پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماسیمیلیانو آلگری - Mad Max

* * * - - 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5521 پاسخ برای این موضوع

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

الگری مربیه که با داشتن بازیکن میتونه هر کاری کنه خوب خیلی از مربیا اینطوری هستن الگری مربی بازیکن سازی نیست و مربیه که استفاده فنی از بازیکن میخواد ما این فصل هر بازی 3 تا مصدوم داشتیم .....با اومدن ویتسل و پیاتسا الگری خیلی بهتر کار میکنه اما نبوغ خاصی انصافا تو الگری نیست 

• Signora Omicidi, Georgia , Massimiliano Allegri و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

در مورد N بازیکن خوب یوونتوس بیا صحبت کنیم :1: از دروازه شروع می کنیم ، بوفون که حرف نداره بدون تعصب و این حرفا یکی از بهترین دروازه بان های حال حاضر اروپاست ، اما نقش دروازه بان مشخصه ، کم پیش میاد گلر بازی رو برای تیمی در بیاره ، در کل بوفون وظیفه اش رو به خوبی انجام میده از اون طرف رقیب های یووه تو سری آ رم و میلان هستند که اون ها هم دروازه بان های خیلی خوبی دارند شزنی و دوناروما هر دو عملکرد خوبی داشتند و از این لحاظ یووه برتری خاصی نسبت به رقبا نداره . 

تو خط دفاع از دفاع وسط شروع کنیم ، بدون اینکه در نظر بگیریم مصدومیت ها تقصیر کی هست این فصل شاید کمتر از 5 بازی کیلینی بوفنوچی و بارزای رو همزمان در اختیار داشتیم ، روگانی و کیلینی و بونوچی چرخشی بازی کردند ، تو این قسمت یووه به هر حال یه برتری داره نسبت به رم و میلان اما بازم چشمگیر نیست . اما دفاع کنار :1: لیخت که بشدت افت کرده ، هر مربی هم بیاد این همین بازی رو رائه میده شک ندارم ، اورا تکلیفش معلومه ، الوز اصلا جا نیافتاده الان هم که مصدومه سنشم کم نیست . فقط یه ساندرو که اونم انصافا خوب کار کرده در مجموع . عملا هیچ برتری من نمی بینم و برعکس یووه از رقباش تو پست دفاع کناری ضعیف ترم هست . 

خط هافبک تیم هم وضعیتش مشخصه ، خط هافبک یووه حتی روی کاغذ هم برتری نسیت به رم نداره حالا میلان جای بحث داره ... ولی رم خط هافبکش هم روی کاغذ بهتره هم چند ساله با هم بازی کردند و ترکیب خیلی خوبی دارند در این قسمت . خط هافبک ما در مجموع از میلان بهتره اما برتری نسبت به رم نداره ، این نظر منه 

خط حمله شامل هیگواین ، مانژو ، دیبالا ، کوادرادو و پیاتسا . دیگه هر جور بالا پایین کنیم خط حمله یووه نفرات بهتری داره نسبت به رم و میلان اما الان تو رم ژکو بی نظیر بوده عملکردش و پشت سرش هم خط هافبک بسیار خوبی قرار گرفته که باعث شده یکی از خط حملات قوی لیگ رو رم داشته باشه . اگه فقط به نفرات نگاه کنیم یووه باید بیشترین تعداد گل زده رو داشته باشه اما وقتی بحث سر قدرت حجومی کل تیم هست اینجا یووه بازم بخاطر خط هافبک بشدت ضعیفش انچانان برتری نسبت به تیم های سری آ نداره .

فعلا که الگری بد کار کرده هرچی بگید و انتقاد کنید از مربی جوابی نیست براش :1: اما این حرف که یووه بازیکنای بسیار خوبی داره و با همین تیم میشه جزء قدرت های اروپا بود رو من قبول ندارم :1: چون این تیم اولا ناقصه و دوما بازیکن Overrate شده زیاد داره :1: اسم هم نمی برم که کسی بدش نیاد ، اعصاب همگی خورد هست به اندازه کافی :1: اما این حرف که یووه بدون مربی بهتر از این نتیجه می گرفت و چه میدونم اگه آقای X سرمربی یووه بود الان یووه قهرمان لیگ شده بود :24: رو قبول ندارم ... فعلا که از بعد نتیجه ایراد آنچنانی نمیشه گرفت :1: مطمئنا لیپی هم از این باخت ها ( باخت به میلان در سوپر کاپ ) کم نداشته :1:

من فعلا صبر می کنم ببینم تو لیگ قهرمانان چیکار می کنیم ...  

در مورد بوفون که بحثی نداریم و اختلافش مشخصه

در مورد خط دفاع که روگانی قبل از یوونتوس هم یکی از بهترین های سری آ بوده منم اختلاف زیادی بین روگانی و سه مدافع اصلیمون نمیبینم ی سری فاکتور مثل تجربه و ... نداره ولی فاکتور کند بودن رو هم نداره

دفاع کنار ساندرو قبل از یووه اشتباه نکنم بهترین بازیکن کناری فصل قبل لیگ قهرمانان بود . در مورد آلوز و لیخ هم قبل این سرمربی که خوب بودن . اینکه آلگری نمیتونه ازشون بازی بگیره مقصر آلگریه و الا لیخ رو به بیشتر بازی خونی خوبش میشناختیم. زمان درست در جای مناسب

در مورد هافبک فقط نسبت به رم میگم ضعیف تریم و الا نسبت به سری آ که فوق العادن . پیانیچ فصل قبل همراه پوگبا بیشترین پاس گل رو داده بود . پیانیچ رم کجا و پیانیچ یووه کجا . همون رم بهتر بود هافبکش که بازیمون جلوی رم آبرو ریزیه

خط حمله که خیلی جای حرف داره . ژکو فوق العادس ؟ مانژو رو اصلا نمیخوام حالا دو بازی جدیدا خوب بوده  که پژمان بخواد ثابت کنه . موقعی که تو زمین راه میره هم از بازیش لذت ببر. ولی انصافا چند لول بالاتر از ژکو هست

دیبالا عالیه خیلی خوبه . اگه قراره آلگری بمونه امیدوارم این یکی هم مثل ویدال و پوگبا بره که فوتبالش داره نابود میشه . خیلی افت کرده و مقصر افتش هم آلگریه درست مثل موراتا که فصل دوم با اومدن مانژو افت کرد

هیگواین هم با اختلاف الان بهترین مهاجم سری آ هست که اگه توپ بهش برسه دروازه رو خوب میشناسه . فقط مشکل من با هیگواین اینه که تیم ناتوانه تو ایجاد موقعیت . وقتی همچین ضعفی تو تیم هست یک بازیکن صرفا تموم کنه که اتفاقا چاق هم هست نمیتونه کارایی خاصی داشته باشه که اینم تقصیر آلگریه

در مورد کواد هم فقط میشه یادآوری کرد کواد فیورنتینا رو که نصف اون بازی رو هم تو یووه ارائه نمیده .

حالا اینا همه تقصیر بازیکناست که افت کردن ؟ همه با یک بار قهرمانی اشباع شدن ؟ انگیزه ندارن ؟ همه با هم زدن به در بی خیالی ؟

• Signora Omicidi, tecra, Georgia و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

در مورد بوفون که بحثی نداریم و اختلافش مشخصه

در مورد خط دفاع که روگانی قبل از یوونتوس هم یکی از بهترین های سری آ بوده منم اختلاف زیادی بین روگانی و سه مدافع اصلیمون نمیبینم ی سری فاکتور مثل تجربه و ... نداره ولی فاکتور کند بودن رو هم نداره

دفاع کنار ساندرو قبل از یووه اشتباه نکنم بهترین بازیکن کناری فصل قبل لیگ قهرمانان بود . در مورد آلوز و لیخ هم قبل این سرمربی که خوب بودن . اینکه آلگری نمیتونه ازشون بازی بگیره مقصر آلگریه و الا لیخ رو به بیشتر بازی خونی خوبش میشناختیم. زمان درست در جای مناسب

در مورد هافبک فقط نسبت به رم میگم ضعیف تریم و الا نسبت به سری آ که فوق العادن . پیانیچ فصل قبل همراه پوگبا بیشترین پاس گل رو داده بود . پیانیچ رم کجا و پیانیچ یووه کجا . همون رم بهتر بود هافبکش که بازیمون جلوی رم آبرو ریزیه

خط حمله که خیلی جای حرف داره . ژکو فوق العادس ؟ مانژو رو اصلا نمیخوام حالا دو بازی جدیدا خوب بوده  که پژمان بخواد ثابت کنه . موقعی که تو زمین راه میره هم از بازیش لذت ببر. ولی انصافا چند لول بالاتر از ژکو هست

دیبالا عالیه خیلی خوبه . اگه قراره آلگری بمونه امیدوارم این یکی هم مثل ویدال و پوگبا بره که فوتبالش داره نابود میشه . خیلی افت کرده و مقصر افتش هم آلگریه درست مثل موراتا که فصل دوم با اومدن مانژو افت کرد

هیگواین هم با اختلاف الان بهترین مهاجم سری آ هست که اگه توپ بهش برسه دروازه رو خوب میشناسه . فقط مشکل من با هیگواین اینه که تیم ناتوانه تو ایجاد موقعیت . وقتی همچین ضعفی تو تیم هست یک بازیکن صرفا تموم کنه که اتفاقا چاق هم هست نمیتونه کارایی خاصی داشته باشه که اینم تقصیر آلگریه

در مورد کواد هم فقط میشه یادآوری کرد کواد فیورنتینا رو که نصف اون بازی رو هم تو یووه ارائه نمیده .

حالا اینا همه تقصیر بازیکناست که افت کردن ؟ همه با یک بار قهرمانی اشباع شدن ؟ انگیزه ندارن ؟ همه با هم زدن به در بی خیالی ؟

ساندرو تو پورتو بازی میکرد الان اومد یووه ، قبول دارم بیشتر باید بهش بازی برسه اما در مورد آلوز و لیخت نمی تونی بگی با مربی قبلی خوب کار میکردند . چون لیخت فصل اول الگری خوب بود ، بعد عمل قلبش افت کرد ، سنش رفته بالا . همه لیخت رو به دوندگی میشناختیم ! اما سن که میره بالا قطعا نمیتونه مثل قبل کناره زمین رو مدام طی کنه . الوز تو بارسا هم داشت به نمیکت نزدیک میشد ،اومده تو یه لیگ جدید یکم زمان میبرد تا مچ بهش که مصدوم شد . کونته هم روز اول نتونست بهترین بازی رو بگیره از بازیکن هاش ... زمان برد . 

در مورد خط هافبک ، پوگبا زیر نظر الگری پسرفت کرد  ( لطفا توضیح بده چرا ! )؟ مخالفم ! پوگبای فصل دوم الگری رکورد گل و پاس گل زد ( دقیقا یادم نیست چه رکوردی :1: ) . در مورد پیانیچ ... شما که میگی پیانیچ رم خیلی بهتر بوده به آمار نگاه کنی پیانیچ بد کار نکرده اما اصلا بحث سر اینجاست پیانیچ رم اصلا بازیکن فوق العاده ای نبوده که بخواد بیاد یووه تو بازی های بزرگ خوب کار کنه ! شما بازی پیانیچ جلو رئال رفت و برگشت رو ببینید ، این بازیکن تهش تو سری آ بتونه اثر گذار باشه اونم بیشتر روی شروع مجدد ها . 

در مورد موراتا قبلا هم توضیح دادم نظرت رو هم قبلا گفته بودی هر چی بحث کنیم فایده نداره چون نظرمون 180 درجه اختلاف داره ، به نظر من موراتا از روزی که اومد یووه پیشرفت کرد . ولی مشکل اینجاست موراتا تو سری آ فضا بهش نمیرسه و نمیتونه خوب کار کنه وگرنه تو بازی های باز تر مثل بازی های اروپایی تو یووه فوق العاده کار کرد . و کسی نمیتونه منکرش بشه 

در مورد خلق موقعیت و بد بازی کردن تیم که الگری مقصره کاملا موافقم . 

+ ویدال رو یادم رفت . الگری ویدال رو میذاشت پشت مهاجم چون تو این پست کمبود داشت و ویدال هم حتی تو بایرن تو این پست بعضی وقت ها به بازی گرفته شد ! ویدال تو بایرن بهتر بود یا یووه ؟ ویدال به غیر از بازی با بارسا در کل افتی نداشت فصل اول الگری و اگه فصل دوم بود ما قهرمان اروپا بودیم ... ویدال وقتی از یووه رفت فوتبالش نابود شد . بر عکس چیزی که شما میگید 

• pezhman, tecra, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

ویدال الان نابوده ؟ شوخیش هم زشته.

برای اینکه بگم بازیکنامون الان خیلی بهتر از بازیکنای فعلی سری آ هستن فقط کافیه برگردیم فصل های 2008 تا 2013 . وقتی ی مشت بنجل داشتیم تو ترکیب

ادامه بحث هم واقعا فایده نداره من کوتاه نمیام که بازیکنا مقصرن . چون همه با هم بد هستن

• Signora Omicidi, Georgia , ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3867 ارسال
  • LocationAhWaS

واقعا برام قابل هضم نیست که الگری فن ها حتی قبول ندارن بازی با میلان تو سوپر کاپ اشکال عمده از الگری بوده

حالا هی بیا توجیح کن براشون کو گوش شنوا

نرود میخ اهنین............

• tecra, Georgia , ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6069 ارسال
  • LocationKhorram Abad
آقا قضیه داره جدی میشه ممکنه آلگری بره و شاید سوسا بیاد جاش...

ب نظر من ک حداقل تا پایان فصل همین آلگری بهترین گزینس
  • mory, Signora Omicidi, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3867 ارسال
  • LocationAhWaS

آقا قضیه داره جدی میشه ممکنه آلگری بره و شاید سوسا بیاد جاش...

ب نظر من ک حداقل تا پایان فصل همین آلگری بهترین گزینس

ساده ای بابا

بشینیم تا از سی ال حذف بشیم و سری ا رو هم از دست بدیم ؟

خارج از هرچیز درسته من از الگری انتقاد میکنم اما هیچ مربی هم در حد اندازه های الگری و بهترش تو بازار نیست و قطعا میمونه تو یوو تا سالیان سال

• tecra و Georgia از این پست تشکر کرده است

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

واقعا برام قابل هضم نیست که الگری فن ها حتی قبول ندارن بازی با میلان تو سوپر کاپ اشکال عمده از الگری بوده

حالا هی بیا توجیح کن براشون کو گوش شنوا

نرود میخ اهنین............

اينم از همون موارده كه احتياجي نيست به تو ثابت كنم .

از همين الان فرمايش بعدي شما هم متينه

• Signora Omicidi, Massimiliano Allegri, vahid.juv و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال

افشین من فکر میکردم یه مدت داری شوخی می کنی با این طرز کامنت گذاشتن ! اما دیدم نخیر ... مثل اینکه کلا رد دادی :24:
اصلا معلوم هست چی میگی ؟ :1: چهار تا حرف حساب بزن ! میای فقط پارازیت میندازی ؟ :22:
اینجا همه قبول دارند مربی هم مقصره ! مگه میشه تیم ببازه مربی مقصر نباشه ؟ بهتره شوخی رو بذاری کنار اگه حرفی داری با منطق بزنی ! البته من که پستت هات رو جدی نمی گیریم :1: ولی به عنوان کسی که پست های خوبی ازت دیده بودم میگم ... وگرنه هر طور راحتی :1: 

در ضمن این خبر کاچومرکاتو هم واقعا خنده داره :21: سوسا - سیمئونه - دیفرانچسکو .... :24: اسامی خودش گویای چرت بودن خبر هست 

• tecra, ace of glass, vahid.juv و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4653 ارسال
بهترین دروازه بان اروپا رو داریم، بهترین مدافعین لیگ و تقریبا اروپا رو داریم، بهترین دفاع چپ لیگ رو داریم، یکی از بهترین دفاع راست های لیگ رو داریم، تو خط هافبک مارکیزیو و خدیرا هافبک های سطح بالایی نسبت به کیفیت کلی سری آ به شمار میان، پیانیچ تقریبا بهترین هافبک هجومی لیگ هست، کوادرادو بهترین وینگر سری آ نیمکت نشین تیم ماست، بهترین مهاجم سایه لیگ یعنی دیبالا نیمکت نشین تیم ماست، دونده ترین و جنگنده ترین مهاجم لیگ یعنی مانژو رو داریم و در نهایت بهترین تمام کننده ی لیگ هم تو تیم ما هست.

با این حال باز هم دلیل این بازیهای کسل کننده، عملکرد تیم مدیریت توی نقل و انتقالات هست :1:
  • GG.B1, El rey leon, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3867 ارسال
  • LocationAhWaS

افشین من فکر میکردم یه مدت داری شوخی می کنی با این طرز کامنت گذاشتن ! اما دیدم نخیر ... مثل اینکه کلا رد دادی :24:
اصلا معلوم هست چی میگی ؟ :1: چهار تا حرف حساب بزن ! میای فقط پارازیت میندازی ؟ :22:
اینجا همه قبول دارند مربی هم مقصره ! مگه میشه تیم ببازه مربی مقصر نباشه ؟ بهتره شوخی رو بذاری کنار اگه حرفی داری با منطق بزنی ! البته من که پستت هات رو جدی نمی گیریم :1: ولی به عنوان کسی که پست های خوبی ازت دیده بودم میگم ... وگرنه هر طور راحتی :1: 

در ضمن این خبر کاچومرکاتو هم واقعا خنده داره :21: سوسا - سیمئونه - دیفرانچسکو .... :24: اسامی خودش گویای چرت بودن خبر هست 

ولی من یقین ندارم خودت به کامنت های که میزاری تردید داری :1:

ببین من انتقاد میکنم اما کسیو از ریشه نمیزنم

مثلا هرجا الگری خوب بوده ازش تعریفو تمجید کردم هرجا هم مثل بازی با میلان(با اینکه 2 تعویض اجباری داشتیم و دستش بسته شد )دیدم ضعیف کار کرده ازش انتقاد کردم

اون قسمتیم که هایلایت کردم هم اولین باری کسی اینچنین حرفی بهم میزنه و میدونم اینو جدی نگفتی و جنبه فان داشته :1:

در ضمن من خودمم تو پست بالا گفتمن خبر جانشینی سوسا با الگری شایعست و الگری تو یوو میمونه

اما نقدی که دارم اینه بعضی وقتا بیخود از کس یا چیزی دفاع نکنیم حالا پژمان به کنار(اون از ماروتا پول میگیره که از اهداف و خریدای ماروتا و سرمربیش دفاع کنه) و همه دیگه میدونن که نباید باهاش بحث کنن اما سهیل جان دقیقا رفتاری که شما الگری فن ها دارین انجام میدین عینه رفتار هوادار های دو اتیشه قله نویی تو استقلال هست. که زمین و زمان رو نقد میکنین اما حاضر نیستین بگین اینجا الگری بد کار کرده

الانم باید صبر کرد و نیم فصل دوم با خرید های ویتسل که تیم کامل کامل میشه برا اقای الگری باس دید که تو سی ال چیکار میکنه و این فصلی هست که اخرش باید کارنامه الگری رو  مرور کرد و دربارش بحث بکنیم اما نیم فصل فعلا خیلی زوده

• tecra و Georgia از این پست تشکر کرده است

GG.B1

GG.B1

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 261 ارسال

حاضرم دو سال با عکس پروفایل مزین به آلگری فعالیت کنم ،اما این خبر راحت شدن یووه از دست یورو مکس در انتهای این فصل حقیقت داشته باشه

ممنون بابت اسکودتو ها (که البته با هر مربی دیگه ای هم بدست میومد به هر حال)

ممنون بابت موفقیت نسبی تو اروپا 

ممنون بابت همه جام ها اما دیگه حضورش چیزی به یووه اضافه نمیکنه

البته مطرح شدن اسم های کوچک برای جانشینیش بیشتر به خاطر اینه که مدیران دنبال مربی های حلقه به گوش می گردن و فقط و فقط میخان سیاست های خودشون رو جلو ببرن 

• Signora Omicidi, tecra, Georgia و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال

موفقیت نسبی که شما ازش نام می برید بزرگترین افتخار یووه در اروپا بعد از 2003 هست 

مکس آلگری با کسب 69.17 درصد پیروزی از بازی هایی که یوونتوس را مربیگری کرده است به بهترین مربی تاریخ یووه از نظر کسب این آمار انتخاب شد. پیروزترین مربی یووه !

:2laugh:  :2laugh:  :2laugh: 

حالا برید دنبال سوسا و چه میدونم دی فرانچسکو و ...  :24:  :2laugh: 

+ اگه کواد گل سوم رو به بایرن زده بود .... حیف ! اون موقع بود که بایرن حداقل 4 -5 تا از یووه میخورد ... ولی نشد ... هیتلرم تا استانه پیروزی رفت ولی نشد ... بعضی موقع ها اوضاع اونطور که باید پیش نمیره 

• mory, pezhman, Signora Omicidi و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6069 ارسال
  • LocationKhorram Abad
یووه همیشه یا رفته دنبال سرمربی های جوان بی تجربه یا با تجربه های بی افتخار...

مثل پنج سرمربی اخیر یووه: فرارا-زاکرونی-دلنری-کونته-آلگری...

پس ب اخراج آلگری دل خوش نکین اینا ی ریسکی میکنن واسه جانشینش حالا یا مثل کونته جواب میده یا مثل فرارا نابودمون میکنه...

من ک میگم ب ریسکش نمی ارزه... ی بار بیان ی تیم کامل بدن دست آلگری ببینیم چیکار میکنه خو
  • mory, Pinturicchio, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
ما کسایی هستیم که اگر زمان لیپی فوروم میومدیم ، بابت ۴ فینال و فقط ۱ قهرمانی فحش کشش میکردن
Did'nt we ? :nish:
  • mory, pezhman, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

سهیل پیانیچ رو خودت هر وقت آمارش گل و پاس گلشو می گن می گی همه چی آمار نیست :1: حالا هم به بقیه حق بده به این آمار دل خوش نکنن :1:

..................................

• mory, tecra, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال

سهیل پیانیچ رو خودت هر وقت آمارش گل و پاس گلشو می گن می گی همه چی آمار نیست :1: حالا هم به بقیه حق بده به این آمار دل خوش نکنن :1:

..................................

پیانیچ لایی خوره الگری که لایی نمیخوره  :troll insane:  :946060600768130572:

• Georgia و ace of glass از این پست تشکر کرده است

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

:CerealSpitting:  :CerealSpitting:

• ace of glass و Massimiliano Allegri از این پست تشکر کرده است

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

GG.B1

GG.B1

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 261 ارسال

یاد بگیریم به نظری که با نظر ما همخون نیست احترام بذاریم،والا به خدا تمسخر نظر دیگران کاری نداره و هر کودکی هم میتونه انجامش بده

موفقیت نسبی کلمه درستی نیست؟اوکی بهترین موفقیت تاریخ یووه ! اوکی الان دیگه مشکلی نیست !؟

چشم میرم دنبال سوسا و دی فرانچسکو ،اخه من مدیر باشگاهم و من سیاست های یوونتوس رو تعیین میکنم!

ولی نظر شخصی من اینه که حتی پراندلی هم به درد یووه نمیخوره،از بین ایتالیایی های فعلی شاید فقط مونتلا نزدیک به سطح یووه باشه 

• mory, tecra, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

الگری اشتباه کرد ، چندین بار. اما هنوز این فرصت رو داره که ورق رو برگردونه. 

با برگشت مصدومین + خرید ( های ) زمستانی حجت بر او تمام است.

کام ان مَد مکس ، وی نُو  یو کن دو اِت . سی ال آی مین.

• mory, El rey leon, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی