکالش همینجاست همانطور که علیرضا گفت .

اگر نگاهت به فوتبال همیشه به این شکل باشه تبدیل به یک تیم منفعل میشی که از شرایط حریفش تاثیر میپذیره و هیچگاه بدنبال انفعال حریفت نخواهی بود .

• Orphée, tecra, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

برخلاف ما بایرن بازیکن سالاری رو انجام داد البته 5 نفر بودن ک مشکل داشتن نه دو نفر ولی اشتباهشونم همین بود ک انجلوتی رو انداختن بیرون الان خدارو شکر بایرنم رفته قاطی باقالیا ..........اونوقت دوستان  ب شکل دشمن وار میگفتن بونوچی رو نگه میداشتن الگری رو مینداختن بیرون  :fp:  :pray 1: والا

اگه انجلوتی بیاد میلان خودشو کوچیک کرده چون تو تیم ملی نرفته ب دلیل نداشتن بازیکن سطح بالا میلان هم نمیاد با چارتا چاقال بیاد سخت رقابت کنه 

• Orphée, mory, El rey leon و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2636 ارسال
آلگری خشمگین ...
  • tecra, Georgia و ace of glass از این پست تشکر کرده است

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

مربی عزیز از شما استدعا دارم که اینقدر با ترکیب تیم برنده ور نری ، نه به  اون جلو ملو ها ور برو نه به خط دفاع ور برو ،مثل این بازی گندش درمیاد بعدا جمع کردنش سخته .
هی ترکیب تیم رو انگولک نکن ، نه ماه دیگه معلوم نیست کی به کی میشه ها !!!
همون روگانی رو بزار وسط ، حداقل اگه سوتی میده قیافش قابل تحمله عین این بن عطیه نیست .
دفاع چپم اون آساموا عزیز رو بذار رو نیمکت کنار خودت که از حضورش فیض ببری ما هوادارا تحمل این همه خوشبختی رو نداریم ، اگه هم رو نیمکت نَشست ببرش خونتون ، در کنار منزل !! 

یه سری بازیکنا هم هستند میاند تو میتونند یه تغییرایی ایجاد کنند . اونا هم چیزای خوبیند میتونی استفاده کنی ازشون . فقط از اون خوباشون استفاده کن استورارو به عنوان یار تعویضی نیست اصلا . اگه خیلی اصرار داشتی که استوارو رو بازی بدی یه یار از تیم حریف بکش بیرون بعد استورارو رو بیار تو ، اینجوری شاید معادلات برابر بشه .

چهار تا نیم فصله اوله اعصاب نذاشتی برامون .

• mory, Principino, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

مربی نمیتونه از نیمکت های قوی امسال استفاده نکنه تیم اگه امسال ب کنار سال بعد بخواد موق بشه باید همه تیم در یک حد تاکتیکی برسن با امثال اتالانتا امتیاز نگیری بهتره تا تیمت اصلا خوب بازی نکنه .....تیم باید 30تا بازیکنش کاملا در یک حد بشند.....ب نظرم این ریسک ها در اینده نزدیک جواب میده .....صبرمون کمه یکم بگذره  جوزی بشه ک تیم هرکیو ک بخواد بتونه تو خودش جا بده 

ترکیب چرخشی ب شرطی ک تیم هماهنگ شه واقعا عالی میشه تا اینکه مثل ساری نیمکت خوبی نداشته باشی جلوتر یکی مصدوم شه و .....خداحافظ جام

• Pinturicchio, tecra, Georgia و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

arj.turini

arj.turini

عضو جدید

• اعضا
  • 28 ارسال
دوستان الگری یه مصاحبه کرد که شاید ۵ یا ۶ سال آینده مربی گری رو بزاره کنار حالا این به کنار بعد الگری چه مربی ای رو مناسب یووه میدونید که واقعا امکانش باشه و بشه بیاد؟
  • Orphée, mory, AliReZaZa و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2636 ارسال
^
با نام و یاد خدا؛ آنتونیو کونته.
  • mory, Principino, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

زیدان- سیمونه اینزاگی

• Orphée, mory, Principino و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

در حال حاضر که آنچلوتی بیکاره و گزینه ی خیلی خوبیه ولی خب معلوم نیست که وقتی آلگری رفت هم بیکار باشه

از بین بقیه مربی ها هم که احتمال اومدنشون هست (به خاطر در دسترس بودنشون به لحاظ قیمت یا ارتباطشون با باشگاه در گذشته!) کونته که بدون کوچک ترین شکی یک گزینه ی خیلی خوبه

زیدان و سوسا هم هستن که من روی جفتشون هنوز هم شک دارم!

گروسو هم توی پریماورا خوب بود و باید دید که در ادامه چه کار می کنه...

شاید بعدا گروسو هم گزینه ی خوبی به حساب بیاد(من که شخصا خیلی خوشحال می شم اگه گروسو مربی یووه بشه یه روز)

اسپالتی و ساری و دی فرانچسکو هم مربی های خوبی هستن و چند ساله که داریم کارشون رو می بینیم

به غیر از همه ی این ها من فکر می کنم که دونادونی هم مربی خوبیه و خیلی به درد تیم ما می خوره

دوست دارم ببینم دونادونی اگه مربی ما یا حتی یک تیم قدرتمند دیگه بشه چکار می کنه

بعد از تیم ملی به نظرم نتایج خوبی گرفته

سبک بازی ای هم که تیمش ارائه می ده مورد پسند منه

مربیگری پیرلو هم می تونه جالب باشه...

البته به شرطی که توی 2-3 تا تیم قبلش مربیگری کرده باشه و نتایج خوبی گرفته باشه...

• Orphée, mory, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4147 ارسال

انچلوتی که دو سال در یووه بازنده بود و در اوج قدرت یووه را دوم کرد.

در گام بعدی مانع از قهرمان شدن یووه در اروپای 2003 شد.

موفقیت های بعدی ایشان هم در باشگاههای مکنت دار اروپایی حاصل شد.

ضمن اینکه ایشان فصول بدون موفقیت زیادی هم داشته و نباید فقط به فکر چند قهرمانی شان در اروپا محدودانه نگریست...مانند هیچ گاه قهرمان نکردن میلان در ایتالیاپ

بعدش هم دلشیفته شدن به باشگاه های پولدار و کم جلوه دادن لیگ ایتالیا در گفتار ایشان

• mory, eⁿzº, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

دی ان ای یوونتوسی داشته باشه........زیدان ب خاطر  جوونی و حرص پیروزی و جاه طلبی ....کنته هنوز نتونسته دل از 3 دقاعه بکنه اماحدسم اینه الگری این فصل اخرین فصلشه احتمال خیلی زیاد انجلوتی  ب یووه نزدیک خواهد شد اما سیمونه تاکتیکی نیست اما خیلی تیمش پرشور بازی میکنه ....

اما شاید تعجب کنین من همیشه از پپ بد میگم اما الان گواردیولا تجربه بالایی گرفته دیگه تیکی تاکایی بازی نمیکنه دیگه دفاعو ول نمیده بیاد تا وسط زمین و کاملا اشتباهاتشو داره جبران میکنه این فصل تغییرات زیادی ب خودش داده 

دوس دارم زیدان بشه اگه نشد گواردیولا رو میپسندم

• Orphée, mory, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2636 ارسال
من ترجیح میدم کونته مربی بعدیمون باشه، جدا از دی ان ای یوونتوسی و این حرفا، کونته مربی سرسختیه، البته گاهی یه اشتباهاتی مثل اخراج کردن کاستا یا تلاش نکردن برای موندن ماتیچ میکنه که زیاد مورد قبول من نیست، اما خب، کونته هیجان بالایی به تیم میده، البته از بین کونته و آلگری، آلگری رو انتخاب میکنم.

امیدوارم هیچوقت پای گواردیولا به تیمم باز نشه چرا که اصلا ازش خوشم نمیاد، همینطور ساری.
ترجیح میدم از بین مربی های مشهور، ژوزه مورینیو رو داشته باشیم.
از بین گزینه های ایتالیایی، آقای آنجلوتی رو موافقش نیستم و سیمونه اینزاگی هم به اندازه کافی تجربه نداره، بهترین مربی ایتالیایی حال حاضر، 100 درصد، آلگریه.

اگه قرار باشه توی پنج تا ده سال آینده آلگری رو از دست بدیم، احتمالا تا اون زمان پیپو اینزاگی یا حتی برادرش سیمونه اینزاگی رو واسه مربیگری یووه میپسندم.
  • mory, tecra, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3752 ارسال

بحث جالبیه ...

به نظرم دو حالت داره اول اینکه مدیران باشگاه به شکل جدی به دنبال قهرمانی در اروپا باشند اون وقت باید بریم سراغ کسانی که سابقه ی قهرمانی در این رقابت ها رو دارند .

در حالت دوم با توجه به تغییر نسل جدی در ترکیب تیم توی یکی دو فصل آینده باید بدنبال مربیانی باشیم که قدرت تیم سازی دارند من کار گاسپرینی رو در سالهای اخیرش با آتلانتا تحسین می کنم واقعا تیمش همیشه یقه ی بزرگان رو گرفته و چند شب پیش هم فوتبال بسیار خوبی برابر یووه به نمایش گذاشتند .

سیمونه اینزاگی هم در لاتزیو کارش احترام برانگیز هست و تیم خوبی ساخته و پرداخته .

• Orphée, tecra, Escanor و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
مرتضی جان من این حرف رو قبول ندارم که برای قهرمانی باید بریم سراع کسایی که یو سی ال رو برده باشن
بجز مورینیو تو سالهای اخیر مگر زیدان و انریکه و دی متئو قبلا جام برده بودن ؟
مهم ترین فاکتور اینه که تیمت با صلابت باشه و مربیت جسور و با کاریزما و فهیم (از نظر فنی و تاکتیکی) باشه

مربی های مورد علاقم بصورت کلی :
الگری ، کونته ، ساری ، زیدان ، سیمئونه ، کلوپ ، پیرلو در آینده :1:
اما کسایی که فکر میکنم به یووه میان(یا الان هستن) و میتونن کمک کنن به تیم :
الگری ، کونته ، زیدان ، ساری
  • mory, eⁿzº, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی