پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نقل قول های برتر لوچیانو موجی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
8 پاسخ برای این موضوع

VA}{ID

VA}{ID

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 656 ارسال
زدن این تاپیک فکر کنم کمترین کاریه که میشه واسه بهترین مدیر ورزشی تاریخ انجام داد.

هر وقت موقع تمرین می شد، مارادونا حالش بد می شد

همیشه زمان تمرین حالش (مارادونا) بد می شد. ده دقیقه قبل از تمرین ایجنتش زنگ می زد و می گفت دیگو نمیتونه بیاد سر تمرین چون حالش خوب نیست

- من با شیره مالیدن سر اینتری ها باعث شدم که سیریل دوموراد رو بخرن

سال 1999 رفته بودم مارسی تا یک بازیکن رو زیر نظر بگیرم که دیدم استعدادیاب اینتر هم اونجاست. باید گمراهش می کردم. زمانی که می دیدم توپ زیر پای سیریل دوروماد هست، شروع کردم به تعریف ازش تا استعدادیاب اینتر هم بشنوه. در عرض یک هفته روزنامه ها شروع به صحبت درباره ی او (سیریل دوروماد) کردن و اینتری ها هم نهایتا اونو خریدن. در آخر هم بازیکن خیلی متوسطی از آب دراومد.

تو کالچیوپولی یا همه گناهکارن یا همه بی گناه هستن

اگرچه یوونتوس و لوچیانو موجی دو مقصر اصلی کالچیوپولی از سوی فدراسیون فوتبال ایتالیا شناخته شدن، مدیر سابق بیانکونری معتقده که مجازات ها خنده دار هستند و همه مخصوصا ماسیمو موراتی نیز کارهایی رو که من رو بهشون متهم کردن انجام دادن

مسئله خیلی ساده هست. یا همه بیگناه هستن، یا همه گناهکارن، که در اینجا همه بی گناه هستن

- اریک لاملا بازیکن آس رم توی سیرک فوق العاده خواهد بود.

مقام عالی رتبه ی سابق یوونتوس در زمان خرید اریک لاملا توسط رم اظهار نظر کرده بود و معتقد بود که اگرچه بازیکن جدید رم کنترل توپ خیلی خوبی داره ولی در رابطه با کارآیی اون توی سری آ مردد بوده.

رم بازیکن های جالب متعددی داره که یکیشون لاملا هست. او زمانی که توپ رو در اختیار داره هر کاری می خواد می کنه، بنابراین او در سیرک فوق العاده خواهد بود. اینکه اون تو سری آ چطوری بازی می کنه مسئله ی دیگه ای هست

- ژوزه مورینیو می تونه وکیل من بشه

زمانی که مورینیو مربی وقت اینتری ها از داوری هایی که بر علیه تیمش گرفته شده بود شکایت کرد، موجی بلافاصله نسبت به این مسئله اظهار نظر کرد.

مورینیو می تونه وکیل من بشه. هیچکس مثل اون نتونسته تغییرات فوتبال ایتالیا رو نشون بده. حتی تیمی مثل اینتر که مشخصا داورها به نفعشون می گیرین، هنوز فرصتی رو برای اعتراض به داور پیدا می کنن

- آث میلان با رونالدینیو مثل بچه ها رفتار می کنه

زمانی که به رونالدینیو در جریان بازی نوامبر 2010 در برابر سامپدوریا فقط 3 دقیقه بازی رسید، موجی از اونا به خاطر برخوردشون با تک خال سابق بارسلونا انتقاد کرد.

میلان از لحاظ تکنیکی مجهزترین تیم توی لیگ هست، ولی نمی تونم درک کنم که چرا رونالدینیو فقط 3 دقیقه بازی کرد. آلگری نمی تونه با اون اینطوری برخورد کنه. رونالدینیو یک قهرمانه، نه یک بچه

فوتبال ایتالیا مرده (فوت کرده).

در حالی که موجی از سرزنش اینتر بابت شکست ایتالیا توی جام جهانی 2010 راضی نشده بود، به سمت جیانکارلو آبه ته رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا نشونه رفت و او رو به تنهایی مسئول نابود کردن فوتبال ایتالیا دونست.

در حال حاضر شلیک به آبه ته مثل برداشتن آخرین آجر از خونه ای هست که واژگون شده. فوتبال ایتالیا در مقابل تصمیم های مزخرف مردی که به آرومی در حال کشتن فوتبال ما هست طغیان می کنه

اینتر با فروش زلاتان ابراهیموویچ دست به خودکشی زد

موجی اظهار داشت که نمی دونم چرا اینتر تصمیم گرفت که ابراهیموویچ رو با ساموئل اتوئو معاوضه کنه، در حالی که یافتن جایگزین برای او ممکن نیست.

اینتر با فروش زلاتان ابراهیموویچ دست به خودکشی زد. اونا رهبرشون رو فروختن. ابراهیموویچ حتی زمانی که تیم داره بد بازی می کنه هم می تونه نتیجه رو تغییر بده

من باعث شدم ایتالیا جام جهانی سال 2006 رو ببره.

بعد از اینکه از او به خاطر نقشش در کالچیوپولی انتقاد می شد، تصمیم گرفت جواب منتقدها رو بده و اعلام کرد که ایتالیا تنها به خاطر بازیکن های که او برای یوونتوس خریده بود تونست جام جهانی رو ببره.

من کسی بودم که 10 بازیکن و یک مربی رو به تیم ملی رسوندم و من کسی هستم که باعث شدم ایتالیا جام جهانی رو ببره

- اینتر برای قهرمانی دوباره به یک کالچیوپولی دیگه نیاز داره.

اینتر دیگه به پایان رسیده. اعتباری که اونا از کالچیوپولی بدست آورده بودن به سر رسیده. تیم اونا از یک کشتی جنگی به یک جمعیت ضعیف تبدیل شده. برای قهرمانی دوباره احتمالا موراتی باید یک کالچیوپولی دیگه رو راه بندازه
  • AAG و alexdelpiero از این پست تشکر کرده است

Milan 4 ever

Milan 4 ever

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 186 ارسال
خدایی ادمایی مثله اینا بودن که باعث شدن ایتالیا و لیگش این همه قوی بشه بازیکنی نبود که جلو پیشنهادشون مقاومت کنه همه ارزشون بود بیان ایتالیا اما الان ؟؟؟؟؟؟ الان یه بازیکن که قراردادش داره تموم میشه رو نمیتونن بگیرن و کلی پیشنهاد قرضی میدن :fts:

Juventus Lovely

Juventus Lovely

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 361 ارسال
حرف موجی این بود که همه تبانی می کردن یوونتوس هم جزئی از اونا ، و همه گناه کارن حرف من اینه که اگه موجی و هرکس از یوونتوس که باهاش بود و تبانی میکردن ، اگه اونا این کا رو نمی کردن کسی میتونست یوونتوس ببره سری b این شخص موجی درسته برای یووه بهترین خرید ها رو داشته ولی از عاملان اصلی رفتن یوونتوس به سری b هست و من نمی تونم ازش خوشم بیاد و تعاریف شما از اونو درک نمیکنم

VA}{ID

VA}{ID

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 656 ارسال

حرف موجی این بود که همه تبانی می کردن یوونتوس هم جزئی از اونا ، و همه گناه کارن

حرف من اینه که اگه موجی و هرکس از یوونتوس که باهاش بود و تبانی میکردن ، اگه اونا این کا رو نمی کردن کسی میتونست یوونتوس ببره سری b

این شخص موجی درسته برای یووه بهترین خرید ها رو داشته ولی از عاملان اصلی رفتن یوونتوس به سری b هست و من نمی تونم ازش خوشم بیاد و تعاریف شما از اونو درک نمیکنم

درسته که اقدامات موجی باعث شد که یووه بره سری بی، ولی موجی که کف دستشو بو نکرده بود که یهو قراره موراتی یه توتئه رو طرح ریزی کنه. موراتی اومد با روابطی که با شرکت تله کام (فکر کنم) داشت، تمام مدارکی که دال بر دخالت اونا بود رو از صحنه محو کرد.

به طور مثال میشه گفت همه رفته بودن دزدی، وقتی همه دزد باشن که کسی دست دیگری را رو نمی کنه. ولی موراتی اومد آثار دزدی خودشو محو کرد و شروع به شکایت و اتهام زدن به دیگران کرد. حالا یووه موند و موجی که به خاطر قدرت بیش از حدشون در فوتبال سری آ بیشتر از همه محکوم شدن. به نوعی همه بر علیه یووه توطئه کردن، مثلا میلان رو تو سری آ نگه داشتن و فقط یووه رو به سری بی فرستادن تا تصویر حق و عدالت خواهی حفظ بشه.
و.............................. هزار دلیل دیگه که با یک سرچ کوتاه تو گوگل میشه فهمید که چرا کالچیوپولی یک توطئه ی بزرگ علیه یووه بود.

بنده خدا موجی :worship: :worship: :worship: :worship:

Juventus Lovely

Juventus Lovely

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 361 ارسال

درسته که اقدامات موجی باعث شد که یووه بره سری بی، ولی موجی که کف دستشو بو نکرده بود که یهو قراره موراتی یه توتئه رو طرح ریزی کنه. موراتی اومد با روابطی که با شرکت تله کام (فکر کنم) داشت، تمام مدارکی که دال بر دخالت اونا بود رو از صحنه محو کرد.

به طور مثال میشه گفت همه رفته بودن دزدی، وقتی همه دزد باشن که کسی دست دیگری را رو نمی کنه. ولی موراتی اومد آثار دزدی خودشو محو کرد و شروع به شکایت و اتهام زدن به دیگران کرد. حالا یووه موند و موجی که به خاطر قدرت بیش از حدشون در فوتبال سری آ بیشتر از همه محکوم شدن. به نوعی همه بر علیه یووه توطئه کردن، مثلا میلان رو تو سری آ نگه داشتن و فقط یووه رو به سری بی فرستادن تا تصویر حق و عدالت خواهی حفظ بشه.
و.............................. هزار دلیل دیگه که با یک سرچ کوتاه تو گوگل میشه فهمید که چرا کالچیوپولی یک توطئه ی بزرگ علیه یووه بود.

بنده خدا موجی :worship: :worship: :worship: :worship:

توی همین مثال خودت که (همه رفته بودن دزدی، وقتی همه دزد باشن که کسی دست دیگری را رو نمی کنه) اگه یکی نره دزدی که نمیتونن بیان بگیرنش
موجی اگه عامل اصلی سقوط یووه به سری نباشه ، یکی از عاملان اصلی هست ، بحث من اینه که همه تبانی کردن ، اگه موجی تبانی نمی کرد کسی کاری به یووه نداشت ، حالا من موندم موجی چرا این قدر محبوب هست بین هوادارای یوونتوس

VA}{ID

VA}{ID

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 656 ارسال

توی همین مثال خودت که (همه رفته بودن دزدی، وقتی همه دزد باشن که کسی دست دیگری را رو نمی کنه) اگه یکی نره دزدی که نمیتونن بیان بگیرنش
موجی اگه عامل اصلی سقوط یووه به سری نباشه ، یکی از عاملان اصلی هست ، بحث من اینه که همه تبانی کردن ، اگه موجی تبانی نمی کرد کسی کاری به یووه نداشت ، حالا من موندم موجی چرا این قدر محبوب هست بین هوادارای یوونتوس

دقیقا قضیه همینه، وقتی همه می رن با کمیته داوران صحبت می کنن، موجی هم میگه چرا من صحبت نکنم؟
خود موجی هم میگه یا همه گناهکارن یا همه بیگناهن، بنابراین خود موجی می دونه که این کار اشتباهه ولی وقتی همه دارن این کار رو انجام میدن قرار نیست کسی گناهکار باشه.

در رابطه با سوالت: چرا یوونتوسی ها موجی رو دوست دارن؟ به خاطر اینکه اون موجی بود :rose:

Juventus Lovely

Juventus Lovely

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 361 ارسال
برای مثال الان همه دزدی کنن ، ما هم دزدی کنیم چون همه دزدی میکن پس حتما کار بدی نیست، در صورتی که دزدی کاملا واضح هستش که کار خوبی نسیت، همون طور که یه نوجوون هم می فهمه تبانی روح فوتبال رو نابود میکنه و با احساسات انسان های زیادی بازی میشه و حق می رسه به ناحق

VA}{ID

VA}{ID

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 656 ارسال

برای مثال الان همه دزدی کنن ، ما هم دزدی کنیم چون همه دزدی میکن پس حتما کار بدی نیست، در صورتی که دزدی کاملا واضح هستش که کار خوبی نسیت،

بنابراین خود موجی می دونه که این کار اشتباهه ولی وقتی همه دارن این کار رو انجام میدن قرار نیست کسی گناهکار باشه.

تو پست قبلی هم جواب این یکی پستت رو داده بودم. گفتم که موجی هم می دونست این کار اشتباهه ولی وقتی همه این کار رو می کنن دیگه ...
قضیه اینجاست که همه این کارا رو کردن ولی فقط یووه محکوم شد. تمام

در ضمن همین لیگ های انگلیس، آلمان یا اسپانیایی که ادعای پاک بودنشون میشه و طرفداراشون بهشون افتخار می کنن، پر از زد و بند و شرط بندی هایی است که روی نتایج بازی ها اثر می گذاره ولی کسی جرات نداره بیاد جلو و همه چیز رو افشا کنه.

دیگه فکر نکنم ادامه دادن این بحث خیلی جالب باشه، شما هم اگه قانع نشدی، تو پ.خ بحث رو ادامه بدیم.

Juventus Lovely

Juventus Lovely

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 361 ارسال
من نگفتم بقیه مقصر نیستن و نگفتتم به یووه ظلم نشده ، من تو پست های بالا خیلی واضح توضیح دادم ، من رو حرف خودم هستم این بحث هم تمام

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی