پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته پانزدهم سری آ- بولونیا 0-2 یوونتوس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
55 پاسخ برای این موضوع

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4145 ارسال
ایزلا روی یکی از سانترهای بولونیا خیلی ضعیف عمل کرد.

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
کله بازی یه طرف مدل موها لورنته یه طرف:8: چی بود مدلش؟؟:20:

8

Claudio

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
خبر خوب اينكه ماركيزيو با كارت زردي كه گرفت تو اين بازي ، بازي بعدي رو از دست داد

تصویر

I can count all the things I fear
I close my eyes but they don't disappear
If there's a god then there's a guarantee
But if there's not it's just you and me

Can you feel it coming
Can you feel it coming
Can you feel it, feel it, feel it

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

آنتونیو کونته سرمربی یووه پس از پیروزی 2-0 دیشب برابر بولونیا تاکید کرد که از پیروزی تیمش واقعا خوشحال است.

" ما بازیکنان واقعا قدرتمندی داریم اما در کنار این ها پایه و اساس بازی ما فوتبال سازمان یافته است "

" در تیم ما همه از مسئولیت ها و وظایف خود آگاه هستند و این کیفیتی به ما می دهد که کارها را آسان تر می کند "

" زیباتر چیز برای من دیدن شرایط تیمم است که حتی با پنج تغییر هم کیفیت بازی خود را از دست نمی دهد "

" من واقعا از دیدن کیفیت بازیکنانی که از آن ها استفاده کردم و عالی کار کردند خوشحالم "

" تمامی بازیکنان کارهای تمرین شده را اجرا کردند و دلیل آن ها این است که همه بازیکنان من باید آماده باشند "

" وقتی شما از حریفتان پیش هستید و فرصت این که بازی را هم تمام کنید دارید باید این کار را انجام دهید چون در ادامه هر اتفاقی ممکن است رخ دهد "

Saeid Juve

Saeid Juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 460 ارسال
  • LocationTehran 14 Area
خوب بازی با بولونیا رو هم اینطور که معلومه بردیم...:22: من طبق عادت فکر میکردم بازی یا شنبست یا یکشنبه...:22: رو همین حساب و به خاطر تصادفی هم که کردم امروز شرکت نرفتم و گفتم که بازی رو زنده دنبال میکنم.:22: الان اومدم تو سایت میبینم نوشته یوونتوس 2-0بلونیا:22: خلاصه که بد ضد حالی خوردم:22: در هر صورت هفتمین پیروزی پیاپی (اگه اشتباه نکنم) یووه رو به همتون تبریک میگم...:53::22:

99669999996669999996699666699666999966699666699
99699999999699999999699666699669966996699666699
99669999999999999996699666699699666699699666699
99666699999999999966666999966699666699699666699
99666666999999996666666699666699666699699666699
99666666669999666666666699666669966996699666699
99666666666996666666666699666666999966669999996

1.) دکمه ctrl + f رو فشار بده
2.) توش عدده 9 رو بنويس
3.) بعد رو دکمه Highlight all. کليک کن ...
ببين چي ميشه

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
پیش بینی یک برد 1-0 یا 2-0 رو میکردم.بیش از هر چیزی کلین شیت توی این بازی مهم بود که بهش رسیدیم و امیدوارم همینطور ادامه بدیم و بوفون به صدر لیست طولانی ترین کلین شیت های تاریخ سری آ برسه.جایی که واقعا حقش هست نیمه ی اول بعد از گل اول متاسفانه بازم همون بی انگیزگی همیشگی سراغ بازیکنامون اومد و این مسئله هم توی این بازی که با هجوم بلونیا به دروازمون همراه شد و هم بر حسب تجارب قبلی خیلی نگران کننده بود.دقیقا بعد از گل اول همونطوری بازی رو بی انگیزه دنبال میکردیم که جلوی فورنتینا بازی کردیم و اون نتیجه ی عجیب رقم خود.اما خوشبختانه این روند با شروع نیمه ی دوم اصلاح شد و نیمه ی دوم بازی بهتری از یووه دیدیم. یورنته توی این بازی با وجود اینکه در جریان بازی خوب عمل کرد ولی توی گلزنی واقعا ضعیف بود.دو تا موقعیت تک به تک رو خراب کرد که نه تنها یاد و خاطره ی ماتری رو برامون زنده کرد بلکه این حس رو منتقل کرد که ایکاش ماتری بود و الان 3 تا گل زده بودیم. در نهایت یووه بعد از اون باخت عجیب به فیورنتینا بدجوری روی دور افتاده و تا وقتی دچار بی انگیزگی ای مثل نیمه ی اول همین بازی نشه هیچ تیمی توی سری آ حریفش نمیشه.این شرایط منو یاد شرایط بایرن توی ل.ق فصل قبل بعد از باخت به آرسنال انداخت که دیگه کسی جلودار اون بایرن نمیشد.یووه هم در حال حاضر همون شرایط رو داره اگر توی لیگ دچار بی انگیزگی نشه و توی اروپا دچار ترس بی مورد از حریف

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Seyyed Masoud

Seyyed Masoud

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 839 ارسال
بازی دیشب در خلق موقعیت گلزنی با استفاده از کارهای ترکیبی روی زمین واقعا یکی از بهترین های بازی های یوونتوس بود . البته چون بولونیا داشت 3421 بازی میکرد فضای بیشتری در اختیار تیم ما قرار میگرفت . ووچینیچ داشت بسیار خوب بازی میکرد حیف که مصدوم شد . نمیدونم شما هم متوجه شدید یا نه ولی سبک بازیمون تا حدودی عوض شده بود و پوگبا درسته جای پیرلو بازی میکرد ولی اصلا تمام پاس ها بهش ختم نمیشد یعنی کنته به بازاگلی و کیلینی اجازه داده بود جلو برن و به ووچینیچ هم گفته خیلی عقب تر بیاد تا توپ بگیره . اینجوری فشار از روی پوگبا کم شده بود ولی وقتی پیرلو هست اینطوری نیست چون تمام پاس های یوونتوس به او ختم میشه . کوا هم اشتباه های بدی داشت . یکی استارت فوق العاده ای که ویدال زد رو باید بهش پاس میداد اما خودش شوت زد یکی هم پاس فوق العاده بارزاگلی رو نتونست استپ کنه . یورنته هم که خدا خیرش بده 3 تا تک به گل رو نزد که یکیشو بلافاصله نزدیک بود روی ضد حمله گل بخوریم . یکی از بهترین نقاط قوت یوونتوس اینه که با یکی دو تا بازیکن مصدوم به مشکل بر نمیخوره . مثلا پلوسو خوب جای اساموا رو پر کرده بود و یا اوگبونا خیلی خوب بازیسازی میکرد به جای بونوچی . در کل واقعا بازی قشنگی بود و حیف شد که تلویزیون پخش نکرد
دوست دارم جووه

mohammad.mahdi

mohammad.mahdi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 938 ارسال
مارکیزیو ...! :22: دقیقه 82 وسط زمین تازه اونم بیشتر تو زمین بلونیا بود یه توپ خیلی معمولی که در جریان بود رفت تو دهن دیامانتی و این قدر باهاش ور رفت که کارت زرد بگیره! این بچه اصلا مرض داره :22: خو لا مصب چرا اونجا اون خطا به اون مسخرگی رو انجام دادی؟! تو اوج مصدومیت های خط میانی مونده بود تو هم بازی بعد محروم بشی؟! خدایی به یه 4 پا چند بار می گفتی وسط زمین خطا نکن کارت نگیر بعد از چند بار دیگه از رو می رفت! برد خوبی بود. باید لااقل 4-5 تا گل می زدیم ... بازی خوبی بود ولی نتیجه با توجه به موقعیت های اصلا راضی کننده نبود ... به هر حال در وصف اهمیت این برد همین بس که نیمه اول بدون بونوچی - لیششتاینر - آساموآ - پیرلو - توز و یورنته 1-0 بازی رو بدیم و حتی 1 موقعیت گل هم به حریف ندادیم!

juvenista

juvenista

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 285 ارسال

بوفون الان 640 دقیقه گل نخورده.

درصورت حفظ کردنش، از دقیقه 47 بازی بعدی وارد محدوده 10 کلین شیت طولانی تاریخ ایتالیا میشه. 10 کلین شیت برتر تاریخ سری آ از 929 دقیقه شروع می شند تا 687 دقیقه.

7 تا بازي پشت سر هم تو سري آ گل نخورده و گل چهارم از فيورنتينا رو هم دقيقه 80 خورد كه ميشه 640 دقيقه
كسي امار 10 كلين شيت طولاني تاريخ سري آ رو داره؟

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج

7 تا بازي پشت سر هم تو سري آ گل نخورده و گل چهارم از فيورنتينا رو هم دقيقه 80 خورد كه ميشه 640 دقيقه
كسي امار 10 كلين شيت طولاني تاريخ سري آ رو داره؟

تو تاپيك بوفون گذاشتم!:5:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

بوفون الان 640 دقیقه گل نخورده.

درصورت حفظ کردنش، از دقیقه 47 بازی بعدی وارد محدوده 10 کلین شیت طولانی تاریخ ایتالیا میشه. 10 کلین شیت برتر تاریخ سری آ از 929 دقیقه شروع می شند تا 687 دقیقه.

رضا کاش میذاشتی بازی بعد میگفتی . هنوز اون بار که گفتی یووه کارت قرمز نگرفته و بلافاصله کارت قرمز گرفتیم و از این دست داستانا زیاد داشتیم :1:

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
راستی به بونوچی میخواست استراحت بده؟ یا بخاطر اشتباهش جلو اودینزه ذخیره شد؟

يوونتوس مانند آسمان است ، روزي ستاره ها ميميرند و ممکنه روزي ستاره اي به اندازه خورشيد بميرد ولي آسمان همچنان آسمان اَست ، پس يووه هميشه زنده است. :worship: :worship:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

مارکیزیو ...! :22:

دقیقه 82 وسط زمین تازه اونم بیشتر تو زمین بلونیا بود یه توپ خیلی معمولی که در جریان بود رفت تو دهن دیامانتی و این قدر باهاش ور رفت که کارت زرد بگیره! این بچه اصلا مرض داره :22: خو لا مصب چرا اونجا اون خطا به اون مسخرگی رو انجام دادی؟! تو اوج مصدومیت های خط میانی مونده بود تو هم بازی بعد محروم بشی؟! خدایی به یه 4 پا چند بار می گفتی وسط زمین خطا نکن کارت نگیر بعد از چند بار دیگه از رو می رفت!

برد خوبی بود. باید لااقل 4-5 تا گل می زدیم ... بازی خوبی بود ولی نتیجه با توجه به موقعیت های اصلا راضی کننده نبود ... به هر حال در وصف اهمیت این برد همین بس که نیمه اول بدون بونوچی - لیششتاینر - آساموآ - پیرلو - توز و یورنته 1-0 بازی رو بدیم و حتی 1 موقعیت گل هم به حریف ندادیم!

هر انتقادی می کنید بکنید اما توهین خواهشا نکنید
در مورد پادوین که صحبت نمی کنید مارکیزیو

شاید یک نفر دوستش داشته باشه

(15 دقیقه تحمل کردم بعد این پست رو دادم وگرنه الان بن شده بودم)

ویرایش:مدیران عزیز به غیر از انتخاب کردن رنگ یوزرتون فقط کنم یکی از وظایفتون ویرایش همچین پست هایی باشه

[SIGPIC][/SIGPIC]
CLAUDIO MARCHISIO

mohammad.mahdi

mohammad.mahdi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 938 ارسال

آقا من واقعا از جمع معذرت می خوام به خصوص محمد :1: من از مارکیزیو ابدا بدم نمیاد خیلی هم دوسش دارم ولی این خطاهای بچه گانه اش واقعا روح آدم رو سمباده می کشه اونم در این مقطع حساس از فصل! بازم اگه نارحتتون کردم عذر می خوام! :1:

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال
دومین بازی هست که خلاصه بازی را می بینم( البته بازی قبل حدود نیمی از بازی را دیدم) و واقعا توپ هایی که یوونته در این بازی از دست می داد غیر قابل بخشش بود. اون صحنه تک به تک که دروازه بان از محوطه بیرون اومده بود فاجعه بود. یعنی آرش برهانی، محمد غلامی، مومن زاده، محمددعایی( دروازه بان سابق عربستان) و هر گل نزن متخصص دیگه ای که نام ببرید نمی تونست این توپ ها را گل نکنه، حداقل یکیش را گل می کرد. اوگبانو چه پاسی به مارکیزیو داد، خیلی عالی بود. بازی را هم چون ندیدم هیچ نقدی نمی تونم بکنم چون خلاصه از دیدگاه ورزش 3 فقط گل های بازی و چند تا صحنه میشه و دیگر هیچ. امیدوارم همین نتیجه را هم حداقل جلوی گالا بگیریم.

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

رضا کاش میذاشتی بازی بعد میگفتی . هنوز اون بار که گفتی یووه کارت قرمز نگرفته و بلافاصله کارت قرمز گرفتیم و از این دست داستانا زیاد داشتیم :1:

از بازی پنجم می خواستم بگم شاید باورت نشه ولی هی به این دلیل جلوی خودم رو گرفتم ! الان دیدم همه اومدن گفتن منم اومدم. فقط اون که نیست، خیلی چیزا دیگه هست چه باشگاهی، چه ملی، چه حتی ورزشهای دیگه. توجه کردی بعد از اون پست ام راجع به تو خونه نباختن ایتالیایی ها چقدر شکست خونگی داشتیم توی لیگ ؟ :1: واقعا دارم صادقانه می گم که این 2 هفته چیزی نگفتم چون یه احساس دوگانه و تردیدی به این قضیه برام ایجاد شده. حالا گفتم امتحان کنم ببینم اگر یه مسئله ای به صورت عام دونسته بشه و من فقط تکرارش کنم، بازم تاثیر داره ؟ :1:

حالا یه چیزی تعریف کنم. بازی که رم به رکورد 9 بازی کاپلو می رسید، رفتم لایو اسکور دیدم اواخر بازی هستیم و رم هم بازی رو نبرده. گفتم برم پای بازی یا نه ؟ آخه اینقدر شده که من برم برای یه بازی و به محض اینکه نشستم نتیجه بازی تغییر کنه به چیزی که من نمی خوام که واقعا تردید داشتم. یکی دو دقیقه با خودم کلنجار رفتم تا به خودم گفتم خرافتی نباش، برو بازی رو نگاه کن.

رفتم تلویزیون رو روشن کردم، تصویر اومد، دیدم رمی ها دارند خوشحالی گل می کنند. :22:

Have You Heard
It's a Silent Dream

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی