پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته اول لیگ قهرمانان اروپا- کپنهاگن دانمارک 1-1 یوونتوس ایتالیا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
185 پاسخ برای این موضوع

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

تصویر

کپنهاگن دانمارک - یوونتوس ایتالیا

زمان : سه شنبه، 26 شهریور 1392
ساعت 23:15

مکان : ورزشگاه پارکن کپنهاگ

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

اسامی نفرات اعزامی برای مصاف با کپنهاگن دانمارک :

Buffon, Chiellini, Ogbonna, Pogba, Vucinic, Tevez, De Ceglie, Giovinco, Peluso,
Llorente, Barzagli, Bonucci, Padoin, Pirlo, Asamoah, Vidal, Lichtsteiner, Quagliarella, Storari, Isla, Citti

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
کاروان تیم یوونتوس حدود 2 ساعت پیش به فرودگاه شهر کپنهاگ در دانمارک رسیدند تا برای بازی سه شنبه مقابل کپنهاگن در لیگ قهرمانان آماده شودند . بر اساس اخبار بازیکنان یووه امروز را استراحت خواهند کرد و از فردا تمرینات یووه پشت درهای بسته زیر نظر کونته ادامه خواهد یافت . همچنین گفته می شود که احتمال دارد برای بازی مقابل کپنهاگن به بارزالی مدافع یووه که در بازی اینتر با وجود مصدومیت بازی کرد استراحت داده شود و بجای او آنجلو اوگبونا برای یووه بازی کند . و طبق پیش بینی ها تـوز-کوالیارلا زوج خط حمله یوونتوس را در روز 3 شنبه تشکیل خواهند داد .

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
+ فردا بعد از اتمام تمرینات، کونته و بوفون در کنفرانس خبری قبل از بازی شرکت خواهند کرد.

IL PRINCIPINO

IL PRINCIPINO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 386 ارسال
- الان به نکته جالبی برخورد کردم، سوپر لیگ دانمارک از 21 جولی شروع شده و تا الان هم 8 هفته از اون سپری شده و سهم کوپنهاگن از این 8 مسابقه 3 شکست ، 4 تساوی و تنها 1 پیروزی بوده ! همچنین این تیم در حال حاضر و پس از گذشت 8 هفته از فصل جدید در لیگ 12 تیمی دانمارک تنها با 7 امتیاز در رده 10 اُم قرار داره ! پس با این حساب به نظر میرسه با تیم چندان آماده ای رو به رو نیستیم ...

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
روبینیو دروازه بان سوم تیم به خاطر مصدومیت دعوت نشده به این بازی به همین خاطر کونته شماره ی یک تیم پریماورا (که اتفاقاً اونام تو لیگ قهرمانان جوانان بازی دارن) رو دعوت کرده. تو 2 تا بازی لیگ پریماورا 3 تا گل خورده تا الان چیتی.

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
مهران در مقابل چنین تیم هایی معمولا به دروازبان های اماده ای برخورد می کنیم نه تیم اماده ای :1:

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
بازی با کپنهاگن از دید من دو تا نکته داره که یکیش امیدوار کننده س و یکی تا حدی البته ناامید کننده...نکته امیدوار کننده قضیه اینه که داریم در ماه سپتامبر راهی دانمارک میشیم و طبعا از سرمای وحشتناک کشورهای حوزه اسکاندیناوی خبری نیست و خوشبختانه پارامتر شرایط جوی نمیتونه روی کیفت بازی تیم تاثیر بگذاره...نکته ناامید کننده قضیه اینه که بازی اولمون با این تیم دانمارکیه...تجربه نشون داده تیم های کوچیک و کم تجربه معمولا رقابت های گروهی جام های مختلف رو با انگیزه و شوق فراوان شروع می کنند و حریف اولشون رو تا حدی آزار میدن و البته رفته رفته در ادامه مسابقات در اثر فشار رقابت ها و سطح بازی ها به شدت افت میکنن...قطعا کپنهاگن هم از این قضیه مستثنی نخواهد بود و رفته رفته و بازی به بازی آمار گل های خورده ش از 3 تیم دیگه گروه بالا خواهد رفت...

ariya.fa

ariya.fa

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 8 ارسال
من فقط دلم میخواد یورنته حداقل 1 نیمه بازی کنه... :Facepalm:

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

استادیوم محل برگزاری این دیدار

تصویر

پارکن استادیوم

+ سال تاسیس : 9 سپتامبر 1992
+ طراح استادیوم : گرت اندرسون
+ ظرفیت : 38065 نفر نشسته
+ بازسازی شده در سال 2009
+ نوع چمن : طبیعی
+ مالک استادیوم : گروه ورزش و سرگرمی پارکن
+ هزینه ساخت : 85300000 یورو
+ رکورد بیشترین حضور تماشاگر : دیدار دانمارک - یونان با حضور 42099 در 8 اکتبر 2005
+ ابعاد زمین : 68*105 متر

[img width=600 height=299]http://www.shiaupload.ir/images/78439643197680669304.jpg[/img]

پارکن استادیوم یا به زبان انگلیسی استادیوم پارک ( The Park) استادیومی واقع در شهر کپنهاگ در پایتخت کشور دانمارک است و بزرگترین استادیوم این کشور اسکاندیناوی به شمار می رود.این استادیوم بین سال های 1990 تا 1992 ساخته شد.ظرفیت این استادیوم برای مسابقات فوتبال 38065 نفر می باشد.این ورزشگاه استادیوم خانگی تیم اف سی کپنهاگن به شمار رفته و دیدارهای تیم ملی دانمارک نیز در این استادیوم برگزار می شود.ظرفیت این استادویم برای برنامه هایی نظیر کنسرت های احتمالی بسیار بیشتر از ظرفیت فوتبالی آن بوده و به صورت فشرده توانایی میزبانی از 55000 نفر را دارد.استادیوم پارکن در محل استادیوم سابق ملی کشور دانمارک(ایدرائتس پارکن) ساخته شد.این ورزشگاه در قسمت شمالی شهر کپنهاگ و 4 کیلومتری ایسگاه اصلی راه آهن این شهر قرار دارد.آخرین دیداری که در استادیوم ایدرائتس پارکن برگزار شد مربوط است به 14 نوامبر 1990 که تیم ملی دانمارک در مرحله انتخابی رقابت های یورو 92 به مصاف یوگوسلاوی سابق رفت که با نتیجه 0 - 2 مغلوب این تیم شد.استادیوم پارکن در 9 سپتامبر 1992 با دیدار دوستانه تیم ملی دانمارک و آلمان رسما افتتاح شد که با شکست تیم ملی دانمارک این بار نتیجه 1-2 توام شد.این استادیوم توسط گروه سرمایه گذاری Baltica Finans A/S و با تضمین فدراسیون فوتبال دانمارک و برای برگزاری دیدارهای تیم ملی دانمارک برای 15 سال بازسازی شد و هزینه این بازسازی 640 میلیون کرون دانمارک بود.در سال 1998 گروه سرمایه گذاری Baltica Finans A/S این استادیوم را با مبلغ 138 میلیون کرون به باشگاه اف سی کپنهاگ فروخت و در حال حاضر این باشگاه پایتخت نشین مالک این استادیوم و ساختمان های اداری اطراف استادیوم(مرکز ورزش و سرگرمی پارکن) به شمار می رود.
یوفا این استادیوم را در پاییز سال 1993 در لیست استادیوم های 4 ستاره خود قرار داد.این استادیوم سابقه میزبانی رقابت ها و فینال های مهمی از سری رقابت های برگزار شده توسط یوفا بوده،از جمله فینال برندگان جام اروپا در سال 1994 میان آرسنال و پارما و فینال جام یوفا در سال 2000 میان گالاتاسارای و آرسنال.البته این استادیوم با داشتن ظرفیتی کمتر از 50000 نفر، عملا شانسی برای میزبانی فینال لیگ قهرمانان اروپا ندارد.

تصویر

اسامی برخی هنرمندان که در این استادیوم برنامه اجرا کرده اند :

+ مایکل جکسون در 14 آگوست 1997 با اجرا برای 60 هزار نفر رکورد شکنی کرد.مدونا،پینک،بریتنی اسپیرز،پینک فلوید،اریک کلاپتون،سلن دیون،رولینگ استون،U2،بون جووی،لیدی گاگا از خوانندگانی بوده اند که در پارکن استادیوم به اجرای برنامه پرداخته اند.

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
کونته " من بعد از بازی با اینتر هم گفتم که 25 روز سخت و مهم برای ما شروع خواهد شد که طی آن ما 7 بازی را انجام می دهیم . 2 بازی در لیگ قهرمانان در مقابل کپنهاگن و گالاتاسرای که بازی های حساسی خواهد بود " " با توجه به این برنامه ما هر 3 روز یک بار باید بازی منیم و بنابراین مجبوریم که به طور چرخشی از بازیکنانمان در ترکیب استفاده کنیم. پس باید همه آماده باشند و به جای بازیکنی که خسته است باید بازیکن دیگری جایگزین شود " " این طبیعت فوتبال است که هنگامی که شما مسابقات زیادی دارید از همه بازیکنان استفاده کنید تا نتیجه بگیرید " " من اعتماد زیادی به بازیکنان تیمم دارم و گمان می کنم که آن ها به این اعتماد پاسخ خواهند داد " تفاوت بین نورشلند و گپنهاگن ؟ " این دومین سال پیاپی است که ما با یک تیم دانمارکی مواجه می شویم. من فکر می کنم که نورشلند تیم خوب و منسجمی بود که فوتبال فعالی بازی می کرد و بسیار منظم بود. ما کپنهاگن را به دقت بررسی کردیم و می شناسیم, بازیکنان آن ها در تمتم خطوط به خوبی بازی می کنند و وظایف آن ها بدرستی تعریف شده. من تصور می کنم که آن ها 2-4-4 بازی کنند و البته ممکن است که با ترکیب 1-1-4-4 به میدان قدم بگذارند " " آن ها میل به بازی زیبا و فوتبال مدرن دارند آن ها تلاش می کنند که حریف را با بیشترین پِرس خسته کنند و در نهایت ضربه بزنند " " ما باید مراقب باشیم و از تجربه مقابل نورشلند و اتفاقات 8-7 دقیقه پایانی در برابر آن ها درس بگیریم " " من با توجه به تجربه ای که دارم تصور نمی کنم هیچ بازی آسان باشد. ما در لیگ قهرمانان بازی می کنیم. جایی که بهترین تیم ها از کشورهای مختلف برای اثبات خود به میدان می آیند " " تجربه به ما می گوید که هیچ بازی آسان نیست و اگر شما می گویید این بازی آسان است این برداشت و تفکر شما از این بازی است زیرا به نظر من هیچ بازی در اروپا آسان نخواهد بود " " یوونتوس اکنون از نظر تیمی و از نظر بدنی در وضعیت بسیار خوب و ایده آلی وجود دارد. اما همیشه شما بعد از کسب موفقیت و بردهای زیاد می توانید بگویید که روند مثبتی در تیم داریـد " " بعد از کسب نتیجه ما می توانیم از موفقیت خود حرف بزنیم. پس بنابراین اشتباه نخواهیم کرد و تا پایان تلاش می کنیم تا از پیروزی مطمئن شویم قبل از اینکه مشکلی ایجاد شود " " گروه ما جایی است که رئال مادرید به دنبال دهمین قهرمانی در اروپا است و مدیران این تیم بازیکنان مهمی را برای این هدف بخدمت گرفتند. رئال سرمایه گذاری زیادی کرده است و با اظافه کردن بازیکنان شاخص و یک مربی فوق العاده می خواهد اروپا را فتح کند " " اما همچنان ما , گالا و کپنهاگن هستیم و تمام تیم ها بدنبال ایجاد شگفتی و بدست آوردن افتخار هستند . شاید خیلی ها همچنان معتقد باشند که تیم های نا شناخته کم خطر هستند اما مقابل آن ها باید دورتموند را یادآوری کرد که فصل قبل شگفتی بزرگی را در مقابل رئال پر ستاره درست کرد " " ما می دانیم که هستیم و به چه سمتی پیش خواهیم رفت. ما برای هدف بزرگی قدم بر می داریم و می دانیم که یوونتوس می توانند همانگونه که در ایتالیا مورد احترام همه قرار گرفت اینبار در اروپا هم محترم شمرده شود و حتی به افتخار برسد. آگاه هستیم که رقابت و مسیر سختی در پیش است اما مطمئنا یووه می تواند برای هر تیمی خطرناک و دردسر ساز باشد و این مهم است " " ما از همه چیز خبر داریم. قدرت خود را می شناسیم و هدف را مشخص کردیم. همچنان بدنبال ادامه رویا در اروپا هستیم و برای این هدف هر کاری می کنیم " " یوونتوس امسال متفاوت با فصل پیش است. بازیکنان من از نظر تیمی و تجربه پیشرفت کردند و داشتن بازیکنانی با استعداد و در عین حال با تجربه این کمک را می کند که به موفقیت امیدوار باشیم " " تاکید می کنم که ما یک تیم هستیم و همه برای موفقیت یوونتوس تلاش می کنیم. در بازی های حساس و پرفشار پیش رو باید از ترکیب چرخشی استفاده کنین پس بنابراین از همه بازیکنان استفاده خواهد شد. من تنها از شاگردانم اعتماد به نفس بالا و تلاش می خواهم و مطمئن هستم در بازی هایی که در این 20 روز (بعد از بازی با کپنهاگن) انجام می دهیم نتیجه خوب و مثبتی بدست خواهد آمد " استراحت به بارزالی ؟ " زمانی که صحبت از تغییر است نهایتا جای 4 بازیکن تغییر خواهد کرد. زیرا تغییر همزمان 6-5 بازیکن آن هم در بازی های لیگ قهرمانان خطرناک است. اما اینکه بارزالی در دفاع استراحت خواهد کرد هنوز مشخص نیست. ما برای دفاع اوگبونا را داریم. تغییرات شروع خواهد شد اما مشخص نیست که 4 , 3 یا 2 تغییر باشد. اما با توجه به فشردگی بازیکنان به طور چرخشی بازی می کنند و من امیدوارم که با این جابجایی ها نیز موفقیت کسب شود "

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
بوفون " کنجکاو هستم که بببینم که نسبت به فصل قبل چقدر پیشرفت داشتیم. ما فصل قبل جوان تر بودبم اما در این فصل با تجربه ای که بازیکنان بدست آوردند انتظار بیشتری داریم. حضور در اروپا و موفقیت در آن برای من و همه هواداران یک رویا است. ما می خواهیم که این فصل نیز رویاپردازی کنیم ما می خواهیم به مراحل پایانی لیگ قهرمانان برسیم زیرا اکنون انتظار رسیدن به قهرمانی در لیگ قهرمانان چیز غیر طبیعی است " " شور و شوق یوونتوس می تواند حریفان را تحت تاثیر قرار دهد. پیروزی یووه در برابر حریفان ما را یک قدم به رسیدن به مرحله های بالا نزدیک می کند . ما قدم به قدم پیش خواهیم رفت " " من با یووه موفق به کسب لیگ قهرمانان نشدم. خوشحالم که به افتخارات زیادی با این پیراهن رسیدم اما تمام انگیزه من اکنون رسیدن به یک فینال اروپایی است " " بازی های سری آ و لیگ قهرمانان خستگی زیادی برای ما به بار می آورد. ما دائما مجبور به تمرین و مسافرت هستیم . امیدوارم که از عهده مسئولیت خود بر بیاییم گ " من همراه ملبرگ خاطرات خوبی دارم، او پسر بسیار خوب و خونگرم و یم هم تیمی خوب برای من بود. بازیکن با تجربه ای که در دنیای فوتبال دوستان زیادی دارد و اغلب مواقع من را می‌خنداند . من خوشحال هستم که او را دوباره ملاقات می کنم " "رویارویی با تیمی از دانمارک ؟ " خوب ما فصل گذشته هم همچین شرایطی داشتیم. شاید نورشلند کم نام تر از کپنهاگن بود اما همه از آن تیم سعی و تلاش را تا دقایق انتهایی بازی دیدند .چیزی که اکنون نیز در بازی با کپنهاگن انتظار آن را می کشیم " [spoiler] 2 تا مصاحبه با هم ِ @};-

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
کپنهاگن الان دهم هست تو تیگ خودش چیزی که راجع به این تیم ها میشه گفت اینجور تیمها بدلیل واقع شدن در کشور بسیار سردسیر بازیکنای با قدرت بدنی بالا دارن و روی سرزنی هم قوی هستند اما فکر نمیکنم مشکل زیادی واسه ما درست کنند

IL PRINCIPINO

IL PRINCIPINO

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 386 ارسال
سولباکن سرمربی کوپنهاگن :

" نتیجه گرفتن در بازی فردا میتونه یه پوئن بزرگ و نقطه عطفی برای کل فصل ما به شمار بره.ما بر روی سه بازی خانگی خود تمرکز کردیم ، حتی اگر در سخت ترین گروه قرار گرفته باشیم .
یوونتوس نیاز داره تا به هر قیمتی مقابل ما پیروز باشه و شاید ما قادر باشیم آن ها را شگفت زده کنیم، من همچنین امیدوارم همین کار را مقابل گالاتاسارای هم انجام دهیم . ما در مقابل یک حریف قدرتمند قرار میگیریم اما آنها شاید ما را دست کم بگیرند .
ما باید به انجام اینکار باور داشته باشیم ، در غیر این صورت در این مسابقه نتیجه ای نمی گیریم . ما باید به برنامه بازی خود توجه کنیم و اعتماد به نفس بالایی داشته باشیم و به بهترین شکل از توانایی های خود استفاده کنیم . اگر فقط این مسائل را انجام بدیم ، چه کسی می داند شاید ما توانستیم برای آن ها یک سورپرایز باشیم . "

ملبرگ ، مدافع سابق یوونتوس و فعلی کپنهاگن :

"از زمانی که من در آنجا بودم، یووه به شکل بزرگ و مثبتی دچار تحول شده است . پیش از این آن ها چندین بازیکن با تجربه مانند دل پیرو،ترزگه،ندود و کامورانزی را در ترکیب خود داشتند اما در حال حاضر گروه جوان تری هستند و سبک و شیوه بازی خود را تغییر داده اند .
بوفون،کیه لینی،مارکیزیو،جووینکو و دی چلیه تنها بازیکنانی هستند که از زمان حضور من در یوونتوس تاکنون در این تیم مانده اند . این یک باشگاه کاملآً متفاوت هست و من فکر میکنم آن ها پیشرفت کرده اند .
این مسابقه سخت خواهد بود چرا که ما زمان زیادی برای تمرین و آماده سازی مخصوص این دیدار در اختیار نداشتیم . اما ما بهترین نمایش خود را انجام خواهیم داد و سعی میکنیم نتیجه مناسبی کسب کنیم .
ما از خطراتی که می تواند در دیدار برابر یووه تهدیدمان کند آگاه هستیم . من قبلاً و زمانی که کارلوس توز در منچستر یونایتد بازی میکرد مقابل او قرار گرفته ام و فردا نبرد سختی با مهاجمی با کیفیت او خواهیم داشت . "

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman

Ready For The Europe

* کلیپی که سایت رسمی یوونتوس برای این بازی گذاشته ...

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

ترکیب احتمالی بیانکونری :

تصویر

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
اسکای خبر داده که ممکنه پلوزو تو سمت چـپ جایگزیـن آزاموا بشه ... :huhsmileyf:

mohammad.mahdi

mohammad.mahdi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 938 ارسال
تا ساعاتی دیگه دومین لیگ قهرمانان نسل تقریبا جدید یوونتوس استارت میخوره ... میدونی بزرگتر، سخت تر و غیر قابل پیشبینی تر از سری آ ...

ما 6 بازی داریم که 3 تا بازیش خیلی خیلی حساسه و کسب 3 امتیاز این 3 بازی از اوجب واجباته، رفت و برگشت برابر کپنهاگن و بازی رفت در تورین مقابل گالاتسرای. ما اگه این 3 بازی رو ببریم می تونیم خیلی راحت تر به صعود از این گروه فکر کنیم و اگه در هر کدوم از این 3 بازی امتیاز از دست بدیم قطعا کارمون رو به اما و اگر می کشونیم که اصلا به صلاح نیست چنین اتفاقی برامون بیافته. کما اینکه فصل قبل هم بازی برابر نوریشلند رو نبردیم و همین طور برابر شاختار دونتسک در تورین. ثمره ی اون نتایج نامناسب این شد که مجبور شدیم چلسی رو در تورین ببریم و برای اون برد بهاش رو هم پرداختیم ===> شکست برابر میلان در سن سیرو 3 روز بعد از اون بازی.

اگر قرار باشه از اشتباهات گذشته درس بگیریم و اگر به درس گرفتن از تجربیات گذشته اعتقاد داریم پس ایجاب می کنه که بدونیم چه بازی حساسی در پیش داریم. بردن این بازی کاملا حیاتیه و نبردنش قطعا پیامدهای بسیار بدی داره که ساده ترین و پیش پا افتاده ترینش میتونه سردرگمی در این گروه سخت باشه ... بگذریم از تبعاتی که می تونه روی عملکردمون در سری آ داشته باشه.

طبیعتا با دونستن تمام این نکات امشب محکوم به بردن کپنهاگن هستیم تا طبق عادت فوتبالیا قدم اول رو محکم برداشته باشیم.

جدا از دهم بودن کپنهاگن در لیگ داخلیش باید خیلی حواسمون به بازی امشب باشه. کلا بازی با چنین تیم هایی خیلی خیلی سخت می تونه باشه و می تونه بدجوری بازی گره بخوره ... به یاد بیاریم که فصل پیش در همین مرحله ی گروهی تیم ناشناسی به نام نورشلند چقدر ما رو اذیت کرد و نفسمون رو در زمین خودش گرفت و اگه گل ووچینیچ نمی بود معلوم نبود چه اتفاقی برامون تو اون بازی می افتاد. تجربه ی بازی با نوریشلند به ما میگه که چنین تیمایی می تونن ما رو به اندازه ی تیم های درجه یکی مثل چلسی و ... اذیت کنن پس گمنام بودن و یا دهم بودن در لیگ داخلی دانمارک دلیلی بر ساده بودن بازی نیست ضمن توجه به این نکته "که 1 - کپنهاگن در زمین خودش بازی می کنه ولی یوونتوس از تورین با طی مسافت به کپنهاگ رسیده، 2 - یوونتوس بازی بسیار سنگینی مقابل اینتر رو پشت سر گذاشته و طبعا بدن بازیکنان ما خسته تر از بازیکنان کپنهاگن هست، 3 - نیم دوجین بازیکنان تیم ما تو بازی های ملی هفته پیش تقریبا تمام و کمال تو تیم های ملیشون بازی کردن و این کار رو سخت تر هم می کنه."

و البته به یاد بیاریم که این کپنهاگن و نیمی از همین بازیکناش 1-2 فصل پیش تونسته بودن بارسلونا رو در دانمارک 1-1 متوقف بکنن و اگه کمی خوش شانس تر بودن شاید برنده هم میشدن ... پس اونا این توانایی رو دارن که ما رو هم به همون اندازه اذیت بکنن.

با یه بازی حساب شده می تونیم از پسشون بر بیایم. حتی یه نتیجه 1-0 می تونه خیلی ایده آل باشه از چنین بازی ای ...

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

ترکیب احتمالی بیانکونری :

تصویر

دوباره کوالیارلا ؟؟؟
تا اونجایی که من فهمیدم کپنهاگ تیم قدرتی و سر زنیند . یورنته با قدرت سرزنیش خیلی میتونه تو این بازی موثر باشه.

Ale10Forever

Ale10Forever

Tired Juventini...

• اعضا
  • 809 ارسال
واقعا جالبه این خبرنگار دانمارکی در این سطح از تیم کشورش نا امیده! امشب باید دید وضع این تیم واقعا به این خرابی هست یا نه؟!

کارستن کورگ - ژورنالیست دانمارکی

کوپنهاگن فعلی هیچ نشونه ای از تیمی که دو سال پیش به جمع 16 تیم برتر لیگ قهرمانان رسیده بود، نداره. اونا الان بین 12 تیم لیگ دانمارک در رتبه دهم هستند. البته همچنان مدعی اصلی قهرمانی هستن چرا که بهترین ترکیب رو در بین تیمهای دانمارکی دارن و همچنین دوباره سراغ مربی قدیمیشون استاله سولباکن رفتند. مربی ای که 24 ماه قبل بهترین فصل اونها رو رقم زد. اینها شاید تو بازی تعیین کننده باشن.

کوپنهاگن دو سال پیش احتمالا بهترین تیم دانمارکی تاریخ بود که سردمدار اون جسپر گرونکائر ستاره سابق چلسی بود. بازیکنی که با اختلاف زیاد بهترین بازیکنی بوده که تا بحال در لیگ دانمارک بازی کرده. اون تیم یه مهاجم نوک فوق العاده به اسم دامه ان دوی (بازیکن کنونی لوکوموتیو مسکو)، هافبک ملی پوش ویلیام کویست (هافبک کنونی اشتوتگارت) و یک خط دفاع مطمئن داشت - شامل مایکل آنتونسون مدافع کنونی بولونیا. یوهان ویلاند دروازه بان سوئدی تنها مهره دفاعی باقیمانده از اون تیمه.

FCK تو فصل 2011 با وجود بازی تو لیگ قهرمانان، لیگ رو با 26 امتیاز اختلاف نسبت به تیم دوم قهرمان شد. اما وقتی لیگ تموم شد تقریبا همه رفتند. با این وجود همه انتظار داشتند کوپنهاگن فصل بعد دوباره لیگ رو به راحتی فتح کنه اما اینگونه نشد. در عوض تیم همسایه و رقیب، نورچلند با دو امتیاز اختلاف نسبت به کوپنهاگن قهرمان شد و با یوونتوس، چلسی و شاختار در لیگ قهرمانان همگروه شد. نورچلند در سطح این رقابتها ظاهر نشد و با 22 گل خورده فقط در دور گروهی به بدترین شکل تحقیر شد.

فصل پیش FCK عنوانش رو پس گرفت هرچند نه به شکل خیلی قاطعانه. اونها فصل رو با زنجیره ای از باختها و مساویها تموم کردند. نتایج ضعیف آنها به این فصل هم کشیده شد تا اینکه باشگاه تصمیم به اخراج آریل جاکوبز مربی بلژیکی گرفت تا با استاله سولباکن کار رو ادامه بدهند. مردی که اون فصل عالی لیگ قهرمانان را برای باشگاه رقم زده بود. او با FCK دو سال قرارداد داشت تا اینکه اف سی کولن آلمان خواهان او شد. هرچند او در کلن موفق نبود و در تیم بعدیش وولوز در دسته اول انگلیس هم ناکام بود.

حالا او به FCK برگشته و در دو بازی اولش با 4 امتیاز برای هواداران دلگرم کننده بوده. هرچند این نکته رو هم باید در نظر گرفت که هر چقدر او انگیزه دهنده و تشویق کننده باشه، نمیتونه خودش برای تیم بازی کنه و باید قبول کرد FCK تیم چندان خوبی در موقعیت فعلی نداره. تیم او در هشت بازی 12 گل خورده و فقط موفق به زدن 11 گل شده که 4 تای اونا مقابل تیم Viborg، یکی از شانسهای سقوط بوده است.

تیم درون زمین هم با مشکل مواجهه. کلودمیر هافبک برزیلی که دو فصل فوق العاده داشت، الان اون بازیکن گذشته که به همراه کویست در میانه میدان بازی میکردند، نیست. ویلاندِ دروازه بان که دو فصل عالی داشت، این اواخر ضعف نشان داده و دو مهاجم تیم، سانتین و وتوکله اصلا در استانداردهای چمپیونز لیگ نیستند. تیم دو مهاجم تازه وارد به نامهای جرمن پوری از Sikeborg دانمارک و آدی نیجریه ای 22 ساله 193 سانتی از AS Trencin اسلواکی به خدمت گرفته که نباید مشکلی برای امثال جورجو کیلینی و لئوناردو بونوچی بوجود بیاورند.

سولباکن گفته که این لیگ قهرمانان می تونه یه تجربه خیلی تلخ برای این تیم در بحران باشه که ممکنه کمی هم خوشبینانه باشه. حقیقت اینه که FCK کنونی در نزدیکی اون تیم سالهای اخیر هم نیست و انتظار میره شاید تنها بتونن 1 امتیاز در شش بازی گروهی کسب کنند - از بازی خانگی مقابل گالاتاسرای. هرچیزی بیشتر از آن یک سورپرایز بزرگ تلقی میشه.

فصل گذشته یوونتوس در یک بازی شورانگیز و مهیج در استادیوم پارکن با نورچلند 1-1 مساوی کرد، همون استادیومی که امشب هم در اون بازی خواهند کرد. اگر امشب هم به چنین نتیجه ای برسند ناکای خیلی خیلی بزرگی برای اونهاست. امثال یوونتوس و رئال مادرید نباید برای کسب 6 امتیاز از FCK کنونی مشکلی داشته باشند.

----------------------------------------------------------------------------------

ترکیب و سیستم احتمالی دو تیم در بازی امشب:

[img height=359 width=600]http://s1.picofile.com/file/7939991498/1236019_10153308810925157_229714024_n.jpg[/img]

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی