پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته اول سری آ- سمپدوریا 0-1 یوونتوس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
126 پاسخ برای این موضوع

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
کونته اصرار داره آساموا بازی کنه ، چرا کسی نیس سمت چپ سانتر کنه؟؟؟ آساموا می خواد گل بزنه ؛ ما توز و ووچینیچ رو واسه گل داریم ، اون باید بسازه...

حسينAlex

حسينAlex

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 82 ارسال
پيرلو افتضاحه ووچينيچ فاجعه ويدال ضعيف

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- خیلی دوست دارم یورنته بیاد تو بازی اما نه دلم میاد توز بیاد بیرون و نه کسی هست برای یورنته سانتر کنه . متاسفانه کونته هنوز روی همین سیستم با منطق اینکه جون باهاش قهرمان شدیم بهترین سیستمه ! کاشکی حداقل برای همچین تیم های بدقلقی یه پلن بی رو پیش بینی می کرد !

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
قاطعانه می تونم بگم که تیممون 10 نفرش کاملا یکدست و عالی شده و فقط آسامووا هستش که یک درجه کاملا پایین تر هستش ... کونته بی خود نیست برای کولاروف و زونیگا داره این همه تلاش می کنه ...

Guest_Il Guerriero_*

Guest_Il Guerriero_*
  • مهمان
برد نوش جونمون :1: سمپدوریا واقعا اذیتمون میکنه ! بازی اول فصل سخته ! چمن ورزشگاه افتضاح ! یورنته رو دوست دارم ، همون 3-4 دیقه هم که بازی کرد برام حس خوش آیندی داشت ! بیشتر از جووینکو دوید ! ++ همه ی بازی یه طرف ، اون صحنه قبل تعویض که یورنته و جووینکو کنار هم بودن یه طرف :))

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
فقط تنها نکته ای که برام جالب بود عدم حضور پیرلو در حملات بود دلیلش هم نبود مارکیزیو است حالا وقتی مارکیزیو برگشت ببیند چقدر تاثیر پیرلو و ویدال بیشتر می شه

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
برد خوبی بودش تیم واقعا ایده آل نبود اما با توجه به شروع فصل و شرایط جوی راضی بودم کاملا ... خط دفاع هم خوب عملکردش ... در کل خیلی بیش از حدشون ادعا داشتند و آخر بازی هم وحشی شده بودند و شاید علتش دو برد فصل پیششون بود که وهم برشون داشته بود خبریه ... اما با این شروع فصل سخت ، 3 امتیاز اولیه لازم بود ...

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
به عنوان بازی اول خوب بود .. اینم تو این بارون شدیدی که میومد .. یوونتوس با برنامه به اون چیزی که خواست رسید .. پوگبا خیلی خیلی خوب بود و یه پاس گل هم داد .. واقعا محشــره این بشر .. میرکو هم انصافا جنگندگی زیادی داشت تو بازی نسبت به بازی های گذشته .. موندن میرکو تو بازی بی دلیل نبود .. خوب بازی رو برای یووه آروم می کرد و خطا می گرفت .. از این به بعد از اینتر منفورتـرین تیم برای من همین سمپدوریاست .. بازیکناش فوق العاده کثیف بازی می کردن .. خیلی از خطاهای ریزشون که مثه همون صحنه اخراج بود را بانتی ندید اصلا .. بیچاره کردن پوگبا رو :cry2: تبریـــــــــــــک برای اولیـــــن 3 امتیاز :rainbow: :rainbow:

حسينAlex

حسينAlex

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 82 ارسال

قاطعانه می تونم بگم که تیممون 10 نفرش کاملا یکدست و عالی شده و فقط آسامووا هستش که یک درجه کاملا پایین تر هستش ...

کونته بی خود نیست برای کولاروف و زونیگا داره این همه تلاش می کنه ...

خيلم بازيكن خوب و سطح بالايي هست امشبم خيلي خوب بازي كرد نمونش سال قبل كه تمام مشكلات و بازيهاي ضعيف يووه از زماني شروع شد كه آساموا رفت جام ملتهاي آفريقا
اتفاقا من فك ميكنم بايد يه فكري به حال سمت راست كرد

"Sina"

"Sina"

...

• اعضا
  • 980 ارسال
این برد رو به همه دوستان تبریک میگم فقط حسرت بازی یورنته رو دلم موند :20: :20: یه ذره زودتر میاوردش تو خب

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
تبریک ، اولین 3 امتیاز فصل و به سختی بدست اوردیم ! سنت شکنی کردن و بردن سمپدوریا پس از چیزی قریب به 6 سال یه طرف ، به ستوه آوردن دلیو روسی یه طرف دیگه ! به نظرم بهتر از این تو این هوا و اینجور بازیها نمیشد کار کرد حتی من به مساوی هم راضی بودم چون سمپدوریا تو ضدحملات واقعا خطرناک بود ! چیزی که من دیدم این بود که پوگبا ستاره بی چون و چرا بازی بود ، ویدال در خیلی از لحظات بازی گم بود ! من ویدال همیشگی و اصلا ندیدم ! همینطور پیرلو چنان درخشش نداشت ! میرکو با توز زیاد با هم مچ نشدن هنوز اگر متری کنار میرکو بود به نظرن درصد خلق موقعیت بیشتر میشد ! همینطور شاید نبود مارکیزیو هم در ایجاد موقعیت تاثیر گذار بود ! فکر نمیکنم که میشد بیشتر از این به سمپدوریا گل زد اما اگر کمی خوش شانس میبودیم میتونستیم که حداقل 2 گل رو بزنیم اما برد در بازی اول مهم بود که حاصل شد !

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
تنها مسئله ی دارای اهمیت تو بازی اول لیگ لیگ و بعلاوه اونم تو چنین زمینی فقط 3 امتیاز هست که خوشحالم تونستیم کسبش کنیم. همین که بالاخره طلسم سمپدوریا تو ماراسی رو شکستیم به خودی خود امیدوار کننده ست. اگه بخوام به بازیکنا نمره بدم اینجوری میشه: بوفون 6 بارتزالی 6.5 بونوچی 6 کیه لینی 6 لیخت 6 ویدال 6.5 پیرلو 6.5 پوگبا 7 آساموا 6.5 ووچینیچ 5.5 توز 7 توز و پوگبا فوق لعاده بودن، علی الخصوص پوگیا، من کاری به بحث های اخیر در مورد پوگبا و مارکیزیو ندارم، اما رو نیمکت نشوندن چنین جواهری دیوانگی محض ـه!

emran

emran

؟

• اعضا
  • 1559 ارسال

من کاری به بحث های اخیر در مورد پوگبا و مارکیزیو ندارم، اما رو نیمکت نشوندن چنین جواهری دیوانگی محض ـه!

دقیقا
من مارکیزیورو خیلی دوس دارم ولی اگه بخوایم از نظر فوتبالی ببینیم پوگبا میتونه خیلی بیشتر از مارکیزیو ب کارمون بیاد واقعا عالیه همینجوری ادامه بده بهترین بازیکن یووه میشه

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
فقط بردیم هرچند شرایط زمین وآب وهوا هم خراب بود اما شاید تو بازی اول خوب بنظر بیاد اما بازی خیلی خوبی هم نکردیم . سه تا خرید کردیم که دوتاشون ذخیره ان ویکیشون تو زمین. آساموا هرچقدر مفید باشه بازیکن سمت چپ نیست . وقتی توپ رو میبریم کنار وسانتر میکنیم سوال پیش میاد این سانتر برای کدوم بازیکن انجام میشه ودلیلش چیه؟ افت پیرلو و شاداب بازی نکردنش خیلی تو ذوق میزنه .پیرلو دیگه اون بازیکن فصل اول نیست. یجورایی مهاجمین دیده نمیشن شاید هماهنگی بین خط هافبک وخط حمله وجود نداره وفاصله ی این دو خط بنظر زیاده هنوزم معتقدم یوونتوس باید از 3-5-2 فاصله بگیره یا لااقل طرح دومی هم برای بازی داشته باشه .عملا وقتی تیمی مثل سمپدوریا کناره ها رو میبنده درحالیکه بازیکنهای کناریمون هم فوق العاده نیستن طرحی برای حمله نداریم ودرنهایت تیم نیاز به بازیکن سرعتی وخلاق اون بالا داره و این خلا احساس میشه و مخصوصا بازیکنی که جای اساموا بازی کنه

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
تبریک میگم. پوگبا از لحاظ انفرادی یکی از بهترین بازیکنامونه ولی کسی نیست که پیرلو و ویدال رو کامل کنه. همین باعث شد که ویدال و پیرلو اصلا در جریان بازی نباشن. بالاخره بعد 2 فصل اون مالکیتی که کونته میگفت رو دیدیم. 69 درصد مالکیت توپ داشتیم.

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
توز پیروزی سختی را بدست آوردید ؟ " بله " هماهنگی با تیم ؟ " آسان بوده است و به نظرم همه چیز معمولی و مناسب است برای هماهنگی " گل ؟ " تلاش بازیکنان و در نهایت پاس زیبای پوگبا برای من " مانچینی بازی تو را می بیند ؟ " نمی دانم. فقط خوشحالم که ما در شرایط خوبی هستیم و این خیلی زیبا است "

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
از نتیجه خوشحال و از بازی ناراحت.
البته من مشکل اصلی رو کل مجموعه بازیکنای یوونتوس نبود ، به نظر من عوامل زیر نقش زیادی در بد بازی کردن یوونتوس داشتن

1- ذهنیت بد یوونتوس در مقابل سامپدوریا پس از دابل شدن در فصل گذشته و طلم چندین ساله در ماراسی
2- اب و هوای به شدت بد و زمین لغزنده
3- بد بازی کردن ویدال و ووچینیچ

این 3 عامل به شدت در بازی بد یوونتوس تاثیر داشتند ، بخصوص گزینه ی دو که امیدوارم دیگه برای یوونتوس تکرار نشه.
این طبیعی بود که ما پس از زدن یک گل به حالت دفاعی بریم ، چون هم مهره های خوبی داریم و هم اینکه با وضعیت موجود اصلا نمیشد به این فکر کرد که میشه یک گل دیگه زد و از همه مهمتر گل هم نخورد
ما در دقایقی ریسک کردیم و میخواستم حمله کنیم که نزدیک بود در ضدحملات غافلگیر بشیم ، و اینکه حتی یک گل خوردیم که خداروشکر افساید بود

یک چیزی که خیلی عجیب بود برام این بود که چرا ووچینیچ اینقدر تو بازی موند ، یعنی واقعا ارزشش اینقدر بود در این بازی که این همه بازی بکنه ؟ شما به بازی ترکیبی که چندبار یوونتوس استارتش رو زد توجه کنید ، عامل اصلی این ناکامی در بعضی از صحنه ها ووچینیچ بود ، ولی برعکس او توز خیلی خوب بود ، یعنی من انتظار اینطوری بازی از توز رو نداشتم ، واقعا مفید و دقیق در بازی حرکت می کرد ، پاس های خیلی خوب بودن ، یک ترکیب خیلی خوب با هافبک ها درست کرده بود و از نظر فوتبالی خیلی زود خودش وفق داده با بازی یوونتوس ، برعکس ووچینیچ که بیشتر دنبال خطا و خراب کردن پاس های تیمی بود

نباید از بازی خوب پالومبو هم گدشت خیلی ازار داد خط حمله ی یوونتوس رو و به نظر من بهترین بازیکن زمینشون بعد از دروازبانشون همین پالومبو بود

واقعا پوگا خیلی خوبه ، اصلا این بازیکن یک عجوبه ی همه فن حریف هست ، من از دیدن بازیش خیلی لذت بردم اصلا باور نمیشه یک بازیکن20 ساله تجربه ی یک بازیکن 30ساله رو داشته باشه

در مورد پیرلو هم واقعا میشه گفت تعداد پاس های صحیح این بازیکن در این بازی فوق العاده بود ، واقعا معدود پاس های بی هدف روی من از پیرلو دیدم واقعا وظیفشو به نحو احسنت انجام داد و حتما جز کاندیدای بهترین بازیکن زمین باید باشه

یک نکته از بازی خیلی مشخص بود ، اونم بازی بی نظیر دفاع یوونتوس بود ، واقعا به جز چند صحنه ، در بقیه موارد این 3 دفاع عالی بودن ، و مهمترین دلیل موفقیت یوونتوس در بازی همکاری خوب مدافعین با هم دیگه و در پاره ای از اوقات هم همین مدافعین بودن که به دل حریف میزدن برای ایجاد موقعیت. واقعا قابل تقدیره این همه تلاش 3 مدافع یوونتوس

من شخصا پوگبا رو بهترین بازیکن زمین میدونم و پس از اون میشه از 3 مدافع یوونتوس اسم برد

aZaDeH

aZaDeH

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 374 ارسال
به عنوان بازی اول بد نبودیم. اونم با اون شرایط آب و هوا! :Facepalm: :P: به جرات میشه گفت 80 درصد این برد رو مدیون پوگبا هستیم :worship: فوق العاده بود به نظر من امشب :victory2: توز هم خوب بود اما هنوز مچ نشده با بچه ها :wink2: مهم 3 امتیاز بازی اول بود که گرفتیمش :P: :یووه: تبریک میگم این برد رو به همه ی دوستای گل یوونتوسیم :hug: :rose: :rainbow: :یووه: :یووه: :یووه:

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال
تبریک با وجود اون زمین داغون و بازی کثیف و البته زیرکانه بازیکنای سمپدوریا نتیجه خوبی بود. کلا تو این بازی سمپ فراتر از حد خودش بود چون بعد دو برد پارسالشون اعنماد به نفسشون زیاد بود آساموا هم بد نبود ولی به نظرم زونیگا رو بگیرن بهتره. از آساموا هم به عنوان ذخیره زونیگا و مارکیزیو استفاده کنن

Keyvan

Keyvan

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1132 ارسال
بازی در کل به جز نتیجه چیز خیلی خوبی نداشت! :np: :Facepalm: میرکو،ویدال و پیرلو اصلا خوب نبودند! پوگبا واقعا عالی بود به علاوه 3 مدافعمون که خیلی عالی بودند،البته اشتباهاتی داشتند مثل پاس اشتباه بارزالی که ممکن بود مشکل ساز بشه ولی در کل جیجی اصلا به زحمت نیفتاد که همین خیلی چیز مهمیه! :rose: 2 بازیکن کناری خیلی تلاش میکنن و خیلی دوندگی دارند ولی واقعا در بعد هجومی اون چیزی که میخوایم نیستن! نه آساموا و نه لیخت نمیتونن توی فاز حمله به تیم کمک خاصی بکنن! :np: یعنی آرزو به دل موندم این 2 تا یه سانتر خوب روی دروازه بکنن! :Facepalm: (الان باز محمد میاد میگه به لیخت چیزی نگو من خیلی روش تعصب دارم! :1: :1:) البته زمین بازی مخصوصا توی نیمه اول واقعا چیزی فراتر از افتضاح بود! :Facepalm: ولی در کل خوشحالم که 3 امتیاز رو گرفتیم و خیلی خوشحالم که توز گل زد چون این گل واسه اعتماد به نفسش عالیه(مخصوصا مقابل چشمان مانچینی :evilgrin: :1:) ببخشید،من باید برم بگیرم بخوابم! :1: برد رو به همه تبریک می گم! :rose: :victory2: شب بر همگیتون خوش! @};- @};- @};-

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی