Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

♥●•٠ترین های بیانکونری در سال1392·٠•●♥

• This topic is locked This topic is locked
41 replies to this topic

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15,954 posts
خوب سلام می کنم به همه ی دوستان عزیز خودم و امیدوارم که سال خوبی رو تا امروز سپری کرده باشند واقعا به تمامی دوستانی که به عنوان برترین ها انتخاب شدند تبریک می گم و سعی می کنم به زودی جوایزشون رو هم لیست کنم و در اولین فرصت بهشون بدم و از تمام بچه هایی که توی رای گیری شرکت کردند هم خیلی خیلی ممنونم و امیدوارم که همه از انتخابات راضی باشه ! از مسئول برگزاری انتخابات هم تشکر می کنم که زحمت زیادی کشید و همین طور مدیران عزیزم که تلاش بسیاری برای برگزاری این مراسم داشتند ! همگی خسته نباشید و سال خوبی براتون ارزومند هستم و امیدوارم بتونم سال خوبی رو در کنار هم داشته باشیم کوچیک همتون ! حسین

amirabas1369

amirabas1369

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 609 posts
سلام می کنم به همه دوستای گل یوونتوسیم...:135555: من تازه متوجه قضیه شدم...واقعیت اینه که سهیل خان خیلی خیلی بیشتر از من لایق مدال با اخلاق ترین کاربر فروم بود...بعد از سهیل هم خیلیای دیگه بودن که لایق تر از من بودن واسه این عنوان...:135555: کاربر بد اخلاق تو این فروم ندیدم جز یه تعداد معدود که اونا هم خیلی خیلی زود توسط خود بچه ها پس زده شدن همیشه...به غیر از اونا همه خوب بودن و صمیمی...اگه بخوام اسم ببرم تعدادشون واقعاً زیاد می شه...:135555: این فروم یه جمع و محفل عاشقانست...همه اینجا از عشق سیاه و سفید به جنون رسیدن و به نظر من تک تک لایق احترام و ستایش هستن...:135555: من با اینکه فعالیت کمی دارم و اکثراً بحث های فنی رو می ذارم به عهده دوستان و خودم استفاده می کنم از تک تک پست هاشون،اما در واقع همیشه تو این فروم هستم...خیلی هم دوستای خوبی اینجا دارم...چند روز پیش که حرم بودم تک تک دوستای اینجام رو دعا کردم...فکر کنم اولین باری هم بود که یه نفر واسه موندن ویدال جلوی گنبد طلا دعا می کرد!!! دوست دارم این مدال واقعاً بره تو جمع مدال های سهیل چون کاربری به اون فعالی خیلی کاراش بیشتر تو چشم هست و این که همه دوستش دارن و بش احترام می ذارن واقعاً ارزشمند هست...تا منی که فعالیتی ندارم که بخواد خوب و بد بودنم دیده بشه... همتون رو خیلی دوست دارم...بابت رایاتون یه دنیا ممنون...با این که از صمیم قلب اعتقاد دارم که افراد شایسته تر از من برای این عنوان زیاد بودن اما اگه تصمیم گرفته بشه که این افتخار نصیب من بشه به دیده منت قبول می کنم این افتخار رو... امیدوارم این جمع فوق العاده...این دوستیای قشنگ..این حس عاشق بودن پر از زیبایی و غرور تا سال های طولانی همراهمون بمونه...
Spoiler

تمام دسته‌های نرگس دی‌ماه را در راه می‌چینم 
و وقتی از میان کوچه می‌آیی 
و وقتی قامتت را در زلال اشک می‌بینم 
به خود آرام می‌گویم: 
دوباره خواب می‌بینم! 

دوباره وعده‌ی دیدارمان در خواب شب باشد...

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users