Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

بازی دوستانه | تورنمنت آمریکا : یوونتوس ایتالیا - اورتون انگلستان

- - - - -

• Please log in to reply
160 replies to this topic

behnoud

behnoud

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,042 posts
خیلی زود حذف شدیم :20:

juvenista

juvenista

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 285 posts
كسي مي تونه پنالتيا رو اپ كنه؟

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,912 posts
حذف نشدیم ، هر تیم 3 باری داره .

amirlp

amirlp

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 148 posts
  • LocationTehran
بازی ای که توش پیرلو پنالتی خراب کنه دیگه چه انتظاری از بقیه میشه داشت؟ :Facepalm:

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,545 posts
چقدر این استوراری اسکله آخه، بابا یه پنالتی رو جهت برو آدم دلش خوش باشه. شانس یه بازی دوستانه خوب رو از دست دادیم.

amirlp

amirlp

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 148 posts
  • LocationTehran

حذف نشدیم ، هر تیم 3 باری داره .

آره ولی باید واسه پنجم تا هشتمی بجنگیم :Facepalm:

Keyvan

Keyvan

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,132 posts
این استوراری با این قیافه اش که مثل تروریستهای القاعده میمونه اصلا توی دل من نمیره!!! :111: یعنی حتی یه ذره!!! :111: تحمل اینکه دوباره توی دروزاه ببینمش نفرت انگیزه!!! :np:

JuveStoriaDiUnGrandeAmore

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 276 posts
این پیرلو هم فعالیتش تو تعطیلات کم نبوده ، موهاش که روشنتر شده بدنش هم برنزه تر شده با پنالتیش خاطره دربی امسالو زنده کرد ، البته اونو بدجور زد هوا

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10,863 posts
خوب در مجموع بازی خوبی بود. قطعا اگر با رئال بازی میکردیم بهتر بود ، چون میتونستیم یه بازی تدارکاتی خوب رو پشت سر بزاریم ولی خوب لس آنجلس گلکسی هم خوبه. از اونورم والنسیا اومده که به نظرم تیم خوبیه و محک جدی ای میتونه برامون باشه.

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7,863 posts
  • Locationساری
اخ خاک تو سرم من تلویزیونو خاموش کردم مگه پنالتی کشی داره.......

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6,891 posts
باخت یووه، حتی تو بازی های دوستانه درد آوره و البته دردش زمانی بیشتره که به تیمی مثل اورتون ببازی!!!

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 276 posts
بهم ثابت شد فلینی انگشت کوچیکه ویدال هم نمیشه . کجای این جنگلی ارزش داره ؟

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10,863 posts

باخت یووه، حتی تو بازی های دوستانه درد آوره و البته دردش زمانی بیشتره که به تیمی مثل اورتون ببازی!!!

مهم نیست. هر چی در تورنمنت های پیش فصل ببازیم بهتره. چون مشکلاتو متوجه میشیم و برای رفعش تلاش میکنیم.

یه نکته جالب
یه بازیکنی از اول بازی مارونه رو پرس میکرد و نمیزاشت صاحب توپ بشه. بیشتر اوقات هم موفق بود و توپو میگرفت. وقتی پیرلو اومد تو زمین ، در اولین توپی که پیرلو گرفت اومد اینکارو بکنه ، جوووووووووووووری دریبل خورد که دفعه بعد طرف پیرلو هم نیومد :)) :))

"Sina"

"Sina"

...

• اعضا
  • 980 posts
بابا یه جوری بچه ها حرف میزنن انگار هیچ اتفاقی نیفتاده باختیما مثلا!!!اونم به اورتون،کسی باورش میشه؟ بازیکنا که دست گرمی گرفته بودن بازی رو ، کم مونده بود یه سری ویسکی هم براشون سرو کنن،فقط آساموا و توز و ویدال خوب بودن استوراری یه پنالتی گرفت گفتیم آدم شده از این کارای کونته حرصم میگیره ،غیر از لیگ و جام باشگاها هیچ بازی ای رو جدی نمیگیره بابا چنتا بازیکن اصلی رو بزار تو سر جدت بعد عمری گفتیم دوباره با رئال بازی میکنیم ولی حیف حیف حیف :62: :62: :62:

moh3n72

moh3n72

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 163 posts

مهم نیست. هر چی در تورنمنت های پیش فصل ببازیم بهتره. چون مشکلاتو متوجه میشیم و برای رفعش تلاش میکنیم.

یه نکته جالب
یه بازیکنی از اول بازی مارونه رو پرس میکرد و نمیزاشت صاحب توپ بشه. بیشتر اوقات هم موفق بود و توپو میگرفت. وقتی پیرلو اومد تو زمین ، در اولین توپی که پیرلو گرفت اومد اینکارو بکنه ، جوووووووووووووری دریبل خورد که دفعه بعد طرف پیرلو هم نیومد :)) :))

خیلی باحال بود. منم حواسم بود همش مارک می کرد، پیرلو که اومد چندبار تحقیر شد روانمون شاد شد :fts:

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 276 posts
خدا راچه دیدید ، امدیمو گالکسی برد :1:

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7,863 posts
  • Locationساری
بد بخت شدیم من چجوری بیام تو کوچه ؟؟؟؟؟ ا اورتون :lol: کنته :123: بجه های کوچه :king_Aragorn: من :fffuuu: مربی اورتون :ghelioon:

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6,891 posts
این بازی از دید من چند تا نکته داشت... a) این آنیچبه مهاجم اورتون میتونه بعد این تورنومنت بمونه تو آمریکا و عضو یکی از تیم های فوتبال آمریکایی بشه... من تا امروز فکر می کردم اوگبونا قدرت بدنیش خیلی بالاس اما امروز دیدم هستند بازیکنانی که میتونن اوگبونا رم پرتش کنن یه طرف..اورتون به کمک آنیچبه بازی مستقیم رو عالی انجام میداد...در کل به یه تیم کاملا انگلیسی که کلاسیک و گاها دِمُده بازی می کرد باختیم... B) یورنته و توز کاملا سردرگم بودند البته توز نیمه دوم بهتر شد اما یورنته فاجعه بود...میذاریم به حساب تازه وارد بودنش... c)چندتا بازیکن بودن که باز هم کیفیت پایینشون رو به رخ کشیدن...دی چیلیه و پلوزو سرآمد این بازیکنان بودن....

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5,922 posts
دم اون یوونتوسی های ایرانی گرم که به عشق یوونتوس شب نخوابیدن تا صبح که بتونن بازی یوونتوس رو ببینن یا تمامک تلاششونو کردن که شب زود بخوابن و به عشق یوونتوس صبح زود بیدار بشن تا یا بازی رو ببینن یا از نتیجه خبردار بشن واقعا این چیزاست که ادم لذت میبره طرفداره یوونتوسه تو ایران دم همتون گرم :rose:

"Sina"

"Sina"

...

• اعضا
  • 980 posts
پلوسو همون فصل قبل یه کم تلاش کرد که آخر فصل قراردادش تمدید شه ،الان دیگه خیالش راحته همون بازی حقیقیشو ارائه میده آقایونی که مدافع ماتری هستن بیان تحویل بگیرن بازم تک به تک نزد اصلا کوالیارلای بدبختو تو نیاورد

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users