Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

مجمع هواداران استقلال تهران

- - - - -

• Please log in to reply
2435 replies to this topic

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15,958 posts
1.5 ماه پیش وقتی که امیرقلعه نویی به عنوان سرمربی تیم ملی ایران منصوب شد. انتظار می رفت که در تیم استقلال دیگر به عنوان یک سرمربی فعالیت نکند و همینطور هم شد. بله او بعنوان مدیر فنی کار خود را در تیم استقلال به صورت رسمی شروع کرد و صمد مرفاوی نیز بعنوان سرمربی تیم استقلال تهران النتخاب شد. بیشتر مفسرین ورزشی با انتخاب صمد مرفاوی تیم استقلال را با توجه به از دست دادن چند بازیکن خود از جمله رضا عنایتی استقلال را ضعیف نامیدن ولی تا این لحظه اینچنین نشده. ولی............ همه ی گمان زنی ها از لحاظ فنی استقلال اشتباه درآمد.ولی اتفاقات دیگری در استقلال رخ داد.ازجمله: 1.پرداخت نشدن مطالبات بازیکنان(جدی نگیرید عادی شده دیگه) 2.نداشتن زمین تمرین مناسب 3.تنش و اختلاق سلیقه ی مدیران استقلال 4استعفا دست اندرکان تیم 5. تنش و.درگیری بازیکنان و مربیان در تمرینات حالا موضوعات بالا را بررسی میکنیم. پرداخت نشدن مطالبات:خوب این امر در 2 تیم پایتخت یعنی پررسپولیس و استقلال امری عادی بنظر می آید.پس از این موضوع به راحتی میگذریم قضاوت با شما............. نداشتن زمین تمرین مناسب: بعد از اینکه تیم پیکان به لیگ برتر راه یافت مدیران این تیم زمین شماره ی 2 آزادی را به مدت یک سال اجاره کردند.پس استقلالی که 3سال در این زمین به تمرین میپرداخت باید دیگه بار و بنش و جم میکرد و میرفت مدیران استقلال به جنب و جوش پرداختن و بعد از 15 روز و رایزنی ها مختلف توانستن زمینی تقریبا نا مناسب برای تیم خود دست و پا کنند. که با اعتراض چند بازیکن با تجربه ی خود از جمله علیرضا منصوریان مواجه شدند.( این اولین بحران بود) تنش و اختلاف سلیقه ی مدیران استقلال:استقلالی که در 10 سال گذشته دارای مدیریتی عالی از سوی فتح اله زاده مواجه شده بد این بار با مدیریت ضعیفی گریبان گیر شد..و خوب این مدریت ها ی ضعیف یک طرف و دخالت های بی مورد فتح اله زاده در امر مدیریتی این تیم و دخالت در کار هیت مدیره از سویی دیگر باعث تنش و اختلاف در میان مدیران شد.(بحران دوم درسته.....) استعفا دست اندرکان تیم:عملی نکردن خواسته های بازیکنان و قولهای نظری جویباری به بازیکنان باعث استعقا ی قدیمی ترین مسئول استقلال شد. از طرفی هم بدلیل نداشتن پول و بعضی چیزهای پشت پرده (خودتون میدونید) باهعث استعفای مدیر عامل این تیم شد.(بحران سوم.....) تنش و.درگیری بازیکنان و مربیان در تمرینات:اولین تنش برمیگرده به درگیری مجیدی . بائو در کمپ ترکیه که حتی با کذب و مخفی نگه داشتن مسئولان استقلال آشکار شد(خورشید پشت ابر نمیمونه) و تازه ترین درگیری که این بار میونه گیلائوری و مجیدی رخ گرفت تا قهر کردن مرفاوی و ترک تیم....

nafisfigo

nafisfigo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 513 posts
[move]شیره اس اس[/move]

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3,587 posts
حسین حق داره. این استقلال تیم بشو نیست. در عوض پرسپولیس هم پول داره هم توش هیچ دعوا مرافه ای نیست هیچ مشکلی ندارن در باشگاهشون قرار نبود تخته بشه. ما هم حماقت کردیم استقلالی شدیم. ولی شما الان دارید حال می کنید. پول فدراسیون و بازی تدارکاتی و صاف شدن بدهی ووو حالا هم که مصطفوی بهتون حال نمی ده می گسد استقلالیه. ولی دادکان ادم خیلی خوبی بود. (بیچاره) ببینید حرف خوش رو. بودجه در نظر گرفته شده در باشگاههای استقلال و پیروزی در زمان ایشون چه ارقام نجومی فاصله داشته. چرا؟ عجب عزیز معاون رییس جمهور تو هییت مدیره پرسپولیسه و همه لنگی ها تو هییت مدیره استقلال. وزارت رفاه کلهم لنگی. نوید جان می گفت استقلال از ترسش جلوی پیروزی بازی نکرد و انصراف داد. ولی شاید ندونه چی به چیه؟ (مطمین باشید و هستید اگه اون استقلال با اون پیروزی که با زور رسید فینال بازی می کردن بد جوری می باخت) دیگه بقیه اش هم نگم بهتره. هرکسی خواست بهش می گم ...

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
خیلی جالب شده . والا نمیدونم قهرمان لیگ برتر چرا باید اینهمه بحران داشته باشه ؟! یووه خودمون که رفت سری ب اینهمه بحران رو تحمل نکرد ( این محض کم نیاوردن بود وگرنه یه بچه ام میدونه که چقدر ضرر کردیم ) آقایون - خانمها ، چه بخواین چه نخواین استقلال به عنوان قهرمان ایران قراره که تو جام باشگاهها بازی کنه پس به جای تعصب رو تیم بیاین و رو کشور تعصب داشته باشین . ( من تمامی این صحبتها رو بعدا تکذیب می کنم )

otello

otello

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 18 posts
درود mr juve این بیت شعری که نوشتید تن حافظ رو تو قبرش لرزوند استقلالیها همینجوری ادعای فرهیختگیشون میشه که یکی از معروفترین غزلهای حافظ رو اشتباه مینویسند واقعا که برای استقلال و طرفذاران(به ظاهر فرهیختش) متاسفم آنان که خاک را به نظر کیمیا کنند آیا بود که گوشه چشمی به ما کنند

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
عزیزم تو خیلی پرتی !!! جدی بهت میگم ??? من اصلا نمیدونستم این شعر مال حافظه . بعدش زبان شعر من خیلی قابل فهم تر از نقل قول شما از خواجه شیرازه . یه لطفی بکن به امضای دیگران کاری نداشته باش . حالا نمیخوام بگم که سه ساعته داری دیوان حافظ رو میگردی تا از من غلط املایی بگیری :D ناراحت که نشدی کوچولو ;D

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10,863 posts

خیلی جالب شده . والا نمیدونم قهرمان لیگ برتر چرا باید اینهمه بحران داشته باشه ؟! یووه خودمون که رفت سری ب اینهمه بحران رو تحمل نکرد ( این محض کم نیاوردن بود وگرنه یه بچه ام میدونه که چقدر ضرر کردیم ) آقایون - خانمها ، چه بخواین چه نخواین استقلال به عنوان قهرمان ایران قراره که تو جام باشگاهها بازی کنه پس به جای تعصب رو تیم بیاین و رو کشور تعصب داشته باشین . ( من تمامی این صحبتها رو بعدا تکذیب می کنم )

سلام قاسم جان
مثل يک هوادار دو آتيشه استقلال جواب ميديد
واقعا اين همه تعصب شما قابل تقديره
ولي عزيزم آيا شده تا حالا فکر کني که رم هم نماينده ايتاليا است
ولي هر سال آبروي ايتاليا رو ميبره
خوب استقلال هم از اين قائده مستثني نيست
مطمئنا آبروي ايران رو ميبره
با تشکر

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,988 posts
بحث داره بهتر و منطقی تر میشه من نمی دونم منظور همیرد عزیز چیه اما اگه خوب یادت باشه پرسپولیس توی اون زمان بهترین بازیهاشو میکرد اخه چه دلیلی داره استقلال کنار بکشه خوب میومد بازیشو میکرد به قول شما هم پیروزی رو میبرد و قهرمان ایران میشد و دو تا جام اورده بود اخه کدوم تیمیه که قید جام رو بزنه در ضمن من با اینکه یک پرسپولیسیه دو اتیشم اما قاسم جان مطمئن باش توی جام باشگاهای اسیا طرفدار استقلال خواهم بود و ممکنه به استادیوم هم برم چون قبل از اینکه طرفدار پرسپولیس باشم طرفدار ایرانم

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
عجب منطق روشنفکری رژه دفتی نوید !!! دمت گررررررررررررررررررررررررررم

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10,637 posts
[move][/move][glow=red,2,300][/glow]پرسپولیس زلزله محبوب هر چی دله یوونتوس تورینه اینو همیشه یادتون باشه

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3,587 posts
ببین این الان چه ربطی به ما که رفتیم اسیا داشت؟

otello

otello

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 18 posts
درود mr juve من ناراحت نشدم چون شما هم یوونتوسی هستید و هم داریم با هم بحث میکنیم بعدش هم معلومه کی کوچولو اون موقع که شما بدنیا اومدی پسرم من کلاس سوم دبستان بودم الان هم که فارغ التحصیل شدم شما تازه دارید با مفهوم پایه ای حد و مشتق آشنا میشید ضمنا یک بچه که با حروف الفبای فارسی آشنا باشه میدونه که این شعر مال حافظ پس احتیاجی به بالا و پایین کردن دیوان حافظ نبود ضمنا از استدلالهایی که میکنید وادله ای که میارید معلومه کی پرته(اینو من هم جدی میگم) با آرزوی سلامتی و موفقییت برای شما و خانوادتون ضمنا برد پرسپولیس مقابل پیکان رو هم بهتون تبریک میگم و مطمئن باشید دوران خوش شانسیهای استقلال هم بزودی به پایان میرسه فعلا خداحافظ

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
نه جون من حال کردید؟ ;D فردا ببینیم استقلال چیکار میکنه..... 1-1 مساویییییییییییییییییی :D

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
من حواسم نبود شما کوچولو نیستی . باشه پدر بزرگ واژه خوبی برای شماست . والا اگه بچه ها خودشون قضاوت کنن کی پرته فکر میکنم بهتر باشه . من پرتم شما از امضاهای مردم اشکال بگیر استاد ادبیات . ما تو یه کوره دهاتی بزرگ شدیم که نه حافظ میشناسه نه سعدی نه هیچ شاعر و ادیب دیگه ای رو . شما کلاس یوزرتونو بذارین لط....فا ...

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10,863 posts
سلام دوستان من آقايان اوتلو و mr juve لطفا اين دعوا رو تموم کنيد اگر ادامه پيدا کنه ..... در مورد استقلال هم بايد بگم روزنامه گل حرف جالبي زد ، گفت هر سال بازي اين دو تيم يعني صبا و استقلال زد و خورد زياد داشته مثلا پارسال نوازي يک فن يوگو روي محمود فکري رفت امسال معلوم نيست نوازي کدام بازيکن صبا رو هدف گرفته تازه امسال استقلال قويتر هم هست ، چون يوگو کار و قهرمان کاراته يعني انصاريان رو دارند يکي دو تا از اون تکلهاش بره بازيکنان حريف يکسال ميرند بيمارستان بهرحال پيشنهاد ميکنم حتما اين بازي رو ببينيد با تشکر

Guest_Mr JUVE_*

Guest_Mr JUVE_*
  • مهمان
بله من امیدوارم بلایی که چند سال پیش سر پایان رافت اومد ( عجب مشتی زد پرویز برومند ) تو این بازی سر کسی نیاد ;)

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7,849 posts
مشت زدن که هنر نیست فوتبال بازی کردن مهمه ولی از نظر مشت زدن هم بخوای حساب کنی فکر می کنم مشت محرمی به ژنرالتون رو فراموش نکرده باشین

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
اگه ملاک تیم ملی بخیه های بازی بود علی انصاریان تو پرسپولیس 14 تا 14 تا بخیه رو سرش بود......و باید میرفت تیم ملی ولی از وقتی که قلعه نوعی مربی تیم ملی شده انصاریان که هیچ وقت تو تیم ملی نبود طی 3 بازی رفته تو ترکیب اصلی......... خدایا این فدراسیون داره حق پرسپولیس رو میخوره............ :'( عیبی نداره که تو تیم ملی حق فرشید کریمی و اسدی خورده شد ما توی دربی نشون میدیم کی به کی هست....

otello

otello

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 18 posts
درود mr juve فکر نمیکردم ناراحت بشی به هر حال من فکر میکنم ادامه بحث کار جالبی نباشه چون فایده ای نداره (اگرچه اعتراف ناخوشایند) من حرف شما رو قبول دارم اینجا بحث فوتبال بود اما قبول کن یک کم ضایع بود به هر حال من منتظر بازی امشب میمونم موفق و شاد باشی ضمنا دلیل یوزرتون کاملا قانع کننده بود من که قانع شدم!!!!!!!! فعلا خدانگهدار

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3,587 posts
ولی برومند زد شاخ تون رو ناکار کرد. کسی جرات نداشت به رافات غوله نگاه چپ کنه. ولی رگ اسلامشهری زد بالا مشت هم کوبیده شد پای چشم پایان. رافات از ایران فرار کرد. راستی دو سال پیش اخرین خبرش رو شنیدم که تو یکی از باشگاههای عربی زد یکی رو ناکار کرد. پارسال هم که سیاوش زد مامانی رو خونی کرد. دیگه چی می خواین. امسال جرات می خواد باب دعوا رو برای استقلال گشودن. چون بد می خورید. تازه نیکبخت هم اومده تیمتون. کتک خور باشگاه رفته بالا. گریه می کنه ... :D

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users