پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ليگ قهرمانان آسيا

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
84 پاسخ برای این موضوع

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
بابا دیگه بی انصافی نکنید . کجا الوحده تیم ضعیفی بود ؟ چرا میخواین ارزش کار سپاهان رو پایین بیارین ؟ همین الوحده مرحله پیش الهلال عربستان رو حذف کرد . الوحده ضعیف نیست بلکه سپاهان قویه . دیگه الشباب و العین و کاوازاکی که ضعیف نبودن . ورود قطب سوم فوتبال ایران رو تبریک میگم و حالا باید منتظر باشیم تا بعد از پرسپولیس و استقلال , یک قطب گردن کلفت هم از اصفهان تو فوتبال ایران و آسیا قدرت نمایی کنه . در ضمن به امید خدا اگر سپاهان قهرمان بشه میره جام باشگاه های جهان تا 2-3 ماه دیگه . یعنی شاید زردهای اصفهانی افتادن جلوی میلان ...

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
بنظر من كه سپاهان با سيد صالحي خيلي تيم بهتر و دوست داشتني تري هست تا كريمي(از روي تعصب به پرسپوليس نمي گم)سيد صالحي قشنگ بازي مي كرد و گل قشنگ مي زد اما كريمي مفت خوره و فقط جاگيري خوب بلده...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال
اما فکر کنم همین کریمی همه کار کرد . 2 گل زد . باعث اخراج یک بازیکن شد و پنالتی گرفت . دقیقا همون عواملی که سپاهان برای برد لازم داشت رو کریمی محیا کرد !

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
کاملا . تنها بازیکنی که منو یاد خداداد میندازه کریمی هستش که خیلی بی ادعا بازی میکنه .

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
خداداد هم جون به جونش كني مفت خوره.كريمي هم همين طور... يادتون نيست بازي مرحله قبلي توي خونه حرريف كه توپ رو از پاس عمقي سيد صالحي گرفتش و همه رو رد كرد و گل زد...كريمي كي مي تونه غر از دروازه بان كسي رو دريبل كنه... من محسن بنگر ، هادي عقيلي و عبدالوهاب ابوالهيل رو خيلي دوست دارم...با غيرتن...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی