Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

هفته نوزدهم سری آ - یوونتوس 1-2 سمپدوریا (یادبود جانلوکا ویالی)

- - - - -

• Please log in to reply
165 replies to this topic

master_alex

master_alex

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 164 posts
مارکیزیو هم فکر کنم چند ماهی خونه نشین شد :np:

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,840 posts
وقتی تیمی رو دست کم میگیریم همینه.واقعا ضایع بود این شکست.شکست برابر میلان برام سربلندی داشت و این شکست واقعا شرم آور بود این چه ترکیبیه میچینه .فلسفه ی بازی دادن به دچلیه و بازی ندادن به ویدال رو نمی فهمم.تعویض پوگبا یکی دیگه از چیزهای عجیب بود بوفون هم که ضایع بود امشب دو گل یکی از یکی بدتر نگران نباشید مدیری داریم که چشمش نمیبینه که این تیم مهاجم میخواد. همه چیزمون جور بود مارکیزیو هم حالا حالاها انگار باید تو خونه بشینه.یکی نیست بگه شما اگه قراره شش ماه دیگه بازیکن بخرید خب چرا الان اینکار رو نمی کنید که اینهمه حرص نخوریم. این بازیکن سمپدوریا ابیانگ هم خیلی پسندم بود .یک هافبک و دوتا مهاجم میخواد تیم فلسفه ی بازی با 3-5-2 با بازیکنهای کناری ضعیف که حتی یک سانتر هم بلد نیستن و اگر هم یکی خدای نکرده این وسط سانتر بشه به چه منظوری و برای کدوم مهاجم هست رو نمی فهمم؟

Guest_Il Guerriero_*

Guest_Il Guerriero_*
  • مهمان
خوبه با نیش و کنایه با هم حرف نزنیم . یه بازی خراب کردیم ، از کونته گرفته تا بازیکنای معمولی و بوفون همگی رفتن زیر بار انتقاد برای خیلی ها خوبه که یاداوری کنم رئال مادرید ، مورینیو ، از دو بازی اخیر 1 امتیاز گرفتن!! مورینیو مربی بدیه یا رونالدو ، اوزیل و ... بازیکنای بد ؟ :hmm:

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 posts
از کونته بکشید بیرون دیگه ;-] اقای محترم ...! کونته باید چیکار کنه که تاحالا نکرده ؟ کدوم جام بوده که کونته توش مدعی نباشه ؟ دو نفر اومدن یه بحثی رو راه انداختن و به هر شکلی کونته رو خواستن از چشم هوادارا بندازن یه سری هم اومدن دنباله رو افکار متوهم اونا شدن. یعنی چی هرچی میشه میندازید گردن کونته . بوفون گل مفت می خوره ، میرکو گل نمیزنه ، ساختار دفاع به مشکل خورده ، دفاع سمپ اتوبوسیه ، ادر نصف یوونتوس رو دریبل میزنه ، مارکیزیو مصدوم میشه ، توپ به تیرک میخوره و......... چه ربطی داره به کونته آخه ؟ واقعا بعضی ها خیلی کوته فکرن !!..

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9,087 posts
  • Locationتهران پیروزی
در مورد کاسرس هم یادمه فصل پیش خیلی سریع به بازی گرفته شد و 2 گل زد . این نشون از ضعف پلوزو میده و بس . زیاد ربطی به زود یا دیر بازی کردنش نداشت . حداقل خوبه تو این بازی امتحانش رو پس داد . همچین اشتباهی میتونست تو بازی میلان رخ بده که جام حذفی رو از دست بدیم.

H.ES1897

H.ES1897

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 32 posts
دوستان خب وقتی ناراحت هستید پست ندید کسی مجبورتون نکرده با یه باخت دارید همه چیز زیر سوال میبرید دیگه باختیم همه مقصر بودن کونته مقصر بود پلوزو مقصر بود بوفون مقصر بود هر وقت ما باختیم تیم و مخصوصا کونته به بدترین حالت ممکن کوبیدید اصلا به نظر من مقصر اصلی شکست بدون شک کونته هست اما خب برادر من یه تیم و در راستای اون یه مربی همیشه نمی تونه برنده باشه همیشه غرور و خیلی چیزهای دیگه میتونه مشکل ساز باشه اما بعدش باید بیایم مربی رو بکوبیم دیگه ؟ در حقیقت ترکیب تیم واقعا عجیب بود نمیدونم چرا نباید کاسرس در این بازی تو ترکیب باشه چرا ایسلا به جای پادوین نباید بازی کنه یه سانتر درست درمون نداشت این بشر اخه چی بگم در حال هر چی بگیم از فضاحت این باخت چیزی کم نمیشه و بازم میگم بدون شک مقصر اصلی خود کونته هست و باید مسئولیت این باخت رو شخصا به گردن بگیره فقط امیدوارم برای پرنس اتفاق مهمی نیفتاده باشه اگه ناراحتیتون نمیزاره با فکر باز پست بدید خواهش میکنم چند ساعت دیگه پست بدید. پلوزو :fp: وچینیچ :fp: :102:

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,545 posts
قطعاً این بازی یکی از مقصرین باخت خود کونته بود، ولی لطفاً درست انتقاد کنید، یه سری از دوستان که با کونته سر یه سری قضایا مشکل دارن، دیگه عقده های دو فصلشون رو خالی نکنند، در حال حاضر جایی که هستیم رو مدیون کونته هستیم این رو یادتون باشه، هر مربی هم اشتباه میکنه و کسی هم نگفته انتقاد نکنید.

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,170 posts
  • LocationKerman
- میشه بس کنید ؟؟؟ آخرش دعوای کونته الکس دوباره پیش میاد ! حالا باخته ، ما بزنیم تو سر هم درست میشه ؟ نکنید ! راجع به پلوزو هم بگم ، از لحاظ آمار بهترین بازیکن یووه شد توی این دیدار !! پس این نشون میده تمام ابزیکنان یووه افتضاح بودن ! الکی زیر سوال نبرید لطفا !

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,772 posts
واقعا بد بودیم و حقمون باخت بود.سه تا از بازیکنامون در پست های حیاتی رو در اختیار نداشتیم و جاشون با سه نفر عوض شد که هیچکدوم در حد اسم یووه هم نیستند چه برسه به ترکیب اصلی. به نظر من اشتباه کونته تو این بازی استفاده از 3-5-2 بود.ارکان اصلی این سیستم 3 دفاع مستحکمن که با نبود کیلینی یه بازیکن کم داشتیم و همینطور دو تا پیستون که فاجعه بودن.به نظر من اگه این بازی مثل بازی با تورینو 4-3-3 میشد بهتر بود. به هر حال خیلی شوک خیلی بزرگی بود نکته جالب برای من این بود که یه سری از بچه های فوروم بیشتر از هواداران اینتر از باخت یووه خوشحال شدن! چون کونته و خرید جدیدش رو بتونن زیر سوال ببرن. این جبهه گرفتن ها علیه تیم ومربی خیلی تاسف باره!‌!‌!‌

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9,087 posts
  • Locationتهران پیروزی
سید امیر آمار جایگیری بد رو هم نشون میده ؟!! رو دو گل مقصر بود مخصوصا گل دوم که اونقدر تو ذوق میزد که بچه دبستانی هم میتونست بفهمه . حالا درصد پاس درستش میخواد 100 باشه فرقی نمی کنه .

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2,215 posts
  • LocationTehran
اینم بگم که جنبه بچه ها و خودم اومده پایین :1: تیم نزدیک 1 سال باخت نداشته. تا به امروز هم دو تا باخت تو لیگ داشته.یکی شانسی به اینتر و یکی هم به داور(مقابل میلان) بعدش هم انتظار بچه ها از تیم زیاده yes1 . مثلا همین گل هایی که بوفون خورد,اگر کیمنتی میخورد,همه ازش تشکر میکردیم :1: .ولی بوفون همین چند روز پیش به حق به عنوان بهترین دروازه بان قرن انتخاب شد.انتظار ازش خیلی بیشتره کاش حداقل به تیم 11 نفره می باختیم. باور کنید باخت به تیم 10 نفره , پایین جدولی اون هم تو خونه ,در حالی که اینتر و فیورنتینا هم شکست خوردند,خیلی خیلی خیلی ........... سخته :111: :111:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9,087 posts
  • Locationتهران پیروزی
حسین چرا برداشتتون اینطوریه ؟ کدوم هوادار عاقلی از باخت تیمش خوشحال میشه برای اینکه زیر سوال ببره کونته و خرید جدیدش رو ؟ تیم باخته ، مقصر خرید جدید بوده . چیدمان کونته افتضاح بوده . در نبود بازیکن های اصلیش لیخشتاینر ، آساموا، کیه لینی ، ویدال که ستون تیم هستن و اکثرا بازیها با اینا نتیجه میگیره یووه همون سیستم رو دوباره میخواد اجرا کنه و بگه فرقی بین تیم اول و دوم یووه وجود نداره . هر کی هم جبهه میگیره فقط از باخت ناراحته و دعا نکرده که یووه ببازه و نذر کرده باشه که از اشتباه پلوزو هم ببازه .

Seyyed Masoud

Seyyed Masoud

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 839 posts
بچه ها دلیل اصلی این باخت شخص بنده بودم . برای اینکه یکی دو ساعت خدا رو فراموش کرده بودم . برای اینکه وقتی راس ساعت 3 بلند شدم بازی اینتر رو از ته قلب به امید باخت اینتر تماشا کردم و هی اینتر گل خورد هی خندیدم و فریاد زدم نباید فراموش کردم که تیم خودمون هنوز بازیش معلوم نیست چی میشه . پیش خودم سه امتیاز راحت به حساب خودمون واریز کرده بودم :20: :20: . ای خدا واقعا چوبت صدا نداره :looky89:

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,840 posts
دو گل خوردیم که هر دو مورد اشتباه دو بازیکن تو اون دخیل بود.بوفون و پلوسو و. این چیز واضحیه .اما نمیشه یکیشون رو مقصر دونست.بنظرم با این وجود بوفون روی هر دو گل مقصر بود مخصوصا گل دوم .پلوسو هم که اون منطقه رو پوشش نداده بود و جا موند درباره ی کنته انتقاد وارده.مخصوصا از لحاظ چیدن ترکیب.تو این بازی لیختشتاینر محروم بود ولی بجای پادوین میشد از کاسرس و حتی ایسلا استفاده کرد. اما یک انتقاد دیگه ای که میشه وارد کرد.اصرار به سیستم 3-5-2 هست.فرض می گیریم سیستم اصلی تیم 3-5-2 ولی وقتی تیم بازیکنهای کناری این سیستم رو نداره به هر دلیلی چه الزامی هست که تو هر بازی با بازیکنهای معمولی وضعیف این سیستم رو بازی کنیم. انتقاد دیگه به کنته شاید این باشه که با وجود کاسرس چرا به پلوسوی تازه وارد بازی داده؟ انتقاد بعدی استفاده نکردن از ویدال حتی تو تعویضها واصرار بیش از حد به نگه داشتن جووینکو که دیگه همه دادشون بلند شده بود تو ورزشگاه. انتقاد بعدی اینه که ما میدونیم مهاجم خوب نداریم اما خیلی برام عجیبه ماتری بیرون میاد و کوالیارلا بازی میکنه و ازین به بعد تیم شروع میکنه به سانتر کردن که اونهم موفق نیست.اینجا یه سوال پیش میاد آیا کوالیارلا سرزن تر از ماتریه یا غیر از این دونفر مهاجم سرزن تیم کیه؟و این ارسالهایی که از ده تا فقط یکیش اتفاق میفته با چه هدفیه؟ کلا ترکیب ابتدایی تیم بشدت مورد انتقاده واین یعنی غرور ودست کم گرفتن تیم مقابل.استفاده از دچلیه و پادوین و پلوسو نهایت دست کم گرفتن تیم حریفه بارها گفتم و اعتقادم هم اینه ووچینیچ باید تو 4-3-3 بازی کنه .جووینکو یک بی خاصیت بتمام معناست و اصرار به نود دقیقه بازی دادن بهش و بزور بازیکن بزرگ ازش درست کردن خیال پوچه وقتی ویدال تو زمین نباشه میفهمیم که مارکیزیو هم یک بازیکن معمولیه . این روال نگران کننده هست.اگر یک هافبکمون رو نداشته باشیم سوال اینه ما با کی میخوایم اون وسط بازی کنیم.تیم یه هافبک مرکزی جوون وخوب هم میخواد و همین ابیانگ که تو سمپدوریا بود هم بنظرم میتونه تیم رو تقویت کنه

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 posts
انصافا نامردیه اگه از کونته بد بگیم!!! کونته واقعا تو این تیم دستش خالیه!!! فرض کنید اگه دوتا مهاجم تاپ تو تیم داشتیم چی میشد؟! یکی مثل دروگبا و ون پرسی! قطعا همه ی تیم ها رو 4-5تا میزدیم تاکتیک تیمی کونتهفوق العده هستش اما وقتی مهاجما از دو قدمی نمیتونن گل بزنن مربی چیکار کنه؟! یه نگاهی به گل هایی که فاکائو و دروگبا و ونپرسی میزنه کنید واقعا یک تیم رو نجات میده... گل هایی که انصافا هیچکدوم از بازیکنای یووه نمیتونن بزنن... مشکل یووه نداشتن اینجور بازیکناست که تو این لحظات تیم رو نجات بده.

mehrad hidden

mehrad hidden

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 17 posts
اصلا این مدل باختا تو کتم نمیره به شدت اعصاب خورد کنه فقط من یه چیزیو نفهمیدم بازی ندادن به یه سری از بازیکنا مخصوصا ویدال واسه بازی با میلانی بوده که 4 تا از رم خورده 4 تا هم نخورده و انواع و اقسام تیما هم باخته!!! الان ویدال خستگی داشته بعد 2 هفته استراحت؟!! اصلا قصد ندارم کونته ی عزیزو زیر سوال ببرم ولی یه سری تصمیماتش واقعا عجیبه واسم!

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2,215 posts
  • LocationTehran

بازیکنی که هر دو گل زد فقط 19 سال داشت.آرژانتینی هم بود.
محصول لامسیا هم بود! :13: . حالا هی لامسیا مسخره کنید :1: (خودمو میگم :2: )

البته من گل اولش قبول ندارم yes1 چی بود!؟ زیاد محکم نزد.بعد افتاد جلوی بوفون دوباره یهو توپ به صورت اسلومشن(آهسته),چیپ رفت تو دروازه.توپ 5 دقیقه داشت میرفت تو گل.که بازیکن خوشحالیشو شروع کرده بود :)) ( من که با لینک کیفیت پایین میدیدم,همچین چیزی دیدم :hmm: :looky89: )
[img width=443 height=600]http://www.shiaupload.ir/images/80193700042775475739.jpg[/img]
Mauro Icardi

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,921 posts
شخصا معتقدم مقصر اصلی هر شکستی قطعا مربی اون تیم خواهد بود ! الان هم مقصر شکست کونته است ولی بعضی از حرفهای بچه ها اینطور برای من تداعی میکنه که یه سری از بچه ها منتظر همچین شکستی بودن ! البته ممکنه برداشت من هم اشتباه باشه ! اما اصلی ترین انتقادی که وجود داره بازی دادن به پلوسو هستش ولی واقعا کس دیگه ای نبود که بازی کنه اونجا ! ویدال ، ایسلا ، کاسرس چند روز دیرتر از امریکای جنوبی برگشتن و تمرینات کمتری با تیم داشتن و به همین دلیل هیچکدومشون بازی نکردن ! کونته چاره ای نداشت به غیر از بازی دادن به پلوسو ! به هر حال این حوادت در فوتبال اتفاق میافته و تنها ناراحتی من مصدومیت مارکیزیو بود ! امیدوارم جدی نباشه ، چون پوگبا داره خیلی ضعیف بازی میکنه و نمیشه مقابل میلان بهش اطمینان کرد !

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6,360 posts
  • LocationEsfahan
اعصاب خورده ! کونته با دست خودش گور یوونتوس و کند ! من توی فریضیه هام برای مصدومیت کیلینی و محرومیت لیختشتاینر ! اصلا اینکه پلوزو و پادوئین با هم از ابتدا بازی کنند حتی به ذهنم هم خطور نکرده بود ! اینکه حتی ممکن پلوزو فیکس بازی کنه به عقل هیچکس نمیرسید ! از اونور میاد میگه تا من تو یووه ام جاکرینی پادوئین کاسرس جایی نمیرند از اونور N بازی کاسرس و میگذاره روی نیمکت ! خب چرا نباید کاسرس بازی کنه ؟ و این بابا از راه نرسیده بیاد فیکس بازی کنه ! اصلا گل ها مقصر بوفون نبود ! اون شوت خدا رو بوفون چیکارش کنه ! وقتی مدافع مستقیمش فقط داره به توپ نگاه میکنه ! کدوم یک از مدافعین یوونتوس وقتی مهاجم داره شوت میزنه وایسه نگاش میکنه ! پلوسو بازی و شُل گرفته بود سانتر های بی هدف ! دفاع صفر ! این بازیکن و باید تیر بارون کرد ! سالواتوره بوکتی مگه چقدر با این اختلاف قیمت داشت !؟

sos

sos

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,030 posts

مارکیزیو هم فکر کنم چند ماهی خونه نشین شد :np:

یه نفر آمار مارکیزیو رو در بیاره الان :sad1:

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users