پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته سی و هشتم سری آ- سمپدوریا 3-2 یوونتوس | پایانی خوش

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
82 پاسخ برای این موضوع

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

هفته سی و هفتم سری آ

تصویر

سمپدوریا - یوونتوس

زمان : شنبه ، 28 اردیبهشت ماه 1392 ، ساعت 23:15 به وقت ایران

مکان : ورزشگاه لوئیجی فراریس

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
فصلی که دلپیرو اقای گل شد با 21 گل هفته اخر مقابل سمپ بازی داشتیم تو همین لوئیجی فراریس .

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
3 هفته مونده به پایان رقابت ها قهرمان شدیم ، این هفته مقابل کالیاری هرچند قهرمان بودیم ولی با تساوی 1-1 جشن قهرمانی گرفتیم و اسکودتو رو بالای سر بردیم ! ، دست و دل آدم به تایپ نمیره ولی آمار همیشگیم و میدم ! آخرین باری که در این استادیوم بازی کردیم بازی و 3-1 بردیم اون بازی اول همین فصل مقابل جنوا بود و آخرین باری که جلوی این سمپدوریا بازی کردیم اگر اشتباه نکرده باشم بازی و 0-0 به پایان رسوندیم در اون بازی الکس بعنوان یار جانشین به بازی اومد و یک تقریبا دروازه خالی رو به شکل معجزه آسایی از دست داد ! در این چند سال ، زمان رانیری ، فرارا ، دلنری به یاد ندارم که تونسته باشیم سمپدوریا رو تو استادیوم خودشون شکست بدیم ! با تساوی مقابل کالیاری و اون تعویض های پیاپی اشتباه کونته و نرسیدن به رکورد کاپلو ، میشه با برد مقابل سمپدوریا رکرود تازه ای ثبت کرد ، اما ذهنیتی که در بازی مقابل کالیاری در کادر فنی و بازیکنان وجود داشت این بود که اونا اصلا به این چیزی که ما فکر میکنیم و میخواهیم بهش برسیم ، فکر نیمکنند شخصا برای آنتونیو کونته مهم نیست که به رکورد کاپلو برسه یا نرسه ، یا اینکه بتونه رکورد حداقل بردن یک بار تمام تیم های سری آ رو به اسم خودش ثبت کنه ! به نظرم این تنها انگیزه ای میتونه باشه که تیم میتونه با تکیه به اون به زمین مسابقه بره و اگر تیم به این اعتقاد نداره میتونیم شاهد یک بازی سراسر کسل کننده و پر اشتباه رو از یوونتوس شاهد باشیم.

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
در كل آخرين باري كه سمپ رو برديم بر مي گرده به سال ٢٠٠٩ اگه اشتباه نكنم :Facepalm:

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
زمان این بازی هم عوض شده باز! :| بیخیال، دیگه کی نگاه میکنه آخه؟ :| زودتر تموم بشه فصل نظرسنجی هامونو بذاریم :1:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
این بازی شنبه ساعت 23:15 برگزار می شه !!!

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
به نظر من اينكه بتوني كل تيماي سري آ رو حد اقل يه بار ببري خيلي مهم تر از زدن ركورد كاپلو هستش حالا نه خيلي ولي مهم تره اميد وارم بچه ها( :2qcmh45: ) بازيو جدي بگيرن و بتونيم ركورد بزنيم هرچند من اميدي به پيروزي ندارم چون سمپدوريا شده گربه سياهمون تو اين چند سال!!

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
نفرات دعوت شده برای این بازی : Buffon, 3 Chiellini, 4 Caceres, 6 Pogba, 7 Pepe, 8 Marchisio, 9 Vucinic, 11 De Ceglie, 12 Giovinco, 13 Peluso, 15 Barzagli, 17 Bendtner, 18 Anelka, 19 Bonucci, 20 Padoin, 21 Pirlo, 22 Asamoah, 23 Vidal, 24 1Giaccherini, 26 Lichtsteiner, 27 Quagliarella, 30 Storari, 32 Matri, 33 Isla, 34 Rubinho, 39 Marrone

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
کونته خودش واسه مصاحبه نرفته و فابریتزیو تنکونه [یکی از اعضای کادر پزشکی] رو فرستاده !! :1: - از کونته بخاطر اینکه اجازه داد در بیرون از زمین با بازیکنان و مجموعه یوونتوس باشم و به درمان مصدومان بپردازم تشکر میکنم - ویدال قطعا از نظر بدنی و فیزیکی بهترین و چشمگیرترین بازیکن تیم هستش .. او تلاش زیادی در زمین داره و زمانی که از زمین خارج میشه به سختی میتونه روی پاش وایسه از خستگی - وقتی که پاول ندود روی زمین میوفتاد من اصلا نگران نمیشدم زیرا مطمئن بودم که او دوباره بلند میشه اما وقتی کونته روی زمین میوفتاد من نگرانش بودم !

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21184 ارسال
- در راه جنوا :

[img width=480 height=360]http://www.shiaupload.ir/images/39249362585616143206.jpg[/img]

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

- در راه جنوا :

[img width=480 height=360]http://www.shiaupload.ir/images/39249362585616143206.jpg[/img]

په په اینقدر فوتبال بازی نکرده شبیه این حاجی بازاریا شده...به شکمش توجه کنید... :1:

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال
چقدر جالب می شه امشب یووه بازی رو با زوج آنلکا - بنتنر شروع کنه!

Seyyed Masoud

Seyyed Masoud

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 839 ارسال
یک آدم خیر و خوب پیدا نمیشه یک سیسیکم یک روزه بده ما این بازی رو ببینیم ؟ اکانت من تموم شده و دیگه تا آغاز فصل جدید ارزش نداره تمدید کنم :20:

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال
از ترکیب چه خبر ؟ کسی ترکیب رو داره ؟

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال
23:15 Juventus -0.5 -118 2.5,3 -115 5/18 Sampdoria +0.5+1 -142 3 +124 23:15 Juventus -0.5-1 +113 3 -153 5/18 Sampdoria +1 -198 3,3.5 +167 23:15 Juventus -1 +157 3,3.5 -202 5/18 Sampdoria pk +178 2,2.5 -189 23:15 Juventus pk -219 2,2.5 +15

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
امشب باید از آخرین یوونتوس ِ باقی مونده از 2012 لذت ببریم که تا چند ماه نداریمش . حدس می زنم با همه ی رکورد هایی که بازی با کالیاری نابود شد ، این رکورد ِ شکست ِ همه ی تیم ها هم انجام نشه ! بازیکنا فقط میتونن انگیزه ی این رو داشته باشن که بتونن تثبیت کنن خودشون رو توی تیم و به فروش نرسن ! هر چند که تصمیمات گرفته شده انگار ! به هر حال امشب آخرین هفته ی ما و یوونتوس ئه و باید عادت کنیم به نداشتنش چند ماه !

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

از ترکیب چه خبر ؟ کسی ترکیب رو داره ؟

Juventus (3-5-2): Storari, Caceres, Bonucci, Chiellini, Isla, Padoin, Pirlo, Giaccherini, De Ceglie, Quagliarella, Giovinco

Sampdoria (3-5-2): Da Costa, Mustafi, Gastaldello, Castellini; De Silvestri, Poli, Palombo, Obiang, Estigarribia; Eder, Icardi.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
Sampdoria: Da Costa; Mustafi, Gastaldello, Castellini; De Silvestri, Poli, Palombo, Obiang, Estigarribia; Eder, Icardi

Sampdoria bench: Romero, Berni, Rodriguez, Maresca, Maxi Lopez, Munari, Sansone, Berardi, Poulsen, Soriano, Savic

Juventus: Storari; Caceres, Bonucci, Chiellini; Isla, Padoin, Pirlo, Giaccherini, De Ceglie; Quagliarella, Giovinco

Juventus bench: Buffon, Rubinho, Marchisio, Vucinic, Peluso, Barzagli, Bendtner, Vidal, Lichtsteiner, Matri

VA}{ID

VA}{ID

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 656 ارسال

امشب باید از آخرین یوونتوس ِ باقی مونده از 2012 لذت ببریم که تا چند ماه نداریمش . حدس می زنم با همه ی رکورد هایی که بازی با کالیاری نابود شد ، این رکورد ِ شکست ِ همه ی تیم ها هم انجام نشه ! بازیکنا فقط میتونن انگیزه ی این رو داشته باشن که بتونن تثبیت کنن خودشون رو توی تیم و به فروش نرسن ! هر چند که تصمیمات گرفته شده انگار !

به هر حال امشب آخرین هفته ی ما و یوونتوس ئه و باید عادت کنیم به نداشتنش چند ماه !

:20: :20: :20: :20: :20: جیگرم کباب شد، چرا این کارا رو با آدم می کنید. بجاش تاپیک "چه بازیکنی" و مصاحبه های روزانه ی آقای :derp: رو داریم که هر روزمون رو باهاش سر کنیم.

آنتی اسپم: من فقط موندم چرا کونته به این بنده خدا مارونه بازی نمیده.

JuveStoriaDiUnGrandeAmore

JuveStoriaDiUnGrandeAmore

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 276 ارسال
اوبیانگ و پولی !!!! داریم بازی تیم اول و دوم یووه رو میبینیم :1:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی