پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماسیمیلیانو آلگری - Mad Max

* * * - - 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5434 پاسخ برای این موضوع

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال
همه این بحث ها در خصوص فروختن و ... تا حدودی درست و تاثیرگذار هست. ولی این راهی بوده که آنیلی از نقطه شروع کارش ترسیم کرده و با کونته و بدون کوتنه، با آلگری و بدون آلگری همین مسیر را میرفتیم.
آنیلی با حضورش پروژه دهکده یوونتوس را شروع کرد که 3.6 میلیارد دلار هزینه داشته که از روز اول تعیین شد که 1.8 توسط ثروت خانوادگی و 1.8 توسط باشگاه و از درآمد زایی و دادن قست ها باید پرداخت بشه.
بونوچی بهترین ولی باشگاه این تصمیم را قبل از فینال کاردیف گرفته بود چون جوان مستعد مدافع هست و بقیه مدافعین هم با این قیمت ها فروش نمیرفتن. فروش بونوچی یک تصمیم اقتصادی بود همونطور که تغییر لوگو و ... یک تصمیم اقتصادی بود.
مدیران توضیحی نمیدن و شایعات ادامه داره ولی آنیلی فکر یک امپراطوری در سر پرورانده که در راه رسیدن بهش همه چیز را قربانی میکنه. میخواد بونوچی باشه، میخواد کونته باشه یا آلگری.

1.8 میلیارد دلار پول کمی نیست که باشگاه داره با انواع قسط ها و ... پرداخت می کنه و به همین دلیل تراز خرید و فروش باشگاه فعلا باید تقریبا برابر باشه. با رسیدن به فینال لیگ قهرمانان مقداری میشه بیشتر مانور داد که مثلا کاستا ( 6 میلیون) و شیک (10 میلیون )جذب بشن. با این حساب فروش بونوچی را با جذب یکی مثل برناردسکی یکی باید دونست. مقداری هم هزینه دفاع راست و هافبک وسط.واقعا هم با این همه قسط بازیکن از پارسال و اقساط ساختاری باشگاه نمیشه خیلی بهتر از این کار کرد ولی همیشه جا برای بهتر شدن و بهتر کار کردن هست. برای همین سر انتقال شیک ده بار چون میزنند یا برای په په اقدام میکنند تا رایگان بیاد یووه.
من خودم منتقد جدی آلگری هستم با اینه نتایج خیلی خوبی گرفته، ولی همه چیز را نمیشه گردن آلگری انداخت.
  • mory, El rey leon, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3750 ارسال

البته اینجا جاش نیست ولی حالا داشتن این دهکده قراره چه گلی به سر ما بزنه ؟...

یا با نبودش چه کمبودی داشتیم ؟...

ما داریم شیره ی این تیم رو می کشیم .

• Aminvo, tecra, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

همه این بحث ها در خصوص فروختن و ... تا حدودی درست و تاثیرگذار هست. ولی این راهی بوده که آنیلی از نقطه شروع کارش ترسیم کرده و با کونته و بدون کوتنه، با آلگری و بدون آلگری همین مسیر را میرفتیم.
آنیلی با حضورش پروژه دهکده یوونتوس را شروع کرد که 3.6 میلیارد دلار هزینه داشته که از روز اول تعیین شد که 1.8 توسط ثروت خانوادگی و 1.8 توسط باشگاه و از درآمد زایی و دادن قست ها باید پرداخت بشه.
بونوچی بهترین ولی باشگاه این تصمیم را قبل از فینال کاردیف گرفته بود چون جوان مستعد مدافع هست و بقیه مدافعین هم با این قیمت ها فروش نمیرفتن. فروش بونوچی یک تصمیم اقتصادی بود همونطور که تغییر لوگو و ... یک تصمیم اقتصادی بود.
مدیران توضیحی نمیدن و شایعات ادامه داره ولی آنیلی فکر یک امپراطوری در سر پرورانده که در راه رسیدن بهش همه چیز را قربانی میکنه. میخواد بونوچی باشه، میخواد کونته باشه یا آلگری.

1.8 میلیارد دلار پول کمی نیست که باشگاه داره با انواع قسط ها و ... پرداخت می کنه و به همین دلیل تراز خرید و فروش باشگاه فعلا باید تقریبا برابر باشه. با رسیدن به فینال لیگ قهرمانان مقداری میشه بیشتر مانور داد که مثلا کاستا ( 6 میلیون) و شیک (10 میلیون )جذب بشن. با این حساب فروش بونوچی را با جذب یکی مثل برناردسکی یکی باید دونست. مقداری هم هزینه دفاع راست و هافبک وسط.واقعا هم با این همه قسط بازیکن از پارسال و اقساط ساختاری باشگاه نمیشه خیلی بهتر از این کار کرد ولی همیشه جا برای بهتر شدن و بهتر کار کردن هست. برای همین سر انتقال شیک ده بار چون میزنند یا برای په په اقدام میکنند تا رایگان بیاد یووه.
من خودم منتقد جدی آلگری هستم با اینه نتایج خیلی خوبی گرفته، ولی همه چیز را نمیشه گردن آلگری انداخت.

عددت زیادی نجومیه ، الان رئال مادرید با برندی که داره ارزشش کمتر از این رقمیه که گفتی ، اونوقت یووه فقط برای جی ویلیج اینقدر هزینه بکنه .(فکر کنم ارزش رئال یه چیزی حدود 3.4 میلیارد دلاره)

• Aminvo, tecra, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Guest_A Tribute To Buffon_*

Guest_A Tribute To Buffon_*
  • مهمان

پیش بینی من این هست که مشکلات رختکن با رفتن بونوچی و آلوز حل نمیشه و الگری در نیمه فصل احراج خواهد شد 
البته ممکنه هر کس بخواد برای الگری مشکل ایجاد کنه سریع به سکو فرستاده بشه اما اگه اون بازیکن کسی مثل دیبالا یا هیگواین باشه این الگری هست که باید بره 

• tecra, Georgia و Gin از این پست تشکر کرده است

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال

عددت زیادی نجومیه ، الان رئال مادرید با برندی که داره ارزشش کمتر از این رقمیه که گفتی ، اونوقت یووه فقط برای جی ویلیج اینقدر هزینه بکنه . فکر کنم ارزش رئال یه چیزی حدود 3.4 میلیارد دلاره

من هم خودم به عدد خیلی شک داشتم و دارم چون مبلغ خیلی زیادی هست. ولی از طرفی هم نمی دونم دقیقا کجا باید دنبال این آمار و ارقام  بگردم، شاید دوستان بتونن دقیقتر بگن. ولی از اونجا که متراژ زمینی که یووه از شهرداری خریده ( یا ظاهرا اجاره 99 ساله) خیلی زیاد هست 147 هزار متر مربع هست با اجازه ساخت 38 یا 39 هزار متر مربع حدس زدم که این قیمت شاید درست باشه. از طرفی زمین دهکده یوونتوس نزدیک یک قصر تاریخی در تورین هست که از جاذبه های اصلی تورین محسوب میشه و می تونه دلیلی برای گران بودن زمین باشه. متاسفانه اطلاع دقیقی ندارم و فقط در موردش توی سایت های متفرقه خوندم.

البته اینجا جاش نیست ولی حالا داشتن این دهکده قراره چه گلی به سر ما بزنه ؟...

یا با نبودش چه کمبودی داشتیم ؟...

ما داریم شیره ی این تیم رو می کشیم .

با توجه به اطلاعات اندکی که در مورد ایتالیا و شهرهاش دارم و محاسبه هایی که از مدیران زمان رونمایی از پروژه باشگاه خوندم، همیشه حدسم این بوده که این هدف این پروژه فراتر از باشگاه یوونتوس هست و با همکاری کامل شهرداری صورت گرفته به منظور افزایش ظرفیت شغلی، ایجاد توریسم، ایجاد مراکز فرهنگی تفریحی و .... که منجبر به رونق بیشتر و جذب جمعیت بیشتر به تورین و در نتیجه حاصل شدن اقتصاد شهری کلان تر و قدرتمند تر.

این پروژه یک هتل داره که 155 اتاق داره که فقط 32 تاش در اختیار بازیکنان و کادر هست و بقیه برای میزبانی از تیم های دیگه و مردم عادی هست چون این هتل دقیقا نزدیک به یک قصر تاریخی ساخته شده که مکان توریستی هست. قسمت مهمتر برای باشگاه قسمت Concept Store هست که قرار هست یک شهر بازی، رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی باشه که شهر بازیش از مدرن ترین و به روز ترین تکنولوژی های دنیا استفاده خواهد کرد و باشگاه پیش بینی کرده سالان 750 هزار نفر از این قسمت دیدن کنن. وقتی به نزدیکی به قصر و این مراکز تفریحی نگاه می کنیم به راحتی میشه دید این پروژه یک پرژه چند جانبه از طرف یووه وشهرداری تورین هست در راستای اهداف شهر.

در مورد قسمت های مختلف دیگه شهرک هم که قبلا در سایت توضیح کامل داده شده مثل ساخت دانشگاه یا بهتر بگم مرکز آموزشی یوونتوس که ظرفیت جا دادن(ساکن شدن) به 600 دانش آموز را داره. محل تمرین باشگاه که چهار تا زمین تمرینی مختلف با امکانات بسیار پیشرفته و ساخت مدرن هست که انتظار میره  حذب کننده بازدید کننده باشه. ساختمان جدید باشگاه که جدیدا افتتاح شد و ترکیبی از معماری ایتالیایی قدیمی و مدرن هست. یکی از مزایای این دهکده این هست که تمام مراکز مربوط به یوونتوس در یک قسمت هست و مثل قبل دفتر باشگاه و محل تمرین(وینوو) با فاصله زیاد از هم  دیگر  نیستن. موزه یوونتوس. نیروگاه تولید برق که کل برق شهرک را تولید می کنه و نیاز دهکده به برق شهری را برطرف می کنه وظاهر کامل هم با استفاده از انرزی های پاک هست که هزینه ها را کاهش میده. البته J مدیکال هم هست که جزء شهرک حساب نمیشه و کلا باشگاه باید هزینه های ساختش را پرداخت کنه و مخصوص باشگاه هست و البته برای عموم هم قابل استفاده.

این ها قرار هست  برای یوونتوس درآمد آفرین باشه. این ها درآمد های پنهان باشگاه خواهد بود ضمن اینکه کمک می کنه اگر روزی برای باشگاه اتفاقی افتاد به عنوان مثل سقوط هواپیمای باشگاه یا توطئه ای که منجبر به سقوط دوباره باشگاه به سری B و .... باشگاه زمین نخوره و خیلی زودتر از انتظار به قدرت برگرده. به علاوه اینکه ندود با دیدن تورین از شهر و باشگاه خوشش اومد که راضی شده به تورین بیاد. جاذبه شهری و ایجاد جایی که خانواده بازیکن ها اونجا راحت باشند خودش یک امتیاز خاص برای هر تیمی هست. این پروژه در تمام اروپا بی نظیر هست و هیچ باشگاهی پروژه ای با این ابعاد و تنوع نداشته، البته رئال مادرید کارهایی داره صورت میده ولی فکر نمی کنم باز هم به این گستردگی بشه. این مرکز می تونه کمک کنه یوونتوس طرفداران خیلی بیشتری در شهر تورین به خودش اختصاص بده و شاهر طرفداران کمتر تورینو باشیم در سال های دور.

البته همه این مراکز تا پایان سال 2017 (ظاهرا) باید افتتاح بشه. ولی قست ها و از لحاظ مالی کی تصفیه حساب بشه و البته با توجه به اینکه این مرکز خودش به درآمد زایی خواهد رسید انتظار میره قسمتی از اقساط توسط درآمد خود این مراکز پرداخت بشه.

برای جلوگیری از اسپم شدن پست :1:

آلگری مربی هست که خودش را در اختیار پروژه باشگاه قرار داده و ظاهرا برنامه بلند مدت برای موندن در یووه داره چون می دونه قرار هست به کجا برسن. این خبر خوبی برای مخالفینش نمی تونه باشه. شاید برای همین هم هست که گفت تا باشگاه قیمت فروش پوگبا را به من گفت من دیگه اصراری برای موندنش نداشتم. البته طبق گفته خودش هیگوایین هم خواستش نبوده و شاید خودش هم کمی سوپرایز شده.

• mory, Pinturicchio, El rey leon و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

اگه تمرکز باشگاه روی درآمد بود یک مربی انتخاب میکرد که بتونه از جوون ها بازی بگیره و بتونه باعث پیشرفتشون بشه . نه اینکه یک نفر رو انتخاب کنه که طی سه سال نصف بازیکنا درجا بزنن نصف دیگه افت کنن و مجبور باشه هر سال آماده خوری کنه

• tecra, Georgia و Gin از این پست تشکر کرده است

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

behnam_juve

behnam_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 475 ارسال
با این عایضی که دوستمون داشت کاملا به این نکته باشگاه فوتبال یووه منبع درامدی شده برا خوانواده انیلی مطمعن شدم! توسعه شهر و فلان و بیسار خیلی نمیتونه مجاب کننده این وضع کنونی یووه رو داشته باشه!در صورتی که یک مقدار سالانه تقویت تیم میتونه خیلی راهگشا باشه اینا عملا مسیر معکوس و کسب درامد از باشگاهو پیش گرفتن!
در مورد مربی هم من نظرم بر سه سال هست. هر مربی سه سال تو یه تیم حرفه ای میتونه کارخودشو انجام بده. بعد از اون تکرار مکرراته! هم ازین داستانای کدورت بازیکن مربی زیاد میشه!مگر نتیجه خارقالعاده تی بگیرن که بازهم نتایج پیشین تضمین کننده نتایج اینده نیست. در کل اگر این حرفای دوستمون درست باشه کلا باید کرکره رو بکشیم پایین و منتظر شانس و اقبال باشیم!!!
  • tecra, ace of glass و cr7 از این پست تشکر کرده است

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

عدد رو فکر کنم درست گفته 3.6 میلیارد خرج جی ویلیج می شه و طی زمان جزو املاک باشگاه می شه اما طی زمان. چون قسط داره. 

یووه فوتبالی اداره می شه پس صد در صد این جی ویلیج کمکی برای آیندست

• tecra, Georgia , ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

با این عایضی که دوستمون داشت کاملا به این نکته باشگاه فوتبال یووه منبع درامدی شده برا خوانواده انیلی مطمعن شدم! توسعه شهر و فلان و بیسار خیلی نمیتونه مجاب کننده این وضع کنونی یووه رو داشته باشه!در صورتی که یک مقدار سالانه تقویت تیم میتونه خیلی راهگشا باشه اینا عملا مسیر معکوس و کسب درامد از باشگاهو پیش گرفتن!
در مورد مربی هم من نظرم بر سه سال هست. هر مربی سه سال تو یه تیم حرفه ای میتونه کارخودشو انجام بده. بعد از اون تکرار مکرراته! هم ازین داستانای کدورت بازیکن مربی زیاد میشه!مگر نتیجه خارقالعاده تی بگیرن که بازهم نتایج پیشین تضمین کننده نتایج اینده نیست. در کل اگر این حرفای دوستمون درست باشه کلا باید کرکره رو بکشیم پایین و منتظر شانس و اقبال باشیم!!!

معمولش همینه. برای لیپی هم همینطوری بود.. ولی دوپارامتر مهم  بهش اجازه میده بازم حرفایی برای گفتن داشته باشه:

اول اینکه نفرات یووه هر سال داره زیر و رو میشه.. هیچ باشگاه تاپی اینقدر تغییرات در بازیکنای اصلی و ذخیره نداره. 

دوم اینکه آلگری در این سه سال 3 بار تاکتیک اصلی تیمو عوض کرد. این حجم از انعطاف تاکتیکی باعث شده تیم اصلن دچار رخوت و سکون نشه. 

• mory, Pinturicchio, Georgia و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

معمولش همینه. برای لیپی هم همینطوری بود.. ولی دوپارامتر مهم  بهش اجازه میده بازم حرفایی برای گفتن داشته باشه:

اول اینکه نفرات یووه هر سال داره زیر و رو میشه.. هیچ باشگاه تاپی اینقدر تغییرات در بازیکنای اصلی و ذخیره نداره. 

دوم اینکه آلگری در این سه سال 3 بار تاکتیک اصلی تیمو عوض کرد. این حجم از انعطاف تاکتیکی باعث شده تیم اصلن دچار رخوت و سکون نشه. 

همین چند ماه پیش دلیل بد بازی کردن تیم تو سری آ رو بی انگیزگی بازیکنا از قهرمانی های متوالی میدونستن :1:

• tecra, Georgia و amirali2001 از این پست تشکر کرده است

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

فکر کنم اولین ساله که مدیریت جدید داره بازیکنای درخواستی مربی رو می خره  :1: 

لاکی مکس  :1: امیدوارم خریدات جواب بده  :fp: 

• tecra, Senmorta, L'Avvocato و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

همین چند ماه پیش دلیل بد بازی کردن تیم تو سری آ رو بی انگیزگی بازیکنا از قهرمانی های متوالی میدونستن :1:

خب اون که تقصیر مربی نیست.. هر مربی دیگه هم بیاد همینه..

شاید هم تقصیر آلگری هست که سه سال پشت سر هم دبل کرده و فقط یکی دو تا سوپر جام از دستش در رفته..  :39:

• pezhman از این پست تشکر کرده است

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

خب اون که تقصیر مربی نیست.. هر مربی دیگه هم بیاد همینه..

شاید هم تقصیر آلگری هست که سه سال پشت سر هم دبل کرده و فقط یکی دو تا سوپر جام از دستش در رفته..  :39:

من اومدن حرف تو رو تایید کنم بعد خودت حرف خودت رو نقض میکنی ؟ :1: 

تودر جواب اون دوستمون میگی بعد 3 سال تکرار مکررات نیست چون همه تیم عوض میشن و منم تایید کردم فقط ی گیری دادم به افرادی که دلیل بد بازی کردن تیم رو بی انگیزگی میدونن

یعنی اینکه اگه این فصل یووه چه نتیجه بگیره چه نگیره ربطی به تکرار مکررات و انگیزه و اینا نداره

• Georgia و ace of glass از این پست تشکر کرده است

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

ساکی گفته که واقعا دوست دارم بدونم چرا تیمِ آلگری از تمام توان هجومیش استفاده نمیکنه و تو هر بازی مدت زمان کمی حمله میکنه و بقیه ی بازی به دفاع میپردازه.

به آژاکس دهه هفتاد و بارسای پپ هم اشاره کرده و به نوعی گفته اینطوری میشه قهرمان اروپا شد.

ویرایش: قبل از من satfootball عزیز هم به این مصاحبه اشاره کرد که من الان متوجه شدم.

• mory, tecra, Escanor و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

نقطه ظعف الگری ک نه بلکه تمام مربی های ایتالیایی جز گاسپرینی هست ک هنوز توی کاتانچیو سیر میکنن ....الان مهاجما ایتالیایی نیستن باید هجومی بود امسال انتظار دارم الگری تمش بدون مشکل باشه چون از نظر مهره چیزی کم نداره

• mory, tecra, Escanor و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

اصلیترین دلیلی که نمیتونه همیشه حمله کنه نبود هافبک قدر در تیم که بتونه نبز بازی رو بگیری و تیمو رو به جلو هل بده، هر چند نباید تیم به یک بازیکن وابسته باشه رو همین حساب باید تیم 3 هافبک شاخ داشته باشه تا بتونه همیشه در حال حمله باشه 

• tecra, Escanor, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21160 ارسال

- انتقادات از آلگری کلا بیهوده ست.

بهرحال مربی ـه که ما رو 2 بار به فینال لیگ قهرمانان اروپا برده و این 3 فصل دبل هم کرده و ...

حالا اینکه توی این 2 فینال چیزی گیرمون نیومد و 7 تا هم گل خوردیم خیلی مهم نیست، و یا استاد شکست در سوپرکاپ هستیم هم مهم نیست.

• Prince Claudio, tecra, L'Avvocato و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

به نظرم برای تیمی مثه ما هر شکست یه ناامیدیه و واقعیت هستش اما برای بررسی آلگری بهتره که به کلیت مسیر و کارایی که برامون انجام داده فکر کنیم. اینکه از 4 تا سوپر کاپ سه تاشو باختیم واقعا برای من یکی مهم نیست. یه حساب کتاب کنید ما تو بازی شرکت کرده بودیم که جنبه خاصی نداره. جام حذفی ما بردیم. لیگم ما بردیم. پس سوپرکاپ یه بهانست. اینکه به طرز احمقانه ای یه نیم فصل اول رو بدیم واقعا جای سوال داره؟ آلگری مگه چیکار می کنه که انقدر طول می کشه مچ شدن، پا گرفتن؟ اصن اینکه فصل پیشم 150 میلیون یورو هزینه رو گذاشت رو نیمکتم به کنار. امسالم همین کارو کرد. آلگری احمق نیست. مشخص بود کواد افول داره. آلگری تو تمرینا قطعا می فهمه اما یه جور قانون شخصی، یه جور قواعد شخصی با هر نوع استدلالی تو این شخصیت وجود داره که نمی ذاره بازیکناهای جدید حس راحتی اولیه داشته باشن. زود به ترکیب برسن. نمی دونم چرا این تفکرش رو نمی بیند. 

تو متن جدیدی که آلگری نوشت و منتشر کرد این اخلاقش این نگاه فلسفیش، ( حتی این نگاه چرتش) مشخصه. اینکه قوانینی داره بدون انعطاف و به دلایلی شخصی داره کارش رو پیش می بره. 

اما ما به عنوان هوادار یووه باید دنبال نتیجه باشیم. نتیجه این کارای چی شد. شرایط بهتری داریم. ممکنه جواب نده یه روزی. هر چیزی نقطه ی پایانی داره.

اصن چه نتیجه ای مهم تر که از شر اون 352 لعنتی خلاص شدیم رسیدیم به سیستم های وینگر محور ! مدرن تر شدیم تو بازی. مشکلاتم هست. کم تهاجمی بودنمون هم هست. اما کاری که آلگری برای یووه کرده بازنویسی یه سری چیزاست. به هر حال چیزای زیادی به تیم داده. 

نمی دونم چرا فکر می کنید رو شکم نتیجه می گیریم. 

در مورد باخت فینالا اروپا هم بگم، هنوزم می گم این مشکل تو ژنتیک ماست وزمان می خوایم فقط. شاید امسال عالی باشیم. هیچ ربطی هم به شخصیت داشتن نداشتن نداره.

آلگری خیلی چیزا به ما داده خیلی چیزا گرفته. هیچ جای دنیا نیست که فردی تماما مثبت باشه اما آلگری بخشی از تاریخمون درست نوشته و خوب. 

اما پیشبینی من اینکه امسال قوی تر شدیم و جذاب تر بازی می کنیم. امیدوارم سه خرید احتمالا قطعی بشین. دوتاشم کافیه. کواد برمی گرده. مطمئن باشید چمپیونز خارق العاده ای در انتظارمون و البته این بار آلگری شاید برای بار آخر نشون می ده فاصلمون چقدر تو سری آ. مطمئنم. امیدوارم درست فکر کرده باشم.

مقایسه آلگری کونته به نظرم تو متن آلگری خلاصه می شه. قصد اینکه بگم کدوم بهتر هستن ندارم. این متن رو بخونید و صداقت شخصیت یه مرد رو درک کنید و از اون مهمتر که این شخص باخودش روراسته. آلگری با بازیکناش بسکتبال بازی می کنه. باهاشون دعوا هم می کنه. گاهی ازشون گذشته و گاهی هم جدایی اتفاق افتاده. آلگری به ترکیب اصلی پارسالش همیشه احترام می ذاره و به بازیکنش. اکثرا اولویت رو بر روی قدمت بازیکن می ذاره اوایل فصل. دائما سیستم تغییر می ده و خودمختار و خودخواه نیست. فرق نداره براش. توی مصاحبه ها فروتنه. در کل آلگری یه فلسفه ای داره که من به فلسفه کونته ترجیحش می دم. نه فنی آلگری بلکه فلسفه زندگیش. کونته بهترین مربی دنیا اما انتخاب شخص من آلگری، نه مردی که جرئت نداره تو چشم بازیکن مضخرفی که براش دو رقم گل زده نگاه کنه بگه دیگه نمی خوامت! در هر صورت کونته مربی بزرگی هست قابل تقدیر اما هر کسی می تونه یه فلسفه برای خودش انتخاب کنه دیگه. منم فلسفه مربی انتخاب می کنم که ته تهش نوشت یه بار دیگه شروع می کنیم شاید امسال سال ما باشه. 

• mory, pezhman, Pinturicchio و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

خیلی عالی نوشتی ....نمیشه از بازی اول بازیکن جدید رو وارد کرد ب بازیکن های سال گشته بی احتراممی میشه همه جا همینه ......پی اس هم نیست ک طر بیاد از اول تو تیم روون کار کنه ....الگری یواش یواش مارو ب جایی مبره ک مستحقشیم ...گتم این جامی ک حی و لیگش مال ماست بردن و باختنش تو کلیت تیم تایری نداره اما بازی طوری پیش رت که همه محک خوردن عیار هیگواین و کاستا و برنا و بقیه مشخص شده ....تیم پشرت خواهد کرد  هرچن الگری هم نباد ا بارزالی توی کناره ها استاده کنه .....همه جا فول بک سنش میره بالا میارن داع وسط میکنن ما میاریم کنارش میکنیم بیشتر جنبه اینو داشت ک بازیکنان قدیمی تر بیشتر بازی کنن.....یواش واش تیم جنبه پازیتیو تری میگیره و کامل تر میشیم

الگری اگه این صل چیزی ب ما اضافه نکرد بهتره بره اما الان با چماق اومدن خوب نیس

• mory, Pinturicchio, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3750 ارسال

من فکر می کنم آلگری باید سعیش بر این باشه که بعضی از مشکلات مزمن ما که چند فصله همراهمون هست رو برطرف یا حداقل کمرنگ کنه .

مورد اول که بسیار برای من عجیبه مشکل ما در تک بازیهاست ...

در این جور بازیها واقعا انگار تحت فشاریم و اون جسارت و استحکام رو نداریم ...ای موضوع باید مورد توجه قرار بگیره ...رئال و بارسا هم نداره ...لاتزیو و میلان و ...هر وقت تک بازی باید انجام بدیم تیم افت محسوسی داره حالا فرقی نداره اول -وسط یا آخر فصل باشه ...

مورد دوم  بحث زمانبندی و برنامه حملات تیم هست .

10 دقیقه اول بازی طوفانی بازی میکنیم بعد یکدفعه از 100 میایم روی 20 ...به شکل اعصاب خورد کنی توپ و میدون رو  دودستی میدیم به حریف ...ضرب آهنگ بسیار کند و اشتباهی پیدا می کنیم ...مسلما نمیشه 90 دقیقه حمله کرد ولی باید توی سه الی چهار بازه ی زمانی 10 الی 20 دقیقه ای پرفشار و تهاجمی بازی کنیم .

امیدوارم این مسائل رفع بشه .

• Orphée, eⁿzº, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی