پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته سی و ششم سری آ- یوونتوس 1-0 آتالانتا - اسکودتو در دستان کاپیتان

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
61 پاسخ برای این موضوع

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
در عین حال هواداران عزیر دارن ورزشگاه رو ترک میکنن کم کم :1:

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
دروازه خالی رو توز نزد :fp: تموم شد.از دو بازی باقیمونده 4 امتیاز میخوایم واسه رسیدن به 100 امتیاز

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

تبریــــــک می گم .. برای من یکی خیلی مهم بود که 3 امتیاز بازی رو بگیریم ...

زنـــــده باد یــــوونتوس
:juventus::juventus::juventus:

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
کونته این دور افتخارش با دخترش یه ذره بوداره...

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
اخر بازی از خودش قشنگ تر بود.چه عینکی زد جی جی:16:
خوشحالی پوگبا هم خیلی خنده دار بود.شبیه آدم آهنی خوشحالی میکنه!:1:
لیورپول هم خیلی حال داد.ده دقیقه 11 نفره 3تایی شد:1: .لیورپول یکی از رقیبان یووه برای تعداد قهرمانی بین لیگ های برتر اروپایی هست,فعلا لیورپول پولکی:1: 59 یووه 58

http://en.wikipedia....ig_6_Leagues.29

Untitled.jpg

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال
یه لینک بدید ما هم ببینیم :135555::2:

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

Seyyed Masoud

Seyyed Masoud

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 839 ارسال
[بچه ها عکس بونوچی و همسرش رو که بعد از قهرمانی توی پیجش گذاشته دیدید ؟ خععععععععععععععععععلی باحاله . دمشون گرم . هم خودش هم خانومش آخر تعصبن :1::3:

http://instagram.com/p/nlT-t2L1S5/
دوست دارم جووه

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

بچه ها عکس بونوچی و همسرش

مگه بونوچی زن گرفته ؟ :fp:

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

اینم عکس دختر یوونتوسی که دقیقه ی 92 تصویرش نشون داده شد :1:

تصویر

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

Mohammadreza Bianconeri

Mohammadreza Bianconeri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 299 ارسال
  • Locationتهران
تبریک قهرمانی به همه تیفوسی ها البته ببخشید دیر شد:135555::135555::135555:
تصویر

y183136_.jpg

Mohammadreza Bianconeri

Mohammadreza Bianconeri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 299 ارسال
  • Locationتهران

تصویر

y183136_.jpg

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
برد رو تبریک میگم. با توجه به اینکه تیم دوم بودیم خیلی از بازی راضی هستم. پادویین هم خوشحالی نکرد. #Respect :1:

يوونتوس مانند آسمان است ، روزي ستاره ها ميميرند و ممکنه روزي ستاره اي به اندازه خورشيد بميرد ولي آسمان همچنان آسمان اَست ، پس يووه هميشه زنده است. :worship: :worship:

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
داشت یادم میرفت.

سوپر گل سوپر پادویین :nish:

تصویر

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Mohammadreza Bianconeri

Mohammadreza Bianconeri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 299 ارسال
  • Locationتهران

تصویر

تصویر

y183136_.jpg

F A R SH A D J U V E

F A R SH A D J U V E

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 333 ارسال
مراسم اصلی جشن قهرمانی بازی آخره دیگه,نه؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

مراسم اصلی جشن قهرمانی بازی آخره دیگه,نه؟

بله بعد از دیدار مقابل کالیاری

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

آنتونیو کونته سرمربی یوونتوس پس از پیروزی برابر آتالانتا و سومین قهرمانی پیاپی با یوونتوس در مورد یووه و آینده خود گفت .

" باید از همه بخاطر کسب این اسکودتو تشکر کنم . ما در این فصل هم زحمت بسیار زیادی کشیدیم و نمی توان سختی که برای گرفتن اسکودتو تحل کردیم را از یاد ببریم "

" خوشحال هستم که در فاصله 3 هفته مانده به انتهای فصل قهرمانی ما قطعی شد . آن هم برای سومین بار پیاپی که یک رکورد مهم است و خوشحالم که اکنون با 96 امتیاز در صدر جدول هستیم "

" من همیشه هوادار یوونتوس خواهم ماند . همیشه دورانی که در یووه به عنوان بازیکن بودم را به یاد دارم و اکنون هم به عنوان مربی از حضور در اینجا و کسب موفقیت خوشحالم . می خواهم این اسکودتو را ، اسکودتویی تاریخی نام گذاری کنم "

" رقابت در این فصل با رُم بسیار سخت و البته زیبا بود . تیمی که پس از سال ها خود را در ایتالیا نشان داد و ثابت کرد که حریفی سخت کوش و قوی است . من از همه بازیکنانم که توانستند رقابت با رُم را با موفقیت تمام کنند تشکر می کنم "

" ما 3 فصل پر تنش و التهاب را داشتیم و فکر نمی کنم کسی دیگر می توانست بیشتر از این در طول ِ این 3 فصل کسب کند . اما تلاش ما باور نکردنی بود و با سخت کوشی که داشتیم همه چیز را ممکن کردیم "

" ما حتی امشب هم حرفه ای بودن خودمان را نشان دادیم . همینطور در بازی با جنوا و دیداری مانند ساسولو در هفته قبل . تا هقته قبلی رقابت ها ، رُم بدنبال گرفتن جایگاه ما بود . اما تلاش نا محدود ما همه چیز را به نفع ما تمام کرد "

" ما در طول هر فصل می توانیم به 90 امتیاز برسیم و این چیزی نیست که برای ما غیر ممکن باشد . اما خوب رسیدن به این امتیازات سخت است ، اما همه مجموعه یوونتوس برای همین تلاش خواهند کرد "

" اما سختی کار زمانی بیشتر می شود که در اروپا هم حضور داشته باشیم . با این حساب رقابت جدی ِ دیگری در اروپا برای ما خواهد بود و کسب اسکودتو و رسیدن به هر دوی ِ این ها دشوار است "

" من تکرار می کنم که هدف اصلی ما کسب اسکودتو بود ، اما همه شور و هیجان ما را در طول رقابت در اروپا دیدند . هم در لیگ قهرمانان و هم لیگ اروپا ما شایسته چیزی بیشتر بودیم و تلاش زیادی هم کردیم "

وضعیت یوونتوس در اروپا ؟
" باید همه جوانب را در نظر گرفت و شرایط را از همه ابعاد بررسی کرد . ما تیمی با تاریخی پرافتخار هستیم و تاریخ یووه یک امتیاز برای پیشرفت است ، حتی در سطح اروپا "

" همه چیز نیاز به صبر بیشتری دارد . این درست است که هواداران ما می خواهند یوونتوس بار دیگر به تیمی قدرتمند و با شخصیت در اروپا تبدیل شود ، اما این ساده نیست "

" اتفاقی که همه منتظر آن هستند و به آن فکر می کنند نیاز به زمان دارد . ما فصل پیش در برابر بایرن حذف شدیم و در این فصل توانستیم تا نیمه نهایی لیگ اروپا برویم . این نشانه پیشرفت ما است و تاکید می کنم که همه چیز نیاز به صبر بیشتر دارد "

تمدید قرارداد با یووه ؟

" ما مشکلی برای تمدید نداریم . از مدت ها قبل بحث در این مورد شروع شده ، در صورتی که همه ما بر کار در یوونتوس در فصل ِ جاری و کسب موفقیت تمرکز داشتیم "

بحث مالی در این مورد وجود دارد ؟

" نه . ما فقط باید همه چیز را بررسی کنیم و در مورد همه چیز حرف بزنیم . من اکنون سرمربی یوونتوس هستم و شاید در آینده هم باشم ، یوونتوس خانواده من است "

" ترک باشگاهی که مدت خوبی در آن بودم آسان نیست . من نیاز به ارزیابی شرایط دارم و این با تعامل با رئیس و توضیح خواسته هایمان قابل حل است "

" نیاز است که در جلسه ای نظراتمان را بگوییم و در آرامش تصمیم گیری کنیم . هنوز چیزی مشخص نیست و باید دید وضعیت چطور خواهد بود "

" من بدنبال این نیستم که به مدیران یوونتوس گوشزد کنم که به اطمینان نیاز دارم . من تنها می خواهم برای بررسی شرایط و گفتن ِ اینکه یوونتوس برای رسیدن به اهداف خود چه چیزی را نیاز دارد ، با مدیران صحبت کنم "

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Mohammadreza Bianconeri

Mohammadreza Bianconeri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 299 ارسال
  • Locationتهران

آنتونیو کونته سرمربی یوونتوس پس از پیروزی برابر آتالانتا و سومین قهرمانی پیاپی با یوونتوس در مورد یووه و آینده خود گفت .

" باید از همه بخاطر کسب این اسکودتو تشکر کنم . ما در این فصل هم زحمت بسیار زیادی کشیدیم و نمی توان سختی که برای گرفتن اسکودتو تحل کردیم را از یاد ببریم "

" خوشحال هستم که در فاصله 3 هفته مانده به انتهای فصل قهرمانی ما قطعی شد . آن هم برای سومین بار پیاپی که یک رکورد مهم است و خوشحالم که اکنون با 96 امتیاز در صدر جدول هستیم "

" من همیشه هوادار یوونتوس خواهم ماند . همیشه دورانی که در یووه به عنوان بازیکن بودم را به یاد دارم و اکنون هم به عنوان مربی از حضور در اینجا و کسب موفقیت خوشحالم . می خواهم این اسکودتو را ، اسکودتویی تاریخی نام گذاری کنم "

" رقابت در این فصل با رُم بسیار سخت و البته زیبا بود . تیمی که پس از سال ها خود را در ایتالیا نشان داد و ثابت کرد که حریفی سخت کوش و قوی است . من از همه بازیکنانم که توانستند رقابت با رُم را با موفقیت تمام کنند تشکر می کنم "

" ما 3 فصل پر تنش و التهاب را داشتیم و فکر نمی کنم کسی دیگر می توانست بیشتر از این در طول ِ این 3 فصل کسب کند . اما تلاش ما باور نکردنی بود و با سخت کوشی که داشتیم همه چیز را ممکن کردیم "

" ما حتی امشب هم حرفه ای بودن خودمان را نشان دادیم . همینطور در بازی با جنوا و دیداری مانند ساسولو در هفته قبل . تا هقته قبلی رقابت ها ، رُم بدنبال گرفتن جایگاه ما بود . اما تلاش نا محدود ما همه چیز را به نفع ما تمام کرد "

" ما در طول هر فصل می توانیم به 90 امتیاز برسیم و این چیزی نیست که برای ما غیر ممکن باشد . اما خوب رسیدن به این امتیازات سخت است ، اما همه مجموعه یوونتوس برای همین تلاش خواهند کرد "

" اما سختی کار زمانی بیشتر می شود که در اروپا هم حضور داشته باشیم . با این حساب رقابت جدی ِ دیگری در اروپا برای ما خواهد بود و کسب اسکودتو و رسیدن به هر دوی ِ این ها دشوار است "

" من تکرار می کنم که هدف اصلی ما کسب اسکودتو بود ، اما همه شور و هیجان ما را در طول رقابت در اروپا دیدند . هم در لیگ قهرمانان و هم لیگ اروپا ما شایسته چیزی بیشتر بودیم و تلاش زیادی هم کردیم "

وضعیت یوونتوس در اروپا ؟
" باید همه جوانب را در نظر گرفت و شرایط را از همه ابعاد بررسی کرد . ما تیمی با تاریخی پرافتخار هستیم و تاریخ یووه یک امتیاز برای پیشرفت است ، حتی در سطح اروپا "

" همه چیز نیاز به صبر بیشتری دارد . این درست است که هواداران ما می خواهند یوونتوس بار دیگر به تیمی قدرتمند و با شخصیت در اروپا تبدیل شود ، اما این ساده نیست "

" اتفاقی که همه منتظر آن هستند و به آن فکر می کنند نیاز به زمان دارد . ما فصل پیش در برابر بایرن حذف شدیم و در این فصل توانستیم تا نیمه نهایی لیگ اروپا برویم . این نشانه پیشرفت ما است و تاکید می کنم که همه چیز نیاز به صبر بیشتر دارد "

تمدید قرارداد با یووه ؟

" ما مشکلی برای تمدید نداریم . از مدت ها قبل بحث در این مورد شروع شده ، در صورتی که همه ما بر کار در یوونتوس در فصل ِ جاری و کسب موفقیت تمرکز داشتیم "

بحث مالی در این مورد وجود دارد ؟

" نه . ما فقط باید همه چیز را بررسی کنیم و در مورد همه چیز حرف بزنیم . من اکنون سرمربی یوونتوس هستم و شاید در آینده هم باشم ، یوونتوس خانواده من است "

" ترک باشگاهی که مدت خوبی در آن بودم آسان نیست . من نیاز به ارزیابی شرایط دارم و این با تعامل با رئیس و توضیح خواسته هایمان قابل حل است "

" نیاز است که در جلسه ای نظراتمان را بگوییم و در آرامش تصمیم گیری کنیم . هنوز چیزی مشخص نیست و باید دید وضعیت چطور خواهد بود "

" من بدنبال این نیستم که به مدیران یوونتوس گوشزد کنم که به اطمینان نیاز دارم . من تنها می خواهم برای بررسی شرایط و گفتن ِ اینکه یوونتوس برای رسیدن به اهداف خود چه چیزی را نیاز دارد ، با مدیران صحبت کنم "

اگر خواسته هاشو برآورده کنند و بازیکنایی که میخواد رو براش جذب کنند با قدرت میمونه و برای رسوندن یووه به اوج و قله فوتبال دنیا تمام تلاشش رو به کار میبنده،:1: و قصد داره سیستم رو هم از 3-5-2 به 4-3-3 تغییر بده:1::1::1:
Forza & viva juve

y183136_.jpg

mohammad.mahdi

mohammad.mahdi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 938 ارسال

http://www.footiclub.com/attachment.php?attachmentid=11205&stc=1

واقعا کار گرافیکی درست کردن استعداد می خواهد که فکر کنم من ندارم!
خودم درست کردمش ...

FORZA JUVE

Arturo Vidal

Arturo Vidal

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 188 ارسال
---

I must be strong , life carries on
and although time might heal the pain , the world won't be the same

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی