پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماسیمیلیانو آلگری - Mad Max

* * * - - 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5427 پاسخ برای این موضوع

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

" از ابتدای جدایی او از میلان داستان های زیادی در مورد اینکه من پیرلو را نمی خواستم منتشر شد ، اما من باید احمق باشم که او را نخواهم ! همین اتفاق در مورد زلاتان و سیلوا هم رُخ داد . هرگز شکی در مورد توانایی های پیرلو نداشته و ندارم "

این جملش منو داغون کرد . وقتی اومد یووه خیلی ها میگفتن آلگری اگه احمق نبود پیرلو رو از دست نمیداد . یا سالهاست به خاطر این موضوع داریم بهش می خندیم . :fp:

• Bianconero Amore, alexdelpiero, Sayyed Amir و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

amirali mousavi

amirali mousavi

عضو جدید

• اعضا
  • 31 ارسال

من از اونجایی که 2006 طرفدار یووه شدم، همیشه حسرت میخوردم که ای کاش چندسال زودتر فوتبال دیدن رو شروع میکردم تا فینال 2003 رو از دست نمیدادم...همیشه حسرت اینو میخوردم که از یوونتوس لیپی یا کاپلو چیزی به یاد ندارم...تا اینکه این فصل آلگری اومد...میدونم هیچ کدوم باور نداشتیم...اما یه لحظه چشماتون رو ببندید...

ما نسلی از طرفدارای یووه هستیم که داریم درخشان ترین فصل تاریخ یووه تا به امروز رو میبینیم

یه بار دیگه بهش فکر کنید...

ما نسلی از طرفدارای یووه هستیم که داریم درخشان ترین فصل تاریخ یووه تا به امروز رو میبینیم

نمیدونم بهش فکر کرده بودید یا نه...حتی شاید هنوزم فکر اینکه این عنوان به یوونتوس آلگری برسه برامون خنده دار باشه ولی من باز هم میخوام از مستر تشکر کنم بابت اینکه از حسرتام کم کرد...‫‏شرمنده‬ ایم‬ آلگری‬

• alexdelpiero, tecra, Georgia و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

84274023245990237630.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال

- از آلگری درباره فینال و بارسا پرسیدند که جواب داده من شب ها آروم و با آرامش میخوابم و تیم ها در یک ریتم خوب داره خودش رو آماده این بازی میکنه.

یکشنبه تیم استراحت خواهد کرد و دوباره تمرینات از 2 شنبه شروع خواهد شد، آلگری گفته که هیچ کس تصور اینکه ما در فینال حضور داشته باشیم رو نمیکرد ولی این کار رو انجام دادیم ولی هنوز کارمون تموم نشده با این جام !

درباره پوگبا و اشتباهات مکررش هم ازش پرسیدند که جواب داده پوگبا هنوز در حال یادگیری ـه و البته به فرم ایده آل خودش نرسیده، همه باید بهش کمک کنیم تا دوباره بتونه خودش رو بازیابی کنه.

• Friend, Bianconero Amore, MaMpIeRo و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

همونجوری که کنته به 3-5-2 خودش پایبند بود بنظر میرسه الگری هم به 4-3-1-2 خودش مقیده

تصور میکنم یوونتوس قصد داره انقلابی رو تو خط هافبک خودش ایجاد کنه وتیم رو بر اساس سیستم اصلی الگری و منطبق با تفکرات او ببنده

اما از یک طرف  نگران این هستم که بازیکنایی که چند سال با هم بازی کردن رو اگر بفروشیم آیا اسکلت اصلی تیم حفظ میشه یا قراره با فروش اونا تیم رو تضعیف کنیم. 

شک ندارم پیرلو آخرین فصلشه. اصلا خدیرا اومده برای جانشینی پیرلودرست تو پستی که او بازی میکنه یعنی مرکز زمین مگر اینکه بازیکن دیگه ای مثل مارکیزیو بخاد اونجا بازی کنه

علاقه به اسکار که صرفا یه هافبک خلاق وبازیسازه برای پست بازیکن پشت دو مهاجم در نظر گرفته میشه. و علاقه ی  زیاد الگری به این بازیکن برای استفاده از او تو این پسته

و البته دیبالایی که میشه مهاجم دوم با ازادی عمل در کنار موراتا

حتی امکان رفتن توز هم در اینصورت میره

اما فروش ویدال و پوگبا یعنی تضعیف خط هافبک 

بعید بدونم خدیرا رو فقط برای نیمکت 'گرفته باشن. خدیرا درست تو پست پیرلو قرار میگیره. با این وجود دو هافبک کناری ویدال متمایل به راست و پوگبا متمایل به چپ هستن. اینها در صورتیه که مارکیزیو هم هست. جای پوگبا کسی نیست که پر کنه جز اساموایی که فکر میکنم فصل بعد دفاع چپ بازی خواهد کرد ولی جای ویدال استورارو و مارکیزیو هستن. با این شرایط بین مارکیزیو و ویدال یکی باید نیمکت نشین بشه که بعیده

• Bianconero Amore, mory, alexdelpiero و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Vecchia Signora

Vecchia Signora

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 432 ارسال

برای هر شرایطی آماده‌ایم

آلگری می گوید آماده است تا روز شنبه با ارائه نمایشی خوب، فصل فوق العاده بیانکونری را با پایانی خوش همراه کند.

ماسیمیلیانو آلگری پس از فتح اسکودتو و کوپا ایتالیا حالا فینال برلین را به عنوان آخرین بازی از مراحل کسب سه گانه در پیش دارد؛ یوونتوس باید با بارسایی بازی کند که این روز ها نمایش خارق العاده ای داشته. با این وجود آلگری می گوید خودش را برای هر چیزی آماده کرده است.

آلگری طی مصاحبه ای گفت:

"اگر همین حالا هم فصل تمام شود، امسال وارد تاریخ باشگاه خواهد شد. زیاد پیش نمی آید که یک تیم در آستانه کسب سه گانه قرار گیرد، پیروزی در فینال لیگ قهرمانان فراتر از یک شاهکار است و می تواند پایان فوق العاده ای برای فصل خوب ما باشد."

"در فینال ممکن است هر اتفاقی رخ دهد، مثلا بازی به پنالتی ها برود، که احتمال این موضوع را بسیار کم می دانم. به هر حال برای هر شرایطی آماده ایم."

"بارسلونا فوتبالی متفاوت با تیم های دیگر ارائه می دهد. باید با هوشیاری بالایی بازی کنیم و با دقت تمام کار های تمرین شده را در زمین اجرا کنیم، هرگز نباید تن به احتمالات دهیم."

"وقتی مسی راه بیفتد توقف کردن او تقریبا غیر ممکن است، باید در این امر نیز بسیار هوشمندانه کار کنیم. ما به توانایی های خودمان آگاه هستیم و می دانیم که با ارائه یک نمایش حساب شده و خوب می توانیم به هدف خود دست یابیم."

"می دانیم که می توانیم تفاوت هایی اساسی در بازی ایجاد کنیم، اما مهم ترین نکته این است که باید آرامش خود را حفظ کنیم و اجازه ندهیم اظطراب و هیجان تمرکز ما را بر هم زند."

"تیم شرایط روحی فوق العاده ای دارد و حالا تنها پنج روز تا بازی فاصله داریم، بیایید ببینیم می توانیم این فصل از اینی که بوده، هیجان انگیز تر کنیم؟!"

14324593951.jpg

• Friend, Bianconero Amore, AAG و 19 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

And even if I am crazy is cause you make me this way

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

qEt2g.jpg

:troll insane:  :troll insane:  :troll insane: 

برید و راضی باشید  :megusta: 

قیافه مکس رو نیگاه  :24:  :2laugh:  :8:  

• Friend, J U V E N T I N I, AAG و 27 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال

- قیافه آلگری من رو یاد چندلر(شخصیت فرندز) میندازه، موقعی که میخواست برای اطلاعیه عروسی با مونیکا(طبیعتا یکی دیگه از شخصیت های فرندز) عکس بگیره، ولی خنده هاش خیلی نچسب بود.

آلگری هم همون جوری داره میخنده  :nish:

خنده چندلر

• Friend, Bianconero Amore, alexdelpiero و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

تفکرات کنته : بازیکن باید جنگجو باشه قدرت و درگیری مهم ترین صفات بازیکنه 

تفکرات الگری:  بازیکن باید خلاق باشه و انعطاف تاکتیکی بلد باشه

این فصل تلفیقی از دو تاکتیک رو داشتیم حالا فصل بعد این وزنه بیشتر به سمت تفکرات الگری میره اما امیدوارم اسکلت تیم حفظ بشه قدرت تیم روی میانه میدان و دفاعشه و حمله برق اسا ....الگری میخواد ضرافت کار رو تو تیم بیشتر کنه ....ب نظرم ماروتا میونه چکار کنه و قطعا توی تفکرات الگری فروش ویدال و پوگبا نیس

• Friend, Orphée, alexdelpiero و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman

اگر همین حالا هم فصل تمام شود، امسال وارد تاریخ باشگاه خواهد شد. زیاد پیش نمی آید که یک تیم در آستانه کسب سه گانه قرار گیرد، پیروزی در فینال لیگ قهرمانان فراتر از یک شاهکار است.

من تا همین جاش هم قانعم !  :1: ولی صحبت های آلگری این حس رو به آدم میده که یه جورایی قانع شده و میگه فعلا بسه . قهرمانی باشه برای فصل بعد .  :1: یه جورایی اون حس عطش و گرسنه بودن رو به آدم القا نمیکنه . پیروزی برابر بارسا = فراتر از شاهکار ؟

مثلا بازی به پنالتی ها برود، که احتمال این موضوع را بسیار کم می دانم.

هر پیش بینی ـی کرده درست بوده ! اون 95 دقیقه رو یادتون میاد ؟ این دفعه هم قطعی بازی توی 120/90 دقیقه تموم ـه قطعا .  :1:

• Bianconero Amore, Orphée, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

::: storia de grande amore :::

::: History of a great Love :::

seyyed amirreza

seyyed amirreza

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 210 ارسال
3kAZg.jpg[/URL]

نشان میدهیم که قدرت مقابله با بارسلونا رو داریم:

به گزارش ورزش 11، در نیم ساعت ابتدایی این تمرین ،خبرنگاران و عکاسان اجازه داشتند تا در محل حضور یابند. در پایان تمرین، آلگری در نشستی خبری شرکت کرد و به سوالات پاسخ گفت.
او در مورد بارسلونا گفت:” می دانیم که مسی، نیمار و سوارز چه کیفیتی دارند. گل مسی به بیلبائو بسیار زیبا و ماهرانه بود. از توانایی های بارسلونا باخبرم ولی می خواهیم نشان دهیم که قدرت مقابله با این تیم را داریم. مسی و نیمار به شیوه ای متفاوت تر از سایر مهاجمان دنیا بازی می کنند. باید بازی درگیرانه ای مقابل آنها انجام دهیم.”
سرمربی یوونتوس در مورد چگونگی مهار مسی افزود:” گذاشتن یک نفر برای مهار مسی با توجه به تحرک بالای او در همه نقاط زمین تقریبا غیرممکن است.باید بصورت منطقه ای او را مهار کرد.”
بنابر گزارش ورزش سه، آلگری ادامه داد:”  مهیا کردن تیم برای چنین فینالی بسیار لذتبخش است. افتخار می کنم که مربی چنین تیمی هستم. برای شکست بارسا و قهرمان شدن، باید بسیار بهتر از آنچه مقابل رئال نشان دادیم ظاهر شویم. مقابل رئال دو بازی رفت و برگشت انجام دادیم اما فینال برابر بارسا تک بازی است. مقابل بارسلونا باید صبور بوده و از لحاظ ذهنی قوی باشیم.”
  • Friend, Bianconero Amore, AAG و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
3qFjP.jpg

Alex2003

Alex2003

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 378 ارسال

یعنی لذت می برم از اینجور مصاحبه هاش.کوچکترین نا امیدی توی صحبت هاش احساس نمیکنم.

من بهت ایمان دارم مکس.

کامل ترین حرف رو زد:گذاشتن یک نفر برای مهار مسی با توجه به تحرک بالای او در همه نقاط زمین تقریبا غیرممکن است.باید بصورت منطقه ای او را مهار کرد.

• Friend, alireza.de710, alexdelpiero و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

" از ابتدای جدایی او از میلان داستان های زیادی در مورد اینکه من پیرلو را نمی خواستم منتشر شد ، اما من باید احمق باشم که او را نخواهم ! همین اتفاق در مورد زلاتان و سیلوا هم رُخ داد . هرگز شکی در مورد توانایی های پیرلو نداشته و ندارم "

این جملش منو داغون کرد . وقتی اومد یووه خیلی ها میگفتن آلگری اگه احمق نبود پیرلو رو از دست نمیداد . یا سالهاست به خاطر این موضوع داریم بهش می خندیم . :fp:

به نظر من تو میلان اشتباه فاحش خیلی داشت. حتی اگر رفتن پیرلو ربطی به مکس نداشته باشه ، وینگر بازی دادن همچین بازیکنی بی شک به مکس برمیگرده

• Prince Claudio, tecra, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

يوونتوس مانند آسمان است ، روزي ستاره ها ميميرند و ممکنه روزي ستاره اي به اندازه خورشيد بميرد ولي آسمان همچنان آسمان اَست ، پس يووه هميشه زنده است. :worship: :worship:

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
m07o_11393685_470906983068183_6713535612

موهای ندود تکون نخورده خدایی :|
هنوزم نوستالوژیکه..
الگری هم بوده تو بازی تا اینبار عمو پاول درس بازی توی زمین بهش یاد بده..
  • Bianconero Amore, Orphée, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Amin KH

Amin KH

عضو جدید

• اعضا
  • 37 ارسال

m07o_11393685_470906983068183_6713535612

موهای ندود تکون نخورده خدایی :|
هنوزم نوستالوژیکه..
الگری هم بوده تو بازی تا اینبار عمو پاول درس بازی توی زمین بهش یاد بده..

اگه ویدئویی از این بازی دارین بذارین آقا خیلی دلم میخواد ببینم این بازی رو :دی

برا اینکه اسپم نباشه و پست مربوط باشه به حضرت استاد :دی

یادش بخیر اوایل که اومده بود خود من یکی چقد فحش بهش دادم و بدبخت شدیم و اینا....حتی یادمه یهو ایتوربه رفت رم گفتن موراتا نمیاد....پیرلو با آلگری گفتن مشکل داره میره....خبر علاقه یووه و زاپاتا و مکسس و امثالهم :دی نابود شده بودم اصن.....حالا بیاین جلوتر و همین الان که در آستانه ی تاریخی ترین سال باشگاه هستیم.....مرسی مکس مرسی

• alexdelpiero, tecra, L'Avvocato و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1480 ارسال

ببینم چه می‌کنی مَرد!

24878317314134416437.jpg

منتقد آلگری بودم ولی خُب! چشم بستن بر حقیقت هم از من برنمیاد.انتظار نداشتم الان اینجا باشیم پس لطفاً قشنگ تمومش کن سوپرمکس! حیفه!

• Bianconero Amore, AAG, Orphée و 26 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

mohammad.mahdi

mohammad.mahdi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 938 ارسال

لحظاتی از بازی وجود خواهد داشت که ممکنه استرس بر شما مسلط باشه، بترسین، بلرزین، عرق سرد پیشانی شما رو فرا بگیره ...

اگه تمام این اتفاقات افتاد فقط به عکس زیر نگاه کنید و به ریسمان مکس چنگ بزنین :nish:

allegri_milan_ride.jpeg

• Bianconero Amore, Orphée, FarSH4D و 21 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3747 ارسال

یک تشکر مخصوص و ویژه از مکس آلگری بخاطر این که با تیمی که ساخته و پرداخته کرد دنیای فوتبالی خیلی ها رو توی دنیا من جمله خود من عوض کرد و نشون داد میشه با دست خالی هم با استفاده درست و بهینه به خیلی از موفقیت ها دست پیدا کرد .

مکس آدم کاربلد و بسیار روراستی هست که واقعا یووه رو به رشد بالاتری رسوند .

امیدوارم مدیران در ساختن تیمی بهتر و موفق تر همراهیش کنند ولی خوب به قول بهمن عزیز کدوم موفقیت باقی مونده که مکس و یووه ش به اون نرسیدن .

به امید قهرمانی در اروپا ...

• Bianconero Amore, Orphée, juve's fan و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

نزدیک ترین سیستم و بهترین سیستم رو با توجه به بازیکنای فعلی یووه انتخاب کرد و تمام تلاششو کرد و با 3 سیستم با یووه کار کرد امیدوارم امسال بتونیم رو 4-3-3 تمرکز کنیم تا  وقتی تو بازی مث فینال عقبیم بتونیم فشار بیشتری بیاریم تا جبران کنیم ....

کار بزرگی کرد باید دید فصل بعد با خریدهای جدید میتونه تیم رو بهتر کنه ...مهم تر از همه تجربه و خود باوری اروپایی یووه تکمیل شده

• Orphée, mory, MaMpIeRo و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6372 ارسال
  • LocationRasht

اگه کسی ناراحت نمیشه ، میخواستم تیم منتخب CL مدیاست [برلو و دوستان] رو بذارم .. اعترافشون خیلی واسم لذت بخشه و میتونم تصور کنم که چقدر سخت بوده واسشون...

yzou_chdunezuqaamsrx_thumb.jpg

یچیز جالبم لیپی گفت : 5 بار آخری که یووه به فینال CL رسیده، مربیش اهل توسکانی بوده [هم لیپی و هم آلگری مال توسکانین و هر دو تو فصل اولشون دابل داخلی کردن و هر دو به فینال رقابتای اروپایی رسیدن، جام یوفا و لیگ قهرمانان]

و متاسفانه بین فصل [94-95] ، آ.فورتوناتو بر اثر سرطان فوت کرد درحالیکه تا قبل اون دفاع چپ فیکسمون بود.. ساکی رو وادار کرد که مالدینی رو ببره دفاع وسط! و اشراق فوتبال ایتالیا خطابش کنه.. یووه رسما اون سری آ رو بهش تقدیم کرد...

+ آلگری تو 2012 گفت که میخواد فقط تا 10 سال دیگه مربیگری کنه [تا 55]...

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 26 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

30aMak

30aMak

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 714 ارسال

اگه کسی ناراحت نمیشه ، میخواستم تیم منتخب CL مدیاست [برلو و دوستان] رو بذارم .. اعترافشون خیلی واسم لذت بخشه و میتونم تصور کنم که چقدر سخت بوده واسشون...

yzou_chdunezuqaamsrx_thumb.jpg

یچیز جالبم لیپی گفت : 5 بار آخری که یووه به فینال CL رسیده، مربیش اهل توسکانی بوده [هم لیپی و هم آلگری مال توسکانین و هر دو تو فصل اولشون دابل داخلی کردن و هر دو به فینال رقابتای اروپایی رسیدن، جام یوفا و لیگ قهرمانان]

و متاسفانه بین فصل [94-95] ، آ.فورتوناتو بر اثر سرطان فوت کرد درحالیکه تا قبل اون دفاع چپ فیکسمون بود.. ساکی رو وادار کرد که مالدینی رو ببره دفاع وسط! و اشراق فوتبال ایتالیا خطابش کنه.. یووه رسما اون سری آ رو بهش تقدیم کرد...

+ آلگری تو 2012 گفت که میخواد فقط تا 10 سال دیگه مربیگری کنه [تا 55]...

موراتا 2 گل به ریال و یک گل به بارسا و فکر کنم دو گل به دورتموند زده پس نیمار یا سوارز اضافین تو این تیم منتخب

• Bianconero Amore, Orphée, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

We believed we'd catch the rainbow, ride the wind to the sun, sail away on ships of wonder
But life's not a wheel, with chains made of steel
So bless me, come the dawn

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی