پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

جشن اسکودتوی 31 | به میزبانی Juventus.iR

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
240 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

میگم الآن دقیقا چند نفر ثبت نام کردند ؟ از این اسامی من فقط شاید 6 7 تا رو میشناختم ، باقی جدیدا ؟ :1: از فروم که یه 6 7 تا بیشتر نیستیم ! :Facepalm:

منم حرفم همینه دیگه !!! بچه های غریبه بیش از بچه های فوروم خودمون هستیم ! البته سپهر هم هست :1:

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
یعنی الان صدر هم ثبت نام کرده و برای ساندیس اینا پول داده؟ :1: بدبخت رو دعوت میکردی حداقل حسین، این اصفهانیا بازیا چیه :1: حضور سلیم رو هم به عنوان فیورنتینایی محکوم میکنم، هر مشت میتونه یه پیام برای دلاواله باشید، باشد که رستگار شوید... :1: به علت نزدیکی بیش از جد جشن با کنکور از حضور گرم من هم محرومید.. :1:

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
بعد از مدت ها دارم پست ميدم!! از بچه هاي فوروم ميخوام كه هرچه زودتر واسه اين جشن ثبت نام كنن تا علاوه بر داشتن جشن باشكوه يك جمع دوستانه و صميمي تري داشته باشيم پارسال بچه ها اعتراض داشتن كه چرا فيس بوقي ها هم تو جشن بودن! حالا كه قراره اولويت با بچه هاي خودمون باشه بهتره زودتر اقدام كنيم ! تا هم خستگي تو تن حسين نمونه و هم براي برپايي جشن تو سال هاي بعد انگيزه داشته باشه (براي بچه هاي ساكن تهران هيچ عذر و بهونه اي پذيرفته نيست) نفر بعدي كه تو ليست اضافه بشه اسم من هستش! نفرات بعدي هم بسم الله...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اون لیست قبلی که بود این نفرات هم اضافه شدند حسن عباسی - هانی کافی - نریمان امینیان
Spoiler

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

یعنی الان صدر هم ثبت نام کرده و برای ساندیس اینا پول داده؟ :1: بدبخت رو دعوت میکردی حداقل حسین، این اصفهانیا بازیا چیه :1: حضور سلیم رو هم به عنوان فیورنتینایی محکوم میکنم، هر مشت میتونه یه پیام برای دلاواله باشید، باشد که رستگار شوید... :1:

به علت نزدیکی بیش از جد جشن با کنکور از حضور گرم من هم محرومید.. :1:

ممد از تو بعیده !!! یکم دیگه ادامه بدی اون امضاها رو با الکل پاک می کنم :lol: :lol: :Facepalm:

صدر که مهمان ویژه هست ولی چقدر خوشم اومد که اصلا پولکی نیست و با متانت قبول کرد ! سلیم رو هم خودت می دونی

بعد از مدت ها دارم پست ميدم!!

از بچه هاي فوروم ميخوام كه هرچه زودتر واسه اين جشن ثبت نام كنن تا علاوه بر داشتن جشن باشكوه يك جمع دوستانه و صميمي تري داشته باشيم
پارسال بچه ها اعتراض داشتن كه چرا فيس بوقي ها هم تو جشن بودن! حالا كه قراره اولويت با بچه هاي خودمون باشه بهتره زودتر اقدام كنيم ! تا هم خستگي تو تن حسين نمونه و هم براي برپايي جشن تو سال هاي بعد انگيزه داشته باشه

(براي بچه هاي ساكن تهران هيچ عذر و بهونه اي پذيرفته نيست)

نفر بعدي كه تو ليست اضافه بشه اسم من هستش! نفرات بعدي هم بسم الله...

اتفاقا می خواستم فردا بهت پیام بدم که بزرگ مرد پس کحایی اخه ! گل گفتی ! واقعا نباید تعدادمون از بچه های سایر جاها کمتر بشه !

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
نیـک کبیـر حکم جهاد داد :1: @};- آقا من میخوام ثبت نام کنم .. الان کارت حکمت دارم بعد سیستم انتقال وجه اینترنتیش خرابه :np: نمیشه :sad1: راه دیگه نیست ؟؟؟؟ :1:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

نیـک کبیـر حکم جهاد داد :1: @};-

آقا من میخوام ثبت نام کنم .. الان کارت حکمت دارم بعد سیستم انتقال وجه اینترنتیش خرابه :np: نمیشه :sad1:

راه دیگه نیست ؟؟؟؟ :1:

حالا شما فکر اونش نباش !!
مهم حضورتون هست

amirabas1369

amirabas1369

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 609 ارسال
الان یه سوال! :1: من از اهواز 900km راه بکوبم بیام تهران واسه 1 شب و باز برگردم... اصلاً به نظرتون منطقی هست با توجه به اینکه کسی اصلاً منو نمی شناسه؟؟؟ :1: اصلاً دوست ندارم یه گوشه بشینم و خوش و بش بقیه رو ببینم منظورم و می گیرین که؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

الان یه سوال! :1:
من از اهواز 900km راه بکوبم بیام تهران واسه 1 شب و باز برگردم...
اصلاً به نظرتون منطقی هست با توجه به اینکه کسی اصلاً منو نمی شناسه؟؟؟ :1:
اصلاً دوست ندارم یه گوشه بشینم و خوش و بش بقیه رو ببینم
منظورم و می گیرین که؟

اینقدر جو صمیمی و دوستانه هست که اصلا دلت نمی خواد تموم بشه ! خیالتون راحت

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21170 ارسال
- منم دوست داشتم که بیام و اگه میومدم حداقل 5، 6 نفر دیگه رو هم راهی جشن می کردم ولی به علت یه سری مشکلات و دلایل معذورم، ولی قطعا بعد از جشن در یک فرصت مناسب تهران میام و از نزدیک دوستان عزیز رو زیارت می کنم @};-

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
دیدم نیک کبیر حکم جهاد داد. منم تنبلی رو جایز ندونستم و هم اینک ثبت نام رو انجام دادم. :rose: یه بحثی هم هست که یه مدته طولانیه داره تکرار میشه و به نظرم واقعا زشته. اینکه هی میگین اونها فیسبوکی هستن ، اینها غریبه هستن. چرا فروم خودمون کسی ثبت نام نمیکنه و از این حرفها. به نظرم هر یوونتوسی که ثبت نام کنه قدم رو چشم مبارک حسین عزیز میزاره و تشریف میاره :1: فرقی نمیکنه در کجا از جشن با خبر شده باشه. مهم حضوره. این کپورم قیف اومد :waiting: :1:

amirlp

amirlp

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 148 ارسال
  • LocationTehran

منظورم و می گیرین که؟

آقا من پارسال همین شرایط رو داشتم هیچکی رو نمیشناختم ولی خیلی خوش گذشت ، امسال هم همینه ، لیست رو که دیدم 3-4 نفر رو بیشتر نمیشناسم ولی باز همون روز اول ثبت نام کردم، منم از ساری میام ، راهم کوتاهتر از شماست ولی بازم سختیای خودشو داره، بیا پشیمون نمیشی :3:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

منظورم و می گیرین که؟

امیرعباس عزیز رفیق خودم . :1:
اولا اینکه تو اگه 900 کیلومتر داری من پارسال که اومدم 1100 کیلومتر راه داشتم و با اتوبوس 17 ساعت تو راه بودم بدون اینکه کسی رو بشناسم . تازه صبح ساعت 6 رسیدم و تا ساعت 4 بعداز ظهر هم الاف خیابونا بودم :Facepalm:
ولی تو حداقل من رو که می شناسی . حتما بیا تنهات نمیزارم :rose:

R.BAGGIO.10

R.BAGGIO.10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 422 ارسال

یعنی الان صدر هم ثبت نام کرده و برای ساندیس اینا پول داده؟ :1: بدبخت رو دعوت میکردی حداقل حسین، این اصفهانیا بازیا چیه

ممد اون قسمت اصفهانی بازیو به دیده بد میگیریم و ایشالا یه درسی با دوستان اصفهانی بهت میدیم :1:
این حمیدم بیچاره از زنجان میاد براش دعا کنید :)):

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
نفرات جدید اضافی شده به لیست : امیرعلی منصوری - سید کمال اسماعیل زاده - یاسر بالغ - امید زمانی

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
منم ثبت نام کردم :1: @};- @};-

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال

منم ثبت نام کردم :1: @};- @};-