پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مرحله یک هشتم نهایی- یوونتوس 3-0 آولینو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
46 پاسخ برای این موضوع

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4147 ارسال
عجیبه که هر چی ماروتا یووه رو غربال میکنه باز هم بازیکن بدرد نخور باقی میمونند تو تیم.

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال
گل دوم از کاسرس

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
گل کاسرس اشتباه نکنم آفساید بود

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

delpiero1993

delpiero1993

عضو تیم ترجمه

• اعضا
  • 1147 ارسال
caceres
http://www.mediafire...ceres-coppa.wmv

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
این طرفدارای آولینو ایتالیایین یا انگیلیسی...آدمو یاد هواداران لیورشوت و سلتیک میندازن...

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال
گل بعدی از کوالیارلا

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
این دروازبان فکر کنم 1 به 10 باشه . یعنی از 10 تا شوت به سمت دروازه بتونه یکیش رو بگیره واقعا گلی که کوا زد روی ضعف شدید دروازبان بود

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

delpiero1993

delpiero1993

عضو تیم ترجمه

• اعضا
  • 1147 ارسال
quagliarella
https://www.mediafir...f5i7eink1m17cis

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

گل کاسرس اشتباه نکنم آفساید بود

اگه اشتباه نکنم اون بازیکنی که یه کم جلوتر وایستاده بود موتا بود نه کاسرس...

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر
چقدر این حاج حسن زحمت میکشه گلا رو میزاره دمت گرم حسن:1:

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

چقدر این حاج حسن زحمت میکشه گلا رو میزاره دمت گرم حسن:1:

یــه دونـه باشه :8::53::53:

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال
اوسیم بوی جای اساموا اومد بالاخره این اوسیم بوی داره بازی میکنه

80a.jpg

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
سیمونه په په هم اومد تو بازی ! فکــ کن ! :1:

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
تموم شد.نیمه دوم رو نتونستم ببینم.حالا یکی بیاد بگه این اوسیم بوی چجوری بود؟

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
بازی دوستانه بود یقین ! :1: یه بازی تمرینی خیلی راحت به گل رسیدیم ! ولی بازی مرحله بعدی فکر کنم جذاب تر از این باشه حداقل اون حیثیتیه !

71312052046200342812.jpg

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
سباستین جووینکو بر روی پاس کوالیارلا موفق به گلزنی شدی .. " بله . بازی خوبی را انجام دادم . هرچند که شما باید دقیقتر نگاه کنید . اما مهم این بود که پیروز شدیم و مهم این بود است که تداوم بخشیدیم به روند بردها " کونته هرگز شکست را نمی پذیرد .. " بله . این بخشی از شخصیت و خصوصیت او است "

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
فابیو کوالیارلا " ما تیمی هستیم که خوب تمرین می کند. آنچه که مربی در شرایط و حالات مختلف می خواهد را انجام می دهیم ، و نتیجه بازی همیشه با سطح بازی یکسان خواهد بود " امشب برخلاف بیشتر بازی ها فرصت به شما داده شد .. " این درست اسن . اما این باعث یک رضایت زیاد و غرور و افتخار برای من می شود زمانی که من را برای بازی فرا می خوانند . همیشه برای بهترین عملکرد تمایل دارم و با زندگی سالم می خواهم بیشترین را ارائه دهم " برای بازی در یوونتوس رقابت می کنی ؟ " البته . اگر همچین فکری را در سر نداشتم اینجا نمی ماندم . من می خواهم که در ترکیب باشم و با گلزنی شایستگی خودم را ثابت می کنم . می دانم که مهاجمین خوبی در تیم ما هستند ، اما من تلاش خواهم کرد " کاسرس هم گفته " بازی مهمی بود . مهم برای ما پیروزی بود ، بازی به خوبی پیش رفت و ما می خواهیم که کاپ رو بگیریم و شروع خوبی داشتیم "

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
کلا ظاهرا جو جالب و نویی میان طرفداران در ورزشگاه حاکم بوده...چیزی که به ندرت تو ورزشگاه های ایتالیا دیده میشه... طرفداران دو تیم همدیگر رو تشویق کردن و هواداران یووه آولینویی ها رو تحسین کردن و با شعارهاشون ابراز امیدواری کردن که آولینو فصل بعد در سری آ حضور داشته باشه...

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
درسته جو جو صمیمی بوده و خیلی جوانمردانه بازی میکردن اما اومدن اوسیم بوی به بازی واسم مهمتر از همه بود .....بدنبود اما چیزی نبود که تعریف میکردن باید بهش فرصت داده بشه

capture1_gp2v.jpg

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
میشه لطفا تاپیک رم و یوونتوس رو ایجاد کنید.. سپاس

INTER IS MADE IN CHINA

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی