پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اسکار برترین کاربران سال 91 بیانکونری.آی.آر

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
63 پاسخ برای این موضوع

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال

فعال ترین کاربران انجمن
1_ juve's fan
2_ HeIlIG DaVidS
3_ Soheil Bianconeri

فنی نویس ترین کاربران انجمن
1_ 327
2_ Soul Survivor
3_ 20 - 0

با سلیقه ترین کاربران انجمن
1_ ADP10
2_ Bianca
3_ wildfire

با اخلاق ترین کاربران انجمن
1_ Kamran
2_ Robby Baggio
3_ alexi kourd

پدیده های انجمن
1_ íɭ ƤƗИƮŲɌƗÇÇӇƗƠ
2_moha684
3_ Seyyed amir

بهترین کاربران انجمن
1_ Orphée
2_ John Dillinger
3_ ϹӇЯƚSƮIɅƝ ƤӨƲLSЄƝ

بهترین مدیران انجمن
1_ Numero Uno
2_ Juventus FC
3_ Bianconeri1897

Spoiler

• Orphée از این پست تشکر کرده است

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

فعال ترین کاربران انجمن
1-HeIlIG DaVidS
2-seyyed amir
3-Soheil Bianconeri

با سپاس فراوان از:
ADP10,sia10,سبزه به ناز,juve's fan

تصویر

1- íɭ ƤƗИƮŲɌƗÇÇӇƗƠ
2-TIFOSI DELLA JUVE
3-mohammad.mahdi

با سپاس فراوان از:
HeIlIG DaVidS,juve's fan,Numero uno

تصویر

1- B@NoYePiR
2-sia10
3-íɭ ƤƗИƮŲɌƗÇÇӇƗƠ

با سپاس فراوان از:
HeIlIG DaVidS , ADP10,Kamran,Bianca

تصویر

1-bianco vino71
2-juve's fan
3-La Roccia

با سپاس فراوان از:
20-0,c.ɱɑrcɧɩsɩo,Avvocato

تصویر

پدیده های انجمن
1-HeIlIG DaVidS
2-seyyed amir
3-sia10

با سپاس فراوان از:
bianco1990,La Roccia,Soheil Bianconeri

تصویر

بهترین کاربران انجمن
1-juve's fan (محمد رو واقعاً نمیشه مدیر حساب کرد)
2-Soul Survivor
3-B@NoYePiR

با سپاس فراوان از:
Numero Uno,John Dillinger, mohammad.mahdi,سبزه به ناز

تصویر

بهترین مدیران انجمن
1-TIFOSI DELLA JUVE
2-Bianconeri1897
3-alessandro1985

با سپاس فراوان از:
تمام دوستان و همقطارانی که در سال 91 وظیفه ی مدیریت انجمن ها را بر عهده داشته اند.

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

فعال ترین کاربران انجمن
1_ seyyed amir
2_ عباس - سبزه به ناز
3_ محمد - MARCHISIO

1_ سینا - TIFOSI DELLA JUVE
2_ رضا - 327
3_ محمد - juve's fan

1_ Bianca
2_ ADP10
3_ Ƒ.Ϥʋɑɡɭɩɑгϵɭɭɑ

1_ Bianconero Amore
2_ Old Lady
3_ Kamran

پدیده های انجمن
1_Soheil Bianconeri
2_ Hossein Vidal
3_ HeIlIG DaVidS

بهترین کاربران انجمن
1_ juve's fan
2_ alessandro 1985
3_ alex74

بهترین مدیران انجمن
1_ TIFOSI DELLA JUVE
2_ Bianca
3_ alessandro 1985
تو قسمت مدیران ترجیح دادم مدیران حال حاضر نباشن , کسانی رو آوردم که تو سال گذشته فعالیت مدیریتی کردن و الان مدیر نیستن

این انتخاب صرفا جنبه امتیاز دهی داره ؛ وگرنه همه از دید من بهترینن :3:

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
فعال ترین کاربران انجمن

1_HeIlIG DaVidS
ADP10_2

3_ سبزه به ناز

1_Juve's fan

Soul Survivor_2

Mohmmad Mahdi_3

1_ Bianca
ADP10_2
Kamran_3

1_ bianco vino
Nader Shirazi_2
3_ یوونتوس 1985

پدیده های انجمن

1_soheil bianconeri
íɭ ƤƗИƮŲɌƗÇÇӇƗƠ_2
seyyed amir_3

بهترین کاربران انجمن

1_ ϹӇЯƚSƮIɅƝ ƤӨƲLSЄƝ

ADP10_2

Juve's fan_3

بهترین مدیران انجمن

1_327
2_ Bianca

3_ numero uno

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
فعال ترین : بصیر فنی نویس ترین : رضا با سلیقه ترین : احسان الکس با اخلاق ترین : رضا پدیده : نداریم بهترین کاربر : رضا بهترین مدیر : محمد قمی من نفری یکی اعلام کردم چون نمیشناسم بقیه رو و البته خیلی ها یوزرشون رو عوض کردند گمشون کردم و از خودم تشکر می کنم و جایزه وِیژه هیئت داوران رو به خودم می دم که جبران بکنم اینکه هیچ کسی حتی کاندیدم هم نکرد :fts:

mohammad.mahdi

mohammad.mahdi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 938 ارسال

فعال ترین کاربران انجمن
1_ HeIlIG DaVidS
2_ seyyed amir

3_ Soheil Bianconeri

با تشکر از : محمد مارکیزیو - محمد قمی - مسعود

--------------------
1_ 327
2_ juve's fan

3_ John Dillinger

با تشکر از : بنیامین - سینا - HeIlIG DaVidS - íɭ ƤƗИƮŲɌƗÇÇӇƗƠ - بهمن - فرهاد - Atomic Ant - بزرگ های فروم

--------------------

1_ Bianca
2_ íɭ ƤƗИƮŲɌƗÇÇӇƗƠ

3_juve's fan

با تشکر از : بصیر - HeIlIG DaVidS - Soul Survivor

--------------------

1_ 327
2_ Atomic Ant

3_Avvocato

با تشکر از : تمام بزرگان فروم - بنیامین - کامران - کیوان - John Dillinger- سپهر - عسکر

--------------------

پدیده های انجمن
1_ seyyed amir
2_ Hossein Vidal

3_ íɭ ƤƗИƮŲɌƗÇÇӇƗƠ

با تشکر از : سهیل - John Dillinger - B@NoYePiR - کیوان - عسکر

--------------------

بهترین کاربران انجمن
1_ juve's fan
2_ HeIlIG DaVidS

3_ Numero Uno

با تشکر از : سید امیر - íɭ ƤƗИƮŲɌƗÇÇӇƗƠ - ϹӇЯƚSƮIɅƝ ƤӨƲLSЄƝ - سعید - سهیل - بنیامین - John Dillinger - محمد مارکیزیو

--------------------

بهترین مدیران انجمن
1_ 327
2_ TIFOSI DELLA JUVE

3_ amir_juvei

با تشکر از : انصافا همه ی مدیران فروم در سال 1391

--------------------

در پایان هم یه تشکر از آقای حسین صالحی

اگه کسی جا موند به ضعف حافظه ی بنده ببخشه

سالی پر از موفقیت و آرامش توام برای خوشبختی براتون آرزومندم

امیدوارم بهترین هاش رو خدا در این سال به شما عطا کنه @};- @};- @};-

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال

نتایج نهایی مراسم انتخاب برترین کاربران انجمن بیانکونری. آی آر در سال 92

مهلت نهایی شرکت در مراسم انتخاب برترین کابران سال دیروز به پایان رسید و کار شمارش آرا امروز تمام شد که طبق اون افراد برتر در 7 بخش مسابقه مشخص شدن، اسامی نفرات برتر به شرح زیره:

فعال ترین کاربران انجمن:

در این بخش مهدی پالیزوان (HeIlIG DaVidS) با کسب 90 امتیاز به عنوان فعال ترین کاربر سال توسط شما برگزیده شد و پس از اون سید امیر (seyyed amir) با کسب 49 امتیاز دوم و عباس (سبزه به ناز ) با کسب 16 امتیاز سوم شدن.
سهیل (Soheil Bianconeri) و بصیر (ADP10) با 15 و محمد کراسیچ با 10 و محمد مرحبا با 8 و محمد قمی و حسن با 6 و امیر حسین با 3 و احسان الکس با 2 و moha684 و علی میلانی با 1 امتیاز در رده های بعدی قرار گرفتن.

فنی نویس ترین کاربران:

در این بخش رضا (327) با 70 امتیاز قاطعانه به عنوان فنی نویس ترین کاربر سال انتخاب شد، مهدی پالیزوان (HeIlIG DaVidS) با 17 امتیاز دوم و سینا (TIFOSI DELLA JUVE) با 16 امتیاز سوم شد.
مانی و سعید (Soul Survivor) با 15 و محمد مرحبا و حمیدرضا ( íɭ ƤƗИƮŲɌƗÇÇӇƗƠ 13 و امیر یووه ای و فراز 11 و محمد مهدی با 10 و بهمن با 8 و حسین ویدال با 7 و نادر شیرازی با 6 و moha486 با 4 و محمدحسین و بنیامین هم با 2 امتیاز در رده های بعدی قرار گرفتن.

با سلیقه ترین کاربران انجمن:

در این بخش هم بیانکا (bianca)با کسب 86 امتیاز مجددا به عنوان با سلیقه ترین کاربر فروم انتخاب شد و پس از اون بصیر با 48 امتیاز دوم شد و محمد قمی و محمد مرحبا هر دو با 10 امتیاز مشترکا سوم شدن.
یاسر با 9 امتیاز و حامد با 8 و مهدی پالیزوان با 7 و مهدی دلینگر و sia10 و Soul Sorvivor با 6 و احسان الکس و رضا بانوی پیر با 5 و حمیدرضا با 4 و فراز و بنیامین و sinazz و هادی با 1 امتیاز در رده های بعدی قرار گرفتن.

با اخلاق ترین کاربران انجمن:

در این بخش رقابت فشرده بود و امتیازها بسیار بهم نزدیک بودن که در نهایت مانی و سعید (Soul Sorvivor) مشترکا با کسب 20 امتیاز رتبه اول رو به خودشون اختصاص دادن، رضا (327) با 15 امتیاز دوم شد و محمد حسین (Atomic Ant) با 14 امتیاز در جایگاه سوم ایستاد.
احسان کردی (alexi kord) با 13 امتیاز و زینب (Old Lady) و نیک و کامران با 11 و عسکر با 10 و محمد قمی با 9 و نسیبه و عباس و نادر شیرازی با 8 امتیاز، و moha486 با 7 وAvocato و سهیل بیانکونری با 6 و سید امیر و مهدی پالیزوان و حسین ویدال و حمیدرضا با 5 ، بصیر با 4، فراز و محمد مرحبا و ایمان و محمد مهدی و محمد صابری با 3 ، سروش با 2 و رضا بانوی پیر با 1 امتیاز در رده های بعدی قرار گرفتن.

پدیده های انجمن:

در این بخش سید امیر (seyyed amir) با 57 امتیاز به عنوان پدیده فروم شناخته شد و پس از اون سهیل بیانکونری با 47 و مهدی پالیزوان با 25 امتیاز دوم و سوم شدن.
حسین ویدال با 18 ، حمیدرضا با 14، مهدی جان دلینگر با 11 ، عسکر با 7، محمد مهدی و moha486 با 6، رضا بانوی پیر با 5، mihammad_ss و sinazz با 4، Paolo DC با با 3 و محمد کراسیچ و sia10 و زهرا و کیوان و Vahid و G.Vadala هم با 1 امتیاز در رده های بعدی قرار گرفتن.

بهترین کاربران انجمن:

در این بخش مهدی پالیزوان و محمد مرحبا رقابت تنگاتنگی داشتن که در نهایت مهدی پالیزوان (HeIlIG DaVidS) با 55 امتیاز اول شد و محمد مرحبا با 53 امتیاز به مقام دوم رسید، بصیر هم با کسب 16 امتیاز جایگاه سوم رو به خودش اختصاص داد.
بهمن با 15،سید امیر با 12، رضا (327) با 10، سهیل بیانکونری با 9 ،محمد صابری با 8، محمد کراسیچ و فراز و سعید (Soul Sorvivor) با 6، حمیدرضا با 4، و moha486 و مهدی جان دلینگر و علی میلانی با 3 امتیاز در رده های بعدی قرار گرفتن.

بهترین مدیران:

در این بخش محمد (Numero Uno) قاطعانه با 75 امتیاز به عنوان بهترین مدیر سال انتخاب شد، پس از اون رضا (327) با 35 امتیاز دوم شد و امیر یووه ای (amir_juvei) با 24 امتیاز سوم شد.
بیانکا با 22 ، سینا با 21، سپهر با 9، مهدی پالیزوان با 8، احسان الکس با 5، سهیل با 4، محمد صابری با 3، ادمین و مهرنوش با 1 امتیاز در رده های بعدی قرار گرفتن.

نفرات اول در هر بخش:

فعال ترین کاربر انجمن: HeIlIG DaVidS

فنی نویس ترین کاربر انجمن: 327

با سلیقه ترین کاربر انجمن : Bianca

با اخلاق ترین کاربر انجمن: Bianco vino و Soul Sorvivor

پدیده انجمن : seyyed amir

بهترین کاربر انجمن : HeIlIG DaVidS

بهترین مدیر انجمن :Numero Uno

_ خب هر بحث و صحبتی در مورد مورد مراسم و حواشی پیرامونش دارین می تونین در ادامه همین تاپیک انجام بدین.

پ.ن: از امیرحسین و محمد مرحبا و سهیل تشکر می کنم که در شمارش آرا بهم کمک کردن :thankyou:
  • Orphée از این پست تشکر کرده است

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
حقیقتا بیدار شدم و این تاپیک رو باز کردم ، یه مقدار شوکه شدم ! واقعا انتظار این محبت رو نداشتم و فقط میتونم بگم که این عنوان سودی جز این نداره که فقط باری بیشتر روی دوش ما باشه و احساس کنم باید بیشتر از قبل تلاش کنم . یه مقایسه ای بین خودم و بصیر که قبلاً این عنوان رو داشت می کنم ، سختی کار ِ پیش روم رو بیشتر درک می کنم . طول نمیدم و فقط باز ممنونم که توی هر بخش من رو شرمنده ی خودتون کردین . امیدوارم تلاشم برای بهتر شدن در ۹۲ بی نتیجه نباشه . :smile:

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
منم اول از هر چیزی به مهدی عزیز تبریک میگم...به چیزی که لیاقتش رو داشت رسید... @};- به بچه های دیگه ای که تو بخش های مختلف هم انتخاب شدن به نوبه خودم تبریک میگم... @};- همچنین کاربرانی که لطف کردن و تو نظر سنجی شرکت کردن هم دست گلشون درد نکنه... @};-

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- من واقعا انتظار نداشتم که منو به عنوان پدیده انجمن بشناسید ! :cry2: افرادی بهتر از من وجود داشتن ولی من انتخاب شدم و این انتخاب بهم چیزهای زیادی میگه ! امیدوارم اگر تونستم توی این فروم بیشتر مثمر ثمر باشم ... از همه کسانی که در رای گیری شرکت داشتن و از احسان ، امیرحسین ، محمد و سهیل هم که آرا رو شمرده ـند تشکر می کنم ! @};- @};- @};- مرسی . :smile: @};-

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
بیشتر از همه برای مهدی پالیزوان خوشحالم چون واقعا لیاقت بهترین کاربر انجمن رو داشت . @};-

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

به مهدی خان تبریک میگم امسال واقعا حقش بود که بهترین کاربر و فعالترین بشه ، همینطور به بقیه دوستان هم تبریک میگم که تونستن تو رشته خودشون اول بشند.

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

من هم به دوستای گلم مهدی,سید امیر,محمد,آقا مانی,سعید,بیانکا و رضا انتخاب شایستشون رو تبریک میگم .. :rainbow: :rose:

امیدوارم فعالیت خوبتون ادامه دار باشه و همیشه سلامت باشید @};- @};- @};-

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
منم به تمام دوستانی که انتخاب شدن تبریک میگم. از تمام بچه هایی هم که نسبت به من لطف داشتن تشکر میکنم. @};- رضا پس از چندین دوره اول شدن کنار رفت، بنابراین من جایزه ی خودم رو به تمام بچه هایی که در سال گذشته رضا ازشون سوتی ترجمه ای، نگارشی، فنی و... گرفت تقدیم میکنم. :1:
Spoiler

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
من هم به سهم خودم به تمامی دوستانی که موفق به کسب عنوان های برتر شدند تبریک عرض می کنم و به زودی لیست دوستانی که بهشون جایزه داده خواهد شد نیز اعلام می کنیم به همراه جایزشون ! البته جایزه نفر اول خیلی خوبه :1: @};-

il Re di Roma

il Re di Roma

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 923 ارسال
منم به همه تبریک میگم، تو امتیاز دادن شرکت نکردم، چون خیلی هارو نمیشناسم! ولی در مورد مهدی؟!!! مهدی تو دوتا چایزه نفر اول داری!یکیشو نگه دار واسه خودم :fts: :hug:

la roccia

la roccia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1155 ارسال
سلام خدمت همه دوستان بیانکونری عزیز خودم

قبل از شروع صحبتم لازم میدونم سال نو رو به همه یوونتوسیهای نازنین (والبته دو تا خواهر رمی ) تبریک عرض کنم

یه تشکر هم باید از مدیرای زحمت کش فروم داشته باشم که با برگزاری همچین محفل و نظر خواهی جالبی هم باعث انبساط خاطر کاربرا میشن هم موجب افزایش انگیزه

خداییش منم دلم میخواست شرکت کنم ولی خب به خاطر قانون زیر نشد :np:

Spoiler

خب چکار کنم هنوز بچه هستم دیگه :1: :1:
البته 20 اسفند میشد 4 ماه حضورم تو فروم اما به نظر خودم فعالیتم رو باید از اوایل زمستون بذارم که دیگه تونستم با محیط و جو آشنا بشم

امیدوارم بنده رو ببخشید که مشارکت نکردم

همین جا هم به تمامی دوستانی که برگزیده شدن صمیمانه تبریک میگم و امیدوارم تلاششون برای بهتر شدن فروم روز افزون باشه

مهدی :flower:
سید امیر :flower:
محمد :flower:
آقا مانی :flower:
سعید :flower:
بیانکا :flower:
رضا :flower:

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
خب،مدال آوران هم روی سکو رفتن و مدال ها توزیع شد :1: مبارکشون باشه :flower: کاری که از دست من ساخته بود،انجام دادم! حالا باید ببینیم حسین کی کارش رو انجام میده :1:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
من تا اخر تعطیلات کارم رو انجام می دم ! :1:

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
حسین،جمله ات کژتابی داره :1: اولاً کدوم کار؟ :1: ثانیاً ما تعطیلات زیاد داریم :1: تعطیلات برای انتخابات،تعطیلات نیمه خرداد،تعطیلات عید فطر،تعطیلات تابستونی،تعطیلات عید سال دیگه :1: :fp:

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی