پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس و لیگ قهرمانان اروپا فصل 2014/15

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
271 پاسخ برای این موضوع

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

به نظرم از لحاظ مهره مشکلی نداریم ، در حد بهترین های اروپا هم هستیم ، منتها از لحاظ بدنی و انگیزشی و خودباوری اصلا قابل قیاس نیستیم ، حتی از لحاظ تاکتیکی هم سطح نازلتری داریم که بر میگرده به کوچ مربی های درجه یک ایتالیا به خارج ! 

اینتر دوره اول  مانچینی دقیقا یه تیم با سبک و سیاق ایتالیای حال حاضر بود دقیقا مثل یوونتوس کونته و الگری ، ولی اینتر دو سال بعد مورینیو شد بهترین تیم دنیا ! یه مربی درجه یک از یه تیم بازنده بهترین تیم جهان رو ساخت !! 

به نظرم همین الان هم یووه رو بدی دست یه کسی مثل مورینو ظرف دو سال یوونتوس رو با کمی شانس قهرمان اروپا میکنه ! ما از لحاظ مهره مشکلی نداریم باید بریم سراغ فاکتور های دیگه نمونه اش همین اعتماد به نفس که بازی با اتلتیکو زیر خط فقر بود ! اهداف تیم باید بزرگتر باشه نه اینکه از صعود به عنوان تیم دوم یه جوری خوشحالی کنیم انگار دنیا رو بهمون دادن ! اتلتیکوش تو زمین ما اولیش مسجل شد ولی بازیکن هاش اصلا خوشحالی نکردن خیلی عادی رفتن رختکن مثل یه اتفاق معمولی ! این نشون میده هدفشون صعود کردن نیست خیلی بالاتر از این چیز هاست !! این تفکرات از باید از بالا به پایین باشه ، یقین دارم تا امثال انیلی ماروتا نخوان این باور "امسال هدف رسیدن به جمع 8 تیم برتر است " رو کنار بذارن نمیتونیم کاری انجام بدیم !

• GioVanni Agnelli, AAG, juve's fan و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

فرهاد به مطالبی که گفتی یه اشکال وارد میدونم و یه نکته رو هم اضافه میکنم.

اشکال اینکه ما واقعا توی خط حمله توان رقابت با غول های سطح اول اروپا رو نداریم.شاید فقط توز رو بشه مهره ای قابل اتکا دونست.ضمن اینکه کلا ساختار خط حمله ی ما هم مشکل داره،نه خلاقیت بالا وجود داره، نه تمام کننده ی کامل و قهاری داریم.مهمتر از اینها اینکه تمام تیمهای قدرتمند اروپایی بار هجومی تیمشون روی دوش وینگرهای هجومیشون هست، چیزی که توی تیم ما وجود نداره و کلا خط حمله ی ما رو ناقص میکنه و قسمت اعظم بار هجومی تیم رو میزاره روی دوش هافبک ها که خود این مسئله باعث افزایش بیش از اندازه ی وظایف هافبک ها و در نتیجه کاهش کاراییشون میشه.

این نکته رو هم اضافه میکنم که وقتی مدیران تیم ما فردی مثل آلگری رو برای تیم انتخاب میکنن(حالا بحث نوع انتخابش و کیفیت فنیش و باقی قضایا بماند)، برای پوشش ضعف های تیم بازیکن تمام شده ای مثل اورا رو میخرن و کل خریدهاشون هم فقط برای نیمکت هست نباید انتظار داشته باشیم که موفقیت بزرگ اروپایی به دست بیاریم.خودشون هم گفتن حضور توی هشت تیم هدفشونه، پس اگر امیدواری ای داریم باید به شانس و اقبالمون باشه و اتفاقات غیرمنتظره ی فوتبالی که ممکنه ما رو بالاتر از هشت تیم برسونه که البته خیلی بعید به نظر میرسه

• GioVanni Agnelli, AAG, juve's fan و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Alex2003

Alex2003

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 378 ارسال

خب.طبق معمول یه عده کلا تیم رو در حد لیگ 5 انگلیس میبینن و یه عده هم خوش بینانه در حد شالکه.منم قبول دارم در حد رئال و بایرن نیستیم ولی خیلی هم ضایع نیستیم.یکی به من بگه پارسال چند درصد فکر میکردن اتلتیکو بره فینال؟اینجوری که بعضی ها میگن احتمالا بهترین خط حمله پارسال ucl رو اتلتیکو داشته.یا یه مثال دیگه:مگه بایرن کم تیمی بود که توی زمین خودش 4 تا از رئال خورد و با اون خط حمله ای که همه آرزوشو داشتن توی 2 بازی به رئال حتی 1 گل هم نزد.خودم میدونم که قرار نیست قهرمان بشیم.ولی دیگه این قدر هم ضعیف و داغون نیستیم.مشکل تیم ما فقط اعتماد بنفسه و بس.بعضی ها میگن خدا کنه به فلان تیم نخوریم. به اون یکی بخوریم.ولی مطمئنم که خیلی از تیم های اول هم دوست ندارن به یووه بخورن.همین رئال که پارسال قهرمان شد رو نگاه کنین چه جوری ما رو بردن <<به سختی و کمک داور و اشتباه بازیکنای خودمون>>.بحث من مقایسه نبود فقط میخوام بگم حد اقل خودمون باید یه کم هوای تیم خودمون رو داشته باشیم و یه طرفه به قاضی نریم.انتقاد خوبه ولی اگر منصفانه باشه.

• amin-scorpion, moha684, L'Avvocato و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

یووه ای

یووه ای

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 275 ارسال

خب.طبق معمول یه عده کلا تیم رو در حد لیگ 5 انگلیس میبینن و یه عده هم خوش بینانه در حد شالکه.منم قبول دارم در حد رئال و بایرن نیستیم ولی خیلی هم ضایع نیستیم.یکی به من بگه پارسال چند درصد فکر میکردن اتلتیکو بره فینال؟اینجوری که بعضی ها میگن احتمالا بهترین خط حمله پارسال ucl رو اتلتیکو داشته.یا یه مثال دیگه:مگه بایرن کم تیمی بود که توی زمین خودش 4 تا از رئال خورد و با اون خط حمله ای که همه آرزوشو داشتن توی 2 بازی به رئال حتی 1 گل هم نزد.خودم میدونم که قرار نیست قهرمان بشیم.ولی دیگه این قدر هم ضعیف و داغون نیستیم.مشکل تیم ما فقط اعتماد بنفسه و بس.بعضی ها میگن خدا کنه به فلان تیم نخوریم. به اون یکی بخوریم.ولی مطمئنم که خیلی از تیم های اول هم دوست ندارن به یووه بخورن.همین رئال که پارسال قهرمان شد رو نگاه کنین چه جوری ما رو بردن <<به سختی و کمک داور و اشتباه بازیکنای خودمون>>.بحث من مقایسه نبود فقط میخوام بگم حد اقل خودمون باید یه کم هوای تیم خودمون رو داشته باشیم و یه طرفه به قاضی نریم.انتقاد خوبه ولی اگر منصفانه باشه.

دقیقا نظر من همین هست

بیایید یکم در نتایج این 3 سال اخیر یووه در اروپا با تیم های بزرگ را یک مرور بکنیم:

سال اول با چلسی که در استمفورد بریج 2-2 شدیم و در یوونتوس استادیوم 3-0 بردیم(چلسی سال قبلش قهرمان اروپا شده بود و اون سال هم قهرمان لیگ اروپا شد)

سال دوم با رئال که در سانتیاگو برنابئو 2-1 باختیم با تمارض رونالدو و اخراج کیلینی و در یوونتوس استادیوم 2-2 شدیم با اشتباه های بچگانه در خط دفاع خودمان(رئال اون سال قهرمان اروپا شد و دسیما را گرفت)

سال سوم یعنی امسال با اتلتیکو که در وینسنته کالدرون 1-0 باختیم با اتوبوس و بازی زشت اتلتیکو در حالی که شایسته ی باخت نبودیم و در یوونتوس استادیوم بازی 0-0 شد در حالی که کل بازی دست ما بود و دوباره اتلتکیو اتوبوس پارک کرده بود.(اتلتیکو پارسال قهرمان اسپانیا شده و به فینال لیگ قهرمانان رسیده بود و تا دقیقه ی 93 قهرمان اروپا بود امسال هم به احتمال زیاد نتیجه های خوبی میگیره)

دقت که کنیم می بینیم واقعا نباید یووه را دست کم بگیریم البته در مقابل تیم های گوچک نتایج نه چندان خوبی در این سال ها گرفتیم ولی در مقابل تیم های بزرگ هیچ وقت کم نیاوردیم(به جز بایرن 3 سال پیش)به نظرم این تیم با خرید 2-3 ستاره در سطح جهانی در حد مدعی چمپیونزلیگ میشود ببینید کی گفتم !فقط لازم هست یکم یووه دست به جیب بشود مخصوصا در خط حمله و در دفاع کناری.

• amin-scorpion, L'Avvocato, Georgia و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اندکی صبر، سحر نزدیک است

به زیبایی یک رویا.....

یووه ای

یووه ای

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 275 ارسال

حریف یوونتوس در مرحله ی بعد یکی از این تیم ها هست تا دوشنبه ی هفته ی دیگه باید صبر بکنیم تا حریفمان مشخص بشود:

رئال مادرید-موناکو-دورتموند-بایرن مونیخ-بارسلونا-چلسی-پورتو

من خودم به ترتیب تیم های زیر را ترجیح میدهم حریف یووه باشند:

1-پورتو2-موناکو3-دورتموند4-چلسی5-بارسلونا6-بایرن7-رئال

• eⁿzº, amin-scorpion, Georgia و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اندکی صبر، سحر نزدیک است

به زیبایی یک رویا.....

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6377 ارسال
  • LocationRasht

درآمد یووه تا اینجای کار مشخص شد ... 70 میلیون که حدود 26 میلیون بیشتر از فصل قبل و 5 میلیون بیشتر از فصل قبلترشه!! (بعد از صعودمون به یک چهارم تازه!)

شرکت در ل.ق این فصل : 8.6 میلیون یورو

عملکرد (1 میل به ازای هر برد، 0.5 میل به ازای هر تساوی) : 3.5 میلیون یورو

پاداش صعود به یک هشتم : 3.5 میلیون یورو

درآمد حاصل از فروش بلیت و اقلام تابعه : 7.5 میلیون یورو

مارکت-پول پایه : 22 میلیون یورو

پاداش حاصل از مارکت-پول (متغیر) : 24.9 میلیون یورو!!

mortem tua vitae mea ... مرگ تو مساوی با زندگی منه رم، babe :دی

این آخری تا 34 میلیون یورو با توجه به تعداد بازیهایی که در آینده میکنیم و صعود به مراحل بالاتر قابل افزایشه. در صورت صعود به فینال درآمدمون به 80 میلیون خواهد رسید!

• GioVanni Agnelli, AAG, juve's fan و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

pirlo1365

pirlo1365

عضو جدید

• اعضا
  • 29 ارسال

من خیلی دوست دارم یا با بایرن مونیخ بیفتیم یا با رئال مادرید تیمهایی که در فصول قبل چه با ناداوری(بازی با رئال فصل پیش) چه با شانس(بازی با بایرن مونیخ دو فصل پیش) ما رو بردن و رفتند قهرمان شدند،همینجا میتونیم این تیمها رو حذف کنیم و خودمون رو به رخ تمام تیمها بکشیم.

به نظر خودم بدترین قرعه میتونه با یک تیم ضعیف مثل موناکو یا پورتو باشه. ما ایتالیاییها عادت نداریم اسون ببریم وبریم جلو .

• amin-scorpion, sia10, moha684 و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JUVENTUS_HOME_2013_2014.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21160 ارسال
- ما همیشه مقابل رئال خوب بودیم ولی این به معنی برتری نیست، فصل پیش هم یکی از معدود تیم هایی بودیم که مقابل رئال قدرتمندانه بازی کردیم ولی باختیم، رئال این فصل واقعا ترسناک ـه، حداقل از نظر آماری بی رقیب ترین تیم این فصل اروپاست. ترجیح میدم حداقل تو این مرحله به اونا نخوریم چون صعود به مرحله بعد به اندازه صعود از مرحله گروهی میتونه مهم باشه.

بایرن مونیخ، بارسلونا و چلسی هم از تیم های قدرتمند این فصل هستند ولی هر سه تیم راه قفل شدن رو دارند، که این برمیگرده به هوش و درایت مربی ما، چلسی علی رغم آمار خوبش در لیگ برتر و البته اروپا، ولی حتما دیدید که در بسیاری از بازی ها قفل شده و تیم حریف تونسته عملکرد اونا رو خنثی کنه، ولی نظم و نظام ثابت دفاعی چلسی، اونا رو از بارسلونا و بایرن مونیخ متمایز میکنه، اعتقاد دارم چلسی از نظر دفاعی تیم بهتری نسبت به اون دو تیم هست و گل زدن بهش سخت تر.

سالهاست که به بارسلونا نخوردیم، از این قرعه استقبال نمی کنم ولی اگه هم اتفاق بیوفته ناراحت نمیشم، حداقل میتونیم خودمون رو در مقابل این بارسلونای جدید آزمایش کنیم.

موناکو از تیم هایی بوده که از نظر دفاعی آمار خوبی رو از خودش به جا گذاشته، ولی مطلقا به معنی خط دفاعی خوب اونها نیست، موناکو از تیم هایی هست که دوست دارم بهشون بخوریم. ضمن اینکه از بین دورتموند و پورتو، من دورتموند رو ترجیح میدم، پورتو از تیم های بد قلق اروپاست و به راحتی راه نمیده بخصوص به ما که خودمون کوهی از مشکلات رو داریم تو تیم.

• Orphée, juve's fan, mory و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

pirlo1365

pirlo1365

عضو جدید

• اعضا
  • 29 ارسال

- ما همیشه مقابل رئال خوب بودیم ولی این به معنی برتری نیست، فصل پیش هم یکی از معدود تیم هایی بودیم که مقابل رئال قدرتمندانه بازی کردیم ولی باختیم، رئال این فصل واقعا ترسناک ـه، حداقل از نظر آماری بی رقیب ترین تیم این فصل اروپاست. ترجیح میدم حداقل تو این مرحله به اونا نخوریم چون صعود به مرحله بعد به اندازه صعود از مرحله گروهی میتونه مهم باشه.

بایرن مونیخ، بارسلونا و چلسی هم از تیم های قدرتمند این فصل هستند ولی هر سه تیم راه قفل شدن رو دارند، که این برمیگرده به هوش و درایت مربی ما، چلسی علی رغم آمار خوبش در لیگ برتر و البته اروپا، ولی حتما دیدید که در بسیاری از بازی ها قفل شده و تیم حریف تونسته عملکرد اونا رو خنثی کنه، ولی نظم و نظام ثابت دفاعی چلسی، اونا رو از بارسلونا و بایرن مونیخ متمایز میکنه، اعتقاد دارم چلسی از نظر دفاعی تیم بهتری نسبت به اون دو تیم هست و گل زدن بهش سخت تر.

سالهاست که به بارسلونا نخوردیم، از این قرعه استقبال نمی کنم ولی اگه هم اتفاق بیوفته ناراحت نمیشم، حداقل میتونیم خودمون رو در مقابل این بارسلونای جدید آزمایش کنیم.

موناکو از تیم هایی بوده که از نظر دفاعی آمار خوبی رو از خودش به جا گذاشته، ولی مطلقا به معنی خط دفاعی خوب اونها نیست، موناکو از تیم هایی هست که دوست دارم بهشون بخوریم. ضمن اینکه از بین دورتموند و پورتو، من دورتموند رو ترجیح میدم، پورتو از تیم های بد قلق اروپاست و به راحتی راه نمیده بخصوص به ما که خودمون کوهی از مشکلات رو داریم تو تیم.

ببین دوست عزیز باید همین مرحله  قدرتتمنورو نشون بدیم حالا شما دوست داری با بارسا بخوریم من دوست دارم به بایرن و رئال بخوریم .در کل مقابل یک تیم قوی بخوریم بیشتر برای اونها افت داره که از ما ببازن تا بر عکس فوتبال ایتالیا تو این چند سال چیزی برای از دست دادن نداره شاید یک بازی ویک برد شیرین بتونه فوتبال واقعی ایتالیا رو به کل اروپا تحمیل کنه.

من همیشه افسوس میخورم برای تیم سال پیش کونته ،همین رئال که قرمان شد  بازی فصل پیش مخصوصا تو برنابئو مقابل ما با شاهکار داوری حتی از بازی منچستر و رئال تو دو فصل پیش افتضاح تر بود سرمون رو بریدن ولی هیچکس صداش در نیومد بعدشم شاهکار داور تو بازی با گالا و زمین برفی در کل واقعا یووه فصل پیش مظلومانه حذف شد.

• amin-scorpion, moha684, Georgia و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JUVENTUS_HOME_2013_2014.jpg

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

ببین دوست عزیز باید همین مرحله  قدرتتمنورو نشون بدیم حالا شما دوست داری با بارسا بخوریم من دوست دارم به بایرن و رئال بخوریم .در کل مقابل یک تیم قوی بخوریم بیشتر برای اونها افت داره که از ما ببازن تا بر عکس فوتبال ایتالیا تو این چند سال چیزی برای از دست دادن نداره شاید یک بازی ویک برد شیرین بتونه فوتبال واقعی ایتالیا رو به کل اروپا تحمیل کنه.

ازکی تا کی باختن به یوونتوس برای تیم ها افت داره :22:

حتی اگر یوونتوس مثلا بتونه بارسا یا رئال یا بایرن رو ببره با نمیتونه فوتبال واقعی ایتالیا رو به کسی تحمیل کنه. برای این کار فوتبال ایتالیا راه درازی داره. حتی با قهرمانی یوونتوس تو اروپا هم نمیشه انتظار این مهم رو داشت

• Principino, amin-scorpion, moha684 و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

اینا همه اش شعاره به نظرم ! 

یه سری از تیم ها بردنشون اصلا در تخیلات این تیم فعلی هم نمیگنجه یه سری ها هم باید با هزارتا اما و اگر روبرو شد و اگر همه چیز بر وفق مراد بود شاید با مقادیری شانس بشه رفت مرحله بعد ! در حالت کلی و وضع فعلی یوونتوس من فقط بردن موناکو و شاید تا حدودی پورتو رو در قواره های این تیم فعلی میبینم ! اگه شانس بیاریم با یه قرعه خوب میتونیم یه مرحله دیگه بریم بالا ، اگر هم نیاریم که همین مرحله حذفیم !!

• amin-scorpion, moha684, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

فکر کنم بخوریم به چلسی !  :22:

• amin-scorpion, Georgia و Pouya از این پست تشکر کرده است

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

"Sina"

"Sina"

...

• اعضا
  • 980 ارسال

آقا قرعه کشی شروع شد ، آره؟ :2:

• amin-scorpion, Soheil Bianconeri, Georgia و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

I Joined Juventus Too Soon

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

یووه - دورتموند

رسمی

• AAG, Principino, The_God_of_Goalkeepers و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال

خوردیم به دورتموند ، بازی اول تو تورین

• AAG, Principino, The_God_of_Goalkeepers و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

قرعه متوسطی هستش ! 

• Principino, amin-scorpion, Soheil Bianconeri و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال

کاش بازی برگشت تورین بود ... دورتموند درسته که تو بوندس لیگا خیلی بد نتیجه گرفته اما هنوز هم تو لیگ قهرمانان خوبه .. مواظب ایموبیله باشیـــــد !!!!!

• Principino, The_God_of_Goalkeepers , eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

امیدوارم اگر به موناکو نخوردیم ، به دورتمند بخوریم و فینال 97 رو جبران بکنیم.

خب قرعه خوبی بود. البته میشد بهتر هم بشه ولی خب ناشکر نیستیم . دورتمند هم تیم خوبیه ، اون کسی که قرعه کشی می کرد هم همون کسی بود که مارو تو فینال شکست داد :22:

امیدوارم شکستشون بدیم.

• Principino, eⁿzº, amin-scorpion و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

"Sina"

"Sina"

...

• اعضا
  • 980 ارسال

بازی اول تو تورین باشه یه ذره ناجوره :2:  البته دورتموند رو دوره موفقیته الان :1:  از یه طرف هم می شن مثل منچستر پارسال که تو لیگ داغونن و سفت و سخت اینورو می چسبن

• eⁿzº, amin-scorpion, Soheil Bianconeri و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

I Joined Juventus Too Soon

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

خوب اول ازر معرفی تیم ها شروع شد و همه تیمها مربی و بازیکن شاخصشونو نشون داد اما تا ب یووه رسید الگری رو نشون ندادن خدارو شکر :troll insane: ......و ندود هم خوشگل جمع بود و از همه خوشتیب تر.....واقعا جای تعجبه رئال قوی ترین تیمه بعد با ضعیف ترین تیم می افته .....عجباااااااا.......قرعمون نسبتا خوبه اما دورتموند استاد ضد حملست و چیزی که ما توش ضعف داریم....اما دورتمون چند مشکل داره که بعدا مفصلا حرف خواهیم زد خدارو شکر رویس هم مصدومه

• The_God_of_Goalkeepers , eⁿzº, amin-scorpion و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی