Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

مرحله 1/8 نهایی - بازی رفت - یوونتوس ایتالیا 1-1 فیورنتینا ایتالیا

- - - - -

• Please log in to reply
152 replies to this topic

Hamed-Juventusi

Hamed-Juventusi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 128 posts
چیزی که دوستان هم اشاره کردن و دردناک تر و عذاب اورتر از نتیجه بود سبک بازی ما از دقیقه 15 تا انتهای بازی بود ما تو اکثر بازیهامون بعد از گل میریم تو لاک دفاعی و فضای بیش از اندازه ایی به حریف میدیم حالا تو سری ا رو میگیم بحث ذخیره انرژی و این حرفها و تو بازیهای حذفی اونم تو خونه خودمون که نیاز به زدن گل بعدی داریم چرا انقدر فضا به خط هافبک حریف بدیم ؟ در مورد گل خوردنمون هم با نهایت احترام اگه بوفون از دروازه خارج نمیشد قطعا گل رو دریافت نمیکردیم نتیجه ی اصلا خوبی نبود اما اگه ذره ایی این جام برای مدیریت تیم و مربی مهم باشه ما حتی نباید با یک نفر از تیم ذخیره وارد فلورانس بشیم اگه با تیم اصلی خودمون بازی کنیم قطعا میتونیم صعود کنیم

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6,891 posts

توپ رو که حتما مارکیزیو لو داد ولی به قول دوستون فرقی نداره ! اما دیدید گومز چقدر قشنگ فرار کرد و بوفون رو مغلوب کرد ؟

حالا حساب کنید توپ دست جووینکو بود ...

همه زنجیر وار اشتباه کردن...اول پوگبا و مارکیزیو قاطی کردن...بعد اشتباه اصلی رو کاسرس تو جاگیری کرد...دفاغ وسط باید یه ذره درک و iq داشته باشه که مثلا فوروارد اگه بخواد به تو بزنه از کدوم
سمت خطرش بیشتره که حواسش به اون سمت باشه که برادر کاسرس هم دقیقا این کار رو کرد...اشتباه بعدی رو اوگبونا کرد که دیر استارت زد و اشتباه آخر رو هم آقامون انجام داد که نباید زود از
دروازه بیرون میومد...

"Sina"

"Sina"

...

• اعضا
  • 980 posts
مارکیزیو به پوگبا پاس داد در حالی که دو نفر اومده بودن سمتش ، پوگبا هم پاس مارکیزیو رو به خودش برگردوند در حالی که دیگه مارکیزیو کامل پرس شده بود ، اونم نتونست توپ رو آزاد کنه ، من به شخصه مقصر رو کسی نمیدونم اما لو رفتن توپ رو روی بی تجربگی پوگبا میزارم

تصویر

I Joined Juventus Too Soon

sinazzz

sinazzz

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 503 posts
مساله ای که باید بهش توجه بشه این نیست که کونته اشتباه کرد که با این ترکیب بازی کرد یا اینکه اشتباه کرد بعد از گل تیم رو عقب کشید اون مساله اینه که کونته این شیوه بازی رو اشتباه نمیدونه. چون اگه بنظرش اشتباه بود بعد از این همه تکرار این سناریو , انقدر بر انجام این شیوه بازی اصرار نمیکرد. ولی من واقعا احساس میکنم که ما صعود میکنیم:1:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9,087 posts
  • Locationتهران پیروزی
از نتیجه بازی ناراحت نیستم . حداقل اینطوری بازی برگشت یوونتوس برای برد به زمین میره . نه برای دفاع از داشته هاش . فیورنتینا هم واقعا تیمی نبود که با یوونتوس مساوی کنه . اوضاع فیورنتینا خیلی بدتر از این حرفاست . همون نیم ساعت اول میشد 3 4 تا بزنیم بهشون ولی جووینکو و دوستان .... علت این تساوی خود یوونتوس بود نه قدرت فیورنتینا

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2,215 posts
  • LocationTehran
اصلا رقابتی که تیم آخرلیگ اسپانیا بین 8 تیمش باشه بهتره کنار بکشیم:ترول: سویا رده هفتی تو خونش به بتیس رده آخر که از 27 تا بازی کلا 4 تا برد داره!2-0باخت!:fp: ولی جدا از بتیس و تا حدودی az احتمالا تیم های خوب و قوی ای تو مراحل بعد داریم,حیفه این بازی ها حداقل برای سال بعد cl میتونه رقابت تمرینی خوبی باشه بازی ای که باید 2-3 اختلاف میبردیم و کل هفته راحت بودم,الان تا 5 شنبه استرس بازی دارم.بیشتر که تو فکر عید باشم(که نیستم)تو فکر بازی برگشتم!:123: از طرفی آمار میگه یووه تو بازی برگشت حتما گل میزنه!امسال تو تمامی رقابت ها به حریفان گل زدیم(جز رم که زدیم و داور نگرفت!و گِل بازی استانبول).پس تو بازی برگشت اگر ببازیم حذفیم(یا ضربات پنالتی).یووه هم هیچ رقمه بیشتر از 3 گل نمیخوره(بازی رفت اتفاق بود).از همین الان این نتایج برای بازی برگشت در نظر بگیرد:برد یووه یا مساوی 1-1 یا 2-2 و باخت یووه بانتیجه 2-1 یا احتمال خیلی کمتر 3-1 کونته شما را به دیدن بازی برگشت دعوت میکند:like a sir wine:

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6,891 posts
کونته تو مصاحبه بعد بازیش اعلام کرده سبا رو به دلیل مشکل عضلانیش تعویض کرده...

Serie A

Serie A

trequartista

• اعضا
  • 1,040 posts
  • LocationKurdistan
تو این بازیهاست که تفاوت کلاس مهاجمهای فرصت طلب و چارچوب شناس مثل گومز با بازیکنای تاریخ مصرف گذشته و مهاجمای بی مصرف تیممون( یورنته ، اوسوالدو ، توز و ...) مشخص میشه امثال توز و یورنته اگه به درد بخور بودن تو اوج آمادگییشون به تیم ملی کشورشون دعوت میشدن! یوونتوس به مربیان جاه طلب مثل لیپی - مورینیو - کارلتتو و..نیاز داره با احتیاط بدون دلیل و تعویعضهای تکراری و حضور نود دقیقه ای هافبکهای کم تحرک مثل پیرلو که میانه میدان رو دو دستی تقدیم حریف میکنن و تعویض هم نمیشن تو اروپا نمیشه موفق شد حتی اگه با ترکیب اصلیمون هم بازی میکردیم مربیمون توانایی مقابله با اندیشه های تاکتیکی مربی حرف رو نداشت!

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,610 posts

in conte we trust

تصویر

:1:

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 posts
  • LocationFar far away

تو این بازیهاست که تفاوت کلاس مهاجمهای فرصت طلب و چارچوب شناس مثل گومز با بازیکنای تاریخ مصرف گذشته و مهاجمای بی مصرف تیممون( یورنته ، اوسوالدو ، توز و ...) مشخص میشه
امثال توز و یورنته اگه به درد بخور بودن تو اوج آمادگییشون به تیم ملی کشورشون دعوت میشدن!

یوونتوس به مربیان جاه طلب مثل لیپی - مورینیو - کارلتتو و..نیاز داره
با احتیاط بدون دلیل و تعویعضهای تکراری و حضور نود دقیقه ای هافبکهای کم تحرک مثل پیرلو که میانه میدان رو دو دستی تقدیم حریف میکنن و تعویض هم نمیشن تو اروپا نمیشه موفق شد
حتی اگه با ترکیب اصلیمون هم بازی میکردیم مربیمون توانایی مقابله با اندیشه های تاکتیکی مربی حرف رو نداشت!

این حرف فکر میکنم خیلی سنگین باشه دیگه !
کونته لجبازه قبول! یکم ترسوئه قبول! بعضی وقتا زیاد اشتباه میکنه قبول!
ولی اینکه بخوایم کل اندیشه های تاکتیکی کونته رو ببریم زیر سوال واقعا" درست نیست
اگه یکی دوتا اشتباه فردی کوچیک نبود تیمِ همین مربی بی تاکتیک، رئال مادریدِ کارلتوی جاه طلب رو با اون همه ستاره ی میلیون دلاریش زده بود(حتی شاید رفت و برگشت)

marchisio_juve_applauso_2017_2018_356x23

And it's killing me when you're away
I wanna leave and I wanna stay
I'm so confused, so hard to choose
Between the pleasure and the pain

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7,863 posts
  • Locationساری

این حرف فکر میکنم خیلی سنگین باشه دیگه !
کونته لجبازه قبول! یکم ترسوئه قبول! بعضی وقتا زیاد اشتباه میکنه قبول!
ولی اینکه بخوایم کل اندیشه های تاکتیکی کونته رو ببریم زیر سوال واقعا" درست نیست
اگه یکی دوتا اشتباه فردی کوچیک نبود تیمِ همین مربی بی تاکتیک، رئال مادریدِ کارلتوی جاه طلب رو با اون همه ستاره ی میلیون دلاریش زده بود(حتی شاید رفت و برگشت)

کنته فعلا استقلال وار میخواد بازی ها رو ببره:fp: نمیشه برادر من از قبل تو فکرش این بود که یه گل تیم بزنه بعد یواش یواش بکشه عقب نمیدونست که فیوره واقعا توانایی ضربه زدن به ما رو داره!!!! کنته مربی تاکتیکی ئه ما تاکتیک پذیر نیست چون خودش نمیخواد بازی برگشت تو استادیوم جهنمی درست کنن واسمون که خدا داند تازشم خیلی روحیشون بالاست برعکس یووه با ترس بازی میکنه مگه اینکه کنته بخواد بلایی سر ویولا بیاره که خشم هوادارا فرو کش کنه

capture1_gp2v.jpg

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,921 posts
این که صعود میکنیم رو تقریبا مطمئنم ! یوونتوس 40 بازی هست که به هر تیمی گل زده غیر ممکنه که در فلورانس گل نزنیم ! یوونتوس فعلی شباهت زیادی به بایرن فن خال داره ! در اون اخرین بازی دور گروهیمون با بایرن گفت که فرق یوونتوس با بایرن اینه که اونها با یه تساوی هم صعود میکنن ولی ما فقط برد میخوایم ! الان هم دقیقا شرایط به همون شکله ! میشه انتظار داشت که فیوره یه مقدار گارد خودش رو عقب تر بگیره و با احتیاط بیشتری برای حفظ نتیجه بازی کنه ! یوونتوس هم احتمالا در اون بازی با تمام قوا بازی خواهد کرد ! اگر ما فیوره رو هم بتونیم حذف کنیم ولی مطمئنم این تیم قهرمان بشو نیست ! یوونتوس به شدت از نظر بدنسازی مشکل داره بازی دیشب یووه فقط 40 دقیقه اول بود نیمه دوم هم رسما هیچی نبودیم دیگه حتی خبری از اون دوندگی های نرم پیرلو نبود مارکیزیو هم فقط داشت در زمین حرکت میکرد خبری از پرس کردن و استارت زدن نبود این وسط ویدال خوب دوید که اون هم دقیقه هفتاد به بعد تموم شد ، فکر نمیکنم با این شرایط بتونیم راه به جایی ببریم !

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

juvenista

juvenista

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 285 posts
بازي مساوي شد خودتونو ناراحت نكنيد مطمئنا يووه صعود ميكنه چون نه مربي فيوره در حد مربي يووه است نه نيمكتشون:yes1: اما چيزي كه ديشب خيلي تو چشم بود وابستگي شديد تيم به پيرلو بود. وقتي از جلو پرس ميكردند و مدافعا تحت فشار بودند توپ رو به پيرلويي ميدادند كه خودش بين 2 نفر پرس شده بود. اگه اسوالدو يك كم ،فقط يه كم تحرك داشت و به مدافع نميچسبيد، وقتي تيم تو فشار بود ميتونست توپ رو براش بندازند ولي خوب خيلي بي خيال بود طرف:2: پوگبا هم كه واقعا خراب كرد حتي در حد پادوين هم نبود.گل هم كه تقصير اون بود كه توپ رو به ماركيزيوي پرس شده داد:14: بوفون و جورجو عالي بودند:6: كاسرس خيلي استرس داشت و نمي دونست بايد چي كار كنه اوگبونا بي تجربه بود ولي خوب با حركات فردي تيمو از فشار بيرون مياورد ويدال عالي بود:thumb: ماركيزيو خيلي دونده بود ولي تنهايي كاري نمي تونست بكنه:41: اسا هم مثه هميشه خوب بود:clapping: ايسلا چه ميكرد ديشب فقط اخراي كار خسته شده بود:41: پيرلو بي انگيزه و مثل يه سنجاب ترسو بود:102: جووينكو خوب بود ولي تنهايي كاري نمي تونست بكنه اسوالدو انگار داشت گرم ميكرد. هيچ كاري نكرد:45: پوگبا افتضاح و عامل باخت بود.:cry_smile: يورنته هم تاثير گذار بازي كرد. ولي مطمئنا بازي برگشتو مي بريم:juve::juve::juve::juve::juve::juve:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts
کونته گفته من از تیمم نخواستم که عقب بکشه و دفاع کنه. من هیچوقت در بازی که تنها 1-0 به بازیکن هام نمی گم بازی رو کنترل کنید. این اتفاقی که گاهی وقتی خیلی زود گل می زنید و پیش می افتید از لحاظ روانی و در ناخوداگاه تیم رخ می ده. شاید بهتر باشه ما هیچوقت پیش نیفتیم ! کونته گفته اونقدر موقعیت داشتیم که بتونیم با استفاده کردن ازشون کار بازی رو تمام کنیم.

Have You Heard
It's a Silent Dream

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3,066 posts
70 دقیقه دفاع کردند تعویض ها هم در جهت حجومی کردن تیم نبود ... غیر ممکنه خواست کنته نبوده فکر کنید با این همه بازیکن و کلی رکورد هایی که یووه تو این فصل شکوند اخر فصل فقط دستاوردش یه اسکودتوست اونم در حالی که نه میلان نه اینتر این فصل حرفی برا گفتن نداشتند و فقط رم رقیب یووه واسه فتح اسکودتو بود ... دارم به حرف کاپلو میرسم ...

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6,891 posts

آنتونیو کونته سرمربی یوونتوس پس از تساوی ناامید کننده 1-1 برابر فیورنتینا در خانه،پاسخگوی سوالات خبرنگار sky ایتالیا بود :

" من سبک و راه بازی امشب تیمم،را به نسبت بازی یکشنبه برابر فیورنتینا در لیگ بیشتر پسندیدم "

" گل گومز به نوعی ما را سورپرایز کرد این در حالی بود که بین دو نیمه به مدافعین تیمم هشدار داده بودم "

" ما فرصت های متعدد گلزنی داشتیم و به نوعی بدشانس بودیم.ما می توانستیم گل های بیشتری به ثمر برسانیم "

" امروز قطعا یک بازی خوب برگزار شد و در ابعاد اروپایی ما کیفیتی خوب از فوتبال ایتالیا به نمایش گذاشتیم "

" نمایش تیمم به هیچ وجه پیام آور این نبود که من به دنبال حفظ نتیجه هستم "

" من نسبت به بازی برگشت خوشبین هستم،این بازی فوتبال است و ما سعی خواهیم کرد پیروز شویم کاری که بیشتر اوقات انجام می دهیم "

Seyyed Masoud

Seyyed Masoud

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 839 posts
ترسو
دوست دارم جووه

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,503 posts
من که هنوز به صعود بالای 80% امیدوارم ولی این وسط چند تا نکته وجود داره 1- توز چرا نباید تو لیست 18 تا باشه شاید اصلا تیم ما اول بازی عقب میفتاد 2-چرا این چند بازی اخیر یووه نیمه دوم ها کم میاره این بازی بهانه ای هم نداشتیم چون وضعیت ویولا هم عین خود ما بود 3- معمولا تمام تیم های که این چرخشی الکی رو بازی میکنن و کلا چیز به درد نخوری هستش دفاع های خودشون رو ثابت نگه میدارن ولی ما این فصل هر بازی یه سری مدافع بازی کردن 4- این تعویض پادوین رو یکی برای من تحلیل کنه کلی جایزه بهش میدم 5- اگه میگه من نمیخاستم تیم عقب بکشه چرا اسوالدو رو میکشه بیرون از بازی و چرا لیخشتاینر رو به جای الیسلا نیاورد همون دقیقه 60 اینا

06974274285927411678.jpg

تو حتی توی این شرایط هم ...

Hamed-Juventusi

Hamed-Juventusi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 128 posts

کونته گفته من از تیمم نخواستم که عقب بکشه و دفاع کنه. من هیچوقت در بازی که تنها 1-0 به بازیکن هام نمی گم بازی رو کنترل کنید. این اتفاقی که گاهی وقتی خیلی زود گل می زنید و پیش می افتید از لحاظ روانی و در ناخوداگاه تیم رخ می ده. شاید بهتر باشه ما هیچوقت پیش نیفتیم !

کونته گفته اونقدر موقعیت داشتیم که بتونیم با استفاده کردن ازشون کار بازی رو تمام کنیم.

نمیدونم چقدر از حرفهاش راست هست یعنی اینکه تیم به خواسته خود کونته عقب نکشیده؟ اما بازی دیشب دقیقا مشابه اتفاقاتی بود که در بازی رفت فصل پیش مقابل اینتر رخ داد یک گل زود هنگام بعد از اون چند موقعیت عالی رو از دست دادیم از حدود دقیقه 20 به عقب رفتیم و نتیجه اش هم از بین رفتن یه رکورد دیشب هم دقیقا این سناریو تکرار میشد اگه بوفون اون شوت وارگاس رو دفع نمیکرد یعنی ما زود گل زدیم بازم چند موقعیت عالی رو خراب کردیم عقب کشیدیم و اخرش هم نتیجه رو هم از دست دادیم پس میشه گفت حرف کونته زیاد هم اشتباه نمیتونه باشه اما بازم میگم اگه ما این جام رو میخوایم باید در بازی یکشنبه به هر چنتا بازیکنی که میتونیم استراحت بدیم و در بازی پنجشنبه با تمام قوا به فلورانس بریم در این صورت پیروزی اصلا دور از دسترس نخواهد بود

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4,169 posts
واقعیتش اینه که مونتلا شطرنج رو از کونته برد.
این احساس خطر را بازی قبلی با فیورنتینا وجود داشت.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users