پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته هفدهم سری آ - یوونتوس 3-0 آتالانتا (یادبود پائولو مونترو)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
72 پاسخ برای این موضوع

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
همون طور که پیش بینی میشد و بچه ها میگفتن اصلا کاری سختی نداشتیم. واقعا کارهای ترکیبی و تمرینی رو تو زمین پیاده می کنن و آتالانتا خیلی دست و پا بسته تر از این حرفاست که بتونه به یوونتوس ضربه بزنه مگه مثل اشتباه مارونه باشه که بتونن گل بزنن . بعید میدونم بیشتر از یک گل تو نیمه دوم بزنیم و احتمال میدم که 4-0 بازی رو ببریم و در صورت حتی برد ناپولی با اختلاف 5 امتیاز صدر نشین باشیم .

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
-جون مادرتون دیگه گل نزنید :fp: اگه میزنید یه دونه دیگه بزنید :1: من یه ادعایی کردم گفتم ما با رئال و بارسا فرق می کنیم یه کلمه ای واسه ما تعریف شده به اسم Respect :1: با اختلاف بالای 4 تا نمی بریم :1: خواهشا آبرومونو بخرین :fp: کیه لینی تو یه بازه ی چند دقیقه ای به شدت جوگیر شده بود گل بزنه ، اونجا که برگشت به آساموآ گفت وایسا خیلی باحال بود :lol: اما انصافا اگه میره جلو خیلی سریع برمی گرده ، شوتی که زد و کرنر شد چنان آهی کشید که ترزگه بعد از دست دادن موقعیت نمی کشه :fp: لامصب ادای مهاجم های شش دانگ رو در میاره :fp:

behnoud

behnoud

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1042 ارسال
جووینکو :102:

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
من ماندم تو دنیا کسی مثل جووینکو میتونه موقعیت گل خراب کنه :waiting:

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال
الان توی نیمه دوم فقط سباستین داره جدی حمله می کنه ! :np: جاکرینی هم از وقتی اومده داره بهش کمک می کنه . بقیه بازی رو ول کردن و دارن با آرامش بازی می کنن . سباستین هم هر چی می زنه نمی ره تو گل . با اینکه گل نزده اما هنوز بهترین بازیکنمونه . یه گل بزنه که دیگه عالی میشه :1:

behnoud

behnoud

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1042 ارسال
بازی با همون نتیجه 3-0 تموم شد. این برد رو تبریک می گم.

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال

آمار بازی
تصویر

Spoiler

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
خوب شد این بازی 3 تا گل داشت تاپیک چند تا پست خورد :1: نیمه دوم با آرامش خیلی زیاد دنبال شد که کاملا قابل حدس بود ولی میشد یک گل دیگه زد که امان از این جووینکو . :1: فعلا تا شب اختلافمون با تیم دوم 7 امتیاز :waiting: واقعا تو لیگ با این فشار لازمه چند بازی رو اینطوری تو نیمه اول تموم کنیم و نیمه دوم استراحت :1:

sos

sos

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1030 ارسال
چقدر حال میداد کوا گل بزنه و بشینه به جووینکو بخنده :nish: :nish: پیرلو هم معلومه یه فصل کنار الکس بوده خیلی چیزا ازش یاد گرفته :rainbow: ولی کاش مارکیزیو :heartbreaking: 2 تا گل دیگه میزد :hc: ویرایش:کامران دیگه چی میخوای؟! :1: فقط به خاطر تو گل نزدن دیگه :3:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
باور کنید میشه گفت نیمه دوم حتی تهاجمی تر بودیم. چون موقعیت های گل بیشتری داشتیم ولی چقدرررر گل نزدیم. و البته دروازه بان آتالانتا هم خیلی توپ گرفت. البته ۲ گل زدیم که هردو به درستی آفساید بودند. کوا و سبا خیلی دلشون می خواست گل بزنند. خیلی هم تلاش کردند واقعا موقعیت های خوبی داشتند ولی نتونستند گل بزنند. ویدال هم موفق شد یه توپ رو از ۳۰ سانتی متری دروازه بزنه بیرون :1:

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
مایه ابروریزی بود که نیمه دوم گلی نزدیم ! جووینکو هر کاری کرد توپ نرفت تو گل :1: اخر بازی نزدیک بود گریه کنه ! :1: ولی اون صحنه اخر دقیقه نود واقعا ماهیت یوونتوس کونته رو نشون داد ، دروازه خالی ، ویدال و کوا با هم تو شش قدم توپ رو ویدال میشوته از کنار پای کوا میره اوت ! :np: اتالانتا هم اومده بود که نیمه دوم گل نخوره که خودمون بهش کمک کردیم ! انیلی و زنش هم اخر بازی داشتن میخوابیدن دیگه :1: اصلا کسل کننده بود بازی ! :1:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
:::تو این نیمه که بوفون بازم داشت چرت میزد :1: البته بعضی اوقات چرتش پاره میشد :1: تو این نیمه بیشتر پاسکاری های بارساگونه انجام میدادیم که اخرش با یه شوت بیرون از ورزشگاه خراب میشد :1: سباستین که یک گل آفساید زد و سه تا صد درصد خراب کرد ولیزواقعا داشت این نیمه فوق العاده بازی می کرد :1: مخصوصا همکاری و پاسکاریهاش با آزاموآ فوق العاده بود. خود آتالانتا توی همون دقایقی که بازی می کرد و توپ دستشون بود بیشتر سعی می کردن با پاسکاری تو عرض حرکت کنند که بالاخره یه جایی توپشون قطع می شد. بعضی اوقات هم پیرلو برای آزاموآ و جاکرینی توپ های بلند می فرستاد و اونا هم پس از یه همکاری ترکیبی توپ رو به سبا میرسوندن که همشون خراب می شد :1: :::به حرف کمال رسیدم که می گفت کوا توپ روی پاش میاد فقط شوت میزنه! شما از بازی بعد دقت کن. چرا اینطوریه ؟! :1: تعویض ها هم خوب بون مخصوصا پادوین! خیلی خوب داشت کمک پیرلو و ویدال وسط زمین میداد! دو سه تا خطای خوب هم گرفت. :::دقیقه آخر ویدال واقعا چه توپی رو خراب کرد! :Facepalm: از دو متری نتونست توپ رو بزنه توی دروازه 7 متری :1: خیلی سوز داشت اون توپ! دروازه بان آتالانتا هم فوق العاده بود. ردو تا توپ عالی از سبا گرفت دو تا از کوا! شوت متفرقه رو فاکتور می گیریم :1: دو ضرب گیریش هم توی این بازی خیلی به چشم نیومد ، غیر از یک صحنه که روی شوت سبا بود و سریع جمعش کرد. :::نوک دماغ کونته که قرمز قرمز شده بود :nish: بدبخت یخ کرده بود. حالا بوفون و مارونه چطوری آستین کوتاه بودن ؟! :nish: ::: آخرش سیستم چی بود ؟! من یه لحظه یکی از تعویض ها رو ندیدم تا آخر بازی اعصابم خرد بود :1: دفاع ها کیا بودن آخرش ؟! فکر کنم از 11 نفرمون فقط کیلینی پست تخصصیش دفاع بود! :1:

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
تبریک میگم چقدر تیم گل نزنی داریم واقعا خط حمله شاهکاره! آقای ماروتا خواهشا یه مهاجم خوب بگیر!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

فکر کنم از 11 نفرمون فقط کیلینی پست تخصصیش دفاع بود! :1:

که اونم داشت پشت محوطه ی آتالانتا بازی می کرد :laughing:

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
کلی نوشته بودم پاک شد . فقط اعصابم خورده از این همه توپی که بیرون رفت . بیشتر خورد میشه وقتی که ویدال اون توپ رو می زنه بیرون و میاد می خنده . تیم ِ قهرمان نباید از 20 ، 25 تا شوت 10 تاش رو بزنه بیرون .

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
منم این برد رو تبریک میگم.... @};- آتالانتا با گل زود هنگامی که خورد عملا شیرازه ش از هم پاشید و چیز خاصی نشون نداد..میشه گفت امروز یه بازی تمرینی سبک رو برگزار کردیم...تیم به خوبی در زمان دفاع جمع میشد و با گرفتن توپ اون رو به خوبی تو زمین به گردش در می آورد و به بازی سرعت می داد... چیزی که بسیار آزار دهنده بود،مطابق معمول خوردت توپ هامون جلوی دروازه به در و دیواره که واقعا باید فکری به حالش کرد...اگه 1 مهاجم تموم کننده در تیم بود،شک نکنید آتالانتا بالای 5 تا گل رو دریافت می کرد...

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
برد رو تبریک میگم ، واقعا خوب بودیم فقط اگر یک مهاجم بخریم که نصف ترزگه گلزن باشه ، رکوررد مسی رو میزنه :np: :1: بهترین بازیکن زمین بی شک پیرلو بود ولی بخاطر اینکه حال منتقدای سبا رو بگیرم ، به سبا رای دادم :2qcmh45: چقدر سبا خوب داره پیشرفت میکنه ، بازی به بازی داره فوق العاده تر میشه. مطمئنم نیم فصل دوم پدر همه رو در میاره :گل:

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
کسی میدونه مارکیزیو چرا وقتی میخواد شوت بزنه خم میشه !!؟ :1:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman

که اونم داشت پشت محوطه ی آتالانتا بازی می کرد :laughing:

نیمه اول که اصلا خنده بازاری بود کیلینی برای خودش :1: اما از حق نگذریم نیمه دوم از جاش تکون نخورد ! :1: فکر کنم بین دو نیمه کونته خوب توپیده بهش بدبخت دیگه ترسید از نیمه بیاد این طرف تر ! :Facepalm: :1:

پ.ن : اولین بازی یوونتوس بود که 2 بار نگاهش کردم :1:

Ale10Forever

Ale10Forever

Tired Juventini...

• اعضا
  • 809 ارسال
این دکترایی که رو مغز مسی آزمایش میکردن اگه بیان مغز پیرلو رو آزمایش کنن مطمئنم به نتایج جالبتری میرسن :1: یه پاس معمولی نداد تو این بازی! :worship:

بهترین بازیکن زمین بی شک پیرلو بود ولی بخاطر اینکه حال منتقدای سبا رو بگیرم ، به سبا رای دادم :2qcmh45:

کمال جان من یکی از منتقدای سبا هستم ولی بهش رای دادم :1: اگه همیشه اینجوری باشه واقعا دلیلی برای انتقاد ازش نمیمونه!
نمیدونم کدوم یکی از بچه ها میگفت سبا اگه مو بذاره دوست داشتنی تر میشه. الان میبینم راست میگه! کاش کلا بذاره بلند شه موهاش! :1:

کسی میدونه مارکیزیو چرا وقتی میخواد شوت بزنه خم میشه !!؟ :1:

اتفاقا من استیل شوت زدنشو دوست دارم. شاید با این حرکت میخواد زورش رو جمع کنه تو پاش! :1:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی