پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اسپانسرهای یوونتوس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
336 پاسخ برای این موضوع

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

البته فکر کنم فصل 2004-2005 بود که اسپانسر از اسکای به تامویل تغییر کرد

نه,فصل 2004-2005 اسپانسر یووه در بازی های داخلی Sky Sport بود و در بازی های اروپایی Tamoil
از فصل بعدش تا پایان سال 2007 اسپانسر یووه در تمامی بازی ها Tamoil بود.

یعنی فقط یک بازی با پیران iveco بازی می کنیم و بعدش باز newholland ؟ جالبه!! یعنی از فصل بعد کلأ می شه ایوکو؟!

اصلا ربطی به فصل بعد نداره!یوونتوس به درخواست Iveco (والبته فیات که اسپانسر یووه هست) یک بازی رسمی خودش رو با این پیراهن برگزار می کنه.

alborz_k

alborz_k

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 378 ارسال

نه,فصل 2004-2005 اسپانسر یووه در بازی های داخلی Sky Sport بود و در بازی های اروپایی Tamoil
از فصل بعدش تا پایان سال 2007 اسپانسر یووه در تمامی بازی ها Tamoil بود.

اصلا ربطی به فصل بعد نداره!یوونتوس به درخواست Iveco (والبته فیات که اسپانسر یووه هست) یک بازی رسمی خودش رو با این پیراهن برگزار می کنه.

حالا چرا عصبانی می شی! :دی:
من فکر کردم که کلأ اسپانسر عوض شد! :دی:

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
خیلی خوشحالم بیشتر ابحامات من با سوال بچه ها و پاسخ های آنها بر طرف شد!!! پس IVECO برای یک بازی هست. حالا از اونجایی که من یادم هست قرار داد FIAT با یوونتوس 3 ساله بود و این قرار داده سه ساله از سال 2007 آغاز شد. پس بدین ترتیب باید آخرای کارش باشه. کسی میدونه برای برای آینده چی هست؟

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
فكر كنم كه فيات به اين زودي ها كنار نره و بعد از اتمام قرارداد مياد از دوباره. چون هم باشگاه و هم فيات براي آنيلي هاي بزرگ هست و با هم كنار ميان بالاخره

kianoosh

kianoosh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 416 ارسال
اگه کلأ اسپانسر عوض نشد پس چرا نوشته تو سایت: بر اساس توافق به عمل امده میان سران باشگاه یوونتوس و کارخانه ی ماشین سازی IVECO این شرکت اسپانسر باشگاه یوونتوس ایتالیا شد و در دیدار مقابل اودنیزه بازیکنان یوونتوس با لباس سیاه و سفید با اسپانسر جدید به میدان خواهد رفت.

گفتنی است پیش از این نیو هلند اسپانسر باشگاه یوونتوس به حساب می امد که بر اساس توافقات انجام گرفته این شرکت جای خود را به IVECO داد
یکی کامل توضیح بده اگه کلا عوض نشده پس نوشته ی بالا چی میگه :N_aggressive (3):

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال

اگه کلأ اسپانسر عوض نشد پس چرا نوشته تو سایت: بر اساس توافق به عمل امده میان سران باشگاه یوونتوس و کارخانه ی ماشین سازی IVECO این شرکت اسپانسر باشگاه یوونتوس ایتالیا شد و در دیدار مقابل اودنیزه بازیکنان یوونتوس با لباس سیاه و سفید با اسپانسر جدید به میدان خواهد رفت.

گفتنی است پیش از این نیو هلند اسپانسر باشگاه یوونتوس به حساب می امد که بر اساس توافقات انجام گرفته این شرکت جای خود را به IVECO داد
یکی کامل توضیح بده اگه کلا عوض نشده پس نوشته ی بالا چی میگه :N_aggressive (3):

Iveco و new holland هر دو زیرشاخه فیات هستن و همونطور که میبینیم بازم زیر Iveco عبارت FIAT GROUP هست.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
با توجه به چیزی که سایت رسمی باشگاه نوشته,متن بالا اشتباه هست!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
[img width=480 height=312]http://soccerlens.com/shirts/files/2009/11/juve_allblacks_iveco.jpg[/img]

تصویر

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
میگم حالا یوونتوس بازی با اودینزه با پیراهن دوم میخواد بازیکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

میگم حالا یوونتوس بازی با اودینزه با پیراهن دوم میخواد بازیکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یووه میزبان هست و طبق قاعده باید با لباس اول بازی کنه.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

یووه میزبان هست و طبق قاعده باید با لباس اول بازی کنه.

منم میدونم که بازی در المپیکو تورین هست و ما قائدتا باید لباس اول را بپوشیم. ولی من هر چی عکس از این اسپانسر IVECO دیدم با پیراهن دوم بوده.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
زمانی که Sony Ericsson اسپانسر یوونتوس شد قرار شد گوشی Xperia X1 با طرح یوونتوس در Juvestore به فروش برسه اما تا امروز که همچین اتفاقی نیفتاده.
در عوض گوشی F305 سونی اریکسون چند وقتی هست که با قاب یوونتوس داره در فروشگاه رسمی باشگاه فروخته میشه.(در دو رنگ سیاه و سفید)این گوشی برای ۱۳ ماه پیش هست و امکانات خاصی هم نداره!(توی کامنت های سایت gsmarena که همه ناراضی بودن ازش!)

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
گوشی هایی زیبایی هستند حالا 1- اینها در بازار ایران موجود میباشند 2- به خاطر لوگو یوونتوس که قیمتهاشون بالا نیست؟؟؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

گوشی هایی زیبایی هستند حالا 1- اینها در بازار ایران موجود میباشند 2- به خاطر لوگو یوونتوس که قیمتهاشون بالا نیست؟؟؟

من توی بازار زیاد دیدم اما با لوگو یووه نبوده :دی: !!!!

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

آره دقیقا من هم این گوشی را زیاد دیدم ولی با لوگو یوونتوس!!!!

من فکر میکنم شرکت سونی اریکسون این گوشی ها را مخصوصا و به سفارش باشگاه میزنه و فقط این نوع گوشی ها را فقط و فقط میشه از باشگاه یوونتوس خریداری کرد.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

آره دقیقا من هم این گوشی را زیاد دیدم ولی با لوگو یوونتوس!!!!

من فکر میکنم شرکت سونی اریکسون این گوشی ها را مخصوصا و به سفارش باشگاه میزنه و فقط این نوع گوشی ها را فقط و فقط میشه از باشگاه یوونتوس خریداری کرد.

توجه کنید :

گوشی F305 سونی اریکسون چند وقتی هست که با قاب یوونتوس داره در فروشگاه رسمی باشگاه فروخته میشه.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
Powerade هم به جمع اسپانسر ها و Official partner های یووه پیوست. این شرکت که متعلق به کوکاکولاست ازین به بعد نوشیدنی های اطراف زمین رو تهیه خواهد کرد و تبلیغاتش در زمین دیده خواهد شد. خیلی از تیم های راگبی و فوتبال، فیفا و سازمان المپیک با این شرکت قرارداد داشته اند و به عنوان یکی از معروفترین شرکت های تهیه کننده ی نوشیدنی های ورزشی شناخته شدست. قرارداد Powerade با یوونتوس 2 ساله است.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
ایناهاش ;D

تصویر

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
میگم این همه اسپانسر واقعا لازم هست. هر سال داره یک اسپانسر اضافه میشه. همین اسپانسر NEW HOLLAND یادم میاد 3 سال با یوونتوس قرار داد داشت یعنی تاپایان همین فصل،خبری هست که قراره چه کاری انجام بشه؟ من خیلی خیلی دوست دارم بار دیگر شرکت TAMOIL اسپانسر پیراهن یوونتوس بشه همچون سالهای گذشته.

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

میگم این همه اسپانسر واقعا لازم هست. هر سال داره یک اسپانسر اضافه میشه.

همین اسپانسر NEW HOLLAND یادم میاد 3 سال با یوونتوس قرار داد داشت یعنی تاپایان همین فصل،خبری هست که قراره چه کاری انجام بشه؟

من خیلی خیلی دوست دارم بار دیگر شرکت TAMOIL اسپانسر پیراهن یوونتوس بشه همچون سالهای گذشته.

نه فكر نكنم به اين زودي ها نيو هلند بره ؛ از دوباره تمديد ميكنه :spiteful: :spiteful: :spiteful:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی