Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

ماسیمیلیانو آلگری - Mad Max

* * * - - 6 votes

• Please log in to reply
5522 replies to this topic

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,581 posts

http://www.juworld.net/default.asp

نظرسنجی 

الگری . کونته . گاسپرینی . میهالوویچ . اینزاگی

.................

تک تک رایهای شما موثره

ما از همه رایهای شما صیانت میکنیم

رای شما مشته محکمیه بر دهان الگری :1:

رای گیری تموم شد .

الگری دوم شد و به گاسپرینی نزدیکتره تا کونته !!!

yzko_untitled.png

......................................................................................................................

بارها اشاره کردم

دلم میخواد چنان فوتبل بکنیم که موندگار بشیم و همه از فوتبالمون و تیممون لذت ببرن

گرم سونس، سرمربی سابق لیورپول که در حال حاضر به عنوان کارشناس در حال فعالیت است، در واکنش به نایب قهرمانی لیورپول گفت:« خیلی‌ها تیم فوتبال برزیل در جام جهانی ۱۹۸۲ را به عنوان بهترین تیمی قلمداد می‌کنند که نتوانسته قهرمان جام جهانی شود. آن تیم از یادها نرفت و من هم اکنون لیورپول را بهترین تیمی می‌دانم که نتوانست قهرمان لیگ برتر فوتبال انگلیس شود. 

هیچ تیمی با ۹۷ امتیاز نایب قهرمان لیگ برتر نشده بود و به نظر من آنها فوق‌العاده خوب و شایسته عمل کردند. لیورپول فصل بسیار خوبی را سپری کرد و این نهایت افسوس برای هواداران است که یک تیم اندکی بهتر از آنها عمل کرد. نمی‌دانم فصل آینده لیورپول با همین قدرت و صلابت ظاهر خواهد شد یا خیر.»

• mory, eⁿzº, Aminvo and 8 others like this

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3,873 posts
  • LocationAhWaS
الگری اگه پیشنهاد 15 ملیونی از پی اس جی داره و خودش بدونه تو یوو بازیکنا بر خلافشن و مدیرا زیاد پشتش نیستن اگه با این شرایط اسرار ب موندن داره مشخصه ک یه ادم لجوج و نامرد و نه به کاریه ک فقط دلش میخاد حرص خیلیا رو دربیاره
  • Aminvo, Escanor, Georgia and 5 others like this

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3,873 posts
  • LocationAhWaS
فردا روز سرنوشت ساز یوونتوس و علگریه
چیزی ک معلومه علگری با وجود پیشنهاد سنگین پاریس و یه پیشمهاد از لیگ برتر اما دلش نمیخاد از یوو بره و حاضره پاچه خواری انیلی رو بکنه
از اینور انیلی خیلی محتاطانه صحبت کرده و نمیشه راجبش دقیق حرف زد
تنها چیزی ک مشخصه ندود و پارتیچی علاقه ای ب مربیگری علگری برا فصل بعد یوو ندارن
باس دید کی موفق میشه
انشالله که به یاری خداوند عزل و جعل کفر و ظالم و نادان رفتنی هستن
امشب امضای خداوند بزرگ روی حکم اخراج علگری زده شده و جوهرش هنوز خشک نشده و تا فردا خبرش به دست شما میرسه چون من لابی دارم با اون بالا بالایا گفتم زودتر بهتون این مژده رو بدم
  • Aminvo, Escanor, ace of glass and 4 others like this

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7,863 posts
  • Locationساری

تا بعد بازی با اتالانتا کاری نمیکنند چون مشخصه این همه زحمت بکشه مربی بعد نزدیک ب اخر فصل بندازن بیرون؟؟ تا اخرین بازی صبر میکنن بعد انتخاب میکنن 

• Aminvo, Escanor, amirali2001 and 1 other like this

capture1_gp2v.jpg

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,581 posts

زنگ زدم سفارت سوئیس که به پی اس جی بگن الگری رو بخره 

شماره موبایلم رو هم دادم که شک نکنن

گفتم تنها کسی که میتونه شما رو قهرمان اروپا بکنه همین مکسه

• mory, eⁿzº, Aminvo and 4 others like this

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3,873 posts
  • LocationAhWaS
تنها برواشتی ک از جلسه نا فرجام امروز عصر میشه برداشت کرد اول اینکه قرار بوده ملاقات بین الگری و انیلی دونفری باشه
اما ظاهرا ندود هم حضور داشته و خبری نبوده ک علگری رفته باشه باشگاه
احتمال داره ندود و انیلی اماده بودن ک تو جلسه حرف اخر رو به علگری بزنن و پایان همکاری رو اعلام کنن
از اینورم علگری ک میدونسته تنها هوا خواهش تو باشگاه انیلی هست و ممکنه تو جلسه خصوصی تنها با انیلی بتونه نظر انیلی رو عوض کنه و وقتی فهمیده ندود هم حضور خواهد داشت یه جورای به جلسه نرفته و یه بهونه اورده ک فعلا جلسه رو منحل کردن
یه جورای الگری میخاد بازی مارو پله انجام بده ندود و پارتیچی اون مار های بزرگ کوچیک هستن و انیلی هم میتونه با قرعه شانس پله ای باشه براش برا تعیرر نظر مدیریت و موندگاریش تو یوونتوس
من نمیدونم این علگری چی از جون یوو میخاد ک داره اویزون باشگاه میشه
لقا جمع کن برو هیشکی نمیخادت
احتمال 100 درصد موندن الگری 6 بازیکن اصلی یوونتوس جدا خواهند شد ک دیبالا بعد رونالدو بزرگترین برند یوو هم جدا میشه
خبر های هست هیت مدیره اعلام کردن راصی ب فروش ستاره ها به خاطر علگری نیستن
چه ابله ای میاد دیبااا کاستا پیانیچ کانسلو مانژو خدیرا رو باهم بفروشه ؟
حساب کن این 6 تا بالزارگی و کاسرس و پرین رو هم بهش اثافه کن یعنی 50 درصد کل تیم و 60 درصد ترکیب اصلی دچار انقلاب بشه اقا ما میلان نیستیم همچنین خریتی بکنیم
الان بازار نقل انتقالات بازیکنا تو اروپا مثل بازار ماشین و خودرو ایران هست
اگه الان مثل من پارس 92 ات رو بفروشی باید 10 میلیون بزاری روش پارس مدل 89 بخری
یعنی فردا دیبالا رو 80 میلیون میفروشیم بعد مثلا ایسکو رو با 100 مایون بخریم خب چه کاریه

کماکان الگری اوت برو پیش جدت و دیگه هیچوقت برنگرد
  • eⁿzº, Aminvo, L'Avvocato and 5 others like this

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2,641 posts

تنها برواشتی ک از جلسه نا فرجام امروز عصر میشه برداشت کرد اول اینکه قرار بوده ملاقات بین الگری و انیلی دونفری باشه
اما ظاهرا ندود هم حضور داشته و خبری نبوده ک علگری رفته باشه باشگاه
احتمال داره ندود و انیلی اماده بودن ک تو جلسه حرف اخر رو به علگری بزنن و پایان همکاری رو اعلام کنن
از اینورم علگری ک میدونسته تنها هوا خواهش تو باشگاه انیلی هست و ممکنه تو جلسه خصوصی تنها با انیلی بتونه نظر انیلی رو عوض کنه و وقتی فهمیده ندود هم حضور خواهد داشت یه جورای به جلسه نرفته و یه بهونه اورده ک فعلا جلسه رو منحل کردن
یه جورای الگری میخاد بازی مارو پله انجام بده ندود و پارتیچی اون مار های بزرگ کوچیک هستن و انیلی هم میتونه با قرعه شانس پله ای باشه براش برا تعیرر نظر مدیریت و موندگاریش تو یوونتوس
من نمیدونم این علگری چی از جون یوو میخاد ک داره اویزون باشگاه میشه
لقا جمع کن برو هیشکی نمیخادت
احتمال 100 درصد موندن الگری 6 بازیکن اصلی یوونتوس جدا خواهند شد ک دیبالا بعد رونالدو بزرگترین برند یوو هم جدا میشه
خبر های هست هیت مدیره اعلام کردن راصی ب فروش ستاره ها به خاطر علگری نیستن
چه ابله ای میاد دیبااا کاستا پیانیچ کانسلو مانژو خدیرا رو باهم بفروشه ؟
حساب کن این 6 تا بالزارگی و کاسرس و پرین رو هم بهش اثافه کن یعنی 50 درصد کل تیم و 60 درصد ترکیب اصلی دچار انقلاب بشه اقا ما میلان نیستیم همچنین خریتی بکنیم
الان بازار نقل انتقالات بازیکنا تو اروپا مثل بازار ماشین و خودرو ایران هست
اگه الان مثل من پارس 92 ات رو بفروشی باید 10 میلیون بزاری روش پارس مدل 89 بخری
یعنی فردا دیبالا رو 80 میلیون میفروشیم بعد مثلا ایسکو رو با 100 مایون بخریم خب چه کاریه

کماکان الگری اوت برو پیش جدت و دیگه هیچوقت برنگرد

آقا افشین اون 15 خط اول رو کاری بهش ندارم؛ چون اصن نمیدونم چجوری نوشتیشون
بحث دیبالا؛ اینکه دیبالا بخواد جدا شه یعنی یه تیمی باید بخرتش. یووه زیر 100 نمیفروشه دیبالا رو، یعنی یه تیم باید 100 میلیون کنار بذاره واسه خریدن دیبالا، که خرید نسبتا سنگینی هست. بایرن که قبلا جدی ترین تیمی بود که دیبالا رو دنبال میکرد، فکر نمیکنم 100 میلیون واسه دیبالا خرج کنه، زیادی خسیس ان واسه اینکار. بارسلونا الان گریزمان رو به عنوان گزینه اصلی دنبال میکنه، منچستریونایتد کوتینیو رو، پاریس هم گفته میشه دنبال گریزمان هست. رئال مادرید دو خرید سنگین داره که احتمالا یکیشون هازارده. میمونه فقط اتلتیکو مادرید. اتلتیکو الان دنبال جانشین گریزمانه و گفته میشه ایکاردی یا دیبالا رو مد نظر دارن. حتی یه زمزمه هایی هست درباره جا به جایی کوتینیو و گریزمان بین بارسا و اتلتیکو که زیاد جدی نیست البته.

دیبالا هیچ مشتری خاصی نداره با این شرایط.
اگه الگری هم حتما بخواد دیبالا بره، مدیرا زیر 100 نمیفروشن.

کانسلو هم تا چند روز پیش یه شایعاتی بود که تقریبا رد شدن. حتی اسکای نذاشته بودش تو لیست فروشی های یووه.

راجع به خود الگری استناد می کنیم به رومئو آگرستی که میگه موندن نموندن الگری 50 50 هست. البته آگرستی گفته بود پاراتیچی تماس هایی با گواردیولا داشته اما خود گواردیولا تمایلی نشون نمیده. همچنین گفته تا الان تماسی با پوچتینو نداشتن.
  • Orphée, mory, eⁿzº and 5 others like this

amirali2001

amirali2001

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 542 posts

بحث دیبالا؛ اینکه دیبالا بخواد جدا شه یعنی یه تیمی باید بخرتش. یووه زیر 100 نمیفروشه دیبالا رو، یعنی یه تیم باید 100 میلیون کنار بذاره واسه خریدن دیبالا، که خرید نسبتا سنگینی هست. بایرن که قبلا جدی ترین تیمی بود که دیبالا رو دنبال میکرد، فکر نمیکنم 100 میلیون واسه دیبالا خرج کنه، زیادی خسیس ان واسه اینکار.

تجربه ثابت کرده وقتی ما به بایرن میرسیم شُل میشیم و خیلی مفت بهشون بازیکن میدیم :22:

• Orphée, mory, eⁿzº and 8 others like this

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4,180 posts

به صورت قسطی میفروشنش...

• mory, Aminvo, Signora Omicidi and 5 others like this

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3,873 posts
  • LocationAhWaS

بحث دیبالا؛ اینکه دیبالا بخواد جدا شه یعنی یه تیمی باید بخرتش. یووه زیر 100 نمیفروشه دیبالا رو، یعنی یه تیم باید 100 میلیون کنار بذاره واسه خریدن دیبالا، که خرید نسبتا سنگینی هست. بایرن که قبلا جدی ترین تیمی بود که دیبالا رو دنبال میکرد، فکر نمیکنم 100 میلیون واسه دیبالا خرج کنه، زیادی خسیس ان واسه اینکار. بارسلونا الان گریزمان رو به عنوان گزینه اصلی دنبال میکنه، منچستریونایتد کوتینیو رو، پاریس هم گفته میشه دنبال گریزمان هست. رئال مادرید دو خرید سنگین داره که احتمالا یکیشون هازارده. میمونه فقط اتلتیکو مادرید. اتلتیکو الان دنبال جانشین گریزمانه و گفته میشه ایکاردی یا دیبالا رو مد نظر دارن. حتی یه زمزمه هایی هست درباره جا به جایی کوتینیو و گریزمان بین بارسا و اتلتیکو که زیاد جدی نیست البته.

کانسلو هم تا چند روز پیش یه شایعاتی بود که تقریبا رد شدن. حتی اسکای نذاشته بودش تو لیست فروشی های یووه.

راجع به خود الگری استناد می کنیم به رومئو آگرستی که میگه موندن نموندن الگری 50 50 هست. البته آگرستی گفته بود پاراتیچی تماس هایی با گواردیولا داشته اما خود گواردیولا تمایلی نشون نمیده. همچنین گفته تا الان تماسی با پوچتینو نداشتن.

عزیز دلم بزار راحت تر بهم بگم اینکه میای تحلیل میکنی و میگی دیبالا مشتری نداره بزار تا بهت توضیح بدم
بایرن مونیخ ریبری و روبن تمدید نکرده و دارن جدا میشن و بجز این دونفر این فصل خلا بازیکن خجومی تو تیمش داشته و بایرن حداقل سه مهره بزرگ تو خط حمله نیاز داره و قطعا مشتری ثابت دیبالا خواهد بود
منچستر یونایتد هم رسما خواستار دیبالا هست ک کالچومرکاتو و کوریره و دیبی میل هم خبرشو کار کردن
رئال مادرید داره بیل رو میفروشه و دو مهره هجومی بزرگ میخره و این خودش دومینوی مهاجم ها و وبنگ ها رو شروع میکنه و ممونه ام پاپه و یا نیمار یا هازارد رو بخره و شاید نیم نگاهی ب دیبالا داشته باشه
اتلتیکو کاستا رو برا فروش گذاشته گریرمانم رفتنیه پس حتما رو دیبالا حساب می کنه
اینتر به جا ایکاردی علاقمند ب دیبالاست
بارسلونا درصورت عدم حذب گریژمان ممکنه برا دیبالا اقدام کنه
پاریس در صورت از دست دادن کاوانی ام پاپه و نیمار رو دیبالا حساب میکنه
حالا لیگ انگلیس به کنار
دیبالا کم بازیکنی نیست داداش و همه ارزوی داشتنشو دارن
تیم های بزرگ دیگه مثل یوو نیستن و اگه بهترین ترکیبو داشته باشن ستاره هاشونو ک نمی فروشن هیچ بلکه باز فوق ستاره اصافه میکنن و دیبالا رویای هر تیمیه

امروز مدیر برنامه های دیبالا ک برادرش هست رسما به همه شایعات دامن زد و گفت دیبالا همچون خیلی از ستارهای یوونتوس از شرایط تاکتیکی و .. در یوو خوشحال نیست و احتمال جدایش زیاده
این یعنی کلی ستاره هامون با الگری مشکل دارن
نمیدونم چرا تلاش های اخرت رو میکنی و زیر پوستی از علگری حمایت میکنی و حواشی تیم ک مسببش علگری هست رو انکار میکنی

ما دیبالا رو 100 ملیونم ک بفروشیم ستاره در حدش یا بهتر ازش امثال ام باپه نیمار هازارد گریزمان و .. هستن ک همگی بالای 100 ملیون قیمت میخورن و باز همون حرف من ک شبیه بازار خودرو ایران میشه ثابت میشه بهت.

اگه خیلی دوست داری علگری بمونه امیدوارم ب مراد دلت برسی ولی اونوقت بوونتوس خرابه ای بدتر از میلان میشه
حالا خود دانی
  • mory, Aminvo, L'Avvocato and 4 others like this

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3,873 posts
  • LocationAhWaS

عزیز دلم بزار راحت تر بهم بگم اینکه میای تحلیل میکنی و میگی دیبالا مشتری نداره بزار تا بهت توضیح بدم
بایرن مونیخ ریبری و روبن تمدید نکرده و دارن جدا میشن و بجز این دونفر این فصل خلا بازیکن خجومی تو تیمش داشته و بایرن حداقل سه مهره بزرگ تو خط حمله نیاز داره و قطعا مشتری ثابت دیبالا خواهد بود
منچستر یونایتد هم رسما خواستار دیبالا هست ک کالچومرکاتو و کوریره و دیبی میل هم خبرشو کار کردن
رئال مادرید داره بیل رو میفروشه و دو مهره هجومی بزرگ میخره و این خودش دومینوی مهاجم ها و وبنگ ها رو شروع میکنه و ممونه ام پاپه و یا نیمار یا هازارد رو بخره و شاید نیم نگاهی ب دیبالا داشته باشه
حالا لیگ انگلیس به کنار
تیم های بزرگ دیگه مثل یوو نیستن و اگه بهترین ترکیبو داشته باشن ستاره هاشونو ک نمی فروشن هیچ بلکه باز فوق ستاره اصافه میکنن و دیبالا رویای هر تیمیه

امروز مدیر برنامه های دیبالا ک برادرش هست رسما به همه شایعات دامن زد و گفت دیبالا همچون خیلی از ستارهای یوونتوس از شرایط تاکتیکی و .. در یوو خوشحال نیست و احتمال جدایش زیاده
نمیدونم چرا تلاش های اخرت رو میکنی و زیر پوستی از علگری حمایت میکنی و حواشی تیم ک مسببش علگری هست رو انکار میکنی

ما دیبالا رو 100 ملیونم ک بفروشیم ستاره در حدش یا بهتر ازش امثال ام باپه نیمار هازارد گریزمان و .. هستن ک همگی بالای 100 ملیون قیمت میخورن و باز همون حرف من ک شبیه بازار خودرو ایران میشه ثابت میشه بهت.

اگه خیلی دوست داری علگری بمونه امیدوارم ب مراد دلت برسی ولی اونوقت بوونتوس خرابه ای بدتر از میلان میشه
حالا خود دانی
  • Aminvo, ace of glass, DMC and 1 other like this

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2,641 posts

حالا لیگ انگلیس به کنار

حالا خود دانی

یوونتوس بدون توجه به سرمربی فصل اینده خود، در نظر دارد دیبالا را به فروش برساند. این حس در بین سران باشگاه وجود دارد که ذهنیت دیبالا کمرنگ شده است و او دیگر در سطح فصل اول خود نیست. بنا بر گزارشات ترس باشگاه از این است که یک فصل ضعیف دیگر از سوی دیبالا ارزش او را در استانه دو سال پایانی قرار خود کم خواهد کرد. دیبالا و مدیر برنامه او نیز با جدیت در حال بررسی امکان جدایی از بیانکونری می باشند.

[Fabrizio Romano] ( دو هفته پیش )
  • mory, L'Avvocato and اون که من دوسش دارم like this

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• ادمین
  • 6,078 posts
  • LocationKhorram Abad
این ب درازا کشیدن جلسات آنیلی و آلگری بیشتر نگرانم میکنه. آنیلی اگه قصدش اخراج آلگری بود همون جلسه اول اخراجش میکرد مثل کونته! من فک میکنم آلگری داره آنیلی رو قانع ب فروش ستاره های تیم و افزایش حقوق خودش میکنه ک اینقد طول کشیده :fp: فک کنین آلگری تمدید کنه حتی تصورشم وحشتناکه :fp:
  • GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº and 5 others like this

ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...

amirali2001

amirali2001

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 542 posts

بیشتر از 80 درصد از هوادارا میخوان آلگری بره، اکثر بازیکنا هم همینطور. ولی این بزرگوار، قدرت رو وِل نمیکنه. ناخودآگاه آدم، یاد سیاست و کشور داری میفته

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory and 8 others like this

-OMID-

-OMID-

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 508 posts
  • LocationTehran

بعد از سقوط به سری بی با اینکه فقط 12-13 سالم بود همچنان دنبال می کردم شرایط تیم رو، ولی با موندن احتمالی این آقا، فکر میکنم دیگه دلیلی نداره که با جدیت بازی های تیم رو دنبال کنم. یه فوتبال خسته کننده و بیش از حد اقتصادی.

هرچند قبلا هم این حرفو زدم ولی نتونستم کامل پاش بمونم، ولی امیدوارم این بار قطعی تر رفتار کنم .

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory and 10 others like this

AICY-Personal-Branding-Marcello-Lippi-1.

Don Marcello Lippi

===============

Il Guerierro سابق

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1,312 posts
با توجه به اینکه تعداد جلسات شده سه تا به نظر دیگه میشه گفت موندنیه. متاسفانه قصد انقلاب کردن هم دارن گویا. امیدوارم شبیه به انقلاب فصل دومش نشه که نیاز به صحبتای امثال بوفون و اورا باشه تا بازیکنا به خودشون بیان.
  • GioVanni Agnelli, Orphée, mory and 9 others like this

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4,007 posts

موجی گفته میمونه ، با توجه به دقت پیشبینی های موجی در گذشته ، هنوز جای امید هست .

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº and 6 others like this

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3,873 posts
  • LocationAhWaS
والا منم خیلی نگران شدم یعنی انیلی اینقدر بی مغز و مغرور هست واقعا؟؟
تنها احتمال کمی ک میشه امید داشته اینه که مدیرا میخان با قبول نکردن شرایط الگری ک همون فروش ستاره ها مثل کاستا دیباا و.. هست و نخریدن بازیکنای مورد نظر الگری و یا اثافه نکردن دستمزد الگری برا تمدید یه جوراب دارن وقت کشی می کنن تا الگری رو خسته کنن ک بگن به توافق نرسیدیم تو برنامه ها و اینده و سعی میکنن ک با اینکار توافقی الگریو کنار بزارن.

یعنی خدا واقعا تو با این همه عظمتت اصلا حواست به خواسته های قلبی هوادارا هست ؟ این از سی ال ک ارزوشو ب دلمون گذاشتی و هرسال تحقیر میشیم اینم از باتلاق علگری ک توش گیر کردیم و نجات پیدا نمی کنیم
خدایا دیگه از دست هیچکسی کاری برنمیاد علی تو خدایا تو یکاری بکن این دیو از یوونتوس اخراج بشه
  • Orphée, mory, Aminvo and 6 others like this

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6,481 posts
  • LocationRasht

البته نوید اندفعه موجی بنظر زیاد تو آفساید نیست چون پسر موجی (الساندرو) ایجنت آلگریه متاسفانه... Smilebb%20(7).gif

بنگاه های شرطبندی :

شانس دیدن پوچ فصل بعد در یووه = 36.4 % ...

کنته = 26.7 % ...

پپ = 18.2 % ...

بلان و سیمئونه = 9.1 % ...

مِردینیو :1: و آنچلوتی = 7.7 % ...

یوآخیم لو = 5.9 % ...

هاینکس، اسپالتی، ونگر، بیلسا، دی فرا = 2.9 % ...

کاپلو، روبرتو مارتینز، هیدینک، کاناوارو و زیدان = 2 % ...

گتوزو = 1.5 % !!

ولی حس میکنم کنته هنوز منتظر یووه ست اما ازونطرف آنیلی اگه قرار به قطع همکاری بود، مثه کنته تو یه جلسه طومار آلگری رو میپیچید...  :39:

• mory, El rey leon, Aminvo and 12 others like this

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3,580 posts

1111.JPG

• mory, Aminvo, L'Avvocato and 5 others like this

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg