پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کارلوس توز - El Apache

* * * * - 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
802 پاسخ برای این موضوع

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سر قضیه زلاتان گفتم که اگر حقوقشو نصف کنه تعصبشو نشون داده و من میبخشمش. حالا توز بخاطر یوونتوس حاضر شده حقوقشو نصف کنه. همین کافیه که لایق شماره 10 بدونمش. بی شک فصل بعد با گل های زیادی که برامون میزنه تو دل هوادارا جا وا میکنه و همه شماره 10 جدید یووه رو قبول میکنن. به نظرم بهترین کار رو کردن. هر چند اگر مثلا صبر میکردن یک فصل توز بازی کنه و بدرخشه ، اونوقت شماره رو بهش میدادن خیلی بهتر بود ولی خوب بازم به شخصه با شرایط فعلی مشکلی ندارم.

Fateme

Fateme

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 66 ارسال
باورم نمیشه یعنی شماره 10 مقدس رو دادن به توز؟؟؟یعنی مدیرای بی لیاقت یووه در حد بایگانی کردن یه شماره هم به کاپییتان الکس احترام قائل نیستن؟تصورش خیلی سخته که شماره 10 پیراهن سیاه و سفید و تو تن یکی دیگه ببینم. :Facepalm: تا اومدیم یکم خوشحال بشیم که این ماروتای لعنتی تونست یه بازیکن بخره آنیلی اینطور زد تو ذوقمون.کاش لااقل 10 رو میدادیم به ویدال.البته تیمی که مدیراش اسطوره ی تیم رو بیرون کردن دیگه نباید انتظار احترام به پیراهن مقدسش رو داشت.واقعا شوکه شدم اصلا انتظار نداشتم این شماره رو بدن به توز؟فقط و فقط متاسفم برای آنیلی...همین.

la roccia

la roccia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1155 ارسال
رفقا الکس :hug: برای یوونتوسی ها خیلی بیشتر از یه پیرهن شماره 10 ارزش داره اسطوره به شماره نیست به لباسه ما در زمان بودن الکس :hug: این توفیق رو داشتیم که بازیهای الکس :hug: رو با پیرهن یووه ببینیم اگه شماره 10 الکس :hug: بایگانی نشد از طرف باشگاه ولی اسمش که تو دل ملیونها طرفدار یووه چنان حک شده که هیچوقت گرد روشو نمیگیره بجای اینکه ناراحت باشیم از پوشیدن شماره 10 توسط توز باید خوشحال باشیم از پوشیده شدن لباس بیانکونری به تن توز تبریک میگم اومدن توز رو :flower:

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال

سر قضیه زلاتان گفتم که اگر حقوقشو نصف کنه تعصبشو نشون داده و من میبخشمش. حالا توز بخاطر یوونتوس حاضر شده حقوقشو نصف کنه. همین کافیه که لایق شماره 10 بدونمش. بی شک فصل بعد با گل های زیادی که برامون میزنه تو دل هوادارا جا وا میکنه و همه شماره 10 جدید یووه رو قبول میکنن.

به نظرم بهترین کار رو کردن. هر چند اگر مثلا صبر میکردن یک فصل توز بازی کنه و بدرخشه ، اونوقت شماره رو بهش میدادن خیلی بهتر بود ولی خوب بازم به شخصه با شرایط فعلی مشکلی ندارم.

کمال مطمئنم باهوش تر از اون باشی که منظور رو نگرفته باشی. :3:

میدونی مشکل آنیلی چیه؟اینه که بدبخت تا حالا تو تیمش ستاره بزرگی ندیده و طرف پاشو تو تورین نزاشته پیراهن پیشکش کرد.اگه چاره داشت پیراهن زیر پای توز هم مینداخت!

الان 15 سال هست بارزی رفته و N تا مدافع سوپراستار مثل نستا رفتند میلان اما باشگاه بزرگ میلان نخواست حرفه ای عمل کنه.نمیدونم چرا حرفه ای بودن فقط برا یووه صدق میکنه.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
جزییات رسمی قرارداد : قرارداد 3 ساله قابل تمدید تا 1 سال. 9 میلیون یورو هزینه انتقال : پرداخت در 2 سال. مجموعا 6 میلیون یورو پاداش های وابسته به عملکرد در طول 3 سال قرارداد. 5.5 میلیون یورو حقوق. یوونتوس به توز شماره 10 رو پیشنهاد داده، و توز هم گفته بین یووه و میلان، یووه رو انتخاب کردم، چون یووه بیشتر من رو می خواست و علاقه ی بیشتری نشون داد.

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
توز : - از اینکه به یوونتوس پیوستم خوشحالم و حس خوبی دارم . - هرچیز دیگری را در کنفرانس مطبوعاتی خواهم گفت . - پیام صفحه توییتر یوونتوس : توز به یوونتوس پیوست . به قهرمان جدید ما خوش آمد بگویید .

Milan 4 ever

Milan 4 ever

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 186 ارسال

یوونتوس به توز شماره 10 رو پیشنهاد داده، و توز هم گفته بین یووه و میلان، یووه رو انتخاب کردم، چون یووه بیشتر من رو می خواست و علاقه ی بیشتری نشون داد.

بفرما

باز برین بگین میلان مثله اسب دنبال توز بود و گالیانی کفتار از ماروتا شکست خورد :1: :1: :1: کاملا مشخص بود این حرکت میلان فقط به خاطر منصرف کردن یوونتوس از خرید توز بود و کارشخصی گالیانی چون توز بزیکن مورد علاقه گالیانی بود نه میلان

شماره 10 :hc: یک فصل هم نگذشت :hc: خیلی نامردی انیلی

البته این اتفاق عجیبی نیست شماهر 10 یکم بحثش فرق میکنه مثلا همین میلان ودمونم شماره 10 ای رو که خیلی از بازیکنای بزرگ پوشیدن الان داده به بواتنک :دی

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21224 ارسال
- 9 ميليون يورو طي 2 سال ؟! انصافا يك خريد ماروتايي ـه ديگه انجام شده :Facepalm:

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
Good morning

[img width=480 height=334]http://www.ilsussidiario.net/img/INFOPHOTO2/delpiero_tevez.jpg[/img]

نمیدونم ...
خدا کنه حداقل از لحاظ فوتبالی لیاقت این شماره رو داشته باشه .

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
همش یه روز ما نبودیم ! - انتقال تورز به یوونتوسی قطعی شد ! - توز وارد تورین شد ! - توز وارد ساختمان باشگاه یوونتوس شد ! - شماره 10 به تورز دادند ! همش تو یه 24 ساعت که ما نبودیم ! :1: انتقال بسیار خوبیه ، دیروز با بکس صحبت میکردیم من گفتم توز هم مثل بالوتلی یه موقع میزنه به سرش بیخیال تیم میشه ! مثل زمان من سیتی که میرفت آرژانتین و یه دو ماه ازش خبری نبود یا وقتی مربی ازش میخواست بازی کنه از رفتن در زمین امتنا میکرد ! دوستان عقیده داشتند اینجا کونته هست اون مانچینی بود ! شایدم درست میگن توز در یونایتد فوق العاده بود و کار نادرستی انجام نداد و توسنتن با یونایتد هم لیگ قهرمانان فتح کنند هم لیگ رو ! انتقال بسیار خوبی بود ضمن اینکه مبلغ انتقال هم بسیار جالب بود ! ما کسایی مثل آمائوری با 2.5 برابر این میخریدیم ولی اون نصف افتخارات توز رو هم نداشت و بزرگترین باشگاهش تا اون موقع پالرمو بود ! به هر صورت تبریک میگم و امیدوارم خرید خوبی از آب در بیاد !

Saeid Juve

Saeid Juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 460 ارسال
  • LocationTehran 14 Area
منم یه تبریک میگم به همه ی یوونتوسیها بخاطر این خرید خوب و امیدوارم این خریدها به همین جا منتهی نشه و ادامه دار باشه. :یووه: در مورد شماره 10 هم با این کاری که کردن دیگه شماره 10 اون طور که باید میبود نخواهد بود یعنی هر کسی میتونه این شماره رو بپوشه. من دوست داشتم این شماره به بازیکنه جوونی برسه که بتونه وارس الکس کبیر باشه ولی... :cry2: در هر صورت شاید این حرکت یکی از ملزومات این انتقال بوده و باید یه چیزی پیشکش میکردند تا توز بین میلان و یووه ، یووه رو انتخاب کنه. :wink2:

Milan 4 ever

Milan 4 ever

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 186 ارسال
خیلی تخیلیه ولی از فانتزیامه :1: میلان - یوونتوس بشه الکلاسیکو :1: ابیاتی = عقاب اروپا والدز بوفون = کاسیاس :1: بالوتلی = رونالدو توز = مسی :1: پیرلو = ژاوی دیانگ = ژابی الونسو :1: شاید مسخره باشه اما واقعیه :1: اقا ما چیزی از اینا کم نداریم چجوری میشه بازی اونا رو زرت زرت پخش میکنن بازی ما رو نمیکنن ؟ :fts:

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1391 ارسال
  • Locationقزوین
توی پرسپولیس شماره ی علی پروین رو به حمید علی عسگر دادن نیم فصل از پرسپولیس رفت و توی یووه شماره ی دل پیرو رو به توز دادن خدا آخر عاقبتشو به خیر کنه

jividijuvent

jividijuvent

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 10 ارسال
شاید بعدا پشیمون شیم که این شماره رو دادیم بهش ،ولی فدای سرمون که 10 رو بهش دادن اصن،مهم اینکه یووه موفق بشه و فصل بعدی هتریک کنه،بیخیال،بیشتر رو خوشحالی اومدن توز تمرکز کنید تا ناراحتی شماره ای که بهش دادن

♥JAVAD♥JUVE♥

♥JAVAD♥JUVE♥

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 225 ارسال
شماره 10 رو چرا دادن!!! :sad1:

شماره 10 رو باید به یکی بدن که عاشق یووه باشه و حداقل 10-12 سال بازی کنه!!

دل پیرو رو بیرون کردن ، کم بود!!!! شماره 10 رو هم رد کردن رفت!! :sad1:

توز تا هیگواین، توز سرتره!
سرعتی ، پا به توپ ، گل زن!

اومدن توز >>>>>>>> خبر خوبی بود
دادن شماره 10 >>>>> خبر بد :sad1:

:یووه:

http://www.cloob.com/name/j0232366j

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
توز شده الان تاپ پلير؟ الكس رو انداختن بيرون چون جان الكان و بقيه ديدن خيلي گنده شده خطرناكه كه پست مديريتي بگيره ولي چوب خدا صدا نداره با اين كارشون ميخوان الكسو تا حدودي از يووه دور كنن -توز و ووچينيچ !!! آخه بين دوتا مگه بهم پاس ميدن؟ الله و اعلم-جدا از اون توز رو از مسي بيشتر قبول دارم چون به جايي نياز داره كه خودشو نشون بده -

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

توز شده الان تاپ پلير؟

صد در صد. کافیه بازیهایشو طی این چندسال دنبال کنید. توز بی نظیره در نوع خودش.

مثلث ، توز ، رونی ، کریس رونالدو رو اگر یادتون باشه هر تیمی رو فلج می کرد و اخر سر نتیجش رو همه دیدند

یا تو منچستر سیتی بازیهاشو حداقل به یاد داریم که چه کارهایی که نمی کرد

تاپ پلیر یعنی کیفیت فنی ، درسته توز یک تاپ پلیر واقعیه. ولی اگر با اخلاق جمع بشه ، شاید زیاد نشه اسمش رو تاپ پلیر دونست

ولی از اونجایی که من کونته رو میشناسم. فکر می کنم بعید از اون حرکات بچه بازی توز اینجا ببینیم. ایجا مطمئنا قبل از ورودش خوب توجیه شده که اینجا ، انگلیس نیست ، حرکت اشتباه یعنی بیچاره کردن توز :3:

این :derp: واقعا بدطور یک سولاخی پیدا کرده دیگه سر ازش بیرون نمیاره :1: کولاروف رو هم یوونتوسی بدونید :np: یعنی یویو احتمال اومدنش پایینه :cry2:

خرید توز هنوز که هنوزه داره بهم حال میده :1: خوش به حال اون طرفدارانی که الان متوجه خرید توز شدن. چقدر خوشجالن :hc: :2:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
می گند وقتی کهکشان ها خلق شدند، خیلی ها عصبانی شدند و این عمل رو یه تصمیم اشتباه می دونستند.
Spoiler

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
موجی : شماره 10 خیلی برای توز بزرگ است.

به نظر من از همین حالا فشارها روی توز داره زیاد میشه.

الان تو صفحه ی شخصی یوونتوس تورین در فیسبوک هم غوغایی هست. کافیه برید ببینید. خیلی ها خوش امد گفتن ولی پیراهن شماره 10 رو اصلا دوست نداشتن به توز بدن

الان فکرش رو بکنید توز یک باز اشتباهی بکنه تو بازی ، بعدش این هوادارا میخوان چیکار بکنن ؟

من شک ندارم اگر توز خودش هم بخواد احترام این شماره رو نگه داره ، ولی عوامل خارجی مانع این کار میشن. کار به جایی رسیده که طرفدارای تیم های دیگه هم میان در مورد این شماره نظر میدن.

GEDOY

GEDOY

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 503 ارسال
البته ربطي به اين تايپيك نداره اما به نظر من اشتباه مديراي يووه فصل پيش بود كه شماره ده رو به جووينكو ندادن. تو اين يه سال اين شماره ي ده ما هي داشت سنگين تر ميشد كه بلاخره يكي صاحبش شد. هرچند به نظر من توز لياقت اين شماره رو داره.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی