پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مجله فورتزا یووه - شماره 3

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
33 پاسخ برای این موضوع

VA}{ID

VA}{ID

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 656 ارسال
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان.
دوستان یه دنیا زحمت کشیدید مجله تهیه کردید خب حداقل یجا اپلود کنید بشه دانلودش کرد. از بیش از 2200 باری که روی لینک کلیک شده باور کنید 200 بارشو من کلیک کردم ولی دانلود نمیشه :62: . یعنی اپلود این یه جای دیگه انقدر سخته؟؟؟

Amir Delpiero

Amir Delpiero

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 822 ارسال

mediafire

persiangig

دستِ همه یِ عزیزانی که برایِ مجله زحمت کشیدن ، درد نکنه . :flower:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
در مورد صحبت های احسان توضیح میدم ، اما اینو بگم برای این لینک دانلود دیگه ای گذاشته نشد که قرار بود حسین تو خود سایت آپلود کنه

Juventus Lovely

Juventus Lovely

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 361 ارسال
:thankyou: :thankyou: :thankyou: :flower: :flower:خیلی عالی بود دستتون درد نکنه

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال
1- دستتون درد نکنه 2- راجع به پرونده به نظرم راجع به بوفون خیلی جای کار داشت . مثلا می شد راجع به سوابق مصدومیت ها و حواشیش مطلبی داشت به ویژه مصدومیت جام برلوسکنی و مصدومیت 2010 ئش و ... حواشی زندگی خصوصیش و نحوه آشناییش با النا و جداییش از لیندا :mad: ، ازدواج و بچه هاش یه سری مطالب کار کرد تو انتشار مجله خود به خود یه ذره باید شیطنت داشت و جذب مخاطب انجام بدی :1: کلیات رو همه می دونن جزئیاته که یکی رو مشتاق به خوندن می کنه این همه پاپارتزی از کجا پول درمیارن پس ؟ :1: اون نقل قول ها با اون حبابها ( صفحه 10 ) رو اصلا دوست نداشتم :np: بین اون همه گرافیک خوب این مثل نقاشی بچه ها بود ! انتقادم راجع به همین قسمت بوفون ش بود بیشتر :1: بقیه خوب بود . روی صفحه اول هم حداقل سوتی املایی ندید زشته به خدا :1: " یورنته چه چیزی به یوونتوس اضافه می کنید ؟ :Facepalm: " موفق باشید . :rose:

aZaDeH

aZaDeH

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 374 ارسال
^^^
اول از همه تشکر میکنم ازت به خاطر نظرات و انتقادات سازنده ت :worship: :rainbow: :flower:

در مورد اون سوتی جا داره یه توضیح دوباره بدم خدمت همه ی دوستان عزیزم:

همونطور که قبلا" هم عرض کردم مطلب یورنته ویرایش نشده بود :Facepalm:

گویا بصیر جان فراموش کرده بودن تحویل من بدن مطلب رو برای ویرایش :Facepalm: :Facepalm: :Facepalm:

همین جا از همه ی دوستای عزیزم عذر خواهی میکنم. به بزرگی و مرام خودتون ببخشید مارو :rainbow: :hug: :flower:

aZaDeH

aZaDeH

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 374 ارسال

:hug: :worship: جا داره منم از همه ی کسانی که واسه ی این مجله زحمت کشیدن تشکر ویژه کنم :flower: خسته نباشید واقعا" :thankyou:

خیلی خوشحال شدم دیدم که از مجله راضی بودین :rainbow: فقط لازم به ذکره که بگم مطلبی که در مورد یورنته س ویرایش نشده س. اگه اشتباهی توش دیدین به بزرگی خودتون ببخشین :hug: :worship:

بنده اینجا هم عنوان کرده بودم که این مطلب ویرایش نشده س :3: :P: :1:

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
مجله ای که انقدر طول کشید آماده کردنش و چندین نفر بدون ِ چشم داشت انقدر پیگیر کاراش بودن و همه جوره هواش رو داشتن ، فکر می کنم زیاد جالب نیست که همچین برخوردی بشه باهاش ! حداقل واسه اینکه دوستاتون و کسایی که حداقل از سمت ِ یوونتوس با هم اشتراک دارین ، انگیزه ی ادامه ی کار داشته باشن ، یه اظهار ِ نظر ِ کوتاه هم بد نیست ! به شخصه اولین بارم بود که برای اینکه مطلبم خونده بشه چیزی نوشتم و دوست دارم بدونم اشکال ِ کارم کجا بود و بتونم برطرفش کنم ، بصیری که طرح زده ، بچه هایی که کارای تاریخی کردن و ... . فکر می کنم اینکه بیاید بگید اینجای کارتون اشتباه بود و نقص داشت و بد بود و ... باعث میشه که بفهمیم کار ِ بیهوده ای نکردیم و حداقل یه نفر اومده دقیق خونده که نقد می کنه و مهمه براش ! خودم هیچ وقت فعالیتم طوری نبوده که بخوام توی چشم و دید باشم و حرفمم این نیست ، اما اینکه ایرادای کارمون رو بگید ، میتونیم برای دفعات ِ بعد برطرف کنیم . این کار هیچ سودی برای آزاده نداشته که کلمه به کلمه بشینه و بخواد ویرایش کنه و سودی هم برای بصیر نداشته این کنار ِ هم چیدن ها و این همه ایده خرج کردن ، اما حتی کوچک ترین انتقاد میتونه باعث ِ انگیزه ی ادامه ی کار بشه ! همین امروز به من پیام اومد واسه نوشتن ِ مطلب ِ شماره ی بعد و بدون ِ هیچ معطلی ای جواب دادم که کاملا در خدمت ِ مجله هستم چون هدفم یه چیز ِ دیگه ست ، اما کار ، گروهی ئه و گروه باید یه منبع ِ انرژی داشته باشه ! هر چند از صحبت ِ یکی دو نفری که بخش به بخش مجله رو تحلیل کردن ، خودم خیلی استفاده کردم . :wink2:

Guest_Il Guerriero_*

Guest_Il Guerriero_*
  • مهمان
بالاخره تونستم از مدیا فایر دانلودش کنم اول از همه یه خسته نباشید و تشکر ویژه از کل دست اندر کارای مجله . دمتون گرم @};- @};- فعلا تا ابتدای "نجات دروازه به سبک بوفون" رو خوندم و نظرم رو تا همینجا میدم 1.طراحی جلد و فهرست و مقدمه واقعا عالیه :rainbow: "مرسی بصیر ." 2.متن نوشته شده در مورد فصل گذشته هم خیلی خوب و مختصر اتفاقات برجسته ی 2012/13 رو یاد آوری کرد و خیلی خوبه ."مرسی مهدی" فقط به نظرم در مورد نیمه ی دوم صفحه ی سوم و متنی که همراه با shade نوشته شده ، "کار برای تیم یوونتوس تا حدی آسان بود ... تا انتهای صفحه " افکت روی متن یه مقداری خوندنش رو سخت کرده . شاید یه مقداری تضاد بیشتری توی رنگ بک گراند با متن باشه ، جذابیت بصری بیشتری داشته باشه و خوانا تر بشه. 3.به نظرم تصویر کارتونی جیجی خیلی خوبه . @};- 4. زندگی نامه ی جیجی خوندنیه . "مرسی آزاده" اما به نظرم میشه حداقل برای یه شماره ی دیگه هم سوژه ی پرونده باشه (که فکر میکنم همینطور هم باشه) مثلا از زندگی مشترکش کمتر نوشته شده در حالیکه از کودکیش به تفصیل صحبت شده . همینطور اینکه شاید بهتر بود زندگینامه توالی خودش رو داشته باشه و علایق در انتها بیاد . الان بخشی از علایق بین زندگینامه ی ورزشی جیجی هست . حیفم میاد از عنوان خلاقانه ی "دوست داشتنی های "دوست داشتنی" " چیزی نگم . عنوان جذابیه :rainbow: یه پیشنهاد هم به آزاده ی عزیز بابت امور ویراستاری . به نظرم بهتر باشه که جملات کوتاه تر باشن ، یعنی به جای استفاده از حروف ربط (مثل واو) و ترکیبی شدن جملات ، از نقطه استفاده بشه و جملات کوتاهتر بشن . دو تا حسن داره ، یکی اینکه ویرایشش راحتتر میشه (هماهنگ کردن زمان چندین فعل و هماهنگی چندین ضمیر یه مقدار سخت میکنه کار رو) هم اینکه برای خواننده ، خوندن جملات کوتاه و پیاپی تا حدودی خوش آیند تره. بازم از صمیم قلب خسته نباشید میگم به کل بچه هایی که بی چشم داشت زحمت کشیدن و براشون آرزوی موفقیت تو همه ی موارد زندگیشون دارم @};- @};-

pjno69

pjno69

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 3 ارسال
سلام دوستان! من تازه واردم! :4: ممنون ميشم بنده ي حقير رو در جمع خودتون بپزيريد! و شرمندم كه اولين پستم توش يه درخواسته! :10: من قبلآ شماره يك مجله فورزا يووه رو دانلود كردم ولي الآن ندارمش...لينكهاي دانلود موجود توي خود فروم مربوطه هم كار نميكنن! ميخواستم اگه امكانش هست لينك دانلود سري اول مجله رو برام بذارين! ممنون!:3:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
^ سلام دوست عزیز ، سعی میکنم امروز فردا لینک هر دو شماره قبلی رو هم تو Picofile آپلود کنم

Posted Image

I can count all the things I fear
I close my eyes but they don't disappear
If there's a god then there's a guarantee
But if there's not it's just you and me

Can you feel it coming
Can you feel it coming
Can you feel it, feel it, feel it

pjno69

pjno69

تازه به ما ملحق شده

• اعضا