پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

بازی دوستانه | تورنمنت آمریکا : گالکسی آمریکا 3 - یوونتوس ایتالیا 1

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
55 پاسخ برای این موضوع

JuveStoriaDiUnGrandeAmore

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 276 ارسال
من موندم چه جوری سبک بازی یووه مالکیت توپ باشه . من فقط تو چند تا یازی دیدم اونم جلوی اتالانتا و پسکارا و ... :Facepalm: حتی سلتیک و گالکسی هم جلوی ما مالکیت بیشتری دارن بعد کنته میگه حفظ توپ در نیمه حریف :np: گل خوردیم ! دفاعمون ر.. د عجب چشم شوری دارم

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
بلاخره دفاع و هافبک سوراخمون کار دستمون داد و یک گل بی نظیر خوردیم. یعنی با 2 پاس از وسط نیمه رسیدن به بوفون :np: هافبک ها هم که کلا فقط نقش هویچ رو داشتن. گل رو متری زد. یعنی این مهاجمین ما تو 6 قدم هم توپاشون میخورده به دروازبان و میره تو گل :np: بابا یک هنری از خودتون نشون بدید لامصب ها

amirlp

amirlp

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 148 ارسال
  • LocationTehran
کله سحر از خواب پا شدیم به عشق یووه بشینیم بازیو ببینیم ، ولی نمیشه اسمشو حتی بازی گذاشت ، رسما حکم لالایی رو داشت بازی ! بازی لیگ ایران ازین بازی جذابتره!

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
من خواب موندم ، الان بین دو نیمه است؟ چرا هر جا میزنم داره یه چیز دیگه نشون میده؟

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

من خواب موندم ، الان بین دو نیمه است؟ چرا هر جا میزنم داره یه چیز دیگه نشون میده؟

اره بین دو نیمه هست. الجزیره +3 نشون میده. :3:

البته ما هم خوابمون گرفت نیمه اول وسط بازی :دی

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 276 ارسال
ماتری بره دارت بهتره :np: دروازه ۷ متره نگاه کن بزن مرتیکه . شانس اوارد گل شد . از ۷ متر دروازه بانو زدن هنر هر کسی نیست

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 276 ارسال
این شماره ۱۴ گالکسی عجب چیزیه ! Rogers

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
حتی حال ندارم بنوسیم بازی 2-1 شد به نفع la :np: واقعا بد بازی میکنیم. درسته بازی دوستانه هست و اهمیتی نداره ولی هر دفعه که نمیتونیم خودمونو گول بزنیم با این حرفا ، امیدوارم این روند و این بازی ها فقط تو بازی های دوستانه باشه بازی 3-1 شد :| گل دوم روی هنرنمایی اساموا بود و گل سوم روی هنرنمایی پیرلو که دقیقا پاس عمقی داد به رابی کین :|

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 276 ارسال
با این وضع مهاجم ها میگین میرکو رو هم بفروشیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ۳-۱ :Facepalm:

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
میرکو عالیه. هر وقت به بازی میاد اصلا بازی جذاب میشه. یه موقعیت خیلی خوب هم برای یورنته فراهم کرد که متاسفانه گل نشد. من واقعا دلیل ناراحتی شماها از باخت رو درک نمیکنم. اگر یک تیم در بازیهای دوستانه نبازه پس کجا ببازه؟ باید تو بازیهای دوستانه ترکیب ها و نفرات مختلف تست بشن تا به چیزی که میخوای برسی. قطعا کونته داره تاکتیک های مختلف رو تست میکنه. بیشتر از همه از بازی اوگبونا لذت بردم. لامصب فوق العاده است. همه هد ها رو میزنه. با قدرت بدنی بالا همیشه بازیکن حریفه که بهش آویزونه. خیلی خوبه.

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
بازی ای که رو سوتی ویدال و پیرلو گل بخوریم ، چه بازی ای ئه دیگه . :| درسته که بازی های دوستانه اهمیت نداره ، اما نه اینکه مث پیرلو همه چی رو بیخیال شه آدم و عشقی بازی کنه . اون از پنالتیش جلو اورتون و این از این . تورنمنتی که اورتون توش حداقل داره چهارم میشه رو میریم واسه هفتم و هشتمی . ممنون بچه ها حفظ آبرو کردید . :nugget:

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
^^^ از خدامه در این تورنمنت هشتم بشیم ولی اشکالات رو بفهمیم و رفع کنیم. اگر به هشتم شدن در یک تورنمنت دوستانه آبرو تیمی میره بزار بره :1:

amin_delpiero_juve

amin_delpiero_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 233 ارسال
:np: من تا دقیقه 30 دیدم اینقد که بد بود خوابم برد :Facepalm: بیدار که شدم دیدم بازی 2-1 اینم آخرش که پیرلو ... :np: سال پیش چطور یووه تو بازی های پیش فصل خوب بود و نتیجه میگرفت؟ ؟ ؟!!!

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
خستگي تو تمام بازيكنا ديده ميشه اين فشار زياد بدنسازي واسه همه بازيكنا تو بلند مدت تاثير مثبتي داره و تو كوتاه مدت سبب سنگيني فرد ميشه و مغز واقعا دستور نميگيره مثل كار ويدال و پيرلو اما اين باخت تحت اين فشار به بازيكن ميفهمونه تو چه سطحيه وبه كجا بايد برسه -اين باخت ادعاي كاذب بازيكنا رو ميشكونه و عزم تيم واسه شروع ليگ جزم تر ميشه

juventus_farzad

juventus_farzad

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 693 ارسال
کاری به این که بازی دوستانه بود ندارم، اما تیمی که دو سال پشت هم قهرمان ایتالیا شده باید اینقدر داغون بازی کنه؟ اگه قراره اینقدر تیم بیخیال باشه پس چرا بازی میکنن؟ نیمه ی اول که با تیم ذخیره تقریباً بازی کردیم خیلی بهتر از وقتی بودیم که با تیم اصلی اومدیم توی زمین، اون بازی با بایرن انگار برای تیم درس خوبی نبود باز هم وقتی از جلو پِرِس میشن اشتباه میکنن، نمونش گل دوم که خوردیم، این واقعاً ضعف بزرگیه که حتی جلوی یه تیم درجه 2-3 بازم اینقدر داغون بودیم توی این مورد. در مورد یورنته هم نمیخوام زود قضاوت کنم، اما بهتره توی ذهنمون ازش زلاتان نسازیم، اما چیزی که من دیدم توی این چندتا بازی یه آمائوریه جدیده تا زلاتان، بازم البته نباید زود قضاوت کرد.

"Sina"

"Sina"

...

• اعضا
  • 980 ارسال
کی گفته ما باید تو بازی های دوستانه حتما ببازیم تا ضعفمون مشخص بشه ، بابا این که دیگه تیم اصلیه ، تیم ذخیرمون هم همون تیمی بود که تا نیمه نهایی جام حذفی جلو رفت ، چرا باید ببازیم آخه؟ چرا انقدر بازی رو دست کم گرفتن بازیکنا آخه؟ بابا رئال با بازیکنای متوسطش دو تا به گلکسی زد
میگم حالا که رفتیم برا هفتمی و هشتمی هشتم شیم که کاملا ضعفهامون معلوم شه :62: هر بازی ای هم که جلوتر میریم داریم با تیم قوی تری محک میخوریم فکر کنم که هر کدوم بدتر از بازی قبلیه ، گفتیم میایم اینجا با رئال و چلسی بازی می کنیم ، آخرش باید با اینتر خودمونو و والنسیا بازی کنیم

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
عزیزان من. وقتی یک تیم میبازه یعنی چی؟ یعنی ضعف داره دیگه؟ خوب اگر این باخت ها تو بازیهای یپش فصل باشه بهتر نیست؟ دوست خوبم کی گفته حتما باید ببازیم تا ضعفمون مشخص بشه. اصلا تیمی که فرت و فرت میبره مگه ضعف داره؟ تابستان سال پیش رئال در بازیهای پیش فصل همه رو تیکه پاره کرد ولی آخرش چی شد؟ یا ما تو بازیهای پیش فصل حتی مالاگا رو نتونستیم ببریم. آخرش چی شد؟ قشنگ یادمه سالی که ما بدون باخت قهرمان شدیم ، در تابستونش فاجعه بودیم ، همه بازیها رو میباختیم ، حتی قدرت بردن دربی کانتری در بازی افتتاخیه رو نداشتیم. بعدشم امسال مشخصه کونته برنامه داره. اون برنامه بدنسازی سنگین کاملا نشون میده که کونته دنبال بازی با پرسینگ شدیده. دقیقا همونکاری که بایرن مقابل ما 180 دقیقه بی وقفه انجام داد. یه بازی با پرسینگ بالا که فرصت فکر کردن به حریف ندی. همچین پرسینگی نیازمند یه بدنسازی فوق العاده است که انجام شد. در مورد گلکسی این تیم همین الان داره در لیگ آمریکا بازی میکنه. یعنی لیگ آمریکا در جریانه. پس تمام بازیکن هاشون در شرایط مسابقه هستن. همچین تیم ضعیفی نیستن که تیم تازه بدنسازی کرده ما بیاد ببردشون. از طرفی تمام لیگ ها زودتر از سری آ شروع میشن. برای همین تمرینات بدنسازی و کلا آماده سازی ما نسبت به بقیه عقب تره. برای همین الان تمام تیم ها دوره بدنسازی رو رد کردن ولی بازیکن ها ما هنوز بدن هاشون ول نکرده.

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
بازی قبل باختیم ، کونته گفت خوبه که ضعف ها و قدریتمون برامون مشخص شد ، بازی بعدش از تیم داغون تری 3 تا خوردیم :np: امیدوارم بعد از بازی نیاد بگه ضعف ها و قدرتمون رو فهمیدیم و بعدش 4 تا از والنسیا یا اینتر بخوریم ما سال قبل تیم های مثل مالاگا و هرتابرلین المان رو بردیم و با بنفیکا مساوی شدیم و میلان رو هم شکست دادیم ولی امسال همش داریم میبازیم که :np: یعنی ما سال قبل زمانی که اینارو بردیم ضعف نداشتیم ؟ یعنی ما فقط تو باخت های اینطوری ضعف هامون مشخص میشه. البته من امیدوارم همینطوری باشه که شما میگید ولی در هر شرایطی هم که باشه شکست یوونتوس اصلا حتی تو بازی با تیم جوانان یوونتوس هم ناراحت کننده هست چه برسه به این بازی هایی که تیم های بزرگ هم داخلش هستن

"Sina"

"Sina"

...

• اعضا
  • 980 ارسال
کمال جان حرفت قبول ولی اگه جلو رئال آنجلوتی و چلسی مورینیو بازی میکردیم ضعفامون بیشتر مشخص نمیشد؟تیمهایی که سبکشون اروپاییه و ممکنه حریفهای بعدیمون بشن؟تیم هایی که تو کل فصل یه بارم باهاشون بازی نداریم (یا بازی مهمی با تیمی شبیه اونا) به نظرم نمیتونن ما رو به چالش بکشن ، جلو یه همچین تیمهایی فقط باید تاکتیک های مختلفو تمرین کرد ، ولی من تو این دو بازی هیچ نظمی ندیدم چه برسه به تاکتیک کنته خودشم کنار زمین روش نشد سرشو بیاره بالا بعد گل دوم ، تا اونجایی که من یادمه تست پزشکی رئال هم چند روز بعد از ما شروع شد یعنی تمرین بدنسازیشون زودتر بوده؟

alieneslami

alieneslami

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 136 ارسال
افتضاح بودیم!!! من دیگه حرفی برا گفتن ندارم!!! :دی

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی