پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته سی و پنجم سری آ- یوونتوس 1-0 پالرمو ★★★ بازی برای اسکودتوی 31

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
90 پاسخ برای این موضوع

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
شماره ی اتوبوسی که در حال تردد توی شهر هست 031 هست @};-

[img width=400 height=600]http://www.shiaupload.ir/images/65038639437542545137.jpg[/img]

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کونته : - ما بسیار خوشحال و راضی هستیم. فصل بسیار طولانی و سختی بود و تقدیر شایسته ی این بازیکن های فوق العاده است. - بردن این جام ساده نبود چون توقعات زیادی از ما می رفت و لیگ قهرمانان هم انرژی زیادی از ما گرفت. - من به بازیکن هام افتخار می کنم که تونستیم حتی چند بازی زودتر از پایان لیگ قهرمان بشیم، و هیچوقت نمی تونم به اندازه کافی ازشون تشکر کنم. - همچنین از باشگاه و تیم مربیگری هم تشکر می کنم که در دوران محرومیت ام نقش خیلی پررنگی در اداره تیم داشتند. - باخت به اینتر به ما خیلی چیزها رو فهموند. ما فصل رو با اعتماد به نفس پیش از حد شروع کردیم و در بعضی بازی ها مثل جنوا حتی خوش شانس بودیم. - ولی باخت به اینتر ما رو بیدار کرد، نمی گم که بازیکن هام قبل ازون مغرور بودند ولی در اون بازی فهمیدند اگر می خوان باز قهرمان بشند باید تلاش و تعهد بیشتری داشته باشند. - بدترین لحظه ی فصل باخت 1-0 به سمپدوریا 10 نفره بود. بازی عجیبی بود که از همه بیشتر دردناک بود. در اون بازی من واقعا عصبانی شدم و همچنین فهمیدم که این ازون دست نتایج عجیب که هیچوقت نباید رخ بده. من ازون بازی خیلی چیزا یاد گرفتیم. (بازیکن ها کونته رو تو حمام انداختن تو آب یخ !) - داشتم می رفتم که دوش بگیرم که بازیکن ها بهم حمله کردند و دزدیدنم. اونا می تونستند من رو تو آب گرم یا یخ بندازند ولی از همون لحظه ای که نزدیک شدنشون رو دیدم فهمیدم که کدوم رو انتخاب کردن :1: (در مورد حرف های دیروزش) - من در یوونتوس خیلی خوشحالم. وقتی شروع به مربیگری کردم آرزوی من بود که به یوونتوس بیام. رویای من بود که با یوونتوس قهرمان بشم. - چیزی که دیروز گفتم این بود که وقتی ما جلوتر از برنامه به 2 قهرمانی فوق العاده رسیدیم، پس خیلی منطقی که بشینیم و در مورد آینده و پروژه ی جدیدی حرف بزنیم. - الان توقعات از یووه عوض شده و همزمان ما با بحران اقتصادی در ایتالیا روبرو هستیم. آندره آنیلی به من فرصت مربیگری در یووه رو داد و من همیشه متشکر او خواهم بود ولی باید کاری رو کرد که به نفع همه باشه. - بالا رفتن توقعات یعنی اگر من فصل آینده ی قهرمان نشم همه به من به چشم مشکل تیم نگاه خواهند کرد. ما در این فصل در اروپا هم بهتر از خیلی از تیم هایی بودیم که منابع بزرگ مالی دارند. - بعد از بازی با بایرن به شدت از ما انتقاد شد و خیلی ها گفتند ما به اندازه کافی خوب نیستیم. ولی در فوتبال باید هر از گاهی به عقب تکیه داد و قبول کرد تیم های قوی تری هم وجود دارند. - پس ما باید واقع بین باشیم و با سنجش و برنامه ریزی بدونیم که اهدفامون چیه و قادر به انجام چه کارهایی هستیم. - ما می دونیم که یوونتوس تیمی که باید وقتی به جامی وارد میشه برای قهرمانی در اون جام پیش بره. ولی برای این کار ما باید فصل را با اهداف و برنامه ریزی مشخص شروع کنیم و همینطوری توقعات رو بالاتر از چیزی که ممکنه نبریم.

wildfire

wildfire

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1297 ارسال

منم به نوبه ی خودم این قهرمانی رو با کلی تلخیهاش و کمی شیرینیهاش به همه تبریک میگم

ایمان یوونتوسی

ایمان یوونتوسی

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 367 ارسال
دوستان یوونتوسی آدرس دانلود صحنه های جشن رو دارین به من بدید؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ماروتا حرف های کونته رو تایید کرده و گفته باشگاه دیدگاه مشترکی با کونته داره و حتما با کمک کونته نیازهای تیم برطرف میشه : - ارتباط خیلی خوبی با کونته داریم، من این یوونتوس رو یه پروژه ی پیروز می دونم و اشتیاق برای تکرار این موفقیت هست که مطمئنا نادیده گرفته نمیشه. - کونته می خواد پیروز باشه و کار درست اینه که ما در کنار هم به رخ دادن این مسئله کمک کنیم. - ما می خواهیم به این روند مثبت ادامه بدیم چون فکر می کردیم اولین قهرمان در این پروژه بعد از 2-3 سال بدست بیاد. - در اروپا اما همچنان ما با بزرگانی مثل بایرن که مثل یک ماشین جنگی غیرقابل مهار شده فاصله داریم. - قطعا با کمک کونته ما برای کم کردن این فاصله قدم برخواهیم داشت. - در ایتالیا بحران اقتصادی هست و همچین دستورعمل هایی که باشگاه باید ازشون پیروی کنه، ولی ما نمی خواهیم در وضعیتی قرار بگیریم که سرد بشیم (بعد ازین قهرمانی ها فروکش کنیم)، ما می خواهیم ایده های پیروزی داشته باشیم. - خیلی ها می گند یووه به یک بازیکن تاپ در خط حمله نیاز داره، ولی باید بگم فراموش نکنید که ما بهترین خط حمله ی لیگ رو داریم. - بهرحال ما با رئیس آنیلی و کونته جلسه هایی خواهیم گرفت و آینده رو بررسی خواهیم کرد، اون چه واضحه اینه که هدف قطعا ادامه یافتن پیروزی خواهد بود.

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
جشن و تور اتوبوس یوونتوس هم چنان ادامه داره اما همین الان ریزش بارون توی شهر شروع شده! جشن گرفتن بندتنر و یاکوئینتا از همه برای من جذابتره :|

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال
ماروتا اینجوری می خواد نیازهای تیمو برطرف کنه :fp:
خیلی ها می گند یووه به یک بازیکن تاپ در خط حمله نیاز داره، ولی باید بگم فراموش نکنید که ما بهترین خط حمله ی لیگ رو داریم.

bayernmorteza

bayernmorteza

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 64 ارسال
به قول یه کانالی

این پیروزی خجسته باد این پیروزی

برد با گل ویدال خیلی حال میده و نهایتا باید گفت جام به صاحب واقعیش رسید

:rose:

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
لحظه اي كه ويدال گل زد و رفت تو نيمكت گزارشگر الجزيره گفت ميره پيش الكس بعد ديد رفت بيش پپه به عربي گفت ليس الكس -حتي اون هم فكر ميكرد الكس تو يووه -انقده بغض كردم

Saeid Juve

Saeid Juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 460 ارسال
  • LocationTehran 14 Area
من هم به نوبه ی خودم این برد شیرین و قهرمانی 31ام رو به همه البته با کمی تاخیر تبریک میگم. :rose: به امید پیروزیها و جشنهای بزرگتر از اسکودتو در آینده ای نزدیک... :flower:

Omid Zamani

Omid Zamani

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1713 ارسال
تعداد تماشاگر های حاضر در استادیوم : 40.016 و سود ناخالص این بازی : 1.557.965 یورو . جمع سود تا بازی با پالرمو : 35.911.760 یورو !

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی