پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مسائل جاری فروم

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1657 پاسخ برای این موضوع

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3437 ارسال
آقا این آپلود رو بیخودی برداشتین . واسه ماها که اینترنتمون فقط اسمی پرسرعته خیلی بدرد میخورد

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

رضا نمیشه همین جدول یه لینک داشته باشه که توی یه صفحه ی جدید جدول کامل رو نشون بده؟
مثل همون کاری که واسه آمار و ارقام مربیان و... انجام داده بودین

میشه، ولی یه جدول کامل رو فکر نکنم وقت کنم آپدیت کنم :1: یا اگر هم بتونم یکمی وقت می گیره. باید یه نسبتی بین زحمتی که کشیده میشه و ارزشمند بودن نتیجه باشه. جدول لیگ ها با جزییات فراوان در همه ی سایت ها هست، با تفکیک بازی داخل و خارج خونه و با قابلیت های تغییر بازه های 3 هفته و 6 هفته ای و .... که به شیوه های مدرن برنامه نویسی وب ساخته شدند که در یک آن میشه جدول رو به چینش های مختلف درآورد. فکر نکنم یه جدول ساده به این شکل که من ساختم حتی اگر کامل باشه در مقابل وقتی که نیاز داره خیلی محصول کاربردی و ارزشمندی باشه. این یه جدول کوچیک و ساده است که سریع میشه به روزش کرد و یه Preview خوبی از وضعیت لیگ رو همیشه جلوی چشم آدم می زاره.

ولی می تونم به یکی از جدول هایی مثل جدول ویکی پدیا یا جدول یه سایت ورزشی لینکش بدم.

آقا این آپلود رو بیخودی برداشتین . واسه ماها که اینترنتمون فقط اسمی پرسرعته خیلی بدرد میخورد

اون سایت آپلود اصلا ویروسی بود. یه سایت آپلود مورد پسندتون رو اگر توی بوکمارکتون بزارید از لحاظ دسترسی تفاوتی نخواهد کرد.

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
این جدولی که سمت چپ زدید واقعا کار خوبی بود.

واسه همین دست به کار شدم یک خورده کد نویسی کردم تا چیزی بهتری ازش بسازم و چیزی معادل زیر رو طراحی کردم

این تصویری هست که شما استفاده می کنید :

تصویر

اینم طراحی من :Facepalm: :

تصویر

حالا کاربر وقتی روی دکمه میزنه ، یک Dialog Box براش باز میشه و جدول رو به صورت زیر مشاهده میکنه :

[img width=392 height=450]http://upcity.ir/images2/24662132516895716754.jpg[/img]

البته جدول میشد کامل تر هم باشه ، ولی خب حوصله نداشتم داده های زیادی بهش بدم :Facepalm:

ویرایش :

یادم رفت چند نکته رو بگم.

اینکه کل کارهای بالا که من انجام دادم از ایده تا عمل 5 دقیقه هم طول نکشید ، پس از نظر زمانی هیچ وقتی هزینه نمیشه اگر کسی بخواد اینکارو انجام بده

و بعدش هم با یک Code Generator میشه همه ی این کدهارو تو 001 / 0 ثانیه ایجاد کرد.

و در اخر اینکه کدهای html ی که واسه اون جدول نوشتید خیلی مشکل داشت و اگر جاوا اسکرسپت کامپایلر داشت ، قطعا جدول نمایش داده نمیشد. چون مفسر این خطاهارو ناده میگیره

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
پست های بالاتر رو بخون مجبتی، مشکل کاملی جدول نیست. مشکل آپدیت کردنشه که باید دستی باشه.

وقتی بچه ها بالاتر پیشنهاد دادن من نشستم همین کاری که انجام دادی رو انجام دادم برای تست. چیز مهمی که مدنظرم بود این بود که وقت/تلاش ی که برای جدول صورت می گیره در قبال چیزی که ارائه میده توازن قابل قبولی داشته باشه. پس یه جدول ساده ی برد و باخت و گل زده که به سادگی تو هر سایتی پیدا میشه برام مطرح نبود. جدول ناقصی که گذاشتم (و شاید در ادامه باز یکمی تغییرش بدم)، در قبال نتیجه مختصری که داره وقت خیلی کمی می گیره و تناسب قابل قبولی بین کار و نتیجه داره.

جدولی که من فقط برای تست و به پیشنهاد بچه ها ساختم این بود :

http://bianconeri.ir....php?page=Table

و تازه این 10 تیم اول بود. با 20 تیمه شدنش هر هفته 200 باکس جدول باید آپدیت بشه که با شیوه هایی که من بلدم عملی نبود :1:

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
^

کلا کاری که انجام دادی خیلی خوب بود. من خودم فقط بیشتر ایده اش رو دوست داشتم. و فقط دیدم این رو نوشته بودی :

میشه، ولی یه جدول کامل رو فکر نکنم وقت کنم آپدیت کنم :1: یا اگر هم بتونم یکمی وقت می گیره. باید یه نسبتی بین زحمتی که کشیده میشه و ارزشمند بودن نتیجه باشه

من مشکلم این جمله بود :1:

مثلا اون Code Generator که نوشتم ، خودش اون 40 باکس بازی ، برد ، مساوی ، باخت رو خودش طراحی کرد

من فقط خواستم بگم زمان بر نیست این قضیه و نسبت به ساخت یک جدول کامل تر هم نیازی نیست وقت رو زیاد صرف کنید

من کلا خودم مشکل دارم کسی دستی چیزی رو انجام بده ، الانم مطمئنم اپدیت کردنش چقدر وقتت رو میگیره و به هر حال اگر قرار باشه میزان خطا رو به صفر کاهش بدید باید خیلی دقت کنی و ...

به هر حالا اگر در یک لینک مجزا یک جدول کامل با تمامی جزئیات دارید مربوط به هر سایتی که باشه ، به من بدید که من براتون یک Code Generator طراحی بکنم ، که همه جزئیات بیست تیم رو تو کمتر از چند ثانیه براتون انجام بده و به کد های html و css و جی کوئری تبدیل بکنه و اصلا دیگه نیازی هم نیست خودتون کاری رو دستی انجام بدید

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
برای روشن تر شدن قضیه یک Code Reader طراحی کردم که نحوه اسون تر شدن کار رو توضیح بدم

کار این Code Reader اینه که به سایت www.goal.com پیوند میخوره و داده جدول سری آ رو میخونه و به داده هایی تبدیل میکنه که قابل خوندن باشن که بشه ازش استفاده کرد

برای دیدن ادرس جدول سایت goal میتونید اینجا کلیک کنید

خب جدولش رو دیدید ، مثلا این جدول ، برای ما قابل استفاده نیست ، چون کدهاشون با کلاس های خودشون طراحی شده و ما فقط به داده هاش نیاز داریم که این Code Reader داده های همین جدول رو میخونه و به صورت زیر لیست میکنه که من برای روشن تر شدن قضیه یک جدول پیش فرض طراحی کردم با wpf و این داده هارو بهش دادم که فقط ببینید خوندن اون همه اطلاعت و نوشتنشون کار چند ثانیه هست و این داده ها کاملا واقعی و درست هم هستند

تصویر

جدول سری آ ایتالیا بر اساس داده های سایت Goal

حالا این داده هارو با استفاده از یک Code Generator میشه هر بلایی سرشون اوورد :1: و هر مدل جدولی رو باهاش طراحی کرد :wink2:

حالا هربار که سایت goal.com جدولش رو تغییر بده این داده های ما هم بدون مشکل به روز میشن

مدت زمان عملیات هم 15 ثانیه و تنها کاری هم که باید بکنید اینه روی یک دکمه کلیک بکنید

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
تو پیغام خصوصی در موردش حرف می زنیم.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
با کمک مجتبی، جدولی که در پرتال بود بهبود پیدا کرد.

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
من یک مشکل که همیشه داشتم این بوده که صفحه هایی که برام ارزش زیادی دارن رو همیشه باید یک جایی نگهداری بکنم ، ولی خب اون جا مثلا اگر Bookmarks فایرفاکس باشه خیلی خوبه اما به شرطی که زیادی شلوغ نباشه ، الان من نزدیک به6 یا 7 صفحه از انجمن رو Bookmark کردم در صورتی که خیلی از صفحات سایت های دیگه هم هستند که من باز Bookmark کردم و همیشه قاطی میکنم که اخرش چی به چی بوده ، و یک طورایی عصبی هم میشم وقتی Bookmark رو باز میکنم :1:

واسه همین تصمیم گرفتم بخشی در فایرفاکس رو بذارم مخصوص صفحات انجمن یوونتوس.ای ار واسه همین تصمیم گرفتم که یک Firefox Extension طراحی بکنم که کار رو واسه خودم راحت بکنم ، بعدش هم گفتم اونو در اختیار باقی دوستان هم قرار بدم که اگر مثل من همین مشکل رو دارن دیگه از این به بعد این مشکل رو حداقل نداشته باشن

نصب این Firefox Extension هم خیلی ساده هست

ابتدا Firefox Extension رو از اینجا دانلود بکنید ( حجمش 10 کیلیو بایته ) و سپس از حالت زیپ خارج کنید تا یک فایل با پسوند xpi بهتون بده

خب حالا تصاویر زیر رو دنبال کنید برای نصب کردنش :

[img width=600 height=272]http://upcity.ir/images2/55832751763101628047.jpg[/img]

فایل رو بکشید و بذارید تو فایرفاکس

[img width=600 height=327]http://upcity.ir/images2/01094694175909345595.jpg[/img]

پس از چند ثانیه تصویر پیام بالا ظاهر میشه که روی گزینه Install کلیک کنید

تصویر

پس از نصبت باید فایرفاکس رو Restart کنید که البته پیامش رو بهتون میده و فقط کافیه روش کلیک کنید

تصویر

همونطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید ، منوی جدیدی با نام juventus.ir اضافه شده ، روی اون کلیک کنید

[img width=600 height=207]http://upcity.ir/images2/28695358508131927906.jpg[/img]

خب همونطور که میبینید بخش های مهم ( از نظر من البته ) بخش بندی شدن و کافیه روی هر کدوم که میخواهید کلیک کنید تا صفحه اش باز بشه

تصویر

برای مشاهده اون در لیست Extensions میتونید به صورت بالا عمل کنید و وارد addOn بشید

[img width=600 height=99]http://upcity.ir/images2/04165349940846357730.jpg[/img]

در لیست Extensions باید extension یوونتوس رو ببینید ، روی گزینه More کلیک کنید تا اطلاعاتش بیاد

[img width=600 height=220]http://upcity.ir/images2/95078896647990829554.jpg[/img]

در اینجا کلیه اطلاعات این extension رو میتونید ببینید و همینطور میتونید اون رو غیرفعال یا حذف بکنید

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
دوستان ، جدول رو همونطور که پیش تر امیر گفت ، اصلاح کردیم و گذاشته بودیم تو پرتال ، ولی الان دوباره برش داشتیم که طی روزهای اینده جدول رو خیلی کامل تر قرار بدیم و یک طورایی همخوانی داشته باشه با دیگر بخش های پرتال.

ولی بخش البوم عکس رو کلا عوض کردیم ، به صورتی که الان بیشتر شبیه البوم شده :wink2:

همونطور که میدونید تمامی اطلاعات این البوم از سرور های مختلفی میاد برای همین میخوام اگر میشه بقیه دوستان هم یک تستی بکنن که انشاالله بهترین سرورهارو برای اینکار انتخاب بکنیم.

برای تست بخش البوم عکس ، لطفا به پرتال برید و بخش البوم عکس رو نگاه کنید و روی عکس انتونیو کونته کلیک کنید :

[img width=169 height=450]http://upcity.ir/images2/95611939863958350366.jpg[/img]

حالا البومی به صورت زیر باید براتون باز بشه که عینا باید همچین چیزی رو مشاهده کنید :

[img width=274 height=450]http://upcity.ir/images2/17361959994436941804.jpg[/img]

یعنی شما در بخش البوم عکس 3 تصویر باید ببینید ولی در بخش دیالوگ البوم باید 10 تصیور ببینید ، اون بلا 4 دکمه کنترلی گذاشته شده برای تغییر تصاویر و خروج و اگر روی گوشه سمت راست تصویر موس رو ببرید باید یک فلش سمت راست بیاد و روی گوشته سمت چپ ببرید ، یک فلش سمت چپ بیاد.

هرچیزی که غیر از این رو مشاهده کنید یعنی اون بخش فعال نشده . پس اگر براتون امکان داره ، این مشکل رو به من پ خ کنید و دقیقا مشکلتون رو بگید.

مرسی

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
شکل ساخت ِ این آلبوم رو اگه میشه یه توضیح بده . ( ریز تر بخوام بگم اینه که کار ِ کسی که عکس ها رو میذاره ( خودم :دی ) رو زیاد می کنه یا نه ؟ ) :دی

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
^ شکل ساختش ، یعنی ایجاد کدهای HTML ، تنها کاری که باید بکنی اینه که لینک عکسهاتو بهش بدی و خود برنامه ( برنامه ای که در اینده تولید میشه :wink2: ) برای کل کدهارو تولید میکنه و تو فقط کدهارو تو بخش البوم عکس کپی میکنی میذاری جای اون کدهای قبلی :3:

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
مشکلی که در البوم تصاویر بود هم رفع شد و از همین حالا میتونید این البوم رو به صورت زیر ببینید :

[img width=600 height=304]http://upcity.ir/images2/12567233600193930132.jpg[/img]

تصویری از البوم یوونتوس در بخش پرتال

همونطور که مشاهده می کنید ، کاملا فارسی شده و دکمه های کنترلی نیز بالای تصاویر قرار گرفتن

اگر مشکل دیگه ای مشاهده کردید لطفا به من پ خ کنید

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
میگم این جمله "Thank You is locked" چه زمانی زیر پست ها میاد ؟

من تو پست زیر کاری نکردم ولی این جمله اومده زیرش :Facepalm: :

http://bianconeri.ir...42527#msg442527

این جمله چه زمانی میاد و کارش دقیقا چیه ؟

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
مدیرها، یه پنلی دارن بالای هر پست، که سه تا از دکمه هاش مربوط به تشکرها هست. 1-Thank You 2-Lock Thank You 3- Delete Thank You شاید یکی از مدیرها اشتباهاً Lock Thank You رو زده. به هر حال درستش کردم.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
میگم این انتخاب "انتخاب قالب" چیه ! زیگیل شده این گوشه سمت چپ ، توی هر تاپیک هم هست ! دهنمون صاف شده ! :1: :Facepalm:

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
نمیدونم چرا این اتفاق افتاده. :1: ولی درست شد.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
دارم تغییرات می دم. صبر کنید تمام بشه.

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- دو تا نکته راجع به پرتال . 1- توی جدول پاس گل ، اسم بونوچی اشتباه درج شده . حالا مشکل از سایت مرجع هست یا از هرجای دیگه اگر امکانش هست درست کنید . 2- قسمت مقالات رو هم به روز کنید !

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
خب خداروشکر جدول مسابقات سری آ هم تا بدین لحظه حل شده :1:

خداییش این بخشش خیلی سخت بود ، یعنی وقتی بیش از 1000 خط کد نوشته میشه تبدیل میشه به اسپاگتی کد .

الان جدول رو میتونید بر پرتال ببینید بدین شکل :

تصویر

برای مشاهده جدول کامل روی دکمه کلیک کنید تا صفحه زیر براتون باز بشه :

[img width=600 height=290]http://upcity.ir/images2/27774788373430501418.jpg[/img]

کادر قرمز : خروج از جدول البته با دکمه Esc هم خروج میکنه

کادر زرد : یعنی جدول بر اساس این ستون Sort نشده و میتونید با زدن بر روش جدول رو Sort کنید

کادر ابی : یعنی جدول Sort شده

خب پس از Sort ظاهر جدول هم برای نمایش بهتر تغییر میکنه و به شکل زیر درمیاد :

[img width=600 height=273]http://upcity.ir/images2/16957137469952331920.jpg[/img]

خب همونطور که همیشه گفتم ، هرمشکلی داشتید با جدول لطفا به من پ خ کنید تا در صورت امکان حلش بکنیم :3:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی