پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته پنجم سری آ- کیه وو 1-2 یوونتوس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
97 پاسخ برای این موضوع

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

تصویر

کیه وو - یوونتوس

زمان : چهارشنبه - 3 مهر 1392
ساعت 22:15 به وقت ایران

مکان : ورزشگاه بنتگودی

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
خوب، احتمالا دوباره تو اين بازي از تركيب اصلي استفاده ميكنيم، و اميدوارم كنته دوباره يورنته رو فيكس قرار بده، هرچند ترجيح ميدم يه تغيير امتحاني كوچيك بده تو هافبك و ويدال رو بياره جاي پيرلو و جاي ويدال پوگبا رو بزاره. مشكل اينجاست كه كيه وو بازيكن خاصي نداره و ما هم دقيقا با همين تيما مشكل داريم :123: مگه اينكه سمير اويكاني بخواد برامون شاخ شه! :Facepalm:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- آندره آ دی مارکو به عنوان داور این دیدار انتخاب شد . دی مارکو فصل قبل دو دیدار رو برای یووه سوت زد ؛ برد 1-0 دیدار با پالرمو و تساوی 1-1 در مقابل پارما . در مجموع ، طی 13 دیداری که برای یوونتوس سوت زده ، 6 برد ، 3 تساوی و 4 باخت برای یوونتوس به دست اومده . پرتی و ووتو کمک داوران و نیکولتی ، داور چهارم این بازی ـه .

mohammad-11

mohammad-11

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 662 ارسال
برای تیمی مثل کیه وو که همیشه جلوی بزرگان سری آ مثل یک صخره بوده حتی 1 امتیاز هم خیلی مهمه.و انتظار میره مثل گذشته دوباره تدافعی بازی کنن و به ضد حملات چشم داشته باشن.

اون فصلی که دلنری سرمربی یووه بود یادمه که توی بازی رفت کوالیارلا در بین سه مدافع کیه وو در حالی که پشتش به دروازه بود محاصره شده بود.با دو حرکت (چیزی شبیه به روپایی) توپ رو بالا آورد و با یه ضربه ی برگردون دروازه ی کیه وو رو باز کرد.هنوز هم اون صحنه ی گل کوا جلوی چشمام هست.بعد از اون یووه باز هم فشار آورد ولی دقیقه ی 90 بود که پلیسیر توی یه ضد حمله با یه ضربه ی حساب شده بازی رو مساوی کرد.اتفاقا همون موقع ناپولی بازی داشت و با گل دقیقه ی 91 حریفش رو برد.

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- کونته احتمالا برای این بازی به توز استراحت بده . یه جای توز هم احتمالا جووینکو بازی خواهد کرد . لیخ ، کیلینی ، بوفون و مارکیزیو هم از ابتدا در زمین قرار خواهند گرفت .

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
انقدر بدم می یاد که تاپیک بازی پست نخره که حد نداره از تمرینات یووه خبر می رسه که این بازی بارزالی و ویدال و و اساموآ استراحت می کنند مارکیزیو و پلوزو و لیخشتاینر 100% بازی می کنند مهاجمین یووه هم مشخص نیستند بیشترین شانس بازی رو ویچینیچ داره و کمترین رو توز تیم کیوو از اون تیم هایی که هست که سخت می بریمش این تیم در خط حمله خودش پولیشیر رو داره ،بسیار مهاجم خطرناکیه امیدوارم گل نزنه دیگر مهاجم این تیم که از ایشون خطرناک تر هست پالسکی هست مهاجم مورد علاقه من مهاجمی که بسیار شبیه ماتری هست از بازیکنان میلان هست که امیدوارم روزی در یووه ببینیمش واقعا خوبه من جای کونته باشم هیچوقت ویدال و توز رو با هم بیرون نمی زارم چون به عقیده من این 2 بازیکن از همه ترین بازیکنان این فصل یووه هستند و بسیار موثر هستند

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

این تیم در خط حمله خودش پولیشر رو داره مهاجم مورد علاقه من ،بسیار مهاجم خطرناکیه امیدوارم گل نزنه

امیدوارم روزی در یووه ببینیمش واقعا خوبه

پولیشر کیه؟ :1:

[img width=229 height=450]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/e/e9/Sergio_Pellissier.jpg[/img]

سرجیو پلیسیر هست این دوستمون. :1: بعد هم دیگه سن و سالی ازش گذشته. با 34 سال سن دردی از یووه دوا نمیکنه.

+ یادش بخیر با داویده موسکاردلی زوجی بودن برای خودشون. :1:

الاغ های پرنده، تیم چغر و بدبدنی هستن! :1:

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

سرجیو پلیسیر هست این دوستمون. :1: بعد هم دیگه سن و سالی ازش گذشته. با 34 سال سن دردی از یووه دوا نمیکنه.

یاد اون 3-3 معروف به خیر...سازمان دفاعی واقعا داغونی داشتیم... :1:

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
الان بايد اميدوار باشيم پالوسكيِ ميلاني برامون دردسر درست نكنه! :Facepalm:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

پولیشر کیه؟ :1:

[img width=229 height=450]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/e/e9/Sergio_Pellissier.jpg[/img]

+ یادش بخیر با داویده موسکاردلی زوجی بودن برای خودشون. :1:

الاغ های پرنده، تیم چغر و بدبدنی هستن! :1:

پولیسر درسته با من سر تلفظ بحث نکن می رم گزارشگر اسکای می یارم ها

پستم ویرایش شد یکسری اشتباه کرده بودم :)) بینشون پاک شده بود اخه کی دوست داره این بیاد یووه؟

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
کونتـه " تنها 2 روز . البته باید گفت 1 روز ! زیرا ما روز گذشته را برای ریکاوری بازیکنانی که به میدان رفته بودند صرف کردیم و در واقع 1 روز فرصت آماده سازی داشتیم برای این بازی " " این برنامه به طور پشت سر هم وجود خواهد داشت و ما باید خود را آماده کنیم. فردا چهارمین بازی بازی ما خواهد بود. و بعد از آن هم باید با گالا و میلان بازی کنیم. این اجتناب ناپذیر است و ما باید از سیستم چرخشی برای این بازی ها استفاده کنیم " " ما باید بازیکنانی که در اختیار داریم را بررسی کنیم. کاسرس متاسفانه در تیم نخواهد بود اما مارکیزیو کم کم به شرایط خوب خود باز خواهد گشت. او در حال ِ آماده شدن است " " ما برای هر بازی برای انتخاب بازیکنان آن ها را ارزیابی می کنیم. ارزیابی هم از نظر بدنی و هم از نظر فکری و روانی. باید از هر دو جهت آماده حضور در میدان باشند . بنابراین انتخاب بازیکنان آسان نخواهد بود " " بازی در مقابل تیم هایی که با بازیکنان زیاد دفاع می کنند آسان نیست. در این بازی ها شما با یک دفاع متراکم و زیاد روبرو هستید و این کار را برای شما سخت می کند علاوه بر این شما مجبور هستید با نفرات زیاد فشار بیاورید و این اعلب باعث می شود که بازیکنان زیادی درگیر شوند و در نتیجه خستگی زیادی ایجاد خواهد شد " " هنگامی که بازیکنان از فاصله نزدیک موفق به باز کردن دروازه نمی شوند من نمی توانم از بیرون کاری کنم. آن ها با دانستن تمام تاکتیک ها و اهداف در زمین قرار می گیرند اما گاها موفق به گلزنی نمی شوند " احتمالا کیه وو با سیستم 1-1-3-5 مقابل شما قرار گیرد .. " بله. احتمال زیادی وجود دارد و در این مورد انتقاد زیادی هم نمی شود. اما معمولا بعد از زدن یک گل همه چیز تغییر خواهد کرد و آن دفاع متراکم از هم باز خواهد شد " " فردا بوفون در دروازه خواهد بود. او نیاز داشت که از نظر بدنی و فکری ریکاوری شود و کمی از فشارهایی که بر دوش اوست از بین برود " " در لیگ قهرمانان فشردگی بالا می تواند به تیم ما ضربه بزند. گاهی صدمات و گاهی اتفاق های بد می تواند باعث مشکلاتی شود " " با وجود اینتر-ناپولی-فیورنتینا- رم نمی توان پاسخ محکمی درباره قهرمان داد. آن ها با هر نتیجه ای که در بازی خود می گیرند قدرت و انگیزه خود را برای کسب اسکودتو نشان می دهند و این کار را برای ما خیلی خیلی سخت خواهد کرد " " کوالیارلا در بازی حساس لیگ قهرمانا برای ما یک گل زیبا زد . او برای ما بسیار مفید خواد بود. هم چنین یورنته که توانست برای یووه گل بزند و من برای او خوشحالم. زیرا می دانستم که او به مرور با تیم هماهنگ خواهد شد و می تواند مفید باشد " " من برای تیم قانون جدیدی را گذاشتم. و آن این است که تمام بازیکنان وظیفه دارند بعد از تعویض بر روی نیمکت قرار بگیرند و بازی هم تیمی های خود را ببینند. مگر اینکه دچار مصدومیت شدید مانند شکستگی شده باشند و مجبور باشند با پزشک به بیمارستان بروند. این قانون برای همه خواهد بود و در صورت رعایت نشدن جریمه سنگینی در انتظار بازیکن متخلف خواهد بود " " سباستین بازیکن قدرتمند و خوبی است که با ماندن در یووه نشان داد می خواهد بجنگد. او می تواند همچنان پیشرفت کند, درست است که او بازی های کمی کرده اما وقتی مقابل ورونا به میدان رفت عملکرد خوبی داشت و باعث رضایت من شد " " من بازیکنانم را دوست دارم و به همه آن ها توجه دارم حتی اگر آن ها بازی های زیادی انجام ندهند. همه پنج مهاجم یووه مهم و قابل احترام هستند و مطمئنا بازی بازی های زیاد پیش ِ رو به آن ها نیاز داریم " " کارلوس توز در یوونتوس عالی کار کرده اما این یوونتوسی است که موفق به 2 اسکودتو شده و همه تیم ها را دچار شگفتی کرده و در لیگ قهرمانان نیز بازی های خوبی را انجام داده است. پس تیم ِ من در گذشته نیز بازیکنان شایسته و مهم زیادی را در اختیار داشته است " " من دوباره تاکید می کنم که یووه در 2 سال ِ گذشته نیز بدون توز خوب بود و افتخارات زیادی کسب کرد. اما غیر قابل انکار است که توز هم یک بازیکن با کلاس و با کیفیت است و با آمدن خود کیفیت و ویژگی های زیادی را به ارمغان آورده است " " او بازیمن مهمی است برای ما. ما از او استفاده می کنیم و می دانیم که با توز رسیدن به اهداف آسان تر خواهد بود اما یوونتوس , هرگز هرگز به بازیکنی وابسته نیست " " توز نیز به استراحت نیاز دارد. اکنون سوال هایی درباره بازی کردن و یا نکردن توز از من پرسیده می شود. او هم به استراحت نیاز دارد. او مقابل ورونا بازی کرد و گل زد. اما شاید گل نزدن مقابل کپنهاگن نشانه ای از خستگی او باشد " " من اکنون به بازی مقابل میلان فکر نمی کنم. کیه وو یک دیدار مهم و سخت برای ما است و من اکنون به آن قکر می کنم. باید ابتدا به این بازی فکر کنیم . بعد از آن بازی با گالاتاسرای خواهد بود و سپس بازی با میلان. پس میلان در حال حاضر جایی در افکار من ندارد " " ما باید برای همه بازی ها آماده باشیم. درست است که هوادارن حساسیت بیشتری بر روی این بازی دارند و روزنامه ها مدت ها در مورد این بازی صحبت خواهند کرد اما ما با بردم میلان مانند سایر بازی ها 3 امتیاز خواهیم گرفت و در صورت باخت و تساوی هم تفاوتی با دیدارهای دیگر از لحاظ امتیاز نخواهد بود " " من بیشتر از همه نگران خط حمله هستم. اما بعد از 2 برد 0-4 و 1-4 مقابل لاتزیو نشان دادیم که در این زمینه مشکل جدی وجود ندارد. ما در مجموع بازی کپنهاگن و ورونا موقعیت های زیادی داشتیم که متاسفانه از دست رفت اما وقتی که شما 52 شوت را به دروازه حریف شلیک می کنید نشان دهنده این است که از نظر هجومی مشکلی وجود ندارد. اما باید از موقعیت های ایجاد شده استفاده دقیق تر و بهتری کنیم " " با این حال بازی های زیادی برای ما مانده است و مهم این است که هنوز برای جبران فرصت داریم "

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

چه بايد پليسير دردي از يووه رو دوا كنه ؟ :1:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- لیست بازیکنان یوونتوس برای این دیدار :

Buffon, Chiellini, Ogbonna, Pogba, Marchisio, Vucinic, Tevez, De Ceglie, Giovinco, Peluso, Llorente, Barzagli, Motta, Bonucci, Padoin, Pirlo, Asamoah, Vidal, Lichtsteiner, Quagliarella, Storari, Isla, Vannucchi

پ ن : وانوچی ، دروازه بان سوم یووه برای این دیداره . از تیم جوانان به بزرگسالان اومده .

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
- بازی رفت فصل سه سال پیش (2010) جلوی همین کیه وو یکی از اعصاب خورد کننده ترین بازی هایی که از یووه به یاد دارم! جاندوناتو اخراج شد، نزدیک یه نیمه ده نفره مجبور شدیم بازی کنیم، استوراری با مهار یه پنالتی تو بازی نگهمون داشت، کوالیارلا با تنها راه گلزدن به سورنتنیوی جلوی یووه - برگردون - بهش گل، آخرش دقیقه ی 3+90 پلیسیر گل مساوی رو زد! :| :1: یادمه بلافاصله بعد از گل پلیسیر رفتن جلوی آینه، تا حالا خودم رو ندیده بودم که به اون شدت قرمز شده باشم!! :1:

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
کیه وو هرچند اسم بزرگی نداره ولی مثل تیم های بزرگ گل زدن بهشون برامون سخته. روند بازی که از همین الان مشخصه چطور خواهد بود. در عین اینکه تمام مدت بازی رو احتمالا روی دروازه ی کیه وو خیمه میزنیم باید مواظب ضد حملاتشون باشیم.این پلیسیر واقعا مهاجم خطرناکیه و به هیچ عنوان نباید دست کم بگیریمش گرفتن 3 امتیاز مهمترین مسئله توی این بازیه و با توجه به اینکه ناپولی و رم کار آسونی برای بردن رقباشون دارن به هیچ عنوان نباید امتیاز از دست بدیم توی این بازی. یک مشکلی هم که باهاش مواجهیم اینه که 4 روز بعد از این بازی باید دربی تورین رو برگزار کنیم و بعدش هم گالا و دوباره هفته ی بعد با میلان بازی کنیم و این فشردگی در کنار حساسیت بالای تک تک این بازیها ایجاب میکنه که مراقب خستگی بازیکنامون باشیم.واقعا اگه توی این بازی بتونیم توی 20 دقیقه ی اول گل بزنیم به مقدار خیلی زیادی میتونیم انرژیمون رو برای بازیهای بعدی ذخیره کنیم. واقعا حضور بازیکنی مثل په په توی این مقطع خیلی میتونست بهمون کمک کنه.از په په میشد توی تمام قسمت های خط هافبک به عنوان یار اصلی یا جانشین استفاده کرد. در کل حس خوبی نسبت به این بازی ندارم و البته هیچوقت حس خوبی نسبت به کیه وو نداشتم.اما امیدوارم توی این مقطع امتیاز از دست ندیم.

Seyyed Masoud

Seyyed Masoud

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 839 ارسال
سبا و مارکیزیو تو بازی قبلی اون مدت کمی که به بازی اومدن واقعا خوب و با انگیزه نشون دادند و امیدوارم بازی کنند . من ترجیح میدم زوج خط حمله سبا و فرناندو باشند هر چند بعید میدونم کنته این دو تا رو همزمان بازی بده .

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

ترکیب احتمالی امشب
[img width=600 height=393]http://www.shiaupload.ir/images/30987148647730445651.jpg[/img]
هیچکس در تیم کونته نمی تونه بگم من بازیکن فیکس هستم
باورم نمی شه یک مربی چنین جراتی رو داشته باشه چرخیش به بازیکنان بازی بده بعضی ها حتی جرات ندارن دروازبانشون رو چرخش بازی بدند

Seyyed Masoud

Seyyed Masoud

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 839 ارسال
واقعا حتی یک در صد هم فکر نمیکردم این زوج برای حمله انتخاب بشه . دوندگی در حمله با انتخاب این زوج به کمترین حد خودش میرسه

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
من کلا از کوا خیلی خوشم میاد ، اما زوج ِ یورنته - مورچه میتونه بهتر باشه چون این دو نفر بهتر میتونن کار کنن باهم تا یورنته - کوا . هر چند همین که یورنته از ابتدا بازی می کنه و 2 بازیکن ِ کناری که از قدرت ِ سانتر ِ خوبی دارن ، فیکس هستن ، نشون میده که کونته از هر 2 بازیکن ِ هجومیش برای کار ِ هوایی میخواد استفاده کنه . کلا این که یه شیوه ی جدید به تیم اضافه شده ، هیجان انگیزه ! کیه وو با 5 نفر - در ظاهر - میخواد دفاع کنه و همین روش فکر می کنم خوب جواب بده . 2 نفر تمام کننده توی ترکیب هستن واسه بازی ای که قراره وقت ِ زیادی رو توی محوطه ی حریف بگذرونیم . توی دفاع بازی کردن ِ اوگبونا واسه یار ِ وسط ، خیلی بهتر از کنار بازی کردنشه ! اصن نمیتونه از پس ِ گوشه ها بر بیاد . توی تورنمنت ِ گینس نشون داد که حداقل توی قلب ِ دفاع بهتر کار می کنه و امیدوارم دیگه سوتی های این چند بازیش رو تکرار نکنه . البته این اولین باری هم هست که این 3 نفر کنار ِ هم ترکیب ِ دفاعی رو تشکیل میدن ! نبود ِ بونوچی واسه پاس های پشت ِ دفاع به ما ضرر می زنه ، کاری که پیرلو چند وقته درست نمیتونه انجام بده . تست ِ خوبی ئه واسه اوگبونا که ببینیم میتونه پشت ِ دفاع ما رو صاحب ِ توپ کنه یا نه ! هر چند که پاس ِ پشت ِ دفاع وقتی معنی پیدا می کنه که 1 گل جلو باشیم ، چون 5 تا دفاع که کیه وو داره ، اجازه ی استفاده از عمق رو نمیده زیاد . فکر کنم دقیقه ی 60 به بعد خوبه که پیرلو جاش رو به ویدال بده و پوگبا در مرکز ِ زمین ایفای نقش کنه . دوست دارم ترکیب ِ 3 نفره ی پوگبا - ویدال - مارکیزیو رو . حس می کنم از پسش بر ییاد پوگبا . کارایی ِ پیرلو خیلی پایین اومده متاسفانه . البته اگه تا دقیقه 60 به گل نرسیم ، چاره ای جز این کار نیست چون با داشتن ِ ویدال و مارکیزیو و پوگبا ، بهتر میتونیم از شوت های پشت ِ محوطه استفاده کنیم .

Hassan

Hassan

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 25 ارسال

واقعا حتی یک در صد هم فکر نمیکردم این زوج برای حمله انتخاب بشه . دوندگی در حمله با انتخاب این زوج به کمترین حد خودش میرسه

اتفاقا اشکال نداره، تنها راه برای اینکه تا آخر فصل کم نیاریم بازی دادن به بازیکنای ذخیره تو یک همچین بازیایه که البته میشه به دو نکته در مورد این ترکیب اشاره کرد:
1. استراحت به بعضی از بازیکنای اصلی.
2. آماده نگه داشتن بازیکنای ذخیره در صورت نیاز تو بازیایه مهم.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی