پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

شانزدهمین دوره کاپ یوونتوسی ها (با مدیریت جدید D:)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5085 پاسخ برای این موضوع

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
سید کمال صدات در نمیاد !؟ ;D بازهم اون 3 تایی که قولش رو داده بودم رو نثارت کردم ولی چه کنم بخت باهام یار نبود و آخرش 3-3 شد ! این بود تیم دوم سوم ایران ؟ :1: ولی باور کن تو این فصل جلوی تیمی با این قدرت ظاهر نشدم ! الان که ترکیبت رو دیدم کلی به حال تیمت افسوس خوردم که نتونست بازی رو ببره ! ;D :1: سعید ! واقعاً شانسی برای خودت قائل هستی ؟ از سید که 5-6 تا خوردی ! منم که سید رو نابود کردم دیگه چه بلایی سر تیمت میاد رو نمیدونم! :1:

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال
  • LocationTurkey

این بود تیم دوم سوم ایران ؟ :1:

سعید ! واقعاً شانسی برای خودت قائل هستی ؟ از سید که 5-6 تا خوردی ! منم که سید رو نابود کردم دیگه چه بلایی سر تیمت میاد رو نمیدونم! :1:

جریانه عاقلان دانند رو میدونی که :lol:

به هر حال به بچه ها گفتم کم نزارن ! با ترکیب دوم میام دو سه تا میزنم بهتو میرم دور بعد ! :1: جوانان رو که هنوز یادته ! آخرین فصلی که اونجا بودم با اقتدار و با سه تایی کردن تو قهرمان شدم ! این حالا بزرگسالانه :1: خاطرات بد چرا همش واسه تو تکرار میشه نیک کبیر :1: خیلی بده با این امتیاز حذف بشی :1:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
به بازیکنانم افتخار میکنم ، 25 دقیقه است از تیم لیگ برتری بیانکو وینو گلی نخوردن :1: از اون ور هم معلوم بود از حسین بخاری بر نمیاد تا الان 1-0 عقبه :1: داشتم فکر میکردم اگه این بازیکنا و خرید هامو قبل از بازی با نوید میکردم بیدون شک نوید رو با اختلاف 4-5 تایی میبردم اشتباه کردم دیر خرید کردم :1: تیمم در حدی قوی شده که حقوقم الان 3.5 میلیون هست :1: 700.000 TSI دارم :1:

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال
  • LocationTurkey

خب تموم شد ! نیک کبیر خیلی مخلصیم :1:

تصویر

----------------------
باید بگم که تیم ما در مقابل تجربه ی بازیکنانه تیم نیک کبیر کم اورد و این نتیجه رقم خورد ! :Facepalm: :1: :rainbow:
از همه تشکر میکنم ! جام حذفی شروع شده ! اگه مشکلی نباشه ادامه بازیها بعد از جام حذفی ! :rainbow:

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال
کمال منتظر یه شیش تا دیگه باش :confused2: :1: اون میفته بعد کنکور حتی بیشتر هم میزنم :1: :1:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
جالبه گزینه ای که نوید میخواست باشه درست بود ، باورم نمیشه همه به صعود یوونتوسی رای دادید ، در حالی که مربی این تیم بصیره :fp: :1:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
کمال من یه بازی با ترکیب نسبتا اصلی ( بدون یه ستاره ام همون بازیکن 24 ساله ئه ) رفتم تو بازی جلو مانی مساوی گرفتم در صورتی که مثلا هم نوید و هم حسین باختن :1: من تو بازی سوم بازیکن خریدم و الا میگم نوید رو با اختلاف زیاد میبردم با این تیم الانم :1:

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
سعید ! الان من باید چی بهت بگم ؟! :111:بزنم تو کاره بازی جوانمردانه و جواب کل کل هاتو ندم ؟! :no: یا اینکه اینا رو بگم؟ :conf: :

تیمت جوجه تر از این حرفاست که در برابر عظمت یوونتوس1985 کبیر :worship:حرفی داشته باشه ؟
پس کوووو اون یوومپایر که به خاطرش رگ گردنت رو وسط گذاشته بودی؟ :Facepalm:

تو هم مثل محسن فقط کوری های پوچ و تو خالی داری ؟ :laughing:

تو جوانان هم تا اونجا که یادمه چندین فصل پشت سرهم قهرمان شدم ! اما اونجا رو واسه تو میذارم که روی بچه هات کار کنی تا شاید چندین فصل بعد به جای 4 تا گل ، 3 تا ازم بخوری :lol: :))

خودت انتخاب کن! بگم یا نگم ! :1:

آخ آخ! مانی خان در رفت ! تازه داشتیم خودمونو گرم میکردیم و این همه بلا سر تیم های گروهی اوردیم ! حالا که وقتش شد که یک دست بازی دست گرمی با مانی داشته باشیم کاپ تعطیل شد ! :waiting: :1:

خدایا سپاس به خاطر تاسیس باشگاه بزرگ و مردمی یوونتوس1985 کبیر :worship: :worship: :worship:که اینگونه ما رو در میادین داخلی و بین المللی سر بلند کرده و احساس گردن کلفتی بهمون دست پیدا کرده !

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
سعید ! اگه قراره ادامه کاپ بعد از جام حذفی باشه یکسری تدابیر اتخاذ بفرما تا این کاپ مثل اون یکی یهو نیست نشه ! یک مشورتی با کمال بکن ببیبن باید چیکار کنی ! ----- یه چندتا تا آمار کوچیک از کاپ میدم تو مرحله گروهی بهترین خط حمله: پیرونتوس با 11 گل بهترین خط دفاع: بیانکو وینو با 1 گل بدترین خط حمله: اف سی بلوک با 1 گل بدترین خط دفاع:اف سی بلوک با 12 گل Romke Gunzel از تیم خیلی قوی با 6 گل زده فعلاً آقای گل هستش خشن ترین تیم ها: یوونتوسی با 5 کارت زرد و 1 کارت قرمز خیلی قوی با 3 کارت زرد و 1 کارت قرمز یووه استار هم جوانمردترین تیم بدون هیچ گونه کارتی !

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران

بدترین خط حمله: اف سی بلوک با 1 گل
بدترین خط دفاع:اف سی بلوک با 12 گل

Romke Gunzel از تیم خیلی قوی با 6 گل زده فعلاً آقای گل هستش

نیک یعنی قشنگ با این آماری که گذاشتی منو بردی تو فکر :Facepalm: :1:

این بازیکنی هم که میگی به لطفه تیم من آقای گله :1:
از 6 تا گلش , 4 تاش رو به من زده :Facepalm:

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran

نیک یعنی قشنگ با این آماری که گذاشتی منو بردی تو فکر :Facepalm: :1:

این بازیکنی هم که میگی به لطفه تیم من آقای گله :1:
از 6 تا گلش , 4 تاش رو به من زده :Facepalm:

خب خدا رو شکر که رفتی تو فکر !

به وسیله همین کاپ خیلی از تیم های یوونتوسی پیشرفت کردن !
الان نبین از رونق و تکاپوی کاپ کم شده ! بعضی وقتا میشد بچه ها لیگ رو ول میکردن و دو دستی کاپ رو می چسبیدن !

واقعاً اگه به هتتریک علاقه داری روی تیمت بیشتر کار کن

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
آقا دور بعدی کی انجام میشه؟ اگر همه کارهایی که میخوام بکنم انجام بشه ، تیم رو برای قهرمانی تو جام حذفی بستما :fp:

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
مگه هنوز تیمی توی جام حذفی مونده ؟ فکر کنم می تونیم کاپ رو ادامه بدیم

Alone

Alone

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1657 ارسال
  • LocationTurkey
:1: والا بازم کاپ غیب شده :1: :Facepalm: من شرمنده ی همه هستم !!
این کاپ نمیدونم چرا همش غیب میشه ! :Facepalm:

از مدیریت کاپ انصراف میدم :1: :Facepalm: کمال جان بیا کمک :1:

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
داستانی شد این کاپت ! اون زمان بهت گفتم حالا که قراره بقیه کاپ بیفته واسه فصل بعد تاریخش رو هم اوکی کن تا مثل سری قبل غیبش نزنه !

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال

:1: والا بازم کاپ غیب شده :1: :fp: من شرمنده ی همه هستم !!
این کاپ نمیدونم چرا همش غیب میشه ! :fp:

از مدیریت کاپ انصراف میدم :1: :fp: کمال جان بیا کمک :1:

مشکلی نیست
یه کاپ درست کن به صورت حذفی ، اون تیم هایی هم که به مرحله حذفی راه پیدا کردن رجستر کنند yes1

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
20 فصل بعد ! بچه من : تیم بابای من قوی تره الان میرم یک ترکیب میچینم و یوونتوس1985 کبیر رو به زمین می فرستم تا تیم بابا مانی رو له کنه ! آوا خانم: بابای من یک عمر تو لیگ برتر بازی کرده ! چه فکری کردی با خودت که میگی میتونی بیانکو وینو رو ببری ! سوکست میکنم ! :Facepalm: :Facepalm: :Facepalm: :1: :))

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
^^^^^ یعنی داری سر بسته میگی همین روزهاست که بابا نیک بشی؟ :1:

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
سید ! تو دکتر خوبی میشدی؟ نسخه پیچیدنت زیادی خوبه ! ;D اتفاقاً از قصد تعداد فصل ها رو 20 تا زدم تا یکی مثل تو سوژه گیر نیاره ! ------ تو روز روشن قهرمانی رو از مدعی اول قهرمانی گرفتن !خیالی نیست همینجوریش پر از جام و افتخار هستیم !(به کوری چشم گلدونی ها ! ;D )

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
نیک کبیر خودت خواستی :evilgrin: هر سال شمسی که میگذره در هتریک 3 فصل میگذره ، با یه تقسیم ساده متوجه میشیم که 6 سال و 6 ماه دیگه پسر 6 ساله شما با آوا خانوم این مکالمه رو انجام میده :laughing: این چند روز وقتی تو هتریک لاگین میکنم فقط سعی میکنم دل بچه هایی که میخوان فقط باهام یه بازی دوستانه انجام بدن رو بدست بیارم :shy2:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی