پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته سی و یکم سری آ- ناپولی 2-0 یوونتوس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
131 پاسخ برای این موضوع

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
حیف فقط آمار گل زدن در تمام بازی هامون جلوی تیمی خراب شد که مدافعش آلبیول بود:fp:
زیاد حرف نمیزنم فقط با یه عکس که تا حالا داشتم درستش میکردم حرفامو تموم میکنم:nish:

تصویر

Untitled.jpg

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

اون صحنه که میرکو یکی رو دریبل کرد خورد زمین سریع بلند شد پاس داد سمت راست یورنته لایی هاشو باز کرد تا توپ به سطلان ایلا برسه ایزلا هم با یک استوپ استثنایی کاری کرد که تا 5 دقیقه میخندیدم داداشم دو دستی میزد تو سرش میگفت کاش کنته خسرو حیدری رو میفرستاد تو زمین حداقل اینقدر درپیت استوپ نمیکنه.

بازی را اگرچه با ناراحتی ولی آروم داشتم نگاه می کردم. ولی این صحنه با حرکت های قشنگی که همراه بود و موقعیت خوبی که ایجاد شد یهو چنان یه برقی از امید ایجاد کرد و ایسلا با اون استپ (در راستای توپ های قبلی و بعدی که خراب کرد) موقعیت رو نابود کرد که یه جور احساس بدبختی و بیچارگی بهم دست داد تو اون لحظه و از اعماق تهم (!) بهش فحش دادم :22:

مشکلم با ایسلا ضعیف بودنش نیست، ضعیف تر ازونم داشتیم که بهتر ازینا بازی کرده. مشکلم باهاش اینه که کلا رفع تکلیفی بازی می کنه. اولین گزینه ای که به ذهنش اومد رو انجام می ده. چه شوت باشه، چه سانتر، چه پاس. احساس نمی کنم جریان بازی براش دغدغه باشه، صرفا ماشین وار بازی می کنه و ساده ترین گزینه ها رو انتخاب می کنه در صورتی که توانایی هاش بیشتر ازین هاست.

+ فکر می کنم کیه لینی تو اون صحنه ی گل اول حتی با داور و افراد کنار زمین درگیر هم شد که نذاشتن بیاد تو زمین.

Have You Heard
It's a Silent Dream

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3752 ارسال

ویدال خستست...اول بازی هم نزدیک بود رباط پاره کنه .....کنته همیشه محتاط بوده در ضمن ما تو این ورزشگاه 13 سال پیروز نشدیم این یه باز هم روش........

یه شکست رو نباید فدای کل نتیجه هایی که گرفتیم کرد

ایسلا خوب بوده نسبت به لیخت......اساموا همراه بوفون بیشترین تعداد بازی رو واسه یووه انجام داده یه فشار وحشتناکی روشه و هیچ جایگزینی هم نداره خوب یه بازی هم بد باشه حقشه.....

میلان و اینتر هر هفته مفتضحانه نتیجه میگیرن ولی صبر میکنن ما 22تا بازی نباختیم یه بازی باختیم اینطوری میشیم.............به کنته حق بدید تیمش تو 4 تا جام بازی کرده.........بهترین یوونتوس ممکن هم باخت هایی تو زمان خودش داشت

دوست عزیز اصلا من کاری به باخت تیم ندارم هر تیمی هر چقدر هم قوی باشه دچار شکست خواهد شد و خودم هم اصلا علاقه و اعتقادی به شکستن رکوردهای مختلف ندارم .
من چند تا سوال به ذهنم رسید بعد از دیدن بازی که جوابی براش پیدا نکردم ...
ناپولی امشب تیم چندان قدرتمندی نشون نداد و بسیار دست به عصا جلوی ما بازی کرد ولی ما متاسفانه با انتخاب نفرات نامناسب در ترکیب اولیه و اتخاذ برنامه غلط برای بازی اونها برای پیروزی کمک کردیم .
خستگی برای ناپلی ها هم وجود داره و اونها هم مثل ما بازیهای بسیاری رو پشت سر گذاشتند .

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Seyyed Masoud

Seyyed Masoud

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 839 ارسال
ووچینیچ واقعا خوب بازی کرد . جلوی تیمی که 4231 رو فوق العاده بازی میکنه بزرگترین اشتباه بازی کردن با 352 هست . همین
دوست دارم جووه

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

محمد :22: نیمه اول که ایزلا نبود که اصلا یوونتوس حمله نکرد و البته تو همون چند تا موقعیت لیخشتاینر هم خیلی بد بود .
نیمه دوم هم n تا توپ بهش رسید که یک توپ رو درست به مقصد نرسوند و همه رو بد زد .

حالا میگیم لیخشتاینر و چند تا دیگه خسته هستن . ایزلا مارکیزیو اسوالدو بونوچی کاسرس کیه لینی و حتی یورنته و بوفون . فقط خستگی رو میشه به خط هافبکمون نسبت داد نه بقیه تیم

لیخشتاینر انگار نون نخورده بود . 2 تا توپ رو اگه محکم تر زده بود دروازه رینا باز شده بود .

عباس کلا حرف من یه چیزی فراتر از این هاست.بازی تیم مدتیه که از پایه مشکل داره و اصلا ارتباطی به فرم بازیکنا نداره.

تیم مدتیه که داره روی خلاقیت بازیکنا پیش میره و این موضوع برای من نگران کننده ست.حالا فضا آروم تر بشه بیشتر توضیح میدم.

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Serie A

Serie A

trequartista

• اعضا
  • 1008 ارسال
  • LocationKurdistan
ترکیب یووه متوازن نیست یه سری بازیکن بی کیفیت مثل یورنته و مخصوصا اوسوالدو .. عملکرد سایرین ( امثال بوفون ، کیه لینی و...) رو تحت الشعاع قرار میدن

ووچینیچ فوقالعادس ...حداقل در قیاس با این مهاجمای بی مصرف، نمیدونم چرا از اول بازی نکرد !

یوونتوس قهرمانی در کوپا ایتالیا رو فقط به خاطر سیستم چرخشی احمقانه و نابهنگام کونته اونم در حساسترین بازی مقابل رم از دست داد، اونوقت جناب کونته تو این بازی که باخت تیم هم محتمل بود می تونست به ارکان اصلی و خسته تیم استراحت بده ولی همه رو به میدون فرستاد ...اول بازی که ویدال به خاطر مصدومیت زانو بیرون رفت قلبم اومد تو دهنم!:pray 1:

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
بخدا کنته بازیکن نداره .......یه سری حرف ها راجع به ترکیب درسته ولی کنته باید هر ترکیبی رو تست کنه یا نه ...یورنته فقط روی سر خوب گل میزنه هیچ امیدی روی پاهاش نداریم پس مهاجم دوم باید خصوصیات تضادی داشته باشه ...خوب توز محروم بود اگه جیووینکو رو هم میذاشت همه صداشون در میومد اسوالدو تنها گزینه مناسب بود من خودم به شخصه ووچینیچ رو قبول دارم ولی مصدوم بوده و تازه برگشته.....حالا فکر کنین تو این بازی ها یه وینگر یوونتوس داشت خوب دیگه لیخت مجبور نبود 60 متر استارت بزنه تا یه ضد حمله جور بشه.....یه وینگر خوراکش مرده خوریه همین توپ ها تو ضد حمله هست.....توی دفاع خوب بودیم چون هیگواین هیچ کاری نکرد و بونوچی خوب بازی کرد ولی خود کاسرس هم گفت که خسته ایم ولی تا آخرمیجنگیم........ من حرفم اینه ما 22 بازی تو لیگ با این ترکیب نباختیم حالا حتی به زور هم شده ولی این بازی رو باختیم واقعا پوگبایی که 21 سالشه چقدر این فشار رو تحمل کرده اولین تورنومنتیه که اینطوری داره فشرده بازی میکنه مشخصه باید افت کنه .....ویدال که اصلا خستست مشخصه.......اما مهاجمامون قبول اصلا خسته نیستن چون هر بازی داره چرخشی استفاده میشه یا تعویض میشن.....تو این بازی 2 تا شوت زدیم که تو چارچوب بود اونم لیخت زد ......پس این یورنته چکارست حتما لقمه رو باید بدی تو دهنش؟؟؟؟؟؟ ووچینیچ اومد بازی بهتر شد ولی تاکتیک ما رو نفوذ ویدال شکل میگیره شما دقت کنین هر پاسی که به ویدال رسید توی عمق این پسر کم اورد و نمیتونست دنبال توپ بره پس خستست.....بوفون هم که مثل همیشه خوب بود...... پیرلو هم هرچی خطا رسید خواست شوت کنه تو دلش قند اب میشه وقتی خطا میگیرن پشت محوطه فقط فکر رکورده :1: ما 11 امتیاز اختلاف داریم و رم بازی های بسیار سخت تری نسبت به ما داره در ضمن فصل بعد عیار رم مشخص میشه نه الان که با استراحت کامل دارن لیگ رو ادامه میدن......

capture1_gp2v.jpg

Juventus Lovely

Juventus Lovely

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 361 ارسال
بوفون عالی بود :135555: خط هافبک و دفاع خسته بودن و تمرکز لازم رو نداشتن و البته مغرور اوسوالدو نا هماهنگ و یورنته هم که نبود انگار ، البته تیم باید سریع باشه و دارای وینگر های سرعتی تا بشه از یورنته بازی گرفت ، به نظرم یه ترکیب 433 که بازیکناش خسته هستن بهتر میتونه حمله کنه ، 352 با بازیکنای خسته میشه مثل دیشب که یک حمله ی درست و حسابی هم نداشته باشیم دیشب اول از باخت ناراحت شدم ولی بعدش خوشحال شدم ، بلکه به خودشون بیان یه بازی قشنگ کنن و بفهمن همیشه نمیشه بد بودو برد

[SIGPIC][/SIGPIC]

Buffon ,, Best Goalkeeper football history and a great man

platini

platini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 702 ارسال
دقت کردین وقتی جلوی تیمای ضعیف بازی میکنیم و مثلا یه گل یا دو گل هم جلوییم ، کونته چه فیلمی بازی میکنه ! آآآآییی بگیرش ، پاس بده ، برو جلو ، بده عقب !! حتی از یه اوت ساده هم نمی گذره !! این که هنر نیست ! هنر اونه که توی همچین بازیی وقتی تیمت یه گل خورده بازی رو برگردونی ! په چی شد ؟! سر و صداها کو ؟! چرا به پرتاب اوتا گیر نمی داد ؟! به نظر می رسید کونته قبل همه تیم ، باخته بود . این که آساموا رو بیاری بیرون و ایسلا رو ببری به جاش ، بعد لیخ رو منتقل کنی سمت چپ ، خیلی هنرمندیه ؟! این شد باز کردن گره بازی ؟! این شد غافل گیر کردن ناپولی ؟! ضعف 3-5-2 مقابل تیمای یه کم قوی تر کاملا مشخصه ! ولی این آقا فقط موند و تماشا کرد ! کم مونده بود گریه اش بگیره حتی !! خلاصه تاکتیک ما در این بازی این بود که خدمتتون عرض می کنم : توپ از بونوچی به کیلینی ، از کیلینی دوباره به بونوچی ، از بونوچی به کاسرس ( در صورت آزاد بودن ! ) ، از کاسرس دوباره به بونوچی ، ااااع این که پیرلو من تو منه ! خب پس دوباره به کیلینی ، اااع این که خطرناکه الان بهش پاس بدی ! پس یا علی بکش زیرش !! این شد بازی ؟!!! باختیم . کاملا هم حقمون بود ببازیم ! ربط زیادی هم به بازیکنای داخل زمین نداشت ! ( مثلا اگه توز بود ، چقدر می تونست تفاوت ایجاد کنه ؟!! ) یه شانسی هم که آوردیم اونم اینه که تیمایی مثل ناپولی ، رم و فیورنتینا کم هستن توی لیگ ! با این که زیاد قوی هم نیستن ....
برقص عشق من ....

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
نظارت رو خوندم و دقیقا برعکس همه فکر میکنم این باخت طبیعی بود و اصلا تعجب زیادی هم نداره کلا تو روزای خوب هر تیمی هم باشه بازی تو سن پائولو بسیار سخت هستش و یووه هم در روز بدش بود دیگه حساب کنید این باخت امیدوارم مثل باخت به ویولا تیم رو دوباره با انگیزه کنه و این انگیزه رو تو بازی با لیون ببینم سری آ رو تقریبا بردیم یعنی اگه یه تیم نتونه با این اختلاف قهرمان بشه همون بهتر که نشه این دومین بازی بود که یورنته و اسوالدو با هم بازی کردن و دقیقا عین بازی قبل بودن بدون هیچ کارایی من هم حظور ایسلا جای اساموا رو درک نکردم یعنی باز اگه ایسلا میرفت جای اساموا بازی میکرد یه حرفی ولی عملا با این کار هر دو گوش رو از کار انداختیم فقط اون سه توپ خوبی که برا ایسلا اومد که دوتاشو به خاطر سرعت کم و یکیش رو به خاطر استپ عالیش :1: از دست داد رو لیخ میبود خیلی فرق میکرد البته این تعویض نوید این رو میده بازی لیون اساموا و ایسلا هستن و لیخ نیمکته در ضمن دیشب بوفون تیم رو از ایه فاجعه نجات داد وگرنه شاید تحقیر هم میشدیم ولی بازم میگم امیدوارم این برد مارو دوباره بیدار کنه و بتونیم تو بازی های اینده همون یووه نیم فصل اول بشیم اهان یادم رفت در مورد گل افساید تو رو خدا کم بگید اینو این چیزا پیش میاد مخصوصا صحنه به اون نزدیکی اصلا همون کمک نمیه دوم دوتا واضح تر از ان رو به نفع ما گرفت که جفتش افساید بود یادمه یکیش ایسلا بود البته صحنه های خطرناک نبودن

06974274285927411678.jpg

تو حتی توی این شرایط هم ...

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
برد 3-0 برابر رم...3-1 برابر اینتر...3-2 و 2-0 برابر میلان...3-0 برابر ناپولی...4-1 برابر لاتزیو و ...رو ما با کدوم سیستم بدست آوردیم؟...من به شخصه سیستم مورد علاقه م 3-5-2 نیست ولی این که با هر باخت میایم و همه چیز رو زیر سوال میبریم شیوه درستی نیست...مگه قراره ما همیشه پیروز از زمین بیرون بیایم؟...لیگ داره تموم میشه و این تازه دومین باخت ما تو لیگه!!...بابا انصاف هم خوب چیزیه...همین ناپولی که دارید ازش تعریف می کنید و سنگشو به سینه میزنید شاید 1/3 بازی های فصلش کیفیت بازیش بالا نبوده و هیچ تداومی تو سبک بازی و نتایجش نداشته...ناپولی 4-2-3-1 بازی میکنه و به قول دوستان مدرن...اگه این سیستمه که برتری میاره چرا ظرف چند دقیقه 3 تا گل
از پورتو خورد و به اون شکل فضاحت بار از لیگ اروپا حذف شد...متاسفانه پست های برخی از دوستان این ذهنیت رو متبادر میکنه که دنبال یه باخت از تیم هستن تا حملاتشون رو شروع کنن و همه چیز رو زیر سوال ببرن...

ernesto

ernesto

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 54 ارسال

دقت کردین وقتی جلوی تیمای ضعیف بازی میکنیم و مثلا یه گل یا دو گل هم جلوییم ، کونته چه فیلمی بازی میکنه ! آآآآییی بگیرش ، پاس بده ، برو جلو ، بده عقب !! حتی از یه اوت ساده هم نمی گذره !! این که هنر نیست ! هنر اونه که توی همچین بازیی وقتی تیمت یه گل خورده بازی رو برگردونی ! په چی شد ؟! سر و صداها کو ؟! چرا به پرتاب اوتا گیر نمی داد ؟!
به نظر می رسید کونته قبل همه تیم ، باخته بود . این که آساموا رو بیاری بیرون و ایسلا رو ببری به جاش ، بعد لیخ رو منتقل کنی سمت چپ ، خیلی هنرمندیه ؟! این شد باز کردن گره بازی ؟! این شد غافل گیر کردن ناپولی ؟!
ضعف 3-5-2 مقابل تیمای یه کم قوی تر کاملا مشخصه ! ولی این آقا فقط موند و تماشا کرد ! کم مونده بود گریه اش بگیره حتی !! خلاصه تاکتیک ما در این بازی این بود که خدمتتون عرض می کنم : توپ از بونوچی به کیلینی ، از کیلینی دوباره به بونوچی ، از بونوچی به کاسرس ( در صورت آزاد بودن ! ) ، از کاسرس دوباره به بونوچی ، ااااع این که پیرلو من تو منه ! خب پس دوباره به کیلینی ، اااع این که خطرناکه الان بهش پاس بدی ! پس یا علی بکش زیرش !! این شد بازی ؟!!!

باختیم . کاملا هم حقمون بود ببازیم ! ربط زیادی هم به بازیکنای داخل زمین نداشت ! ( مثلا اگه توز بود ، چقدر می تونست تفاوت ایجاد کنه ؟!! ) یه شانسی هم که آوردیم اونم اینه که تیمایی مثل ناپولی ، رم و فیورنتینا کم هستن توی لیگ ! با این که زیاد قوی هم نیستن ....

کنته هنرش رو قبلا توی اینجور مواقع نشون داده!بازی سه سال قبل که توی همین جهنم ناپل نتیجه 3-1 رو کردیم 3-3 یه نمونش است. منتها در این بازی خستگی ساقهای بازیکنها رو میشد حتی به چشم هم دید. به نظرم از یک طرف خستگی بازیکنها و از طرف دیگه بازی 4 روز بعد برابر لیون در فرانسه باعث شده بود که کنته در چینش بازیکنها یک کم دست به عصا تر کار کنه و حتی از هول حلیم بیفته توی دیگ و جا به جایی های اشتباهی در پست بازیکنها صورت بده.
نمیخوام بگم از باختمون توی این بازی مطمئن بودم اما فشردگی بازیها طی این 50 روز من رو به این نتیجه رسونده بود که تیم یک جا کم میاره و میشکنه. خیلی میترسیدم که این شکستن خدای نکرده در بازی برگشت مقابل فیورنتینا باشه چون اگر در اون بازی چنین اتفاقی میفتاد به دلیل ماهیت حذفی اون دیدار دیگه جبرانش غیر ممکن بود که بحمدالله به خیر گذشت و تونستیم بیایم بالا .اما با روندی که در این سه چهار بازی اخر به دلیل خستگی بر تیم حاکم شده بود و تیم با اتکا به تجربش و درخشش پیرلو و گهگاه توز نتیجه میگرفت مشخص بود که این نتیجه گرفتن به این شیوه در مقابل ناپولی( به خصوص که فاکتور خستگی هم بیشتر خودش رو نشون میداد) غیر ممکنه.

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4147 ارسال
دوستان حتی در سالهایی که یوونتوس قهرمان شده در ایتالیا حداقل 4 یا 5 باخت و حتی بیش تر هم داشته. حتی دو فصلی که کنته یووه قهرمان کرده تعداد امتیازات از دست رفته به خاطر تساوی ها خیلی زیاد بوده. به نظرم این باخت هم یک چیز طبیعی بدانید و معمولا در طول فصل فقط دو بار باختن چیز زیاد نگران کننده ای نیست. انشالله در هفت بازی اینده تیم ریست بشه و 21 امتیاز کامل رو بگیره مخصوصا اگر ما در رم پیروز بشیم قطعا تلخی این شکست هم فراموش میشه.

mohammad.mahdi

mohammad.mahdi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 938 ارسال
قبل از بازی در مورد ضعیف بودن احتمالی تیم در این بازی صحبت کرده بودم : (البته ویدال تو بازی بود!)

اینجا شاید بهتر باشه که کمی تجدید نظر کنیم در مورد سیاست بازی هامون در این 3 تا بازی به خصوص بازی با ناپولی و رم. ما الان بدون توز و ویدال شانس خیلی کمی برای بردن ناپولی در ناپل داریم. موضوع اینه که حتی اگه ویدال و توز هم می بودن و ما با ناپولی بازی می کردیم با توجه به اینکه ناخودآگاه حواسمون به بازی رفت با لیون هم هست بازم با حضور ویدال و توز نمی تونستیم بازی همیشگمون رو برابر ناپولی انجام بدیم. حالا که توز و ویدال نیستن طبیعتا شانسمون کمتر هم میشه. اینجا به این قضیه می رسیم که شاید بهتر باشه برای برد به ناپل نریم ... گفتم با ویدال + توز + ترکیب اصلی + نیم نگاه به بازی با لیون نمیشه به ناپل رفت و ناپولی رو برد. حالا توز و ویدال 2 عنصر اصلی یووه رو اگر از معادله ی بالا حذف کنید دیگه خیلی اوضاع بی ریخت میشه. نتیجتا به این نکته می رسیم که بهتره خودمون رو خیلی برای بازی با ناپولی خسته نکنیم.

نمی گم کلا با ترکیب دوم بریم و گند بزنیم. میگم اگه تیم اول هم بازی می کنه خیلی به آب و آتش نزنیم برای این بازی که همینجوریش احتمال بردمون توش کمه. با مساوی کردن در این بازی چیز زیادی رو از دست نمیدیم.

گفته بودم که خیلی مشخصه که ما در این بازی برنده بشو نیستیم. حقیقتش اینه که تیم ما "در این مقطع" با یا بدون توز توانایی شکست دادن ناپولی در سن پائولو رو نداشت. اینو دیگه از جاودانی هم می پرسیدید بلد بود. وقتی در شرایطی قرار دارین که تیمتون خسته است و یه بازی مهم پیش رو دارید و باید قبل از یک بازی بزرگ با یه تیم قوی در خونه ی حریف بازی کنید و این بازیتون اگر چه سخت هست ولی تاثیر خیلی بسزایی روی لیگ و قهرمانی لیگ نداره بهترین و حداقلی ترین کار اینه که تیم اصلیتون رو خسته نکنید.

یه مثال خیلی کوچیک می زنم تا بگم "لجبازی" و "به هر قیمتی" چیزی رو خواستن چقدر می تونه کیفیت تیمی رو پائین بیاره. از 5 ژانویه ی امسال که نخستین بازی یووه در سال جدید برابر رم تا بود تا دیشب که 30 مارس بود یعنی در 65 روز اخیر آرتور ویدال 19 بازی رو به طور فیکس از ابتدا برای یوونتوس و شیلی انجام داده. یعنی هر 3.4 روز 1 بازی ... تازه شانس آورده که در این مدت در بازی برابر میلان محروم بود و گرنه میشد 20 بازی در 65 روز! ما باید این رو به طور اولیه در نظر داشته باشیم که جنس بدن این بازیکن ها از آهن نیست که تخته گاز ازش از پکن تا آنکارا سواری بگیری ... این بدن نیاز به استراحت کردن داره تا کیفیت خودشو در طی یک بازه حفظ کنه وگرنه هر چی فرسایشی ازش کار کشیده بشه خسته تر میشه و بازدهیش کمتر و کمتر میشه.

ما همینجوری از ویدال بازی گرفتیم و پیش خودمون گفتیم ویدال که بدنش میکشه و تحمل می کنه غافل از اینکه ویدال در این 3-4 بازی اخیر نصف ویدال 2 ماه قبل هم نبوده.

معلوم بود با این بدن ها ما حریف ناپولی نمی شیم (با یا بدون ترکیب اصلی) فقط با این باخت علاوه بر شکست خوردن تیم اصلی و بازیکن هایی مثل لیختشتاینر و ویدال و پوگبا و یورنته رو خسته تر کردیم ... به خصوص پوگبا و ویدال که یه نفس دارن بازی می کنن. واقعا اگر با بازیکن های تیم جوانان به این بازی می آمدیم و می باختیم هیچ چیزی رو از دست نمی دادیم ... میگن یه فرمانده خوب فرماندهیه که بدونه کی حمله کنه ... کی دفاع کنه و حتی کی عقب نشینی کنه. یه عقب نشینی به موقع و عاقلانه می تونه جلوی شکست های سنگین بعدی رو بگیره.

به هر حال شکست مهمی نبود. وقتی معلومه می بازی دیگه اینکه چطور ببازی مهم نیست. مهم اینه که اون باخت چقدر در تکرار نشدن این شکست ها بهت درس بده.

در مورد بازی هم بگم. به نظرم نیمه اول در حد دوران فرارا بازی کردیم. ولی نیمه دوم کمی بهتر بودیم و در حد دوران رانیری بودیم!

یورنته هم در حد قاضی داره بازی می کنه. با یا بدون توز چیز خاصی نداره. تنها در صورتی با ادامه ی حضورش در یوونتوس موافقم که تضمینی وجود داشته باشه که بازی با پاش بهتر میشه وگرنه بازی کردنش به طور فیکس فقط برای اینکه از توپ های هوایی استفاده بکنه مصداق بارز سیستم علی اصغریه. چون روی توپ های هوایی هم 100% مسلط نیست و گهگاهی یه چشمه هایی میاد. توجه داشته باشین که از بازی با کیه وو که روی یه کرنر گل زد تا الان هیچ کار خاصی روی توپ های هوایی نکرده (البته سانترهایی هم که براش فرستاده شده خیلی درجه 1 نبوده)

Guest_Il Guerriero_*

Guest_Il Guerriero_*
  • مهمان

آنتونیو کونته پس از شکست برابر ناپولی

تصویر

"حقیقتا ما در نیمه اول عملکرد بدی را به نمایش گذاشتیم ، در اجرا کردن تاکتیک ها ، کارهای تیمی و دیگر مشخصه ها."

"ناپولی نیمه اول بسیار خوب عمل کرد و ما تاوان برنامه فشرده بازی هایمان و وضعیت نامناسب مصدومانمان را دادیم."

"ما به مصاف تیمی رفتیم که برای پیروزی ساخته شده است نه فقط حضور در یک رقابت. به هر حال پس از سرمایه گذاری بیش از 100 میلیون یورویی بر خریدن بازیکنان ، تنها حضور در یک رقابت نمی تواند کافی باشد."

این اظهار نظر ، در واقع جوابیه ای بود به ادعای رافا بنیتز که عامل برتری یوونتوس را سرمایه گذاری زیاد بر خریدن ستاره ها می دانست.

"خرج کردن در باشگاه یک حقیقت است . شما می توانید 500 میلیون یورو خرج کنید ، اما این مخارج تنها بر خریدن بازیکنان صرف نمی شود . ناپولی برای خرید بازیکنان در تابستان گذشته ،

به اندازه سه سال اخیر یوونتوس ، خرج کرد."

"ما 25 میلیون یورو برای خرید بازیکنان در این فصل خرج کردیم ، اما این خرج را با فروش بازیکنانمان ، برای مثال امانوئله جاکرینی ، جبران کردیم . من امیدوارم که رافا بنیتز دیگر در ارتباط با

سرمایه گذاری های یوونتوس نگوید ، یا حداقل در محاسباتش تجدید نظر کند. این مهم است که حقایق گفته شود ، نه فقط ادعاهایی که پایه و اساس ندارند."

"اعداد و ارقام مشخص هستند ، یوونتوس 25 میلیون یورو خرج کرد ، اما ناپولی با خرج 100 میلیون یورویی ، در مرحله یک شانزدهم لیگ اروپا حذف شد."

"ما همواره پاسخ تمام این ادعاها را در زمین داده ایم و من امیدوارم که با موفقیت در این فصل نیز همین گونه شود."

محرومیت کارلوس توز و آسیبی که عدم حضور آقای گل سری آ به بانوی پیر زد

"نباید دوری دو و نیم ماهه میرکو ووچینیچ از شرایط بازی را فراموش کنیم ، جووینکو در هفته جاری به تیم بازگشت و ما شرایطی اضطراری را سپری کرده ایم. خستگی ناشی از

دیدارهای پیاپی برای فرناندو یورنته اجتناب ناپذیر است ، اسوالدو هر بار که به ترکیب فراخوانده شده است ، عملکرد خوبی داشته و کارلوس توز رهبری خط حمله مان را بر عهده داشته است ،

او بازیکن مهمی برای تیم محسوب می شود."

"ناپولی عملکردی عالی داشت و ما به اندازه کافی جنگنده نبودیم تا با آنها مقابله کنیم . ما برابر رقیبی قدرتمند قرار گرفتیم و این نتیجه به دلیل خستگی ناشی از یک بازی

به ازای هر سه روز اجتناب ناپذیر است. آنها در نیمه اول اشتیاق بیشتری برای پیروزی داشتند اما ما در ابتدای نیمه دوم عملکرد بهتری داشتیم و می توانستیم

بازی را به تساوی بکشانیم . اما با توجه به روند کلی بازی ، ناپولی لیاقت این پیروزی را داشت."

از کونته در ارتباط با اظهار نظر مورینیو که اعتقاد داشت یوونتوس نباید قهرمانی در لیگ اروپا را موفقیت بزرگی محسوب کند ، پرسیده شد

"مورینیو از صحبت در ارتباط با تیم ما ، منظور دیگری داشت . در واقع وی در ارتباط با یوونتوس صحبت نمی کرد . او از پورتو ، بنفیکا و ناپولی صحبت کرد و به نظر من منظورش ،

کم اهمیت نشان دادن قهرمانی فصل گذشته بنیتز در لیگ اروپا با چلسی را کم اهمیت نشان دهد. کنایه اصلی او به رافا بنیتز بود."

تصویر

platini

platini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 702 ارسال
یعنی الان زمانی که تیم می بازه نباید صحبت کنیم ؟! زمانی که جنوا و ساسولو و بولونیا رو ببره باید بیاییم و به به و چه چه کنیم ؟! الان مدیر محترم دقیقا مشخص کنن بنده در چه بازه های زمانی پست بدم ممنون میشم ! اصلا پست بدیم ، ندیم ؟! چیکار کنیم ؟! من تابع قانونم ، هرچی شما بگین !! در ضمن صحبتی از میلان و اینتر به میون نیومد !!! که وضعیت این دو تیم اظهر من الشمس هست ! ما با ناپولی دو بازی کردیم ، یه بار بردیم و یه بار باختیم ! با رم هم دو بازی کردیم ، یه بار بردیم و یه بار باختیم ! با فیورنتینا چهار بازی کردیم و دو بازی رو بردیم و یکی باختیم و یکی مساوی کردیم !! کسی سنگ این تیما رو به سینه نزده ! من تهش گفتم "با این که زیاد قوی هم نیستن " !! بنابراین من هوادار اونا نیستم و دارم راجع به تیم خودمون صحبت میکنم !! این که دیگران رو به توطئه کردن و زیر سوال بردن همه چیز متهم کنی انگاری اپیدمی شده توی فروم ؟!! اصلا مگه ما کی هستیم ؟! نقد منفی یا مثبت من چه تاثیری توی تیم داره ؟! چرا اینقدر راحت راجع به دیگران قضاوت میکنیم ؟! بعضیا ..... من نمی خوام ادامه بدم .........
برقص عشق من ....

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
من خودم تو پست بازی یکی از دلایل باختمون رو لاین آپ اشتباه کونته اعلام کردم و کونته رو در کنار سایل عوامل از دلایل بخت دیشب میدونم...دوست عزیز کسی این حق رو نداره شما یا هر کاربر دیگه ای رو از انتقاد کردن منع بکنه...من پستم طرف مقابلش تنها شما نبودید...خودم هم بعضا شرایط تیممون رو قبل از اومدن کونته فراموش می کنم و از دایره انصاف خارج میشم...من نمیدونم چرا هر بحثی تو این فروم میشه یه عده شلوغش میکنن و جملاتی از این دست زیاد شنیده میشه: " این چه وضعیه "..." من دیگه نمیام "..." من میذارم میرم "..." دیکتاتوری حاکمه "...وقتی شما این حق رو برای خودتون قائلید که همه شکست ها رو بندازید تقصیر کونته و 3-5-2 من هم به عنوان یه کاربر این فروم این حق رو برای خودم قائلم که نظرم رو در مخالفت با حضرتعالی اعلام بکنم...

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
این بازی باید تمرینی می بود برای حفظ نتیجه . کونته با گذاشتن ترکیبی دفاعی مثل 4-5-1 و کمتر بازی دادن به بازیکنای اصلی تیم می تونست همچین نتیجه ای رو بگیره و حتی شاید بهتر از این اینکه یوونتوس با این سیستم همه تیم های سری آ رو له کرده شکی نیست ولی این ترکیب باید به موقع استفاده بشه . یوونتوس تو تموم 90 دقیقه باید اتوبوسی بازی میکرد . گرفتن مساوی از ناپولی در شرایطی که اتوبوسی پارک کنی خیلی زیاد نمیتونه سخت باشه .

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
فکر نمیکنم خستگی عامل باختمون باشه عامل اصلی فقط و فقط انگیزه بود به جز فینال کوپا این تنها بازی مهم فصل ناپولی بود.با توجه به نتایج نه چندان خوب فیورنتینا,اینتر و پارما؛ناپولی با فقط 5 امتیاز از 7 بازی باقی مونده هم میتونه سهمیه لیگ قهرمانان نگه داره!(فقط یک برد ودومساوی).ناپولی میخواست نشون بده که اختلاف واقعی دو تیم 20 امتیاز نیست.هر چند که بود و تا آخر فصل بیشتر هم میشه.:nish: ناپولی تقریبا مثل یووه بازی کرده با این تفاوت که دو بازی کوپا بیشتر داشته اونم با رمی که مثل خودشون با تمام قوا در اون مسابقات شرکت کردن,گروهش در اروپا به مراتب از یووه سخت تر بوده,بازی با استوک هم از ترابوزان سخت تر بوده.ولی بنیتز برخلاف کونته چون تیمش امیدشون برای لیگ از دست داده بودن با ترکیبی از دخیره ها و نه با تمام وجود و انگیزه بازی میکردند(خستگی کمتر).در بحث ذخیره ها هم ممکنه کیفیت خط هافبک اصلی ما بیشتر باشه ولی این فصل بهرامی,زمایلی و اینسینیه که بازیکنان ثابت فصل پیش بودند و از نظر فنی هم خوب هستنداین فصل اکثرا به عنوان یار ذخیره وارد بازی شدن و در عوض برای یووه اکثرا ایسلا,پادووین و پلوسو به عنوان ذخیره!بازی کردن:17: -------- راستی دیشب به طرف پیرلو بطری پرتاب کردن:31: بندگان خدا اون حرصی که از یووه دارند از هیچ تیمی ندارند:fp: این چندسال بایرن,چلسی,دورتموند,آرسنال وچند تا تیم معروف دیگه اومدن ناپل ولی روی هیچ کدوم اینقدر حساس نبودن(اینا از محرومیت نمی ترسند که بگیم بازی اروپاییه:1:). پیرلو خیلی آدم محترمیه واین همه برای کشورتون(ایتالیا)افتخار آفریده,علیه هیچ کس هم هیچ وقت صحبت نمیکنه:30: .بازی با پارما در تورین وقتی رفت کرنر بزنه طرفداران پارما با اینکه بر خلاف ناپولی عقب بودن تشویقش کردن!اولش فکر کردم اشتباه میکنم ولی یادم افتاد بازی تیم ملی تو تاردینی هم همیشه پیرلو تشویق میکردند:8: واقعا تفاوت بین انسان ها اینقدر زیاده :7: (شهر پارما به شهر تورین خیلی نزدیکه(200 کیلومتر)).

Untitled.jpg

platini

platini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 702 ارسال

من خودم تو پست بازی یکی از دلایل باختمون رو لاین آپ اشتباه کونته اعلام کردم و کونته رو در کنار سایل عوامل از دلایل بخت دیشب میدونم...دوست عزیز کسی این حق رو نداره شما یا هر کاربر دیگه ای رو از انتقاد کردن منع بکنه...من پستم طرف مقابلش تنها شما نبودید...خودم هم بعضا شرایط تیممون رو قبل از اومدن کونته فراموش می کنم و از دایره انصاف خارج میشم...من نمیدونم چرا هر بحثی تو این فروم میشه یه عده شلوغش میکنن و جملاتی از این دست زیاد شنیده میشه: " این چه وضعیه "..." من دیگه نمیام "..." من میذارم میرم "..." دیکتاتوری حاکمه "...وقتی شما این حق رو برای خودتون قائلید که همه شکست ها رو بندازید تقصیر کونته و 3-5-2 من هم به عنوان یه کاربر این فروم این حق رو برای خودم قائلم که نظرم رو در مخالفت با حضرتعالی اعلام بکنم...

ولی اون چیزی که شما عالیجناب اعلام کردین نظری مخالف نظر بنده نبود ! یه چیز دیگه بود ! این "حقی "هم نبود که نظر مخالف نظر بنده بدین ! این " حق " که برای همه محفوظه ! یه " حق " دیگه بود که شما استثناان برای خودتون قائلین ! اونم " حق " تهمت به دیگران بود ...
برقص عشق من ....

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی