پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته هجدهم سری آ - یوونتوس 3-0 رم

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
189 پاسخ برای این موضوع

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
اصلا تا وقتی توتی تو رم باشه بردن رم با اختلاف زیاد بیشتر حال میده :1:

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
اون صحنه پنالتی اخراج کاستان رو ریتزولی عالی دید...دقیقا دست کمی از حرکت دست خدای مارادونا نداشت :1:...زنده باشن همه ی برو بچ تیز بین شهر بولونیا...:worship:

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
کاپیتان یوونتوس پس از برد شیرین مقابل رُم درباره بازی یووه و رم گفت : " فکر می کنم که با شایستگی این برد را کسب کردیم . بازیکنان یووه از شکست مقابل فیورنتینا درس گرفتند . همانگونه که در فصل قبل از شکست در برابر اینتر آموختند " " تیم ما امروز ثابت کرد که می تواند جدی ترین رقیب برای کسب اسکودتو باشد . البته نمی خواهم از الان یووه را قهرمان بدانم اما این اختلاف بسیار مهم بود " " رم تیمی نشان داد که می تواند برای هر حریفی مشکل ساز شود . اما سبکی که ما امروز بازی کردیم بسیار خوب جواب داد . آن ها ما را اذییت کردند و مالکیت توپ زیادی هم داشتند ، تا زمانی که با 11 نفر بازی می کردند توانستند برای ما ایجاد مشکل کنند . اما بعد از 2 اخراجی همه چیز برای آن ها تمام شد " " فکر می کنم که ما به چیزی که خواستیم رسیدیم . ما قبل از اخراج بازیکنان ان ها هم 2 گل زده بودیم " " ما حتی قسمتی از اسکودتو را هم نباید از دست بدهیم . درست است که امروز برنده بودیم اما باید همچنان ادامه داد زیرا هنوز در نیم فصل اول هستیم . رُمی ها 60 دیقه به ما فشار آوردند و رقیبی سرسخت و قابل احترام هستند "

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

IL PRINCIPINO

IL PRINCIPINO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 386 ارسال
+ به برادران غیور رمی این پیروزی رو تبریک میگم . تبدیل کردن As4 به As3 حقیقتاً کار سختی بود که امسال یاران اسطوره توتی بالاخره موفق به انجامش شدن و جا داره آخر فصل یه ماکت از اسکودتو رو به پاس این پیروزی بزرگ تقدیم اسطوره بزرگ توتی کنیم. ++ با احترام به دوستانی که اسطوره توتی رو دوست دارن ولی به نظر من توتی علاوه بر اینکه واقعاً اسطوره بر حقی هست ف.اح.ش.ه خیلی خوبی هم هست ، این که هر سال به تورین بیای و مورد ت.ج.ا.و.ز قرار بگیری و باز هم سال بعد مشتاق تر از قبل و البته با رویی گشاده تر به اون محل برگردی واقعاً کار هر کسی نیست . این بازی تبدیل شده بود به جولانگاه اسطوره برای نشون دادن اخلاق پهلوانی و اسطوره ای خودش ... +++ نباید به این تیم رحم میکردیم آقا :22::1: بعد از 9 نفره شدنشون راحت میشد جوری با این تیم برخورد کرد که توتی همین فردا به فکر خداحافظی بیفته ولی افسوس . در کل بازی ساده ای بود برای ما ، سری آ امسال بیش از حد تمرینی شده :1:

269996_166167973522551_1513110404_n.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
این توتی اومده بود فقط پیرلو رو بزنه عجب بشریه.........کیلینی کلا یا از خجالت تیم حریف در میاد یا تیمشو خجل میکنه...........

capture1_gp2v.jpg

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

خبر فوری ، خبر فوری !!!!!!!!!!!!!:

دقایقی پیش شاهد شکست و تحقیر و جر خوردن تیم دوم پایتخت ایتالیا ، توسط گروهی راه راه پوش شمالی نشین این کشور بودیم ،

این جر خوردن 2 تلفات نیز بر جای گذاشت

خبرنگار اعزامی صدا و سیما

تصویر

تصویر

I can count all the things I fear
I close my eyes but they don't disappear
If there's a god then there's a guarantee
But if there's not it's just you and me

Can you feel it coming
Can you feel it coming
Can you feel it, feel it, feel it

il Re di Roma

il Re di Roma

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 923 ارسال

دوستان ، باخت بدی بود .
الان یه خرده بهتر شدم.
به همتون تبریک میگم ( میدونم نیازی ندارید.)
تیمتون ، مربیتون و این استایل بازی ، حیف که فقط این فصل داره برای سری آ میجنگه ( جنگ چیه بابا ، مانورِ ، اونم با ماکت پدافند غیر عامل ارتش ج ا ا )
:135555:
موفق باشید.

[SIGPIC][/SIGPIC]

Ohhhhhhhhhhhhhhh, Agostino, Ago, Ago, Ago, Agostino gol

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
کینگ آرتور " رُم تیم بسیار بزرگی است و می خواهد که اسکودتو را مال ِ خود کند . اما ما باید می رفتیم و این بازی را پیروز می شدیم " مصدومیت پای شما ؟ " نه . خوب ِ خوب اسـت "

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

emran

emran

؟

• اعضا
  • 1559 ارسال

اون صحنه پنالتی اخراج کاستان رو ریتزولی عالی دید...دقیقا دست کمی از حرکت دست خدای مارادونا نداشت :1:...زنده باشن همه ی برو بچ تیز بین شهر بولونیا...:worship:

چرا مارادونا 7.1 رم منچستر اگه اشتباه نکنم ژولی دقیقا همچین کاری کرد

[SIGPIC][/SIGPIC]

خدایـــــا ،
خــط و نــشــان دوزخــت را بــرای مـن نکـــش ،

جهنــــم تــــــر از دنیــــــایــت نـــدیدم..

♥JAVAD♥JUVE♥

♥JAVAD♥JUVE♥

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 225 ارسال

مطمئن باشید اگه بونوچی تیمو شوهر میداد دیگه اینطوری نمیتونستیم ببریم........
خدایی از ووچینیچ خیلی خوشم میاد ارزو داش به رم گل بزنه شرتشو در می اورد تلویزیون ایران تا 1 سال بازی یووه رو تحریم میکردن......

گفتم الان گل میشه ! که شانس اوردیم >>>>لخت.. عصبی شد نزدیک بود بزنتش ..

بعد از گل ووچینیچ ، گفتم الانه که شورتشو در بیاره ! و آبرومونو ببره :1:

[SIGPIC]http://bianconeri.ir/forum/image.php?type=sigpic&userid=13208&dateline=1391519072[/SIGPIC]

http://www.cloob.com/name/j0232366j

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
آخر بازی دلم براشون سوخت.:1: منم راضیم از انتخاب تیمم و اینکه که تیم عقده ای و ضعیف کش نیست!(اصلا هم منظورم رئال و بارسا و جدیدا بایرن نیست).سعی میکنه اکثر بازی ها رو همون 3-0 یا 4-0 تموم کنه.(حالا بعضی تیم ها خیلی ضعیف اند به هیچ توپی نه نمیگند.فیو0-5 و یا 6-1 پسکارا) بی صبرانه منتظر بازی جام حذفی و 4 تایی دیگر هستم:nish: (تقریبا دو هفته دیگست) ندیدم کسی هم بگه ولی قهرمانی نیم فصل هم تبریک میگم.هر چند چیز جدید و عجیبی نیست.:16:

Untitled.jpg

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
صحبت های بوفون نشون از یک کاپیتان و یک اسطوره واقعی میده . تو بازی که عملا رم هیچ کاری نکرد تو مصاحبش ازشون تعریف میکنه .

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
خیلی زوده که از الان پرونده ی اسکودتو رو بسته بدونیم ولی تقریبا میشه از قهرمانی یووه توی این فصل مطمئن بود و من پیشاپیش تبریک میگم اسکودتوی سوم متوالی رو.:1: نکته ی خیلی مهم برای من از ابتدا این بود که نتیجه هرچی که هست داوری طوری نباشه که دوباره فرصت برای گزافه گویی رمی ها ایجاد بشه. هرچند یه پنالتی ما هم دیده نشد.توپی که به آرنج کاستان(اگه اشتباه نکنم) خورد پنالتی بود.در کل از این اتفاقات توی این فصل زیاد داشتیم ولی چون یووه همیشه نتیجه ی دلخواه خودش رو به دست آورده این اشتباهات به چشم نیومدن. حالا رمی ها برن واسه خودشون جدول با محاسبه ی اشتباهات داوری تنظیم کنن . به ملیحه هم تسلیت میگم و ابراز همدردی میکنم باهاش که برخلاف اسطوره ی تیمش از لحاظ اخلاقی هم نمونه هست.

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
لئوناردو بونوچی ، مدافع یوونتوس که در بازی امشب توانست گل دوم یووه را در یک جایگیری خووب بثمر برساند پس از پیروزی 0-3 مقابل رُم گفت : " معولا من به سمت ِ تیر ِ یک می روم برای گلزنی ، اما در این مورد پاس عالی پیرلو بود و من تلاش کردم و کاستان هم بخوبی من را رها کرد ! " " این یک بازی مهم برای پیدا کردن راه قهرمانی بود . ما در این بازی کمی با احتیاط بازی کردیم اما ما برای کسب سومین اسکودتو پیاپی این بازی را پیروز شدیم " " یوونتوس هجومی بازی نکرد و آن ها را صاحب توپ و مسلط بر بازی قرار داد . اما در زمان درست و مناسب با تشخیص به موقع و دقت توانستیم موقعیت سازی کنیم و گل بزنیم " " در سال های گذشته ما همیشه مسلط و برتر بودیم و نتیجه را کسب کردیم و امشب هم همینگونه بود . همیشه زمین ِ بازی بیانگر همه چیز است " " ما در دفاع بسیار خوب بودیم و به آن ها فضایی ندادیم و بی مورد به سمت ِ آن ها هجوم نبردیم . مربی هر روز به ما تجربه و میل و اشتیاق را تزریق می کند و مطمئنا تصمیم داریم که سومین اسکودتو پیاپی را هم کسب کنیم "

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

به ملیحه هم تسلیت میگم و ابراز همدردی میکنم باهاش که برخلاف اسطوره ی تیمش از لحاظ اخلاقی هم نمونه هست.

لایک
اگه بازیکنای رم اندازه ملیحه از لحاظ اخلاقی خوب بودن اینطوری تحقیر نمیشدن
درست مثل یوونتوس که نه جلوی بایرن تحقیر شد نه جلوی فیورنتینا

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
الان گارسیا داره با شبکه رای مصاحبه میکنه و یه اشاره ای هم به جو استادیوم یووه کرد...واقعا آدم وقتی این تیما رو میبینه بازم به فوق العاده بودن بایرن هاینکس بیش از پیش پی میبره...تو این جو یوونتوس آره نا عالی و مسلط فوتبال بازی کردن....بدون ذره ای استرس...حالا که یووه خودشو از ایتالیا کنده باید با خرید 2،3 تا بازیکن با کیفیت که تجربه بازی تو شرایط سخت هم داشته باشن بره برای موفقیت تو اروپا...هر چند همین بازی ها و پیروزی های به ظاهر ساده تو ایتالیا، کار هفته ها تمرینات سخت و بدنسازی های سنگین کمپ تابستانی شاتیلونه...

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال

FORZA JUVE

http://www.uppic.com/do.php?img=109369

http://www.uppic.com/do.php?img=109368

http://www.uppic.com/do.php?img=109370

http://www.uppic.com/do.php?img=109371

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
دهمین پیروزی پیاپی رو تبریک میگم. در این ده بازی 26 گل زدیم و فقط یک گل خوردیم. واقعا حیفه همچین تیمی در اروپا آقایی نکنه. فقط به بی تجربگی مربی و بازیکنا اروپا رو از دست میدیم.

يوونتوس مانند آسمان است ، روزي ستاره ها ميميرند و ممکنه روزي ستاره اي به اندازه خورشيد بميرد ولي آسمان همچنان آسمان اَست ، پس يووه هميشه زنده است. :worship: :worship:

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
آنتونیو کونته :

" من فعلا رضایت نسبی دارم تا زمانی که به اهدافمان برسیم.این بازی همانند یک سنگ پله برای ما بود اما هنوز هیچ چیز قطعی نیست.چیزی که ما را خوشنود میسازد این است که میانه رو باشیم "

" هنوز یک نیم فصل کامل باقی مانده و ما باید در آن عالی باشیم.این فاصله هشت امتیازی مهم است اما نباید ما را گول بزند.اگر اشباع شویم و شور و شوقمان را از دست بدهیم به مشکل خواهیم خورد.امکان

رخ دادن هر چیزی در آینده وجود دارد "

" فراموش نکنید رم 10 بازی ابتدایی خود را با پیروزی پشت سر گذاشت و این در حالیست که ما در هفته هجدهم 8 امتیاز از آن ها پیش هستیم "

" من هنوز هم از پیشرفتمان در فاز تاکتیکی و ذهنی شگفت زده ام و ما واقعا در این موارد بهبود یافته ایم.فراموش نکنید چیزهایی که ما می دانیم را رقبایمان هم می دانند.آن ها از نقاط ضعف و قوت ما مطلع

هستند.این بدان معنیست که ما باید روی ترمیم نقاط ضعف و حفظ نقاط قوتمان تلاش کنیم "

" من فکر می کنم میل به بردن فلسفه ای از زندگیست و من تلاش کرده ام آن را به بازیکنانم منتقل کنم.البته اینجا اشخاصی هستند که معنی حرف های من را می دانند نظیر بوفون و ویدال.آن ها به خوبی

تشخیص دادند که بردن و تداوم در برد و موفقیت خوب است اما برای رسیدن به چیزهایی که به دنبالش هستید نیازمند تواضع،گرسنگی و کار با یکدیگر هستید "

" فقط به بازیکنانی نظیر توز و یورنته نگاه کنید.آن ها به خوبی به عقب باز می گردند و در کارهای دفاعی به تیم کمک می کنند.آن ها هرگز مثل مهاجمین قدیمی که ایستا فوتبال بازی می کردند و منتظر پاس برای

گل زدن بودند عمل نمی کنند "

" یورنته پس از دو ماه کار سخت و پر تلاش به بازیکنی مهم و تاثیر گذار در تیم ما تبدیل شده و جایگاه خود را بدست آورده است.او توپ را حفظ می کند،بازی را برای هم تیمی های خود باز می کند و در هوا هم

قدرتمند است "

پیروزی شما و خط بطلان به شکست ناپذیری مربی فرانسوی رم که توسط رسانه ها ستایش میشد؟

" رم تیمی خطرناک با کیفیتی و عالی و سرمایه گذاری فراوان است.امشب اگر یووه برای این بازی به خوبی آماده نمیشد قطعا برابر این به دردسر می افتاد.فقط بگویید یک مربی ایتالیایی تیمش را از لحاظ تاکتیکی

به خوبی آماده کرده بود "

" به هنگام مواجهه با تیم هایی قدرتمند نظیر ناپولی، شما باید در عین حالی که تلاش می کنید نقاط برتری آن ها را تضعیف کنید،ویژگی های بازی خودتان را هم حفظ کنید.این دقیقه وظیفه یک مربیست وگرنه

نشستن روی نیمکت و لاین آپ چیدن را همه می توانند انجام بدهند "

" قبلا هم گفته ام،نتایج در زمین مشخص می شود و این بار هم از این قاعده مستثنی نبود "

علیرغم درخشش در ایتالیا یووه در اروپا راه به جایی نبرد؟

" در لیگ قهرمانان ما شاید اندکی برابر کپنهاگن و گالاتاسارای متکبرانه فوتبال بازی کردیم.ما از فرصت هایمان برابر رقبا استفاده نکردیم و تاوان آن را هم دادیم.البته من باز هم معتقدم اگر در یک زمین مناسب بازی

کرده بودیم هنوز هم در تورنومنت بودیم "

" این فرایندی از رشد است البته برای ما بسیار دردناک پیش رفت،اما تجربه ای مهم و با ارزش بود "

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
تصویر

capture1_gp2v.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی