پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماسیمیلیانو آلگری - Mad Max

* * * - - 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5440 پاسخ برای این موضوع

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

صدرنشینی تو گروه سویا لیون زاگرب قانعت میکنه ؟
Sweet

رو کاغذ داریم

آره چون همین رو هم افراد دیگه بیاند نمیتونند بدست بیارند ... مربی های بیخود و اسم و رسم دار الان زیاد داریم یکیش همین کلوپ 
من میترسم اینا پاشون به یووه باز بشه 

• Delle Alpi, Signora Omicidi, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

صحبت های سهیل بیشتر شبیه لجبازیه. تیم داره بد بازی میکنه دیگه ، از چی داری دفاع میکنی؟

• El rey leon, tecra, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
Sweet

تورو قانع میکنه واسه من افتخاری نداره تیمم تو لیگ در پیت سری آ اول باشه بعد ۶ سال و تو گروه زاگرب و لیون و سویا اول شه ..
اینا وظیفشه ! منو به وجد نمیاره ..

سطح انتظارات تو اینجاست _ سطح انتظارات من -
باهم نقطه مشترکی نداریم

چه ربطی به کلوپ داشت ؟ مثل بچه ها صحبت میکنی
پیشنهاد من یک لیوان آب خنک هست + یک نفس عمیق

پ.ن: یوونتوس هروقت تخ#ی بازی میکنه بهتر نتیجه میگیره ، شاید تو اروپا ی چیزی شدیم با همین سبک و سیاق
  • mory, El rey leon, Signora Omicidi و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال

خرید هافبک درجه یک  برای مربی که با داشتن چنین ستارگان بی نظیری نمی تواند کاری پیش برد یه حماقت محض است

با وجود این که دوست دارم اما وقت رفتنه...

اصرار به ادامه اشتباه یعنی خیانت به باشگاه

• Signora Omicidi, tecra, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

واقعا هم اونقدی نشد ک الگری بره اما .اقعا بد بازی کردن و بدترکیب چیدن دست خود الگریه .

با اومدن وراتی و یا متوییدی تیممون از نظر بازیکن تکمیل میشه ولی خداییی حتما باید همه چی داشته باشی تا خوب بازی کنی ؟؟ پسفیوره خیلی بیشتر از ما داره که مارو برده ....باخت همیشه هست اما بد بازی کنی و اجبار الکی به 3-5-2 خیلی بده 

همیشه یووه خودش کارو برا خودش سخت میکنه . من فقط ب فکر سال ایندم ک چ تیمی رو اماده میکنیم و کیا میرن چون واقعا اگه یکی مثل وراتی بگیریم جایی برا بهونه نمیمونه  میمونه؟؟  

وقتی اینتر 10 تا بازی پشت هم میبره یعنی یه چیزی بهشون اضافه شده ولی ما واقعا سینوسی عمل میکنیم امیدوارم  تا بازی پورتو سر عقل بیاد 

• mory, Signora Omicidi, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال

Sweet

تورو قانع میکنه واسه من افتخاری نداره تیمم تو لیگ در پیت سری آ اول باشه بعد ۶ سال و تو گروه زاگرب و لیون و سویا اول شه ..
اینا وظیفشه ! منو به وجد نمیاره ..

سطح انتظارات تو اینجاست _ سطح انتظارات من -
باهم نقطه مشترکی نداریم

چه ربطی به کلوپ داشت ؟ مثل بچه ها صحبت میکنی
پیشنهاد من یک لیوان آب خنک هست + یک نفس عمیق

پ.ن: یوونتوس هروقت تخ#ی بازی میکنه بهتر نتیجه میگیره ، شاید تو اروپا ی چیزی شدیم با همین سبک و سیاق

سال اول فینال اروپا _ بود یا - ؟ 
سال پیش عملکرد تیم تو اروپا _ بود یا - ؟ ( قطعا _ نبود )
امسال عملکرد تیم در لیگ قهرمان _ یا - ؟ ( امسال هم که هنوز در جریانه ! )

ربطش به کلوپ این بود که خواستم مثال بزنم :1: دم دست بود ، استفاده کردم :1:
من نیازی به آب یخ ندارم سجاد جان :53: آب یخ رو کسی میخوره که عصبی هست ... تو تموم کامنت های من میتونی ببینی که من خیلی ریلکس هستم و به مربی اعتماد دارم :1: تنها مشکل رو هم کیفیت پایین بعضی بازیکن می بینم ( نظر شخصی ) 

+ برادر سجاد شما از کجا می دونی سطح توقعات من _ ؟
نخیر سطح توقع من قهرمانی تو اروپاست ولی فرقم با شماها اینه که سری آ به تخ$مم نیست :1:

• mory, Delle Alpi, pezhman و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال

صحبت های سهیل بیشتر شبیه لجبازیه. تیم داره بد بازی میکنه دیگه ، از چی داری دفاع میکنی؟

از مربی که عملکردش بسیار عالی بود تا به اینجا :1: 

• Delle Alpi, tecra, vahid.juv و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال

خوب بوده تا اینجا این شکست ها هم به هر حال پیش میاد و با تیم ناقصی که مدیران این فصل در اختیارش گذاشتن طبیعیه این نتایج و البته فراتر ار انتظار هم کار کرده

بحث سر جانشینش شد با اینکه خیلی زوده ولی به نظر من تنها گزینه ای که میتونه جای الگری را رو نیمکت بگیره جوزپه ماروتا هستش و از کس دیگه بر نمیاد اینکار

چون همین الانشم ترکیب تیم ترکیبی هست که ماروتا پسندیده و انتخاب کرده و نظر الگری درش ربطی نداشته و هر کی هم بیاره انتخاب خودش بوده و کاری به الگری نداره پس خودش بیاد رو نیمکت بهتره شاید الگری نمیتونه اونی که ماروتا با این بازکنها تو ذهنشه اجرا کنه

همین که رینکون که یک بازیکن کاملا معمولی هست  هنوز نرسیده داره تقریبا میره تو ترکیب ثابت تیم نشونه ضعف شدید در هافبکه و دست بسته بودن مربی

• mory, Pinturicchio, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

خوب بوده تا اینجا این شکست ها هم به هر حال پیش میاد و با تیم ناقصی که مدیران این فصل در اختیارش گذاشتن طبیعیه این نتایج و البته فراتر ار انتظار هم کار کرده

دعوا به نظرم همینجاست ، تیم ناقص هست قبول. اما شما از اول فصل بازی های یووه رو تو ذهن ت مرور کن. به ازاء هر بازی خوبی که کردیم ، سه تا بازی ضعیف کردیم.

اگه دلیل باخت ضعف بازیکنان هست ، پس میلان ، اینتر ، فیوره ، جنوا از نظر بازیکن از ما قوی ترن دیگه؟  حتی امثال ناپل و سویا رو هم شخمی شخمی بردیم.

• El rey leon, tecra, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

اینکه تو خط هافبک از نظر مهره مشکل داریم و تیم کامل نیست که سرِ جاش... اما دیگه  واقعا گند زدن های مربی خیلی واضحه!

دوست دارم اگه مدیریت لطف کنن و یه کم قصدِ  خرج کردن برای تیم رو داشته باشن قبلش حتما سعی کنن یه مربی مناسب رو بیارن بالا سر تیم.

• tecra, Georgia , ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

قبلا مصاحبه هاش هم بهتر بود الان دیگه مصاحبه نکنه سنگین تره

اصلا به باخت اهمیت نمیده فقط می گه ما ماه مارس باید اول باشیم یا قرار نبود ژانویه قهرمان بشیم

بازم کیلینی به غیرتش برخورده: با تمام احترام، این در سبک یوونتوس نیست که در سه بازی در میلان و فلورانس، امتیازی کسب نکند.

اورا رو هم که دیگه نداره براش بازیکنا رو تهییج کنه

• El rey leon, tecra, ace of glass و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال

همین کیلینی تو مصاحبه اش از الگری تعریف کرده  :1:  :1:  :1:  

• tecra و vahid.juv از این پست تشکر کرده است

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6044 ارسال
  • LocationKhorram Abad
ما ک تا اینجا صبر کردیم تا ماه مارس هم صبر میکنیم (چاره دیگه ای نداریم)
  • tecra, Senmorta, Escanor و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3752 ارسال

معتقدم رویکرد تیم مشکل داره و این هم به سرعت قابل حل نیست ...

هر وقت تیم ما 352 بازی کرد بسیار محتاط و ترسو بود ... تقریبا تو این چند فصل هم هر وقت در برابر یک تیم تهاجمی که خوب پرس میکنه قرار گرفتیم متاسفانه آلگری از این چیدمان منفعلانه و محتاط استفاده کرده و اکثرا هم نتیجه نگرفتیم .

در فصل اول آلگری تیم ابزار بازی دفاع و ضد حمله رو داشت ولی الان نداریم و طبیعتا باید بریم برای بازی با مالکیت توپ تا بتونیم به دروازه ی حریف برسیم ولی آلگری و تیمش هر وقت قراره در برابر یک تیم تهاجمی بازی کنند بی دلیل به بازی با 3 مدافع رو میارند .

البته تاکید من تنها بر نوع تاکتیک نیست بلکه رویکرد سراسر احتیاط تیم در اینگونه میدانهاست که به نظر من به هیچ عنوان قابل دفاع نیست .

• eⁿzº, tecra, Escanor و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6044 ارسال
  • LocationKhorram Abad
انگار ب داور فحش داده! ماروتا اینو دیوونه کرد رفت...
  • tecra, Escanor و Georgia از این پست تشکر کرده است
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
من ازت سوال کردم گفتم صدرنشینی تو گروه[ضعیف] راضیت میکنه تو گفتی اره .. این چیزیه که خودت گفتی من از خودم در نیاوردم ..
چیزی که منو قانع میکنه صلابت و عزمت در شان یوونتوس هست اگر با قهرمانی همراه بشه چه بهتر اگر نشد لااقل سرمو بالا میگیرم ، بازیه خوب خوبه بازیه بد بده ربطی هم به فینال ۲ سال پیش نداره بازی بد بده اقا جان ، بده بده بده ! خیلی بده :1:
سری آ واس من مهم هست ، بشرطیکه به همراه اروپا باشه
بدون اروپا تکرار مکرراته

* بحث منم اصلا سر عملکرد کلی مربی نیست ،
دیروزم اصلا چیزی راجبه بازی نگفتم ، اما هرکسی اومد گفت بد بودیم شما برگشتی گفتی الان تو صدریم ، منم سوال داشتم
سوالمم این بود اینکه تو صدریم صرفا راضیت میکنه ؟ یا اینکه چند و چونش هم برات مهمه
  • mory, tecra, Escanor و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال

من ازت سوال کردم گفتم صدرنشینی تو گروه[ضعیف] راضیت میکنه تو گفتی اره .. این چیزیه که خودت گفتی من از خودم در نیاوردم ..
چیزی که منو قانع میکنه صلابت و عزمت در شان یوونتوس هست اگر با قهرمانی همراه بشه چه بهتر اگر نشد لااقل سرمو بالا میگیرم ، بازیه خوب خوبه بازیه بد بده ربطی هم به فینال ۲ سال پیش نداره بازی بد بده اقا جان ، بده بده بده ! خیلی بده :1:
سری آ واس من مهم هست ، بشرطیکه به همراه اروپا باشه
بدون اروپا تکرار مکرراته

* بحث منم اصلا سر عملکرد کلی مربی نیست ،
دیروزم اصلا چیزی راجبه بازی نگفتم ، اما هرکسی اومد گفت بد بودیم شما برگشتی گفتی الان تو صدریم ، منم سوال داشتم
سوالمم این بود اینکه تو صدریم صرفا راضیت میکنه ؟ یا اینکه چند و چونش هم برات مهمه

بله صدرنشینی من رو راضی میکنه ، مهم هم نیست به تمام تیم های قوی ببازیم 
لیگ قهرمانان هم فقط بردنش مهمه برام ، چگونگیش اهمیت نداره ...البته ترجیح میدم با درخشش بوفون در فینال مقابل رئال ببریم :1:

• mory, Pinturicchio, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

یه هو یاد یه چیزی افتادم هر مربی شوم ترین روز و بهترین روز مربی گریشو داره . 

ب تظر شما الگری شوم ترین روزش و بهترین روزش  تو دوران مربی گریش تو یووه کی بوده ؟؟/

از نظر من شوم ترین و نکبت برانگیز ترین روزش بازی برگشت جام حذفی که 3-0 عنتر رو بردیم و برگشت بسیار نکبت بار 3-0 بباختیم اما پنالتی رو بردیم بود

بهترینش هم باز جلوی رئال مادرید بود 

• alexdelpiero, El rey leon, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

من بازی رفت جلو بایرن رو خیلی دوست دارم. بازی که نیمه اول توی خونه ترسو ـانه بازی کردیم و با دو گل هم جوابش رو گرفتیم ، اما نیمه دوم رویکرد تیم 180 درجه عوض شد و تیم فهمید این بایرن انچنان تیم بی نقصی هم نیست و بازی رو مساوی کردیم. بازیی که اگر 15 دقیقه ادامه میداشت ما گل برتری رو هم میزدیم.

بدترین بازی هم بازی برگشت جلوی بایرن بود ،  بر عکس بازی اول هرچی که توی نیمه اول رشته کرده بودیم رو الگری با تعویض های بد ش پنبه کرد.

• alexdelpiero, El rey leon, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال

1 تعویضش اشتباه بود که موراتا رو کشید بیرون . وقتی نیمکت خالیه خدیرا خسته است دیگه داره راه میره استورارو و پریرا رو میاره که بدترین بازیشون رو انجام میدند و حتی استورارویی هم که میاره مصدومه تقصیر مربی نیست 

• alexdelpiero, tecra, Escanor و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی