پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

پاتریس اورا

* * * * - 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
296 پاسخ برای این موضوع

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

من آمارشم نگاه میکنم اونقدر بد نیست . بازی رو هم دیدم آنچنان بد نبود ، ساندرو تا اینجای فصل اشتباهاتش بیشتر از اورا بوده

Evra vs Sandro

Mins: 67/23
Crosses: 3/2
KeyPass: 1/1
Shots: 0/1
Dribbles: 1/0
Tackles: 0/1
Interceptions: 0/1
Clearances: 1/1
PA%: 71%/100%

• mory, alexdelpiero, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

alexdelpiero

alexdelpiero

مهدی

• اعضا
  • 885 ارسال
  • LocationRoudan,Hormozgan
سهیل:8: تو 3 5 2 دو تا بال کناری باید بیشتر تو نفوذ موثر باشند .
اورا "هیچگونه" خلاقیتی نداره .
نه توانایی عبور از نفر مقابل رو داره . نه توانایی استارت و دور زدن . نه توانایی پاس های بلند . در حالی که ساندرو تو همه این فاکتور ها از اورا سرتره .
باز اگر تو دفاع 4 نفره بخوای مقایسه کنی یه چیزی که البته بازم من باشم صد سال سیاه اورا رو به ساندرو ترجیح نمیدم .
وقتی تو به عنوان بال کناری تو 3 5 2 از چپ نفوذ می کنی عملا کیلینی و سمت راست ؛ بارزالی میشن دفاع چپ وراست . از نظر من این دیگه خیلی خیلی محافظه کارانه هستش یه بازیکنی که بیشتر خاصیت تدافعی داره رو این دو تا پست بذاری.
همین دیشب آلوز رو اکه متوجه می شدی گهگاه از دیبالا هم جلوتر بازی می کرد .
من میگم اورا هیچ تاثیر مثبتی توی تیم نداره .
ویرایش : حالا چرا کیوان ؟ :1:
  • mory, tecra, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال

نوید تو 3 5 2 دو تا بال کناری باید بیشتر تو نفوذ موثر باشند .
اورا "هیچگونه" خلاقیتی نداره .
نه توانایی عبور از نفر مقابل رو داره . نه توانایی استارت و دور زدن . نه توانایی پاس های بلند . در حالی که ساندرو تو همه این فاکتور ها از اورا سرتره .
باز اگر تو دفاع 4 نفره بخوای مقایسه کنی یه چیزی که البته بازم من باشم صد سال سیاه اورا رو به ساندرو ترجیح نمیدم .
وقتی تو به عنوان بال کناری تو 3 5 2 از چپ نفوذ می کنی عملا کیلینی و سمت راست ؛ بارزالی میشن دفاع چپ وراست . از نظر من این دیگه خیلی خیلی محافظه کارانه هستش یه بازیکنی که بیشتر خاصیت تدافعی داره رو این دو تا پست بذاری.
همین دیشب آلوز رو اکه متوجه می شدی گهگاه از دیبالا هم جلوتر بازی می کرد .
من میگم اورا هیچ تاثیر مثبتی توی تیم نداره .

کیوان من سهیلم  :fp:

• alexdelpiero, Georgia و Alex2003 از این پست تشکر کرده است

alexdelpiero

alexdelpiero

مهدی

• اعضا
  • 885 ارسال
  • LocationRoudan,Hormozgan

ای کاش جای آسامواه این مصدوم می شد ! 
موندن اورا چیزی جز حسرت و استرس تو فصل آینده برای ما به همراه نداره ! 
امیدوارم شرایطی برای اورا پیش بیاد که باهاش تمدید نکنند و هرچه زودتر با یه خداحافظی شادمون کنه !  :22: 

امیدوارم فصل بعد دی شیلیو رو جای اورا روی نیمکت ببینم...

علاوه بر پنالتی که داده تا الان اکثرا توپا رو لو داده ک خیلی راحت هم بازیکنهای معمولای و متوسط رومانی سمت راست رو اتوبان کردند ...
بعد ما انتظار داریم مقابل تیم های بزرگ اروپایی با این بشر ادامه بدیم ... فاسفه تمدید با اورا رو من نمی دونم ...

من خیلی وقته میگم این بشر چیزی به تیم اضافه نمی کنه آقا سهیل عزیز :8:
  • tecra, Georgia , Massimiliano Allegri و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال

من خیلی وقته میگم این بشر چیزی به تیم اضافه نمی کنه آقا سهیل عزیز :8:

ولی جلو بارسا خیلی خوب بود انصافا . ( یعنی میگم زحماتش رو فراموش نکنیم ) قبول دارم این فصل باید از ساندرو خیلی بیشتر استفاده بشه :53:

• mory, alexdelpiero, Georgia و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

چه گیری دادید به این خداوکیلی؟ الان دنی الوز،لمینا،اساموا،خدیرا چیکار کردن؟!

دقیقا شدیم هفته های اول فصل قبل کسی نیست اون وسط، هافبک های دیگه، حولش نظم بگیرن، پارسال مارکیزیو که برگشت همه چی درست شد.

• Georgia و Alex2003 از این پست تشکر کرده است

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

زحمات چیه ؟ 

اورا یک مهره سوخته و اورریت شدست 

حالا منم باشم تو بازی خلاصه 4 تا گل یا پاس گل میدن نمیشه اینجوری در مورد بازیکن ها قضاوت کرد

عجیبه که آلگری اصرار داره به بازی دادن بهش

• alexdelpiero, Camel Blue و Alex2003 از این پست تشکر کرده است
dme48gukzvs8_t.jpg

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

آمار اورا در 2 بازی لیگ قهرمانان برای یوونتوس

4k2u_ashampoo_snap_2016.10.09_15h47m25s_

aimb_ashampoo_snap_2016.10.09_16h14m45s_

عمو پت لاکچری

6g2j_wr_3_thumb.jpg

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4162 ارسال

اورا: تا زمانی که جان در تن دارم بازی خواهم کرد...به این زودی ها کنار نمیرم

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2517 ارسال

اورا: تا زمانی که جان در تن دارم بازی خواهم کرد...به این زودی ها کنار نمیرم

باید دکترای تیم یه کار کنن که کنار رونده بشه :1: (If you catch my drift)

جدا از شوخی، خوراک پست مدیریتیه.. دست به بالامنبر رفتنش خوبه و ادبیات کلامی محکمی که داره میتونه در پست های مدیریتی کمک زیادی کنه.. تجربه فوتبالی فوق العاده ای هم در سطح اول داره که نکته مثبت دیگه ایه.. امیدوارم بتونیم نگهش داریم، البته فقط در پست مدیریتی  :1:

• eⁿzº, alexdelpiero, Alex2003 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

hoceynjuventini

hoceynjuventini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 692 ارسال
  • Locationshiraz

باید دکترای تیم یه کار کنن که کنار رونده بشه :1: (If you catch my drift)

جدا از شوخی، خوراک پست مدیریتیه.. دست به بالامنبر رفتنش خوبه و ادبیات کلامی محکمی که داره میتونه در پست های مدیریتی کمک زیادی کنه.. تجربه فوتبالی فوق العاده ای هم در سطح اول داره که نکته مثبت دیگه ایه.. امیدوارم بتونیم نگهش داریم، البته فقط در پست مدیریتی :1:

اگه اینه مستقیم میره منچستریونایتد
  • alexdelpiero, tecra و Alex2003 از این پست تشکر کرده است
jűvęŅŢś f○r €V£ř

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

ببینین تیم نیاز به الکس داشت ب خاطر تجربش چون ب بلوغ میرسوند نیمکت رو تیم نیاز ب تجربه بوفون و اورا داره یکی تو زمین یکی تو نیمکت حالا بازیم میکنه  ....فقط میتونم بگم  الگری نباید بازی های حساس رو بهشش میداد بازی با بایرن چرا توپو با اون همه تجربه دور نکرد؟؟؟

• alexdelpiero و Alex2003 از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1600 ارسال

مصاحبش با سایت یوفا:

اورا معتقد است مثل شراب نابی است که با بالاتر رفتن سنش بهتر می شود. او اضافه کرد که بوفون شایسته لیگ قهرمانان است و در خصوص بازنشستگیش هم اعلام کرد تنها زمانی بازنشته خواهد شد که پاهایش توان کافی نداشته باشند.

اورا:

من در پنج فینال لیگ قهرمانان حضور داشتم و تنها یک بار آن را با منچستر در سال 2008 برده ام. سه فینال را در مقابل بارسلونا باخته ام، بدو حضور بارسلونا من ممکن بود الان چهار بار این جام را برده باشم.

لیگ قهرمانان به طور ویژه ای برای من قشنگترین  مسابقات هست. هر زمان که سرودش را می شنوم احساس ویژه ای به من می دهد. در حالی که من 35 ساله هستم هنوز لیگ قهرمانان یکی از چیزهایی هست که می خواهم. تا آخر زندگیم عاشق لیگ قهرمانان خواهم بود.

من واقعا سوپرایز شدم وقتی شنیدم بوفون هیچ وقت این جام را نبرده، اون لیاقتش را داره. وقتی من رسیدم اینجا، من بوفون را می شناختم بخاطر این که در تلویزیون دیده بودمش، ولی وقتی با اون تمرین می کنید، وقتی با هم بازی می کنید، به خودت می گی: وای، عجب بازیکنی، هر چقد پیرتر میشه، بهتر میشه. من فکر می کنم اون توپ هایی را الان مهار میکنه که وقتی 18 سالش بود نمی تونست.

من بسیار احساس خوبی دارم، من شروع کردم به خودم مثل یک بطری شراب نگاه  کنم. می دونی؟؟ هر چقدر سنم بالاتر میره ، مزم بهتر میشه. من اهل رقابتم و تا زمانی که دیگه پاهام به من اجازه نده بازی خواهم کرد. زمانی که بفهمم که سطح بازیم داره افت میکنه، درجا بازنشسته خواهم شد. من با خودم صادقم ولی در حال حاضر دارم لذت می برم. من عاشق دویدنم و هر بازی را

جوری بازی میکنم که انگار آخرین بازیم هست.

ادامه مصاحبه:

وقتی شما شروع به تمرین کردن در طول تعطیلاتتون می کنید می دنید به این معنی هست که انگیزه دارید. زمانی که سخت تلاش کردن در تعطیلات را متوقف کنم و قبل از شروع فصل هیجان زده بشم، زمانی هست که من خواهم فهمید زمان بازنشتگی هست.. من مالدینی و زانتی را برای خودم نمونه کردم که اون ها تا سن 40 سالگی بازی کردند.

من الان آروم تر هستم و مسائل را بهتر درک می کنم. زمانی که شما 20 ساله هستید می دوید، می دوید ،می دوید و تعداد زیادی سانتر انجام می دهید. ولی در این سن و سال شما احتمالا می تونید 5 سانتر داشته باشید که یکی از اونها باید پاس گل باشه. همچنین در نحوه جایگیری در زمین متفاوت عمل میکنید.

زمانی که شما جوان هستید شما می دانید که ممکن جاگیری اشتباهی داشته باشید ولی شما در عوض سریع هستید ومی تونید اون را با سریع دویدن جبران کنید. ولی حالا من باید مطمئن باشم که آماده هستم و درجای درستی جایگیری کردم. من به یاد میارم زمانی که رایان گیگز 37 سالش بود به من گفت که یکی از بهترین سال های بازیش بوده و من ازش پرسیدم چرا؟؟ اون گفت: بازی کردن خیلی آسون به نظر میرسه.  بعد بازی ها اون خسته نبود و بله این  حقیقت داره.

زمانی که 20 ساله بودم من بازی های زیادی می کردم و بعد ازاون ها بسیار خسته بودم. ولی الان، بخاطر اینکه با فکر بیشتری بازی می کنید، بعد از بازی احساس خوب دارید حتی زمانی که ما سخت کار می کنیم در یوونتوس . 

من فقط می تونم امیدوارم باشم که 37 یکی از بهترین سال های زندگی من هم باشه. اون فقط دو ساله دیگه خواهد بود. چشم به هم زدنی خواهد رسید. ولی من می خوام فقط لذت ببرم از اون ، من می خوام از خودم لذت ببرم همونطور که همیشه گفتم ، من عاشق فوتبالم.

• mory, tecra, Escanor و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

مصدومیتش جدی نیست ولی به بازی با ناپولی نمیرسه.

واکنش عده ای از دوستان: :blissysmile (2):

• mory, Pinturicchio, alexdelpiero و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6060 ارسال
  • LocationKhorram Abad
الان تلویزیون داشت فرش پاتریس رو تبلیغ میکرد یاد اورا افتادم... آخرشم گفت پاتریس ی تختش کمه دیگه حجتو تمام کرد!
  • alexdelpiero, tecra, Senmorta و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Heypnotism

Heypnotism

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 152 ارسال

زباله ی به تمام معنا هیچی نداره این دقیقا امیدوارم ریختشو تو سی ال نبینم تو لیگ میشه تحملش کرد

• alexdelpiero, Georgia , Camel Blue و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

وای خدا !‌ چه قدر ضعیف و حقیر شده ! باورم نمیشه یه زمانی به ساندرو ترجیح ـیش میدادم.

• mory, alexdelpiero, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3772 ارسال

الان تمدید کردن قرارداد اورا برای این فصل اشتباه مدیریت بود یا نبود ؟...

اصلا نرو پول بازیکن دیگه بده از پریماورا بردار بیار ...آیا بهتر نبود ؟...

• eⁿzº, Pinturicchio, alexdelpiero و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6060 ارسال
  • LocationKhorram Abad
تا کی باید بخاطر ایشون جام از دست بدیم آیا؟
  • alexdelpiero و Georgia از این پست تشکر کرده است
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Heypnotism

Heypnotism

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 152 ارسال

کاش بمیری تو متنفرم ازت

• alexdelpiero, Serie A و back to juve از این پست تشکر کرده است

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی