پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ماسیمیلیانو آلگری - Mad Max

* * * - - 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5434 پاسخ برای این موضوع

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2635 ارسال
ترجیح میدم بعد از دوران آلگری مربی ای رو در تیم ببینم که توان کار با ستاره ها رو داشته باشه. چنین توانی رو در امثال اینزاگی و ساری و ... نمیبینم.
عجیبه که امید همه دوستان به یه مربی با ویژگی های آقای آلگریه که خداوند اونو از آسمون به ما رسوند ! در حالی که خودش رو تو تیم داریم.
تیمی که آلگری تحویل مربی بعدی میده به هیچ وجه شرایطی مشابه با تیمی که از آنتونیو کونته تحویل گرفت نداره.
من اصلا از الگری توقع ندارم هر سال تیمو ببره فینال و حتی از مربی بعدی هم چنین توقعی نخواهم داشت، حتی قبل از بازی با تاتنهام خودمو برای حذف شدن آماده کرده بودم ولی بازی با رئال مادرید میتونست یووه رو تا مرز قهرمانی اروپا ببره و واقعا از اون باخت ناامید شدم.
ضمن یادآوری بگم که مارچلو لیپی هم چهار بار یوونتوس رو برد فینال و فقط یبار قهرمان شد، سال 2006 ایتالیا رو قهرمان جهان کرد ولی 2010 حتی از گروه هم نبرد بالا. کارنامه هر مربی ای بالا و پایین داره.
  • Orphée, mory, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 ارسال
اینکه اینزاگی کامبک خورده دلیل خوبی برای رد کردن این مربی بسیار باهوش نیست
اینزاگی به عنوان یه مربی قطعا در پیشرفت بازیکناش تاثیر بسیاری داشته ، ایموبیله به عنوان جانشین لوا میره دورتموند و زیر نظر کلوپ که بسیار افت کرد بعدش میره سویا بازهم آمار بدتری از دورتموند بجا گذاشت ، اینزاگی قطعا بیشترین تاثیرو رو اوج گرفتن ایموبیله داشته، لوییز البرتو تو لیورپول نیمکت نشین و سکو نشین بود امسال فوق العاده بود
میلینکویچ ساویچ رو قبلا کسی میشناخت ؟
فوتبال سراسر حمله ی اینزاگی و استفاده از فضاها باعث شده همه ی این بازیکنا رشد میکنن ، اینزاگی واقعا کار بزرگی کرده اگه تیمشو به اروپا ببره واقعا لایق تمجید هست.
  • mory, tecra, Georgia و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
پس تحمل کن، تحمل ستون بودن را:<br><br />ستونی از نور که فقط پرندگان کور <br><br />بَرو تکیه می‌زنند.

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال
دی مارزیو تو یه مصاحبه گفته هنوز موندن یا نموندنش مشخص نیست و اخر فصل معلوم می شه این یعنی چیزایی شنیده
  • Signora Omicidi, tecra, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

امیدوارم ساری رو ببینیم تو یوونتوس ! ساری فوق العاده است کاملا خودش رو ثابت کرده و فوتبال خوبی رو تیمش بازی میکنه ، کی فکرش رو میکرد تیم بنیتز رو اینطوری متحول کنه !

ساری آدم بی شخصیتیه بعیده سراغش برن...

به یاد بیارید فصل اولش رو که تیمش با اختلاف خیلی کمی داشت ما رو تعقیب می کرد تا اینکه این آقا وسط بازی بازی با اینتر به مانچینی توهین کرد و فک کنم بیشتر از یک ماه از کوچ کردن تیمش محروم شد و کاملا قافیه رو به ما باخت...

همین فصل هم قبل از بازیمون باهاشون توی تورین از توی اتوبوس به هوادارای یووه انگشت وسط نشون داده بود...

به خاطر ناپلی بودنش باید تنفر شدیدی نسبت به ما داشته باشه و نباید چندان تمایلی به مربیگری توی یووه داشته باشه...

اگه کسی هنوز هم از آلگری به خاطر مصاحبش بعد از گل مونتاری بدش بیاد (حتی بعد از چند سال نتایج درخشان و عملکرد فوق العاده و ارتقاء سطح بازی و اعتبار تیم!) بعد از اومدن ساری کاملا قابل انتظاره که به هواداری این تیم دیگه ادامه نده...

• Orphée, Pinturicchio, alex 4ever و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

alex 4ever

alex 4ever

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 362 ارسال

^

بعلاوه خوشحال میشم افرادی که طرفدار مربیگری ساری هستن چند نمونه از موفقیت ها و جام هایی که برده رو لیست کنن! اصلا این فصل ازش راضی نیستم، ولی با توجه به گزینه های در دسترس، چاره ای جز ادامه دادن باهاش نمیبینم. جدا ازینها، چون نشون داده ذاتا لجباز نیست امید دارم (هر چند کم!) که اگر بمونه احتیاط و قناعتش رو کنار بذاره و ذهنیت تیم رو قصاب گونه کنه.

اگر هم رفت به نظرم این سه نفر، به ترتیب اولویت، جانشینان مناسبین براش: سیمئونه، اینزاگی، زیدان

+ ملت هنوز گیرید سر اینکه الگری تیم کونته رو تحویل گرفت و بر اساس تاکتیک های بجامونده از کونته نتیجه گرفت ("تا مدتی"!!) و ...  :fp:

• Orphée, Pinturicchio, El rey leon و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS

من هنوز یاد دورانیم که که مات و مبهون بازی زیبا و دلنشین تیم کنته میشدیم اما به راستی کنته برا هدفمون سی ال گزینه مناسبی نیست

یه سوال دارم به نظرتون چرا رئال مادرید تو این 5 سال این همه موفقیت تو اروپا کسب کرده ؟

جواب این سوال رو از انتقاد های هوادارای رئال به پرز جستجو کنید

پرز با اینکنکه تیمش داشت با این همه ستاره هایپ میشد دست به انقلاب نزد فقط هر سالی شاید یه بازیکن با کیفیت به تیمش اضافه کرده باشه که مورد انقاد هواداراش هم قرار گرفت اما باور کنید حفظ اسکلت تیمشون بزرگترین دلیل موفقیتشون بود به همراه با تکامل هر ساله اون

بعد شما هی بیاید بگید فلانی رو بفروشیم فلانی رو بگیریم

همین بدبختی ما فروش ستاره هامون هست

ولا به خدا به پیر به پیغمبر اگه پوگبا و ویدال و بنوچی رو تحت هر شرایطی حفظ میکردیم الان یک یا دو سی ال داشتیم

ما هرساله برای تقویت نقاط ضعفمون میایم با ضغیف کردن نقاط قوتمون  نقاط ضغفه رو تقویت میکنیم

الگری بزرگترین ضعفش عدم تسلط کامل به رختکن و ترسو بودنش تو بازی های بزرگه وپررنه عالی هست خدایی

من دوست دارم اگه الگری بره یا پوچیتنیو یا زیدان بشن سرمربی که محال هست و مربی بهتر از الگری فعلا تو بازار نیست

من که میگم جهنم ضرر امسال مدیریت بیاد خودشو بندازه تو قرض قله و بهترین ها رو جذب کنه در کنار حفظ اسکلت اصلی تیم و سال اینده رو امیدوار باشیم با تکامل تیم قهرمان سی ال باشیم

• Orphée, Pinturicchio, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 ارسال
خواهشا تا بیشتر از این استعدادهای تیم مثه دیبالا و روگانی رو فراری ندادی گورتو گم کن
تمدید قرارداد بارزالی 37 ساله چه نشانه ای داره ؟
  • GioVanni Agnelli, Principino, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
پس تحمل کن، تحمل ستون بودن را:<br><br />ستونی از نور که فقط پرندگان کور <br><br />بَرو تکیه می‌زنند.

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
ترجیح میدم اگه آلگری رفت ی سرمربی غیر ایتالیایی بیاد... ب نظر میاد ایتالیایی ها دیگه تو اروپا حرفی واسه گفتن ندارن خیلی ترسو شدن...
  • Signora Omicidi, tecra, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

ترجیح میدم بعد از دوران آلگری مربی ای رو در تیم ببینم که توان کار با ستاره ها رو داشته باشه. چنین توانی رو در امثال اینزاگی و ساری و ... نمیبینم.
عجیبه که امید همه دوستان به یه مربی با ویژگی های آقای آلگریه که خداوند اونو از آسمون به ما رسوند ! در حالی که خودش رو تو تیم داریم.
تیمی که آلگری تحویل مربی بعدی میده به هیچ وجه شرایطی مشابه با تیمی که از آنتونیو کونته تحویل گرفت نداره.
من اصلا از الگری توقع ندارم هر سال تیمو ببره فینال و حتی از مربی بعدی هم چنین توقعی نخواهم داشت، حتی قبل از بازی با تاتنهام خودمو برای حذف شدن آماده کرده بودم ولی بازی با رئال مادرید میتونست یووه رو تا مرز قهرمانی اروپا ببره و واقعا از اون باخت ناامید شدم.
ضمن یادآوری بگم که مارچلو لیپی هم چهار بار یوونتوس رو برد فینال و فقط یبار قهرمان شد، سال 2006 ایتالیا رو قهرمان جهان کرد ولی 2010 حتی از گروه هم نبرد بالا. کارنامه هر مربی ای بالا و پایین داره.

انجلوتی هم تو بایرن ب مشکل خورد با ستاره ها نمیشه همه چیو رو تجربه گذاشت گاهی اون مربی ب سبک تیم باید بخوره 

• Pinturicchio, Signora Omicidi, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

من این چند وقته نرسدیم هیچ کدوم از صحبت های دوستان عزیز رو توی تاپیک های مختلف بخونم ، الان هم داشتم صحبت های دوستان رو اسکیم میکردم که چشمم خورد به یه متن ، که ما زمان کونته زیبا بازی میکردیم .
کونته تیمش تو فصل اول خوب بازی میکرد ، تو فصل دوم یکم افت کرد و بین متوسط و خوب بود و فصل سومش افتضاح بازی میکرد . خواستید برید تاپیک های بازی هاشو ببینید که چقدر ملت بهش فحش میدادند که این چه طرز بازیه .
آلگری هم فصل پیش تیمش شاهکار بود فصل های قبلش هم به صورت نوسانی خوب بود با پاره ای از بازی های بد ولی خب این فصل خیلی تیمش داره بد بازی میکنه

• mory, Pinturicchio, Signora Omicidi و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

^^^

اول اینکه اینم بگو که با چه بازیکنایی اونجوری بازی می کرد

دوم اینکه در بدترین حالتش هم بهتر از الان بازی می کردیم

سوم اینکه اگر هم بد بازی می کردیم 5 تا بازی نه اصن بگو 10 تا بازی ! نه اینکه کل فصل 2 بازی خوب داشته باشیم

چهارم اینکه علگری هر سال ترکیب تیمش عوض شده بازکنای متفاوتی رو اووردن براش سیستم عوض شده اما کنته ترکیب 3 سالش تقریبا ثابت بود خب مشخصه دستش رو می شه تیما با بازیکنا و نحوه حرکاتشون اشنا میشن

پنجم اینکه نیمکتی که در اختیار کنته بود جاکرینی و از این قبیل بود نیمکتی که در اختیار علگری از فیکس اینتر قوی تره 

بازم بگم ؟!  :1: 

• GioVanni Agnelli, Orphée, Principino و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

عماد بحثم اصلا و ابدا مقایسه دو مربی نبود و اگه اونجوری به نظر میرسید معذرت میخوام .
بحثم سر حافظه تاریخی کوتاهمونه . یه نگاه به بازی های فصل آخر کونته بنداز همه داشتیم میگفتیم که چرا اینقدر بد بازی میکنیم !!

+ منم قبول دارم این فصل خیلی بد بازی کردیم و قابل دفاع نیست این سبک بازی .

++ عماد به نظر شخص من سبک بازی ربطی به کیفیت بازیکنا نداره . ژاردیم یا ساری یا ونگر یا .... شاید بازیکنای کمتری نسبت به کونته و آۀگری داشته باشیند ولی سبک بازیشون تماشاگر پسنده ، سبک بازی و قشنگ بازی کردن برمیگرده به تفکرات مربی .

• Orphée, mory, Pinturicchio و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Guest_A Tribute To Buffon_*

• مهمان
اینکه هر فصل تغییرات زیاد است میتونه نکته منفی باشه. تا وقتی هدف قهرمانی در سری باشه کیفیت بازی و خیلی چیزها فدای تماشاگر پسند بودن و زیبا بودن بازی میشه.
  • Pinturicchio, Signora Omicidi, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4147 ارسال

نظم در آشوب نظریه الگری در فوتبال و مربیگریه...

• mory, Pinturicchio, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

• مهمان
گفت بعضی مواقع آشوب بپا میکنم اما در این فصل اکثرا بی نظم بودیم
  • Orphée, mory, Principino و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 ارسال
اسکای خبرداده که انیلی با انجلوتی جلسه داشته و انجلوتی ابراز علاقه کرده که بیاد مربی شه !
انجلوتی رو مربی خوبی میدونستم ولی فکر نکنم دیگه اون شور و هیجان رو بعد از دنیاگردی و سر زدن به تمام لیگهای دنیا داشته باشه !!
اگه قراره جانشینی برای مکس انتخاب شه ،گزینه های جوونتر و جاه طلب تر رو شایسته تر میدونم!
  • Orphée, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS

من این چند وقته نرسدیم هیچ کدوم از صحبت های دوستان عزیز رو توی تاپیک های مختلف بخونم ، الان هم داشتم صحبت های دوستان رو اسکیم میکردم که چشمم خورد به یه متن ، که ما زمان کونته زیبا بازی میکردیم .
کونته تیمش تو فصل اول خوب بازی میکرد ، تو فصل دوم یکم افت کرد و بین متوسط و خوب بود و فصل سومش افتضاح بازی میکرد . خواستید برید تاپیک های بازی هاشو ببینید که چقدر ملت بهش فحش میدادند که این چه طرز بازیه .
آلگری هم فصل پیش تیمش شاهکار بود فصل های قبلش هم به صورت نوسانی خوب بود با پاره ای از بازی های بد ولی خب این فصل خیلی تیمش داره بد بازی میکنه

وقتی میای در مورد کامنت من نظر میندازی شجاعتش رو داشته باش پستم رو ریپلای کن تا اساسی جواب توهماتت رو بدم

ممکنه تو زمان کنته کارتون سوباسا رو میدیدی که میگی کنته فقط سال اول خوب بود

کنته تنها ایرادش این بود کنه بود رو سیستم 352 و اونم به خاطر اینکه هیچ وینگری نداشتیم و براش ابزارلاتش رو نمیخریدیمو با ساده ترین بازیکن ها شاهکار میکردیم

بنده عرض کردم برا رقابت های اروپایی گزینه خوبی نیست

اما درست نیست تاریخ رو تحریف کنی اقای مدیر الگری فن

در وضف بازی های زیبای کنته مراجعت میدم به بازی های تیم ملی اتزوری زیر نظر کنته مخصوصا یورو

فقط یه غیر یوونتوسی میتونه بگه تیم زمان کنته زیبا بازی نمی کرد

جالبه بدونید همین فصل دوم کنته ما از نظر امتیاز گیری و گل زده رکورد سری ا رو شکستیم اما نوید ...

• tecra, Georgia , amirali2001 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

خداوند منان مورد عنایت قرار بدهدت .
اصلا نمیدونستم کی گفته بود که زمان کونته قشنگ بازی میکردیم و الانم رفتم دو صفحه آخر رو خوندم و دیدم جناب عالی بودین :1:
خدا رو شکر تاریخ ثبت میشه و میشه با سند و مدرک حرف زد و نه روی هوا .
این تاپیک های بازی های فصل سوم کونته ( خداییش دوباره به کسی بر نخوره و حرفم به صورت جنراله ) کامنت ها رو بخونید .
http://bianconeri.ir...هم-سری-آ-کاتانی
%D8%A7-0-1-%DB%8C%D9%88%D9%88%D9%86%D8%AA%D9%88%D8%B3/page-2

http://bianconeri.ir...-1-پارما/page-3

http://bianconeri.ir...0-تورینو/page-2

اون فصل اگه درست یادم باشه کلا زیاد خوب بازی نمیکردیم و طراوت فصل های پیش رو نداشتیم .

الکی هم نمیخواد به کسی انگ بچسبونی . از 2008 توی همین فروم هستم و از برد های یووه لذت بردم و از باخت هاش هم ناراحت شدم .

• mory, Pinturicchio, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6377 ارسال
  • LocationRasht

بستگی داره چی از آنچلوتی بخوایم. بیشتر از باشگاه ما سی ال برده ولی تو 20 سال مربیگریش فقط 4 بار تونست قهرمان لیگ بشه و توسط 5 باشگاه مختلف در 4 کشور مختلف اخراج شده!

ما کسی رو میخوایم که تیمو تو ل.ق به لول بعدی ببره. کارلتو نتونسته اینکارو تو PSG ِ پُر ستاره یا بایرنی که 3 فصل متوالی به نیمه نهایی میرفت، انجام بده...

ما مشکل DNA اروپایی نداریم، مشکل اساسیمون بیشتر تک بازی فیناله؛ بیش از لیورپول و بارسا که هر کدوم 5 ل.ق دارن رفتیم فینال (9) ولی فقط 2 قهرمانی! :fp:

اگه بیاد باید کار کسی رو ارتقاء بده که :

1) به احتمال زیاد ¾ حضورهاش در سی ال رو به قهرمان باخته!

2) دارای بالاترین درصد پیروزی در بازیای رسمی (70.83 %) بین 44 مربی تاریخ یووه ست!

3) فقط تراپ (14 تا در 13 سال) و لیپی (13 تا در 9 سال) جامهای بیشتری از آلگری (7 تا در 4 سال) در تاریخ یووه بردن و این در پایان فصل یحتمل تبدیل به 9 جام میشه!

+ اینکه آرش میگه : « ما الان مقابل هر تیمی با هر نتیجه ای عقب بیفتیم تا هر دقیقه ای باختمون قطعی نیس... » رو قبول ندارم، البته در کمال احترام  :53:  :6: شاید لایق کردیت ـه که باعث شده تیم تا آخرین ثانیه باور داشته باشه ولی چرا در درجۀ اول باید شرایط رو اینقدر سخت کنیم برای خودمون؟ این فصل کم و بیش بازی رو وا داده به حریف، تا اینکه حس کرده واجبه که این وسط تیم یه سعی ـی هم بکنه... بابا آخه چطوری میشه جلوی اینتر 10 نفره اتوبوس پارک کرد؟ :fp: :1:

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 ارسال
دوستامون در rai میگن که ایشون فصل بعد هم به احتمال بسیار مربی هست. و البته ماروتا مثه اینکه هنوز در فکر مذاکره با گزینه های دیگه هست اگه الگری یدفعه خواست بره لندن و ارسنال دستش تو حنا نمونه!

البته میشه حدس زد که انیلی در باب حمایت از الگری و پیشبرد سیاست فروش ستاره ها و تامین هزینه ها به نائب رییس های خود چی گفته ، احتمالا نطق خودشو اینگونه ایراد کرده:

آقای ماروتا را همه میشناسند. من شناختم از ایشان مربوط به بعد از مدیریت سمپدوریا و مسئولیتهای بعد از آن نیست؛ من از گذشته ایشان را میشناسم. آقای ماروتا از اصلیترین افراد نهضت بزخری و فروش ستاره در افول اقتصادی است.
من البته در موارد متعددی با آقای ماروتا اختلاف‌نظر داریم، که طبیعی هم هست؛ ولی طرفداران نباید دچار توهم بشوند، چیز دیگری فکر کنند. البته بین ایشان و بین آقای الگری از همان انتخاب سال 2014 تا امروز اختلاف‌نظر بود، الان هم هست؛ هم در زمینه‌ی مسائل ترانسفر اختلاف‌نظر دارند، هم در زمینه‌ی نحوه‌ی استفاده از بازیکن ها و قهرمانی در اروپا اختلاف‌نظر دارند
و نظر آقای الگری به نظر بنده نزدیکتر است.

(دیبالا را کادو پیچ میکنند و به سمت مونیخ روانه میکنند)
  • Orphée, mory, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی