پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته بیست و نهم سری آ- بولونیا 0-2 یوونتوس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
96 پاسخ برای این موضوع

baggio

baggio

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 23 ارسال
تبریک به همگی :onesmiley2: :scarflong: :Juveflag:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
یوونتوس تو این بازی نشون داد اختلافش با تیم های ایتالیایی خیلی زیاده خیلی ! واقعا بولونیا تیم سخت کوش و قدرتمندی بود ولی عملا حرفی برای گفتن نداشت و یووه باز هم از مهاجم ضربه خورد ! میرکو اون توپ رو هم خیلی بد زد ! هر چند چرخشش عالی بود اما دوباره وسط زد !

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
یاد بازیمون با کالیاری افتادم حتی رنگ لباسها و موقعیت تیمها در نیمه اول و دوم در زمین و خصوصا خوشحالی های کونته شبیه اون بازی بود :1: خیلی کیف دا خصوصا وقتی که میبری و فرداش منتظر لغزش حریفات بازیهاشون تماشا میکنی. دفاع یووه واقعا به معنای و.اقعی کلمه بتونی هست .اگر امشب لیخت هم بازی میکرد که دیگه همون یکی دو فرصت نصفه و نیمه هم گیرشون نمیومد.هیچ زمانی اینقدر دفاعمون رو عالی ندیدم و اگه در نظر بگیریم بارزالی تا 37 سالگی بازی کنه قشنگ 6 سال و 6 فصل بهترین دفاع اروپا رو در اختیار داریم. یکی از اون فینال های موجود رو بردیم.درواقع شاید یکی از سخت ترینش رو.خشونت بازیکنای بلونیا خیلی تو چشم بود.نمیدونم چرا داور پرز رو اخراج نکرد و کارت زرد دوم رو بهش نداد در حالی که جلوی چشمش پلوزو رو زد و واقعا با این کار مدارا کرد.دیامانتی هم بایستی اخراج میشد.ولی به هرحال برد دلچسبی بود خصوصا وقتی میبینم که روی گل ها نقش اصلی رو ووچینیچ ایفا کرد.درکل اکثر بازیکنها جز پادویین نمره خوبی از بازی میگیرند. تو مقطع کنونی و فاصله نزدیک بازی با بایرن این بردهای روحیه بخش هم میتونه روحیه ما رو بالا ببره و هم ترس بایرن رو از ما بیشتر کنه.واقعا روبرو شدن با این خط دفاعی کار هر تیمی نیست.خوشحالی کونته هم برای من یکی برد رو لذتبخش تر کرد.بخدا همین روحیه و انرزی کونته هست که باعث شده همون تیم هفتم کاری کنه بایرن مونیخ اماه ترین تیم حال حاضر جهان ازش بترسه.ممنون آنتونیو @};-

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
همه مون میدونیم که استفانو پیولی یه مربی با افکار دفاعیه و بارها مارو با تیم های مختلفش(نظیر کیه وو)زمین گیر کرده و میشد حدس زد که بازی حسابگرانه ای رو به اجرا بزارن و درصدد بهره گیری از اتفاقات بازی باشن...از دید من اهداف بولونیا تو این بازی اینا بودن: 1- خراب کردن بازی یووه و از ریتم انداختن بازی و کند کردن تمپو اون. 2- دلخوش بودن به ضربات شروع مجدد. 3- اجرای ضد حملات سریع و ارسال های تند و تیز از کناره ها علی الخصوص سمت چپ خودشون. خوشبختانه هیچ کدوم از تاکتیک هاشون عملی نشد یعنی تیم ما نذاشت که عملی بشه و به همین خاطر این برد ساده بنظر رسید،در صورتی که به هیچ وجه بازی تو اون جو بولونیا آسون نبود.... ویرایش:ظاهرا پیولی از عکس العمل های کونته ناراحت شده بود و داشت غر و لند می کرد... :1:

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
نیمه ی دوم خیلی بازیمون خوب وروون شده بود اما همچنان باید بی مهاجم بودن رو تحمل کنیم مخصوصا تحمل جووینکو که خیلی سخته.ایکاش تو یک بازی هم که شده به آنلکا میدون میداد.جووینکو که بود ونبودش فرقی نداره امتیاز خیلی مهمی بود که خوشبختانه گرفتیم تا بازی با اینتر

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
لذت برد این بازی میتونه همچنان ادامه دار بشه با مساوی و یا شکست ناپولی مقابل آتالانتا و همینطور میلان مقابل پالرمو

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
ماركيزيو با درخشش تو اين بازي دهن همه ي منتقدين رو از جمله خودم بست :laughing: نشون داد كه هنوز مثلث mvp راه طولاني تا پايان پيش رو داره نميدونم كنته از اين ميركو و سبا چي ديده كه كوا رو ميزاره رو نيمكت البته لابد يه حكمتي تو اين كار هست وگرنه كنته كه بي خود يه كاري نمي كنه كه. راستي سلام اولين پست تو اين فروم عالي بود اسمم آرش و ١٥ سالمه فورزا يووه @};-

moh3n72

moh3n72

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 163 ارسال
بچه ها کنته عصبانی شده تو مصاحبه با اسکای

behnam_juve

behnam_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 475 ارسال
اختلاف امتیازمون با نزدیکترین رقیب 12 خیلی هم خوب اون خروج بوفون بی نظــــــــــــــــــــــــــــــــــیــــــــــــــــــــــــــــــــــــر بود

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال
جشن قهرمانی با بوسه ای از سوی کونته!

[img width=480 height=259]http://redhue.ir/images/04703881797548846150.jpg[/img]

مثل این که این فصل از رقابت های سری آ هم با سال 91 داره پروندش بسته میشه و آماده میشیم برای برپا کردن جشن قهرمانی. حداقل در این فصل چنین انگیزه ای رو از کونته در کنار زمین ندیده بودیم در اکثر بازیها کونته فقط نظاره گر بود و با چهره ای در هم نکات مهم رو گوشزد میکرد اما این بار کونته برای این که خودش و تیمش رو ثابت کنه دست به نمایش زد تا از اعتمادش به قهرمانی زود هنگام و اعتماد به بازیکناش خبر بده شاید برای ترسوندن بایرن این کار لازم بود .

در هرصورت من هوادار با حرکات کونته به وجد اومدم و حس غرور بهم دست داد مطمئنن کونته ایمان داشت که آلمانی ها پای گیرنده هاشون میخکوب شدن برای دیدن حریف مرحله بعدشون و کونته آمادگی روحی خودش و فیزیکی بازیکنان رو به رخ حریفان کشید.

بازی امشب از جنبه فوتبالی تفاوت خیلی زیاد یووه با سایر تیمهای سری آ رو نشون داد و یووه در حالی که پرفشار بازی نمیکرد راحت و بی دردسر 3 امتیاز خارج از خونه رو کسب کرد هرچند که ناکارامد بودن زوج میرکو + سبا به وضوح مشخصه و هیچ هواداری انتظار بازی کردن جووینکو مقابل بایرن رو نمیکشه. در خط دفاعی تیم هم ما شاهد بازی خوب سه مدافع تیم بودیم و پیستون های تیم تحرک لازم برای اجرای 3-5-2 بی نقص رو ندارن. پلوسو به یک بازیکن خوب تبدیل شده و در پست خودش از دچلیه و آساموا با اختلاف بهتره ، اما جای لیکشتاینر رو هیچ بازیکنی نمیتونه پر کنه، بازیکن انرژیک و جنگجویی که در کنار ویدال تعصب رو در زمین بازی میارن و بازیکنان محو شده مقابل این زوج تابحال کم نبوده .

سرود قهرمانی هم امشب خونده شد و راه سختی برای قهرمانی در پیش نداریم هر چند بازی با اینتر - لاتزیو و میلان هنوز باقی مونده اما در بدترین شرایط هم از این سه تیم امتیاز میگیریم.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
یه نکته ای رو بگم ! آخرین باری که کونته چند دقیقه قبل از پایان بازی خوشحالی کرد بازی با کالیاری در تریسته بود که قهرمانی یوونتوس در سری آ مسجل شده بود ! قهرمانی این فصل یووه برای ما هرچند مسجل شده بود ولی الآن فکر کنم برای کونته هم مسجل شده !

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
كاپيتان بوفون - به نظرم بازي سختي رو پشت سر گذاشتيم ، هنوز بازي هاي مهم و بزرگي در پيش داريم ولي من فكر ميكنم كه امشب هم به همه پيغام داديم كه ارزشش بيشتر از برنده شدن و 3 امتياز بود. ‏- بازي هاي مهم زيادي رو برديم و بازي هايي رو هم باختيم اما مهم سخت كوشي ما در زمين هست - ما از اكنون خودمون رو قهرمان نميدونيم ، ما به دنبال به دست آوردن قهرماني و تكرار اون به صورت كامل هستيم .. هنوز راه زيادي تا پايان مونده و ما نبايد همه چيز رو تموم شده بدونيم - ما ميخوايم تا آخر تلاش كنيم و به اسكودتو برسيم ، به نظرم هيچكسي موفقيت نصفه و نيمه رو دوست نداره - بايرن مسلما تيم خوبي هست و ما به اون ها احترام خواهيم گذاشت ، ما به دنبال ادامه رويامون هستيم - من فكر ميكنم بهترين راه اينه كه در اون بازي كيفيت واقعي خودمون رو نشون بديم .. ما تيم خوبي داريم و قبل از اين هم تيم بزرگ و پرافتخاري بوديم - بازي در اين مرحله لذت بخش و مهم هست ، شايد خيلي ها شانس كمي براي يووه قائل باشند ولي ما با تمام توان و قدرت مقابل بايرن بازي خواهيم كرد و در واقع اين بازي براي ما يك دستاورد بزرگ و مهم محسوب ميشود و ما به فكر استفاده درست از اين فرصت هستيم

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
کونته چند دقیقه پیش با رای مصاحبه کرد و در مورد اون حرکات توضیح داد : من به تیفوس های خودمون سلام دادم و خوشحالی کردم اگه نتونم با هوادرامون خوشحالی کنم پس چیکار کنم خودم رو به نیمکت قفل و زنجیر کنم ؟ تو طول هففته کار میکنیم و کار میکنیم تا نتیجه اش رو با هوادارامون جشن بگیریم . وقتی میهمان بقیه تیم ها هستیم و میبینیم به اتوبوسمون حمله میکنن روی بنر کلمات توهین امیز مینویسن یا یکسری با بچه در بقل فحش میدن به ما ! این خجالت اوره نه خوشحالی کردن ما بعد از پیروزی ! به کسی خوش نمیاد ؟ اره بخاطر اینکه ما پیروز میشیم ! کونته همچین در مورد دست دادن سرد پیولی هم گفت : مشکل من نیست . در ابتدای مصاحبه با کونته تلوزیون رای صحبت های الگری رو پخش کرد که برای یووه ارزوی موفقیت کرد و کونته نتونست جلوی خودش رو بگیره و زد زیر خنده :1: انتونیو کابرینی مهمان برنامه هم گفت دلیل خنده کونته رو میدونم اونم اینکه کسی تو فوتبال برای حریفش ارزوی موفقیت نمیکنه !(همون سلام گرگ بی طمع نیست خودمون ) کونته هم در جواب کابرینی گفت : "دقیقا " :1: ایتالو کوچی ژورنالیست با سابقه دیگر مهمانه برنامه به کونته گفت : انتونیو ، اگه یه شهر و یه استادیوم تو ایتالیا باشه که هواداراش بی احترامی نکنند یا با بچه در بقل فحش ندن همین استادیوم بولونیاست که کونته در جوابش گفت : بله استاد اما وقتی میبینی که حتی در همین شهر بولونیا که شهری فرهنگی هم بهت توهین میکنن دیگه اینجا فوتبال تموم شدست !
Spoiler

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
ظاهرا طرفداران بولونیا در بازی دیشب شعارهای زشت و بنرهای زشت تر از اون رو به استادیوم آورده بودن...بنری که از همه توهین آمیزتر بود روش نوشته شده بود:
"یوونتوس و یوونتوسی جایش در قبرستان است" اشاره هواداران بولونیا به فاجعه هیسل و کشته شدن هواداران یووه س...واقعا این ایتالیایی ها
گاها به خاطر فوتبال همه چیز رو زیر پا میذارن و انگار نه انگار اون انسان های بی گناهی که در بلژیک کشته شدن هم وطنانشون بودن!!!
عکس العمل های کونته بی ارتباط بی این قضیه نبوده و جوابی بوده به این بی حرمتی ها...
نکته جالب قضیه اینه که وجدان جناب پیولی فقط زمانی که کونته با هواداران یووه شادی میکنه بیدار میشه و درباره این توهین ها عکس العملی از خودش نشون نمیده و پس از
بازی دم از انسانیت و اخلاق میزنه...

[img width=480 height=259]http://upload.tehran98.com/img1/8y2t4ozu7szpmqzd352m.jpeg[/img]

ویرایش: بنر مربوطه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
حرف های کامل کونته : - من داشتم با هوادارای تیمم خوشحالی می کردم، چرخیدم به سمت گوشه ای که هوادارای یووه نشستن و با اونا پیروزی تیمم رو جشن گرفتم، پیروزی که قدمی مهمی برای کسب دومین اسکودتوی من خواهد بود. اگر من نمی تونم خوشحالی کنم پس چکار باید کنم ؟ - یک دقیقه به پایان بازی مونده، من به قهرمانی نزدیک تر شدم، تیمم 2-0 جلوئه، و باید تو فکر این باشم که کجا و چطوری خوشحالی کنم ؟ جدی میگید اینا رو ؟ - چرا جای این ها به وضعیت خوش آمد گویی به اتوبوس یوونتوس نمی پردازید ؟ هر بازی با سنگ و چوب و تف و فحش از ما استقبال میشه. وقتی تو شهر متمدنی مثل بولونیا یه پدر با بچه 4 ساله تو بغلش داره رکیک ترین فحش ها رو به ما میده، شما انتظار چه فرهنگ و آموزشی دارید به جوون تر ها دارید ؟ - چرا بیرون ورزشگاه ها هم دوربین نمی زارید تا ببینید چه وضعیتی وجود داره ؟ شاید اون پدر که با بچه توی بغل داره به ما فحش میده خودشو ببینه و خجالت بکشه. - این چیزی که شما باید نگرانش باشید، نه مسئله ی مسخره ای مثل خوشحالی کردن من. - وقتی همچین اتفاق توی شهری دوست داشتنی و با فرهنگ مثل بولونیا می افته، یعنی همه چی تمومه. من انتظار همچین چیزی رو توی ناپل دارم، به دلیل رقابت دیرینه و دشمنی که بین دو تیم هست، حتی اگر وقتی اتوبوس ما بین گاز اشک اور جمعیت وارد میشه و همه چی مثل میدون جنگ می مونه. - ولی وقتی در بولونیا این اتفاق ها می افته دیگه احساس می کنم زندگی جای دیگه خیلی بهتر خواهد بود. احساس می کنم دلم می خواد از ایتالیا برم. - چرا من نباید بتونم زن و بچه ام رو بیارم ورزشگاه ؟ تو ناپولی می گند خطرناکه، توی فلورانس می گند خطرناکه، حالا دیگه بولونیا هم خطرناک شده. - اینجا میدون جنگ نیست، این فقط ورزشه. فقط ورزش ! من تمام قلب و ذهنم با یووه است، ولی همچین چیزهایی می بینم دلم میگیره و دلم می خواد همه چیز رو ول کنم و برم. - وقتی همچین چیزی توی بولونیا رخ میده، پس یعنی باید همه چیز از ریشه عوض بشه. و در این شرایط رفتن خیلی ساده تره.

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
+ تیم بولونیا به دلیل شعارهای هوادارانش علیه آنیلی و همچنین بنرهای اهانت آمیز در ورزشگاه به یک بازی محرومیت از وجود تماشاگران و پرداخت 10 هزار یورو جریمه نقدی محکوم شد.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
اهانت علیه "انیلی ها " بوده .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی