پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مجله فورتزا یووه - شماره 3

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
33 پاسخ برای این موضوع

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

شماره سوم
آگوست 2013

[img width=318 height=450]http://s4.picofile.com/file/7908744080/Cover.jpg[/img]

-------------------------

مطالب این شماره :

بررسی یوونتوس فصل پیش و مروری بر روایت قهرمانی

یوونتوس و فصل 13/14 و چالش های پیش روی آنتونیو کونته

فرناندو یورنته چه چیزی به یوونتوس اضافه میکند

تاریخ : زندگینامه روبرتو بتگا ، اسطوره ی یوونتوس

پرونده :

جانلویجی بوفون ، کاپیتان افسانه ای یوونتوس

+
پوستر

Download Links

PicoFile
دانلود

Juventus.iR
به زودی

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
ممنون از بصیر و تمام دوستانی که برای به ثمر رسیدن این شماره نقش داشتن. یه نگاه گذرا کردم، مثل همیشه فوق العاده بود، مخصوصاً طراحی های زیبای بصیر که خداروشکر این سری اسمش اومده تو مجله در موردش نمیخواد غُر بزنه. :1: از آزاده و سیدامیر هم که خیلی پیگیر بودن تشکر میکنم. @};- خلاصه تو یه کلام بخوام بگم "مثل همیشه فوق العده بود"! مرسی. @};-

Soul Survivor

Soul Survivor

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 334 ارسال
واقعا کار خوبی شده. دست همه درد نکنه. بصیر، سیدامیر، آزاده، تمامی نویسندگانی که مطالبشون چه چاپ شد و چه نشد. واقعا استفاده کردیم. دست مریزاد. اما در مورد مطلبی که به اسم من چاپ شده باید بگم که فقط عنوان اون نوشته کار من بود، بقیه اش رو حسین عزیز زحمتش رو کشید. چندین بار هم به بصیر گفتم که اسم من رو حذف کنه ولی گوش نکرد. :1: زحمتی که حسین برای اون مطلب کشید، من یک هزارم اون رو هم انجام ندادم. در هر صورت، نیاز به توضیح داشت چون واقعا شرمنده میشم، میبینمش! باز هم به همگی خسته نباشید میگم. امیدوارم این کار خوب رها نشه و خیلی زود بشه استارت شماره بعدی رو خیلی بهتر، پربارتر و با همکاری بیشتر زد.

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
منم از بصير عزيز تشكر مي كنم كه خيلي زحمت كشيد @};- @};- همچنين بقيه دوستاني كه وقت گذاشتن و مطلب آماده كردن و يا كارهاي گرافيكي انجام دادن :flower: دم همتووون گرم :rainbow:

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
ممنونم از نویسنده ها ، آزاده که خیلی بهش زحمت دادم و جز کار ِ من هم زحمت کشیده و لغت به لغت وقت گذاشته واسه مجله و بصیر که همه چی رو مثل ِ همیشه با سلیقه به چیزی که باید می شد تبدیل کرد . :rainbow:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- منم از بصیر و آزاده واقعا تشکر می کنم . :flower: واقعا خیلی زحمت کشیدن و جای تقدیر داره . از تمام بچه هایی که مطالبشون چاپ شد هم تشکر می کنم . :flower: همه ی مطالب کامل و زیبا و قابل استفاده بودند .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21146 ارسال
- سر فرصت مي خونم ولي از نظر گرافيكي و مطالب كه به نظرم خيلي عالي مياد، فقط واقعا من كاري براي بخش تاريخ نكردم، تمامي زحمات به عهده محمد بود و من تنها يك بخش خيلي كوچيك و جزئي رو نوشتم، حتي در جريان هم نبودم كه براي مجله ست ! :Facepalm: بهرحال ممنونم و اميدوارم مجله هاي بعدي هم در راه باشه ...

"Sina"

"Sina"

...

• اعضا
  • 980 ارسال
واقعا دست مریضاد و خسته نباشید دارید بچه ها ، دمتون گرم

Keyvan

Keyvan

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1132 ارسال
واقعا دست همتون درد نکنه با این مجله استثنایی! :rose: کار همتون حرف نداشت!زندگینامه جیجی رو واقعا عالی کار کردید! :rose: در کل ممنون! :thankyou: :thankyou: :thankyou:

aZaDeH

aZaDeH

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 374 ارسال
:hug: :worship: جا داره منم از همه ی کسانی که واسه ی این مجله زحمت کشیدن تشکر ویژه کنم :flower: خسته نباشید واقعا" :thankyou: خیلی خوشحال شدم دیدم که از مجله راضی بودین :rainbow: فقط لازم به ذکره که بگم مطلبی که در مورد یورنته س ویرایش نشده س. اگه اشتباهی توش دیدین به بزرگی خودتون ببخشین :hug: :worship:

mohammad zamani

mohammad zamani

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 38 ارسال
سلام و خسته نباشید خودمو به همه ی زحمت کشان این مجله تقدیم میکنم. این مجله با این که سومین شمارش هست ولی در حد یک مجله ی حرفه ای طراحی شده در ضمن ترکیب و سایز عکسهای به کار برده شده بسیار زیبا بود.مرسی... واقعا لذت بردم :thankyou: :flower: :flower: :rose:

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
منم به نوبه خودم به همه عزیزانی که برای نهایی شدن کار زحمت کشیدن خسته نباشید میگم...دستتون درد نکنه... @};- @};-

mohammad-11

mohammad-11

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 662 ارسال
کارتون فوق العاده بود.ممنون @};- @};- @};-
Spoiler

emran

emran

؟

• اعضا
  • 1559 ارسال
میشه تو ی آپلود سنتر دیگه هم قرار بدید من نمیتونم دان کنم :hc: دستتون درد نکنه همگی خسته نباشید :rose:

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
آره .. منم مشکل دارم .. 10 بارم امتحان کردم .. :rose:

Ale10Forever

Ale10Forever

Tired Juventini...

• اعضا
  • 809 ارسال
عالی، عالی و عالی ... یوونتوس خاصه، هواداراش هم خاصن ، مجله ش هم باید خاص باشه مرسی بچه ها . کارتون حرف نداره @};- Keep Going! :1:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
اولن تشکر بابت تعاریف تون از این شماره و مرسی بابت انرژی دادن تون با تعاریف :flower: جدی بگم ، دوست داشتم نقد هم صورت بگیره که باعث پیشرفت بشه ! نقد تو هر زمینه ای

---

یه نکته رو بگم اونم اینکه شمار دانلود مجله از مرز 1350 بار گذشت ، تو کمتر از 17 ساعت . فکر کنم رکوردی هست و بی سابقه بوده ! تعداد کلیک ها بر روی لینک دانلود که تو سایت Juventus.ir ثبت شده خودش گواه صحیح بودن این آمار هست ! من انتظار همچین استقبالی رو نداشتم !

برای شماره ی بعد ، از نظر نرم افزاری خودم رو با ترفند ساده ای که پیش از این بلد نبودم و روم هم نمیشه بگم و مایه آبرو ریزی هست که چطوری کار رو انجام میدادم ( :fp: ) به روز کردم و میتونم بگم سرعت کار رو تا 80 درصد بالاتر میبرم ! کار با تکست ها .

برای شماره بعدی چند تصمیم گیری هست ، اول اینکه شماره الساندرو دل پیرو موکول شد به شماره 5 ! یعنی دو شماره بعد ، مدعیان آله میتونن از همین الان خودشون رو آماده کنن ببینینیم چی تو چنته دارن انقدر آله آله میکنن !! ( دارم تحریک میکنم :1: )

شماره بعدی یعنی 4 ام ، در مورد برترین گلزن خارجی تاریخ یوونتوس ، "داوید ترزگه" دوست داشتنی خواهد بود و میتونم بگم همین الانش 30 درصد کارها جلو رفته !

تصمیم دیگه اینکه ، قرار یه "کارگروه" تشکیل بشه ، کارگروه ثابت از کسایی که وسط کار ول نکنن و هرکدوم مسئول یه بخشی باشن و یا اینکه همیشه و در همه حال در دسترس باشن

اولیوت های من این افرار هستن

مسئول هماهنگی : سید امیر
ویراستار : آزاده
( این دو نفر که قطعن هستن ، بعلاوه خودم)
بخش های تحلیلی - یوونتوسی - مسابقات : مهدی پالیزوان
پخش تاریخی : سهیل و بهمن ( بستگی داره با کدوم توافق حاضل بشه)
بخش پرونده : محمد قمی
آتزوری - محمد مهدی

اگه توافق صورت بگیره ، تصمیم گیری ها برای نویسندگی و بخش های مختلف با افراد و مسئولین بالا با هماهنگی همدیگه خواهد بود

این رو هم اضافه کنم یه تحریریه مجزا ، جایی ساخته خواهد شد برای ارتباطات و هماهنگی بیشتر با هم .

مرسی

چون لینک دانلود براتون رفت صفحه قبل ، پست اول رو مجدد نقل قول میکنم

شماره سوم
آگوست 2013

[img height=450 width=318]http://s4.picofile.com/file/7908744080/Cover.jpg[/img]

مطالب این شماره :

بررسی یوونتوس فصل پیش و مروری بر روایت قهرمانی

یوونتوس و فصل 13/14 و چالش های پیش روی آنتونیو کونته

فرناندو یورنته چه چیزی به یوونتوس اضافه میکند

تاریخ : زندگینامه روبرتو بتگا ، اسطوره ی یوونتوس

پرونده :

جانلویجی بوفون ، کاپیتان افسانه ای یوونتوس

+
پوستر

Download Links

PicoFile
دانلود

Juventus.iR
به زودی

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
ممنون از همه ی بچه هایی که زحمت کشیدن واسه این شماره فقط یه خواهش عاجزانه دارم.خواهشا یه جا دیگه هم اینو آپ کنید از ظهر تا حالا هر کاری کردم نتونستم کامل دانلود کنم و همش وسطای دانلود قطع میشه.

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
خیلی خوب بود ممنون بابت تلاشی که انجام دادید واقعا دستتون درد نکنه فقط خیلی وقفه افتاد تو اومدنش خوب حالا کمی میخام بخش بخش شروع کنم در موردش نظر دادن طرح روی جلد : خوب بود ولی اسم مجله به اون صورت که کل صفحه بالا باشه کمی غیرحرفه ای بود ولی انچه که تو دایره ها بود و اینکه داره در چه موردی گفته میشه زیبا بود صفحه دو و معرفی مجله : خیلی خوب کار شده بود واقعا زیبا بود یوونتوس و فصل گذشته : کاملا حرفه ای نوشته شده بود ولی یه ایراد مهم که داشت این بود این مطلب تاریخش رفته بود یعنی درست در آغاز سال جدید و فصل جدید داره منتشر میشه در صورتی که فکر میکنم نویسنده اینو همون اوایل که قرار بود مجله بیاد نوشته بود و این ایراد به تحریریه هستش که چرا دیر چاپ شد پرونده : عکس اول که کارتون بوفون بود اصلا زیبا نبود و نمیدونم از بین این همه کارتون چرا این انتخاب شده مطالب زندگی من و دوست داشتنی ها واقعا خوب روشون کار شده بود و متفاوت بود از انچه تو اینترنت ادم میخونه صفحه 9 و نقل قول ها بسیار خوب و حرفه ای کار شده بود ولی صفحه 10 رو اول دیدم فکر کردم به صورت فان و شوخی هستش که اگه اونجوری میشد واقعا زیبا تر میشد با این حال متفاوت و زیبا بود نجات دروازه به سبک بوفون : این مطلب معلوم بود براش کار شده و روش فکر کردن و برا همین هم خوب در اومده بود کونته در سومین سال : قطعا بهترین قسمت مجله بودش تو این شماره واقعا حرفه ای و زیبا نوشته شده بود و چالش های پیش رو به خوبی توضیح داده بود و بر عکس یوونتوس فصل پیش کاملا به جا بود مطلب یورنته چه چیزی اضافه میکند : ترجمه خوبی بود و خوب روزنامه ای ترجمه شده بود ولی دادن چهار صفحه خیلی زیاد بود برا یورنته میشد از توز هم یه مقاله نوشت هر کدوم دو صفحه بوبو - گل : کلا فروم ما تاریخ نویسی خوبی داره و اینو تو کلیه مطالب نشون میدن اینجا هم خوب نوشته شده بود یه سری چیزهای هم که میتونست اضافه بشه گزارش های کوتاهی از بازیکنان این فصل یا نقل قول هاشون در مورد فصل جدید حظور بازیکنان تو تابستان در کنفدراسیون ها یا پوگبا در فرانسه و یه موردی رو هر صفحه احتیاج نیست اون بالای صفحه اسم مجله بیاد اونجوی بازم منو ببخشید کلا نمیتونم همیشه تعریف کنم و اون چیزی رو که میبینم میگم هر چند این بار بیشترش تعرف بود

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال

این رو هم اضافه کنم یه تحریریه مجزا ، جایی ساخته خواهد شد برای ارتباطات و هماهنگی بیشتر با هم .

مهم ترین کار برای ادامه ی حیات این مجله همین ـه و بس واقعاً. شرایط الان مثل این میمونه که یه مجله رو بدون دفتر کار بخواید اداره کنید! امیدوارم همکاری های لازم با بصیر بشه در این مورد.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی