پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته بیست و ششم سری آ- یوونتوس 3-0 سیه نا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
68 پاسخ برای این موضوع

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
آنتونيو كونته - يوونتوس امروز عملكرد خوبي رو از خودش نشون داد - ما احترام خاصي براي سيه نا قائل هستيم .. چرا كه اون ها نتايج مهمی رو مقابل لاتزيو و اينتر بدست آوردند - اون ها تونستن بازي خوبي مقابل ما انجام بدن و به خوبي تلاش كردند - زدن 3 گل ما رو بسيار خوشحال كرد ، ما در برهه اي حساس از فصل قرار داريم بنابراين بايد مراقب تمام جزئيات باشيم - بايد در زدن ضربات آخر و كنترل بازي و نكات ديگه بسيار هوشيار باشيم سوت عليه جووينكو - من دوست ندارم بعضي چيزها رو بشنوم به اين دليل كه اين يك عادت بد هست - 1 سال و نيم هستش كه يوونتوس در حال انجام كارهاي بزرگ و شگفت انگيز هست و تمام غرور تيم به تشويق و پشتيباني هواداران هست و من اين چيزها رو كه شنيده ميشه اصلا دوست ندارم - يووه سخت به دنبال كار كردن هست و همه بازيكنان تمام تلاششون رو به كار گرفتن - ما نبايد هدف خودمون رو فراموش كنيم و تنها با كار كردن و كار كردن ميتونيم به هدفمون برسيم - ما بايد به كار خودمون توجه كنيم و 12 بازي باقي مونده تا آخر فصل رو با موفقيت پشت سر بزاريم - برنده شدن و قهرماني در ايتاليا بسيار دشوار هست .. اما ما بايد به خودمون و كارمون اطمينان و اعتقاد داشته باشيم و اين تنها باور ما هست

behnam_juve

behnam_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 475 ارسال
بردیم اونم با سه گل با گلزنی پوگبا خیلی دوست دارم همینجوری به پیشرفت ادامه بده :flag3: :flag3:

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
برد ساده و راحتی رو بدست آوردیم با توجه به اینکه به تیم آماده سیه نا در همون نیمه اول گل زدیم و با وجود بوفون در چند صحنه حساس گل نخوردیم بعد از یک هفته استراحت و بازی در زمین خودی خیلی تبریک گفتن نداره اما جای خوشحالی داره اما نکته بسیار جالب بازی دادن به ووچینیچ بعد از اون بازی ضعیف مقابل سلتیک و در عوض بازی ندادن به کوا و آنلکا بود به هر حال ما 5 مهاجم هم سطح داریم که انتخاب از بین اونها مشکله و حتی سیستم چرخشی هم گاها مورد انتقاد قرار میگیره!

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
بهر حال برد رو تبریک میگم . بازگشت کیلینی و گلزنی پوگبا از اتفاقات خوب بود ولی ولی ولی هر بازی که تو این فصل از یووه میبینم بیشتر احساس میکنم که حق بازیکنایی مثل ماتری و کواریارلا و حتی انلکا خیلی ضایع شده این فصل . کونته هم که چسبیده به ووچنیچ و ول کن نیست اخه میخوام بدونم تو که تیمت 3 تا جلو هست و چرا به انلکا بازی نمیدی . اگه نمیخواستیش پس چرا خریدیش و پول باشگاه رو حروم کردی ؟ اصلا یکی به من بگه تو چه بازیهایی قراره بازی کنه انلکا ؟ جلو باشیم ؟ عقب باشم ؟ میزبان باشیم ؟ مهمان باشیم ؟ کدوم ؟ الان نزدیک دو ماه از اومدن انلکا میگذره . کسی تا حالا یک بازی تونسته از انلکا ببینه تا ببینیم چطوریه ؟ والا بالوتلی اخرین روز اومد میلان و فرداش هم بازی کرد و دو تا گل زد . این کارای کونته رو سر در نمیارم ازش . فقط لجبازی

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

اخه میخوام بدونم تو که تیمت 3 تا جلو هست و چرا به انلکا بازی نمیدی . اگه نمیخواستیش پس چرا خریدیش و پول باشگاه رو حروم کردی ؟ اصلا یکی به من بگه تو چه بازیهایی قراره بازی کنه انلکا ؟ جلو باشیم ؟ عقب باشم ؟ میزبان باشیم ؟ مهمان باشیم ؟ کدوم ؟

کونته نشون داده ، بازیکنی که خواسته باشه و ماروتا خریده باشه صد در صد بازی میده ، نمونش همین پلوسو ، پادویین و جاکرینی. ولی بعضی خریدها هستن که فقط انجام میشن که به سرمربی بگن تو گفتی مهاجم ما هم خریدیم. اینجاست که کونته میگه این چیه بابا ، من اینو نمیخوام ، همین میشه که اون بازیکن رسما هیچ بازی ای انجام نمیده و تیم رو ترک میکنه :2qcmh45:

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال

<< زندگی کوتاه است >>

اگه پایان این فصل جایزه کتاب ورزشی " ویلیام هیل " رو یک ایتالیایی برد نباید زیاد تعجب کنیم ! چرا که در سال 2011 "رونالد رنگ " داستان زندگی دروازبان سابق آلمان " رابرت انکه " که در سن 32 سالگی خودکشی کرد رو در فضای تراژدی غم انگیز گنجاند و موفق به بردن گران ترین جایزه که به کتاب ورزشی داده میشود شد.

فوتبال ایتالیا هم شاهد بازیکنی هست که بشدت دچار افسردگی شده و سوت ممتد معترضین رو وقتی در کنار ادعاهای پوچ جووینکو قرار میدیم به این نتیجه میرسیم که سبا قصد داشت با حرف های بزرگ و مانور دادن روی تکنیک فردی جایی در قلب یوونتوس دوستان باز کنه که متاسفانه با این حرکات نسنجیده فضایی رو درست کرد که کار کردن درونش برای خودش از همه سخت تره ، نه حمایت کونته ، نه سوت نزدن هوادارها ! نه اعتماد ، و در آخر نه به رخ کشیدن رتبه های پشت سر هم هفتمی نمیتونن چاره ای باشن برای فرار ، برای فرار بزرگ از انتقادات، چرا که او خود را یک ستاره در تیم جا زده بود ، یه جورایی به یاد انیمیشن رنگو میفتیم که در ابتدای داستان " رنگو " قهرمان داستان که قابلیت نمایش دادن بالایی داشت به عنوان کلانتر جدید شهر خود را جا زده بود در صورتی که هیج اطلاعی از کلاتنر بودن نداشت و دل شهروندان رو خوش کرده بود اما به هنگام عمل میدان رو خالی کرد و ادامه داستان .. .!

بدون شک با این وضعیت حتی با اصرار کونته و حمایت معدود هواداران جووینکو اون عامل ناشناخته یوونتوس نخواهد بود و این طور به نظر میرسه که در پایان فصل از تیم جدا بشه هم برای خود و هم برای مجموعه تیم بهتر خواهد بود.

با چهره غمگینی که سبا این روزها داره و با حس ضعفی که در حرکاتش به بیننده القا میکنه نمیشه براش پایان خوشی رو با دمیده شدن صبحی روشن متصور شد و باید دید که داستان انکه تکرار خواهد شد یا این که سبا همون منجی خواهد بود ـ که در رنگو دیدیم ؟!

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
برد امشبمون رو مدیون 2 تا دروازبان دو تیم هستیم و بس . روی 2 گل اول کاملا ضعف دروازبان سیه نا مشخص بود که دروازبانی مثل مارکتی بعیده گل بخوره . از اون طرف هم درخشش بوفون باعث شد گل نخوریم . دقیقا اتفاقایی که بازی با لاتزیو رخ داد . از اون طرف مارکتی توپ ها رو میگیره از این طرف استوراری گل میخوره و بازی رو می بازیم یا مساوی می کنیم . حرفای مهدی خودش رو خوب نشون میده که واقعا برنامه ای برای گل زدن نداریم و تا اینجا هم که بردیم یا از 10 نفره شدن تیم مقابل بوده یا ضعف دروازبان و ... البته منکر چند بازی فوق العاده تیم هم نمیشم

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

کونته نشون داده ، بازیکنی که خواسته باشه و ماروتا خریده باشه صد در صد بازی میده ، نمونش همین پلوسو ، پادویین و جاکرینی. ولی بعضی خریدها هستن که فقط انجام میشن که به سرمربی بگن تو گفتی مهاجم ما هم خریدیم. اینجاست که کونته میگه این چیه بابا ، من اینو نمیخوام ، همین میشه که اون بازیکن رسما هیچ بازی ای انجام نمیده و تیم رو ترک میکنه :2qcmh45:

این دقیقا میشه ریختن پول توی سطل زباله . و البته لجبازی کونته . یا باشگاه ما خیلی پولداره یا خیلی احمق .

مثل اینه که من بیام یه لامپ رو بدون اینکه حتی یه بار هم تست کنم که سوخته یا نه استفاده نکنم ازش و بگم سوختست و بجاش لامپی رو که 100 بار تست کردم و دیدم سوخته ( ووچنیچ - جووینکو ) باز ببندم تو اتاق و انتظار روشن کردن اتاق رو داشته باشم

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

این دقیقا میشه ریختن پول توی سطل زباله . و البته لجبازی کونته . یا باشگاه ما خیلی پولداره یا خیلی احمق .

مثل اینه که من بیام یه لامپ رو بدون اینکه حتی یه بار هم تست کنم که سوخته یا نه استفاده نکنم ازش و بگم سوختست و بجاش لامپی رو که 100 بار تست کردم و دیدم سوخته ( ووچنیچ - جووینکو ) باز ببندم تو اتاق و انتظار روشن کردن اتاق رو داشته باشم

اینکارها رو میکنه بازم ماروتا آخر نقل و انتقالات یه آشغال میندازه تو بغلش ، اگر اینکارو نکنه که همین یکی دو تا خرید خوب هم انجام نمیده :np:

نگاه کنید ونگر هر کاری مدیران باهاش میکنن هیچی نمیگه ، همین باعث میشه که هر سال ستارشو از دست بده ولی وقتی کونته سفت جلوی بی کفایتی ماروتا وایسه ، بی شک میفهمه که نمیتونه با آت و آشغال کونته رو راضی نگه داره ، فقط یه خرجی رو دست باشگاه گذاشته. اینطوری صد در صد همونی رو میخره که کونته میخواد. چون باشگاه انقدر پولدار نیست که یک بازیکن بخره پیچ کنه به نیمکت.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی