پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته هفتم سری آ- یوونتوس 3-2 میلان

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
90 پاسخ برای این موضوع

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
امیدوارم دیگه به کونته ایمان آورده باشـم .. موقع اومدن جووینکو مطمئن هستم خیلی ها مثه خود ِ من داشتن به کونته بد و بیراه می گفتن .. اما خوب دیدیم که کار کونته تو آوردن جووینکو و پوگبا فوق العاده بود .. پوگبا واقعا خوب بود به جز اون یه اشتباهی که کرد که البته دفاع ها هم باید بهتر پوشش می دادن .. اما همون نگه داشتنش نشون میده که دوست داره کارهای بزرگ کنه و تو بازیش خلاقیت به خرج بده .. یوونتوس هنوز اون صلابت فصل پیش رو نداره و به نظرم فقط دلیلش نداشتن تمرکز بازیکن ها هسـت .. گل اول میلان رو نداشتن تمرکز ِ تیمی یووه زده شد و گل دوم هم رو اشتباه 2 بازیکن .. مطمئنم که مونته این رو هم حل می کنه ..

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
زیادی پست ها منطقی نیست نمی دونم از یک تیم چی انتظار دارید در هر صورت برداشت من این بود کونته امده بود به الگری رکب بزنه و توپ رو بهش بده در این چند فصل الگری مربی بود که کونته رو اذیت کرده بود با پرس های شدید و ضد حملات وحشتنکاش اما خیلی زود کونته با بدشانسی غافل گیر شد و گل خورد اما خوب حملات سریع جواب داد و گل زدیم(بگذریم که کوا توپی رو خراب کرد که ....) با زدن گل کونته به روش اول خودش برگشت توپ رو به میلان داد تا اشتباهات اون ها به گل برسه عملا دیده شد میلان با دادن توپ بهش هیچ برنامه ای نداره و یووه هم اصلا خوشد رو اذیت نکرد و اماده عکس العمل بود می رفت که به گل برسه که داور پنالتی 100% روی توز رو نگرفت اما خوب نیمه دوم روی توپ روبایی عالی مارکیزیو به گل رسیدیم و...... پادوین فقط به درد بازیکن تعویضی دقیقه 80 به بعد می خوره ایزلا هم اوضاعش خراب هست کاشکی مارتین بودش اما خوب پوگبا در حکم اچارفراسنه در اون پست بازی کرد و خوب هم بود تا جایی که دیگه خیلی مغرور شد و بین 3 نفر خواست توپ رو حفظ کنه و .... گل دوم اصلا تقصیر بونوچی نبود اون وظیف اش دفاع است پوگبا نباید توپ رو لو می داد من عملکرد متوسط توز رو به خاطر زمین بارونی می دونم امیدوارم بدشانسی های ما در خط دفاع زودتر تمام بشه

[SIGPIC][/SIGPIC]
CLAUDIO MARCHISIO

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1602 ارسال
اول از همه تبریک می گم به دوستان یوونتوسیم. بردیم ولی نکاتی هست که نباید فراموش بشه. همونطور که شاهد بودید یوونتوس با تعویض یک بازیکن یعنی خارج شدن پادوین و وارد شدن پوگبا کلا نحوه تسلطش روی بازی بالا رفت و توانایی حفظ توپ پیدا کرد. یک بازیکن اینقدر تاثیر میزاره در بازی تیم یوونتوس، حالا میلان چند بازیکن کلیدی خودش را نداشت و می دونیم که اگه تنها بالوتلی به بازی می رسید دفاع یوونتوس کاری به مراتب مشکل تر و سخت تر را در پیش داشت نسبت به ماتری که خودمون می دونیم مهارت خاصی نداره. در واقع به غیر از اسم بازی که بزرگ بود، یوونتوس یک تیم در حد و اندازه ی همون رتبه های 8 تا 12 ایتالیا را برد. میلان واقعا در وازبان افتضاحی داره، یعنی گل اولی که آبیاتی دریافت کرد، تمام دروازبانان سری آ و لیگ برتر ایران توپ را دفع می کردند و یوونتوس حالا حالا ها نمی تونست گل تساوی را به ثمر برسونه. تیم یوونتوس واقعا نیمکت ضعیفی داره، امسال بازی ها خیلی فشرده هست و تیم داره سه روز یک بار بازی می کنه، در سمت راست و چپ تیم خیلی ضعیف هست و در مرکز هم به دلیل خستگی مفرطی که در ساق بازیکنان دیده میشه و دوندگی بیش از اندازه غیر مفید، بازیکنان درصد خطاشون خیلی بالا میره. یوونتوس اگر می خواد با این سیستم به بازی ادامه بده و حداقل یک کاپ را در سال داشته باشه نیاز به 5 بازیکن خوب دیگه داره. یعنی هزینه باید بکنند که امیدوارم در دو پست میانی و یکی از کناره ها نیم فصل این اتفاق بیفته و گرنه هیچ جامی را امسال نخواهیم داشت. در کنار همه اینها واقعا باید اعتراف کرد که پوگبا یک بازیکن بی نظیر و آیند دار هست. این بازیکن می تونه قفل شکنی بشه که یوونتوس در آینده به اون نیاز خواهد داشت. امیدوارم که این بازیکن را به راحتی از دست ندیم. به امید موفقیت های بیشتر برای یوونتوس دوست داشتنی.

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال
انصافا تیم خوب بازی کرد. 3 تا گل زدیم که میتونستیم بیشترشم بکنیم ولی روی 2 تا اشتباه 2 تا گل خوردیم این موضوع گل خوردنا هم مشخصه که ناشی از عدم تمرکز مدافعان هست و یه مشکل مقطعی هست این بحث سیستم هم واقعا بعضی مواقع بی مورده. وقتی تیم خوب بازی میکنه دیگه از سیستم که نمیتونیم ایراد بگیریم

♥JAVAD♥JUVE♥

♥JAVAD♥JUVE♥

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 225 ارسال
از کار کونته خوشم اومد ! اوردن پوگبا در پست هافبگ راست ! آفرین ! کاری که خیلی قبل از اینا ازش انتظار داشتم، درسته که بازیکن نداریم اما از همینا میتونیم تو پست های دیگه هم استفاده کرد ! پس در نتیجه >>>> تغییر سیستم هم میتونه بده ! فقط باید بخواد( با همین بازیکنا باید ساخت ) :41: *یه تغییر سیستمی بده تا بازیکنا یه نفس تازه کنند و تنوعی بشه واسشون *

[SIGPIC]http://bianconeri.ir/forum/image.php?type=sigpic&userid=13208&dateline=1391519072[/SIGPIC]

http://www.cloob.com/name/j0232366j

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
ازینکه بردیم میشه خوشحال بود ولی بیش ازینکه از گل زدن تیم خوشحال باشیم باید نگران این اشتباهات وگل خوردنهامون باشیم جالبه یک بازیکن داریم بنام پپه که فصل پیش مصدوم بود این فصل هم این مصدومیت ادامه داره. اصلا اوضاعمون تو کناره ها جالب نیست با این سیستم دو تا بازیکن کناری خیلی قدرتی و خوب میخوایم که نداریم و تو کناره ها فلجیم مگر اینکه بخوایم با سیستم دیگه ای بازی کنیم که اینهم از محالاته پس یا باید بازیکن خوب برای این سیستم میخریدیم که نخریدیم یا نوع آرایش تیم رو عوض کرد که نمیکنیم.برای همین تحت فشار بازیکنها خسته میشن و اول اشتباهاته چون وقتی بدن خسته شد مغز هم خوب کار نمیکنه تمرکزش از بین میره

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کیلینی در مورد مکسس گفته : صفت و سخت بازی کردن چیز قابل تحسینی، برخورد های خشن هم ممکنه در این بین رخ بده. ولی آخر بازی با هم دست می دید و چیزی بین بازیکن ها نمی مونه. ولی کاری که مکسس می کنه فوتبال بازی کردن نیست. بار اولش هم نیست. باید کسی که یه همچین حرکت غیرورزشی مدام تکرار می کنه به سختی جریمه کرد.

Have You Heard
It's a Silent Dream

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

ازینکه بردیم میشه خوشحال بود ولی بیش ازینکه از گل زدن تیم خوشحال باشیم باید نگران این اشتباهات وگل خوردنهامون باشیم جالبه یک بازیکن داریم بنام پپه که فصل پیش مصدوم بود این فصل هم این مصدومیت ادامه داره. اصلا اوضاعمون تو کناره ها جالب نیست با این سیستم دو تا بازیکن کناری خیلی قدرتی و خوب میخوایم که نداریم و تو کناره ها فلجیم مگر اینکه بخوایم با سیستم دیگه ای بازی کنیم که اینهم از محالاته پس یا باید بازیکن خوب برای این سیستم میخریدیم که نخریدیم یا نوع آرایش تیم رو عوض کرد که نمیکنیم.برای همین تحت فشار بازیکنها خسته میشن و اول اشتباهاته چون وقتی بدن خسته شد مغز هم خوب کار نمیکنه تمرکزش از بین میره

برادر یک نگاه به پست هات بنداز . تو همه پست هات داری میگی تغییر سیستم . خب داداش فهمیدیم که نظرت اینه که تغییر سیستم تو این شرایط به نفع یووه هست .

اون از بحث فروختن مارکیزیو که همه پست هات رو در بر گرفته بود این از تغییر سیستم . بهتر نیست دنبال سوژه دیگه ای بگردی ؟

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
بردیم ! تفاوت این بازی با بازی گالا این بود که اونجا تیم نیم اول خوب بود ! لیخت مصدوم شد و کونته ایسلا نابود جاش اورد تو بازی ! این بازی نه پوگبا اومد و فکر کنم عقلانی کار کردیم که به برد رسیدیم !

71312052046200342812.jpg

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
فووي فوري . الگري پس از بازي علت باخت رو گل مونتاري اعلام کرد

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
تیم قشنگ بازی کرد ، روی اتفاقا گل میخوریم که باید رفع شه تا بازی رئال . مقصر گل اول اون کسی بود که باید رو پای بازیکن شوت زن فشار میاورد و بعد هم پادوئین . مقصر ِ گل ِ دوم هم پوگبا و بعد هم بونوچی با این حرکات ِ نا به جاش . امیدوارم به حالت ِ خودش برگرده . ویدال خوب نیست چند وقته . بعد از بازی با ورونا بازی ِ خوب ندیدم ازش . امشب تلاش هاش رو توپایی بد که لو میداد . انتظارا ازش بالاست . مارکیزیو دوندگی تیم رو خیلی بالا میبره . اینکه یوونتوس تو نیمه ی اول راحت حمله کرد و بازی رو برگردوند ، دوندگی های کلودیو کم تاثیر نبود . توپ قاپیدنش رو گل ِ دوم هم عالی بود . تو همون گل ِ دوم مورچه عقلی رو نشون داد که یه سال و نیم ازش عاجز بود . فکر کنم پاداش ِ این گلش یه فرصت ِ دیگه هم باشه . پیرلو امشب مارک نشد و همین مارک نشدن باعث ِ بازی ِ خوبش شد . امشب بعد از مدت ها ضربه ایستگاهی هاش به کار ِ یووه اومد . 4-4-2 خوب سیستمی ئه . وقتی میرکو هم باشه ، میشه تکاپوی خط ِ حمله هم بالا میره و بهتر جواب میده . بهترین بازیکن ِ امشب بدون ِ شک جورجو بود . نیمه ی اول هم گفتم که بازیش فوق العاده بود و نیمه ی دوم بازی ِ خودش رو تکمیل کرد . بعد از بازی با اینتر و کوپنهاگن ، همون بازیکن ِ فوق العاده شده . بونوچی ای کاش زود تر به شرایطش برگرده و باز 3 مدافع ِ مستحکممون رو داشته باشیم .

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
بهتر نیست دنبال سوژه دیگه ای بگردی ؟[/quote] وافعیت اینه خیلی وقته از بازیهای تیم راضی نیستم واصلا به دلم نمیچسبه. تو نیمه ی دوم این بازی یکم از لحاظ پرسینگ فقط بهتر شده بود ولی بازم به دلم نچسبید ولی از لحاظ نتیجه ها لااقل تولیگ میشه گفت خوب بودیم اما ازین که گفتم این نظر منه کسی هم برای اطلاع شخص شما نگفته دیگه هم پستی نمیدم تا یک بازی با تمام وجود بهم بچسبه تا سیستم و بازیکن مورد علاقه ی شما خدای نکرده به چالش کشیده نشه

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
الان باز نياىد اينجا بونوچي بونوچي کنينا . چکار کنه بنده خدا ؟ از جلوي توپ به اون نزديکي بره کنار ؟

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
کونته " این یک نتیجه خوب برای ما بود. هنگامی که شما از بازی های پیش ِ روی یووه در این فصل گفتید من از یک شروع خوب برای یوونتوس گفتم " " این یک نتیجه خوب برای ما بود. اما کماکان نیاز به بهتر شدن داریم. من می دانم که اشکالاتی وجود دارد اما در هر بازی باید نشان دهیم که پیشرفت کردیم " " ما امروز همه رکوردها را شکستیم. در ثانیه 20 گل خوردیم اما کار کردیم و عقب نرفتیم. من از همان ابتدا به کار ِ بازیکنانم ایمان داشتم و فکر می کنم که بازگشت خوبی هم داشتیم " " جای تعجبی نیست که ما پیروز شده ایم. در 2 سال گذشته همیشه نتیجه های خوبی گرفتیم و این بار هم موفق بودیم. در این فصل شرایط برای ما دشوار بود اما ما می خواهیم که تلاش کنیم و موفق باشیم " " همه هواداران ما می دانند که ما در حال ِ رقم زدن چه دورانی هستیم . ما در عین حالی که هرگز مغرور نمی شویم اما گذشته پرافتخار و البته 2 سال ِ موفقی که داشتیم را دائما مقابل چشمانمان داریم " " من در تیم های زیادی بودم. همیشه راه و فرصت برای انتقاد وجود دارد اما گاها انتقادهایی برای بی ثبات کردن و ایجاد مشکل انجام می شود گ " من گذشته خوبی دارم و برای کار کردن در اینجا هستم. 13 سال در یووه بودم و به خوبی از سختی کار آگاهم " " ما در مقابل گالا هم موقعیت های زیادی داشتیم که استفاده نکردیم. کوالیارلا موقعیت هایی داشت و البته سایرین که موفق نبودند. اما جووینکو امروز موفق به گلزنی شد و من برای او واقعا خوشحالم " " انتقاد بیش از حد برای مهاجمین یووه خوب نیست. امیدوارم که سبا با این گل بهتر کار کند و رشد و پیشرفت کنند او هم مانند دیگر مهاجمان خوب و قدرتمند است و باید حمایت شود " " ما همچنان از سیستم چرخشی استفاده می کنیم تا بازیکنان استراحت کنند و برای بازی مقابل فیورنتینا و رئال آماده باشند "

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

♥JAVAD♥JUVE♥

♥JAVAD♥JUVE♥

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 225 ارسال
یه چیزی خیلی به من حال داد زمانی بود که قبل از شروع بازی ، استادیوم و تماشگرا رو نشون دادن که چه انرژی و اشتیاقی داشتن ! دست همه شونم پرچم های سیاه و سفید >>>>>> عالی بود اون لحظه >>>> سرود پخش میکردن :flypig: * فکر کنم بازی با گالا >>> به این صورت استقبال نشده بود ؟! تماشگرا تو این بازی شور و اشتیاق بیشتری داشتن

[SIGPIC]http://bianconeri.ir/forum/image.php?type=sigpic&userid=13208&dateline=1391519072[/SIGPIC]

http://www.cloob.com/name/j0232366j

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
تبریک میگم. هروقت خواستیم پرس کردیم و راحت توپو گرفتیم کاملا مشخصه تیم با تمام توانش بازی نمیکنه. بازیکن هامونم به نظرم یکم مغرور شدن. به نظرم گل دوم میلان بخاطر همین غرور بود. فکر کنم این بازی خیلی ها متوجه شدن که حضور مارکیزیو چقدر باعث آزادیه پیرلو میشه و پیرلو میدرخشه. قطعا اینم فهمیدن که پوگبا نقطه مقابل مارکیزیو نیست. در آخر فقط بازی ضعیف ویدال در دو بازی آخر یکم نگرانم کرده.

يوونتوس مانند آسمان است ، روزي ستاره ها ميميرند و ممکنه روزي ستاره اي به اندازه خورشيد بميرد ولي آسمان همچنان آسمان اَست ، پس يووه هميشه زنده است. :worship: :worship:

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4652 ارسال
وقتی ثانیه ی 20 گل اول رو خوردیم کلا ناامید شدم و پیش خودم فکر کردم یه باخت بد رو تو این بازی تربه میکنیم ولی واکنش تیم بعد از گل فراتر از تصور بود.انصافا توی اون 15 دقیقه ی بعد از گل واقعا عالی بودیم. اما بعد از گل اول مشخص بود که بصورت کاملا ارادی عقب کشیدیم و هم برای حفظ انرژی و هم استفاده از اشتباهات احتمالی میلان توپ رو در اختیارشون گذاشتیم و خوشبختانه آلگری هم متوجه کلاهی که داره سرش میره نشد و تیمش با پاسکاریهای بی هدف وسط زمین فقط سعی داشتن که وقت بازی رو تلف کنن تا حداقل از اون تک امتیازی که تا اون لحظات به دست آورده بودن غافل نشن. بین دو نیمه کارشناس شبکه 3 در مورد راهکارهای غلبه ی میلان و تاکتیک های مورد نیاز برای گل زدن به یووه صحبت میکرد غافل از اینکه آلگری فقط و فقط اومده بود که با شلوغ کردن و ایجاد فشردگی زیاد توی میانه ی زمین و همینطور پرس کردن مدافعین یووه بازی رو خراب کنه و تنها برنامه اشون برای گلزنی استفاده از اشتاهات مدافعین یووه بود. نیمه ی دوم روند به ظاهر ضعیف یووه عوض شد و یووه ای که توی نیمه ی اول بیشتر به حفظ انرژی پرداخت بود نیمه ی دوم رو با تلاش بیشتری شروع کرد.البته تحت تاثیر شلوغی میانه ی میدان تعداد پاسهای اشتباه اوایل نیمه ی دوم خیلی زیاد بود اما رفته رفته با خستگی بازیکنای میلان و کمتر شدن فشار یووه تونست بازی رو در اختیار بگیره و در کل نیمه ی دوم تیم برتر میدان باشه. اما نکته ی اصلی بازی از نظر من شکست سنگین آلگری از کونته توی جنگ تاکتیکی بود. آلگری در حالی دستور اعمال پرسینگ شدید روی مدافعین و هافبک های یووه رو به بازیکنهاش داده بود که این بازیکنها 3شنبه ی هفته ی گذشته توی اروپا بازی داشتن و مقطع فعلی هم اوج فشار مسابقات به حساب میاد و اعمال پرسینگ توسط تیمی توی این شرایط بزرگترین اشتباهی بود که آلگری انجام داد.در عوض کونته در تقابل با این شرایط توپ رو 30 دقیقه از نیمه ی اول بهشون داد و با حفظ انرژی اجازه داد که میلانیها هرچه بیشتر خودشون رو خسته کنن و دیگه اواسط نیمه ی دوم دیگه هیچ توانی براشون نمونده بود و کاملا تسلیم شده بودن. نکات جالب دیگه ای هم بازی داشت. - پادویین رو اگه یار دوازدهم میلان حساب کنیم ویدال امشب ضعیف ترین بازیکن یووه بود و این بازی هم یکی از ضعیفترین بازیهاش برای یووه بود. - دو گل خوردیم اونم از چه کسی؟ مونتاری!!؟؟؟!!!!!!! - قبلا مکسس جزو کسانی بود که ازش تنفر شدیدی داشتم ولی الان به صدر لیست منفورترینها رفت. - جورجو بهترین بازیکن ما بود.همین فرم رو همیشه حفظ کنه واقعا هیچ مشکلی از سمت چپ متوجه تیم نمیشه. - واقعا دیگه میشه از این بدشانس تر بود؟ تیم روی مد اینجور گل خوردن قرار گرفته و این وقفه ی بازی های ملی میتونه یه شانس باشه برامون تا از این وضعیت نجات پیدا کنیم.از نظر من این گل خوردن هامون بیشتر از اینکه دلیل تاکتیکی داشته باشه جنبه ی روحی روانی داره. - توی وضعیتی که راحت گل میخوریم و هر توپی پتانسیل وارد شدن به دروازمون رو داره فکر نمیکنم صحبت از ضعف های سیستم تیم منطقی باشه. - امشب چون بردیم دیگه کسی صحبت از تغییر سیستم و ضعف های 2-5-3 و اشکالات کار کونته نکرد(البته جز یکی دو مورد معدود).یعنی داریم کاملا احساسی جبهه میگیریم و حتی اگه برنامه و کلا تفکری هم برای تغییر سیستم توی ذهن خودمون نداشته باشیم فقط و فقط میایم میگیم اقا این سیستم خوب نیست باید عوض شه و اون یکی خوبه و... . که این اصلا منطقی و منصفانه نیست.

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
جووینکو : - قطعا گل زدن برای یک مهاجم لذت بخش است . من به پیروزی تیمم کمک کردم و حس خوبی دارم . کمی تمرکز خود را از دست دادیم و باید به تمام 90 دقیقه بازی توجه داشته باشیم . امشب کاملا مستحق پیروزی بودیم و در 10 دقیقه نیمه دوم بازی خود را به میلانی ها دیکته کردیم . "

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
نیمه اول رو ندیدم چون فوتسال بودم ولی هایلایت ها نشون میداد موقعیت گل زیاد داشتیم گل مونتاری دقیقا مثل گل دوم گالا بود و این یه نقطه ضعف هستش که یه تیم تقریبا دو گل هم نوع بخوره تو یه هفته و اونم عدم توجیه بودن اون بازیکن هستش یکی ایسالا یکی پادوین الان قشنگ معلوم میشه لیخاشتاینر چه بازیکنی برا یووه هستش و هنوز نمیدونم اون تفکر که میخاستن بفروشنش از طرف کدوم عضو باشگاه بود نیمه دوم ولی یووه خیلی مسلط بازی کرد و من معتقدم هم بازی با گالا هم این بازی یووه داره پیشرفت میکنه و از بازی های بد داره فاصله میگیره اومدن پوگبا فقط برا این بود که حداقل بد بازی نمیکنه و میتونه از پاودین و ایسلا حتی تو اون پست هم موئثر تر باشه اون اشتباه رو هم میشه به پای بی تجربه بودنش انداخت پیرلو هنوز هم برا یووه میتونه تو چند سال اینده هم خوب باشه و تنها شرطش اینه که بهش استراحت داده بشه و این فکر رو که قراردش رو نباید تمدید کنن باید از کلشون بیرون بیارن جوینکو هم انصافا گل خوبی نزد یعنی از اون گلهایی که به یاد میمونه البته در اخر واقعا باید این میلان رو راحت تر میبردیم واقعا تیمش خیلی بی مهره و ضعیف بود ولی در کل من این یووه رو از فصل پیش بهتر میبینم ولی نسبت به دو فصل پیش خیلی کار داره

06974274285927411678.jpg

تو حتی توی این شرایط هم ...

platini_2

platini_2

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 3 ارسال
بازی خوبی بود در کل . یعنی شانس به ما رو آورد توی این بازی ! یکی از گلامون که روی اشتباه مضحک آبیاتی بود و اون یکی هم که خورد به تیر و درست افتاذ جلوی پای کیلینی و رفت توی گل ! و جالب اینکه هر دو تاش هم روی ضربات ایستگاهی بود که خب هم توی هر بازی اینقدر موقعیت این جور ضربه ها پیش نمیاد و همم اینکه نمیشه همیشه اینقدر خوب زد ! ( کاری به این ندارم که گلای میلان هم هردوش شانسی بود ، بحث ما تیم خودمون هست ! ) بنابراین نباید توی باد و غرور این برد خوابید و ضعف های تیم رو از یاد برد ! یکی از اونا اینکه تیم ما بعد بازی با بایرن هر وقت توی دفاع تحت فشار و پرس قرار گرفته اشتباهات مرگباری رو انجام داده ! که این رو همه فهمیدن و خیلی بده ! نمیشه هم زیر توپ زد که پاک کردن صورت مسئله است . بنابراین زمانی که تیم بازیسازی رو از عقب می خواد شروع کنه ، یکی از بین ویدال و مارکیزیو و در صورت نیاز ( در زمان پرس شدیدتر ) پیستون سمت مخالفش باید به مدافعان و پیرلو نزدیک بشن که بشه توپ رو سالم از اونجا درآورد ! ( چون در حالت عادی سایر تیما زمان بازی از عقب حداقل 5 انتخاب دارن و تیم ما 4 تا ! ) چاره ای هم نیست ، درسته که از تعداد نفرات شرکت کننده در حمله کم میشه برای لحظاتی ولی میشه با حوصله بیشتری در چنین مواقعی به دروازه حریف نزدیک شد و صبر کنیم تا بقیه هم اضافه بشن ... دیگه این که تیم ما اصلا و ابدا هیچگونه طرح و برنامه ای برای ضد حملات نداره ! در حالی که حداقل بهترین بازیکنا رو برای ارسال پاس های بلند در ترکیبمون داریم ! و روشی که یکی از سریعترین و در دسترس ترین راههای رسیدن به گل هست ، عملا هیچ جایگاهی در تیم ما نداره ! حتی در زمان ضربات کرنر حریف میبینیم که هر 11 بازیکن تیم توی محوطه جریمه خودمون هستن حتی اگه توز و جووینکو هم تو بازی باشن !!! دیگه از ضعف های سیستمی هم نگیم بهتره چون هم تکراری شده و هم اینکه تغییری در پیش نیست و باید قبول کرد که همینه ....
این که جز عشق هیچ نیست ، تنها چیزی ست که از عشق می دانیم ... همین قدر کافی ست ، بار کشتی باید به قدر گنجایش آن باشد ....

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی