Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

پرسش و پاسخ

- - - - -

• Please log in to reply
1701 replies to this topic

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4,007 posts
اقا من دو سه تا سوال دارم این بخاطر موتور جدید هتریکه که یه روز به فرم بازی کنا 3 اضافه میشه یه روز دیگه 6 تا کم می شه 2 هنوز عوامل مربوط به گرفتن استعداد مشخص نشده من اول فصل 3تا بازیکن قابل قبول گرفتم 2تا خوب دیگه از بازیکن خوب خبری نیست

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,657 posts
  • LocationTurkey
میگم اگه با V P N وارد هتریک شد چی میشه ؟؟؟؟ تیمو نمیبندن ؟ IP تغییر کرده !!!!

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13,317 posts
  • LocationOttawa , ON ,CA

میگم اگه با V P N وارد هتریک شد چی میشه ؟؟؟؟ تیمو نمیبندن ؟ IP تغییر کرده !!!!

فکر کنم کمتر کسی بدون واو پ نون بیاد اینترنت الان ، مشکلی نداره !

----------

بهترین روز و ساعت برای به فروش گذاشتن یه بازیکن چه وقتیه ؟ میخوام بازیکن 17 ساله و 74 روزه رو میخوام بفروشم که سود زیادتری کنم و بازارش داغ تر باشه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,320 posts
  • LocationDeutschland

بهترین روز و ساعت برای به فروش گذاشتن یه بازیکن چه وقتیه ؟ میخوام بازیکن 17 ساله و 74 روزه رو میخوام بفروشم که سود زیادتری کنم و بازارش داغ تر باشه

معمولا شب ها ساعت 9 به بعد هتریک شلوغ تر هست، اگه توی این ساعت ها بازیکن برای فروش بزاری بهتره؛
هر چند من تا حالا چند بار بازیکنم رو صبح برای فروش گذاشتم و خیلی هم خوب روش بید خورده؛
ولی شب ها تقریبا بهتره.

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,657 posts
  • LocationTurkey

چهارشنبه ساعت 11 شب

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6,030 posts
دوستان من یک بازیکن 34 ساله دارم که گلزنه قهاریه ! اما نکته اینجاست که قدرت رهبری قابل قبول داره ( مربی من قدرت رهبریش اسفبار است ) و تجربش باشکوه است (مربی من تجربش ناکافیه ) مربی من یک تمرین دهنده خوب است .! حالا من می تونم این مهاجمم رو بکنم مربیه تیم ؟؟؟؟ کاره خوبیه یا نه ؟؟؟ و چه قدرت تمرین دهنده گی بازیکنی که مربی می شه رو چطوری می شه فهمید ؟؟؟

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10,863 posts

دوستان من یک بازیکن 34 ساله دارم که گلزنه قهاریه !

اما نکته اینجاست که قدرت رهبری قابل قبول داره ( مربی من قدرت رهبریش اسفبار است )

و تجربش باشکوه است (مربی من تجربش ناکافیه )

مربی من یک تمرین دهنده خوب است .!

حالا من می تونم این مهاجمم رو بکنم مربیه تیم ؟؟؟؟ کاره خوبیه یا نه ؟؟؟
و چه قدرت تمرین دهنده گی بازیکنی که مربی می شه رو چطوری می شه فهمید ؟؟؟

آره جرا نشه , خيلى هم خوبه, در صفحه تمرينات كزينه تغيير مربى دارى كه انتخاب ميكنى از بين بازيكن ها باشه يا از بيرون

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6,030 posts
خوب از کجا معلوم می شه قدرت تمرین دادنش چقدره ؟؟؟ یهو نشه یه مربی با قدرت تمرین دادن ناکافی ؟؟؟

Friend

Friend

• اعضا
  • 10,863 posts

خوب از کجا معلوم می شه قدرت تمرین دادنش چقدره ؟؟؟ یهو نشه یه مربی با قدرت تمرین دادن ناکافی ؟؟؟

خودت انتخاب ميكنى
هر لولى يه قيمتى داره

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4,007 posts
سلام من تو سایت کاپ منیجر پسوردمو گم کردم . لاست پسوردم میزنم نمیاد به ایمیلم باید چیکار کنم

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4,007 posts
خیلی ممنون پیدا کردم پسوردمو

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,863 posts
میگم بابت گذاشتن بازیکنها تو لیست خرید و اخراج بازیکنا باید پول بدیم !؟

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13,317 posts
  • LocationOttawa , ON ,CA
ليست فروش ؟ نه !

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,863 posts
یه 10،12 تا بازیکن گذاشتم تو لیست فروش بعد دیدم عدد ((سایر)) تو قسمت هزینه ها بیشتر شد بعد تو دانشنامه هتریک نوشته بود بابت قراردادن هر بازیکن در لیست فروش 10،000،000 کم میشه ؟!

Friend

Friend

• اعضا
  • 10,863 posts
آره بابت فروش هر بازيکن فکر ميکنم دقيق يادم نيست ، 20 000 000 ازت کم ميشه باتشکر

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6,030 posts
سلام دوستان ! من با این 30 میلیارد 3 راه دارم ! 1 -مهاجم دارم با تجربه با شکوه ، اون رو می خوام مربی تیم کنم (آخه مربی تیم تجربش ضعیفه و حس می کنم در شکست هام خیلی تاثیر داره ) 2- 2 تا هافبک بازیساز بخرم ، 30 ساله با تجربه بالا ، که حدود 25 میلیارد خرج بر می داره واسم ! 3- یک دفاع 25 ساله بخرم به تنهایی 30 میلیارد که تقریبا 8 9 ستاره بگیره ،بتونه دفاع رو قوی کنه ! از پیشنهاد های شما در رابطه با بهتر بودن یکی از اینها به شدت متشکرم

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6,030 posts
سوال قبلیم رو که کسی جواب نداد ! این رو لااقل جواب بدید ! مربی با قابلیت دفاعی و معمولی و تهاجمی ، چه تاثیری روی تیم داره !!!؟؟؟؟؟؟؟ بعد من الان یه بازیکنم که مهاجمه رو می خوام مربی کنم ، با قابلیت تهاجمی بزارمش تاثیرش بیش تره ؟؟؟ و اگر دفاعی بزارم مخرب می شه براش ؟؟؟

Friend

Friend

• اعضا
  • 10,863 posts

سلام دوستان !

من با این 30 میلیارد 3 راه دارم !

1 -مهاجم دارم با تجربه با شکوه ، اون رو می خوام مربی تیم کنم (آخه مربی تیم تجربش ضعیفه و حس می کنم در شکست هام خیلی تاثیر داره )

2- 2 تا هافبک بازیساز بخرم ، 30 ساله با تجربه بالا ، که حدود 25 میلیارد خرج بر می داره واسم !

3- یک دفاع 25 ساله بخرم به تنهایی 30 میلیارد که تقریبا 8 9 ستاره بگیره ،بتونه دفاع رو قوی کنه !

از پیشنهاد های شما در رابطه با بهتر بودن یکی از اینها به شدت متشکرم

1- تجربه مربی هیچ تاثیری رو تیم نداره
2- این بستگی به وضعیت خط هافبکت داره ، اگر فکر میکنی اینکار به سود تیمته انجام بده
3- تو سیستم جدید هتریک ، بازیکن های هم سطح در کنار هم بازی کنن ، بهتر جواب میگیری تا اینکه یه دفاع شاخ در کنار دو تا گاگول باشه
یک مثال خود هتریک زد ، گفتش مثل این میمونه من در کنار ژاوی اینیستا بازی کنم ، معلومه بازی اونها رو ضعیف تر میکنم

سوال قبلیم رو که کسی جواب نداد !

این رو لااقل جواب بدید !

مربی با قابلیت دفاعی و معمولی و تهاجمی ، چه تاثیری روی تیم داره !!!؟؟؟؟؟؟؟

بعد من الان یه بازیکنم که مهاجمه رو می خوام مربی کنم ، با قابلیت تهاجمی بزارمش تاثیرش بیش تره ؟؟؟ و اگر دفاعی بزارم مخرب می شه براش ؟؟؟

قابلیت های مربی روی بازی تیم تاثیر میزاره ، مثلا اگر دفاعی باشه ، بازی که یک هیچ هست ، از مهاجم کم میکنه به دفاع اضافه میکنه که همین 1-0 رو در بیاره ، اگر تهاجمی باشه ، میره برای زدن گل های بیشتر و معمولی هم که معمولیه

در بالا جوابت رو دادم ، اشتباه نکن و پولتو حروم نکن
باتشکر

biikaro0allaf

biikaro0allaf

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 829 posts
راهنما میگه: تاکتیک‌ها: مربی ممکن است تفکرات هجومی، دفاعی یا خنثی داشته باشد؛ این تفکر تنها بر عملکرد تیم در حین مسابقه اثر دارد. یک مربی با تفکرات هجومی، حمله را با کم کردن از دفاع بهبود و مربی با تفکرات دفاعی، دفاع تیمی را با کم کردن از حمله بهبود می‌بخشد. مربی با تفکرات دفاعی، اندکی بیشتر از آنچه یک مربی با تفکرات هجومی حمله را بهبود می‌بخشد، دفاع را بهبود می‌بخشد. یک مربی خنثی، نه تفکرات هجومی و نه تفکرات دفاعی دارد؛ به این معنی که نه موجب کمک به بخش خاصی از تیم و نه باعث ضرر به آن می‌شود. یعنی مربی تدافعی از ریت حمله‌ی تیمت کم می‌کنه و به دفاع اضافه می‌کنه و مربی تهاجمی از ریت دفاع تیمت کم می‌کنه و به دفاع اضافه می‌کنه

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4,007 posts
سلام به همگی دوتا سوال داشتم 1 من بازیکنامو که ریت 10-11-9 بازیسازی دارند رو تمرین پاس بدم بهتر میتونم بفروشم یا تمرین بازیسازی 2 hattrick control بهتره یا hattrick manager من خودم الان از هتریک کنترل استفاده میکنم

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users