پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

پابلو دنیل اوسوالدو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
112 پاسخ برای این موضوع

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

اولین جلسه تمرینی دنیل :8:

تصویر

http://www.shiauploa...66482010450.jpg http://www.shiauploa...89496156292.jpg http://www.shiauploa...52136141729.jpg http://www.shiauploa...90896976800.jpg

http://www.shiauploa...75428467598.jpg http://www.shiauploa...64920519312.jpg http://www.shiauploa...79777042735.jpg

تصویر

I can count all the things I fear
I close my eyes but they don't disappear
If there's a god then there's a guarantee
But if there's not it's just you and me

Can you feel it coming
Can you feel it coming
Can you feel it, feel it, feel it

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
دقت کردین اینم ریش داره (دلیل اصلی جذبش) ......آنلکا بگم خداچیکارت این چه تاثیری بود رو تیم گذاشتی!!!!!

و اما جدید ترین گزینه خط حمله یووه
Spoiler

capture1_gp2v.jpg

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
نمیدونم چرا جدیدا همه تو تیم ریش میزارن. توز با اون صورت داغون هم ریش میزاره :1:

يوونتوس مانند آسمان است ، روزي ستاره ها ميميرند و ممکنه روزي ستاره اي به اندازه خورشيد بميرد ولي آسمان همچنان آسمان اَست ، پس يووه هميشه زنده است. :worship: :worship:

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
^ اتفاقا با ریش خیلی قیافه هاشون بهتر هم شده. اونطور که من یادم میاد اولین نفری که ریش میزاشت میرکو بود که معمولا هم وقتی ریش میزاشت بازیش خیلی بهتر میشد، بعد در ادامه با ریش گذاشتن مارکیزیو و کوا و در نهایت پیرلو این حرکت توی تیم اپیدمی شد و توز و بونوچی و بارتزالی هم به جنبش ریش توی تیم پیوستن:1: کلا از این سبک عقیدتی توی تیم خوشم میاد :nish: با جذب اوسوالدو هم از این به بعد سمت سوی شایعات ترانسفر یوووه از بازیکنای آزاد به سمت بازیکنایی که ریش دارن سوق پیدا میکنه و هر بازیکنی که ریش داره رو میشه حضورش رو توی یووه متصور بود

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- توتو مدعی شده به قدری توی تمرینات خوب ظاهر شده که برای بازی با ورونا حداقل روی نیمکت حضور خواهد داشت و احتمال اینکه بازی هم بکنه کم نیست ! شاید حتی فیکس ... !

::: storia de grande amore :::

::: History of a great Love :::

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال
یورنته نیمکت نشین نشه :1:

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال

- توتو مدعی شده به قدری توی تمرینات خوب ظاهر شده که برای بازی با ورونا حداقل روی نیمکت حضور خواهد داشت و احتمال اینکه بازی هم بکنه کم نیست ! شاید حتی فیکس ... !

توتو تو نقل و انتقالات همه خبرهاش توهمیه ، امیدوارم اخبار تمرینش درست باشه :1:

این پست رو که خوندم یاد پستی افتادم که در مورد اولین تمرین تیاگو نوشته شده بود. توی اون پست هم گفتن که گفته میشه تیاگو تو تمرین اول همه رو حیرت زده کرده و واقعا عالی کار کرده. در نهایت اتفاقی که افتاد تیاگو افتضاح بود :1:

پ.ن: قرار نیست شمارشو به اسم تاپیکش اضافه کنید؟ شماره 18 شد دیگه. http://www.juventus....-e-staff/prima/

يوونتوس مانند آسمان است ، روزي ستاره ها ميميرند و ممکنه روزي ستاره اي به اندازه خورشيد بميرد ولي آسمان همچنان آسمان اَست ، پس يووه هميشه زنده است. :worship: :worship:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman

تصویر

اوسوالدو :

- من در انگلیس راحت نبودم و حالا حس می کنم که سبک ِ فوتبال ایتالیا برای من بهتر است . بازی در انگلیس ، بسیار فیزیکی و سخت بود و مدافعین مدام بر روی آدم تکل می زدند . انگلیسی اصلا به اندازه فوتبال ایتالیا و اسپانیا به تکنیک و تاکنینک توحهی ندارند و همین موضوع باعث می شود که من حس کنم که فوتبال ایتالیا برای من بهتر است .

- در جلسه اول تمرینم کمی اذیت شدم چون باید مقدار زیادی می دویدم . همه چیز در اینجا متفاوت است . از زمین ِ تمرین ِ وینوو تا خود ِ باشگاه . این به شما این حس را میدهد که به بزرگترین باشگاه ِ ایتالیایی و یکی از بزرگترین ها در اروپا پیوستید . خود کونته نیز یک پدیده است . نتایج زحمات او به خوبی معلوم است .

- بودن در یوونتوس یک رویا بود که به حقیقت پیوست و می خواهم که این رویا ادامه داشته باشد . همین طور جام جهانی نیز در پیش است و من می خواهم در این رقابت ها حضور داشته باشم .

- یورنته یک بازیکن فوق العاده و یک پسر خوب است . توز ؟! من زمانی که در آرژانتین بودم ، به عنوان ِ طرفدار بوکا ، بلیط می خریدم و به دیدن بازی های ِ این تیم و البته توز می رفتم . اکنون بسیار جالب است که با هم در یک تیم هستیم ... .

- همه بازی ها برای ِ ما سخت است زیرا هر تیمی که در برابر ما قرار می گیرد از انگیزه بیشتری برای شکست دادن ما برخوردار می شود . من از کجا این موضوع را می دانم ؟ زمانی که من در مقابل یووه بازی می کردم ، انگیزه بسیاری بیشتری داشتم . این دقیقا همان اتفاقی است که در برابر ورونا خواهد افتاد . ما بازی سختی را با تیم خوبی در پیش رو خواهیم داشت . این ها همان موانعی هستند که باید از پیش رو برداریم تا به اسکودتو برسیم ...

تصویر

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
اوسوالدو همیشه یجور تنبلی توی بازیش دیده میشد که با وجود کنته از بین خواهد رفت. ابله میگه تو تمرین زیاد دویدم واسم سخت بود....بچه نی ناش ناش بزرگ شده باید روسشو بکشن تا فوتبال یاد بگیره

capture1_gp2v.jpg

"Sina"

"Sina"

...

• اعضا
  • 980 ارسال

اسوالدو در ترکیب اصلی به میدان می رود

تصویر

پس از مصدومیت ووچینیچ ، پابلو اسوالدو می تواند برای اولین بار در مقابل کیه وو از ابتدا در ترکیب بانوی پیر به میدان رود.

بیانکونری در روز پنج شنبه در سایت رسمی خود اعلام کرد که میرکو ووچینیچ بخاطر مصدمیت تازه خود حداقل دو هفته به دور از میادین خواهد بود.

که این فرصتی برای اسوالدو خواهد بود تا تحت نظر آنتونیو کنته به میدان برود.

البته گفته می شود که احتمالا کنته در بازی پیش در باربر کیه وو ترکیب سه مهاجمه را امتحان خواهد کرد.

کنته اکنون به علت مساوی یوونتوس در برابر ورونا ناراحت است و به احتمال فراوان مارکیزیو را نیز جایگزین پاول پوگبا در خط هافبک خواهد کرد.

کوادو آسامواه و لیخت اشتاینر نیز در نبود جورجو کیلینی به خط دفاعی چهار نفره ملحق خواهند شد .

در این حالت ، کنته یک پست مهاجم خالی دارد و با مصدومیت ووچینیچ ، این فرصت برای اسوالدو فراهم شده تا خود را به پراندلی ، سرمربی تیم ملی ایتالیا ، که او در تابستان گذشتهبه جام کنفدراسیون ها دعوت نکرد ، نشان دهد.

تا زمانی که اسوالدو در کسب سومین اسکودتو متوالی برای یووه موثر باشد و با کوله ای پربار ماه می را پشت سر بگذارد جای او در ترکیب پراندلی برای جام جهانی محفوظ خواهد بود.

تصویر

تصویر

I Joined Juventus Too Soon

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
اونقدری که اسوالدو شانس داره قلعه نویی و دی متئو ندارن.........بیچاره ووچینیچ خیلی داغون شده از نظر روحی......به شخصه اصلا دوس ندارم اوسوالدو واسه یووه بازی کنه

capture1_gp2v.jpg

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- اوسوالدو در صفحه توییر خود : " یک برد فوق العاده . حالا به لیگ ِ اروپا فکر می کنیم . فورزا یوونتوس . "

"Sina"

"Sina"

...

• اعضا
  • 980 ارسال

مانند جک گنجیشکه لباس می پوشم

تصویر

پابلو دنیل اسوالدو ، بازیکن تازه وارد یوونتوس امروز در توییتر به سوالات هواداران پاسخ داد :

"پوشیدن پیراهن یوونتوس یک احساس خیلی خاص است. این پیراهن برای شما مسئولیت می آورد همچنان که به شما غرور می دهد.

ورود به جمع بیانکونری یک شانس بود و بدست آوردن این شانس بی اندازه سخت است.

من دو سگ به نام های دیگو و برالیو دارم. راز خوش فرمی ریش من در این است که کاری باهاش ندارم.

اگر فوتبالیست نمی شدم دوست داشتم موزیسین شوم ، یک گیتاریست . آهنگ مورد علاقه ام؟ اسب های وحشی.

زمانی که بچه بودم باتیستوتا ، رونالدو و ریکلمه را دوست داشتم. و در دوران جوانی هم توز هم به الگوهای من افزوده شد.

چه کسی در یووه مرا بیشتر تحت تاثیر قرار داده است؟ توز و ویدال.

تعداد خالکوبی های روی بدنم زیاد است ، مهمترین هایشان نام فرزندانم است.

چطور خود را با لیگ برتر انگلستان هماهنگ کردم؟ آن یک تجربه کوتاه بود که من زمانی برای هماهنگی نداشتم. اما فهمیدم که لیگی بسیار دشوار است."

(اسوالدو به پیروی از استایل جانی دپ شهره است) در صورت کسب اسکودتو توسز یوونتوس آیا مانند جک گنجیشکه لباس می پوشی؟

"خیله خب ، قبول ، اینکارو می کنم. قول میدم."

تصویر

تصویر

I Joined Juventus Too Soon

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال
گفته شده با توجه به عملکرد اسوالدو یووه خواهان دائمی کردن قرارداد اسوالدو هست اما حاضر نیستند بیشتر از 15 میلیون در تابستان پرداخت کنند.

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
بله پیش بینی چنین روزی خیلی اسون بود واقعا ماروتا فکر کرده پیش خودش خیلی زرنگه اسوالدو بازیکن خوبی هست اما عمرا بیشتر از 12 تا قیمتش باشه اونم به خاطر سنش هست حالا برای شاهکار اقای ماروتا یا باید بی خیال ایشون بشیم یا اندازه 2 تا مهاجم پول بدیم

[SIGPIC][/SIGPIC]
CLAUDIO MARCHISIO

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
اصلا عملکرد اسوالدو طوری نبوده که ارزش نگه داشتن داشته باشه. ما فصل بعد فقط توز و یورنته رو تو خط حمله باید نگه داریم. البته اگر کونته بخواد 4-3-3 بازی کنه سبا هم میتونه بمونه.

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

اصلا عملکرد اسوالدو طوری نبوده که ارزش نگه داشتن داشته باشه. ما فصل بعد فقط توز و یورنته رو تو خط حمله باید نگه داریم. البته اگر کونته بخواد 4-3-3 بازی کنه سبا هم میتونه بمونه.

کمال می شه خوب بودن رو معنی کنی؟

عزیز بازیکن تو نیم فصل به یووه امده تو لیگ 10 مین اخر بازی می کنه

بعد تو لیگ اورپا 3 بازی 2 گل زده

تو سری ا هم بازی با جنوا فیکس بود که 1 گل رو زد کاملا صحیح بود داور....

بعد اون جوونکو عزیزمون بعد از 1/5 فصل تمرین با تیم هنوز ....... بعد جووینکو شایسته حضور در تیم فصل بعد هست اما اسولدو که بعید می دونم نصف چیزی که کونته ازش می خواد رو نمی دونه نه؟؟

دیگه انصاف هم خوب چیزیه

[SIGPIC][/SIGPIC]
CLAUDIO MARCHISIO

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4147 ارسال
مهم آمار نیست. مهم اینه که وقتی اسوالدو توپ بهش میرسه شما نگاه کنید چه کاری باهاش میکنه. یک بازیکنی که توپ های زیادی بهش میرسه و اکثر توپ ها زو خراب میکنه. بازیکنی که رم بیرونش کرد و از انگلیس رانده شده رو همیمجوری نباید امید بهش داشت.

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
حرف اقا کمال تا یه حدی درسته اسوالدو یه مهاجم معمولیه ولی گاها بدرد تیم میخوره ارزش نگه داشتن نداره ولی اگه نتونستیم مهاجم خوب بگیریم موندنش هم ضرر نداره......

capture1_gp2v.jpg

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
مسئله اصلی هزینه زیادی که برای نگه داشتنش باید کرد!

[SIGPIC][/SIGPIC]

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی