Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

هفته دوازدهم سری آ - پسکارا 1-6 یوونتوس (یادبود داوید ترزگه)

- - - - -

• Please log in to reply
158 replies to this topic

behnoud

behnoud

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,042 posts
کوا دیگه راه افتاده. گل پنجم از کوا.

aligh2012

aligh2012

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 16 posts
گللللللللللللللللللللللللللللللللللللللل 5 مممممم ...
جوووووووووووووووووووونم ....

nicola

nicola

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 263 posts
گل پنجم ...........
فابیو كواليارلا

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,739 posts
  • Locationتهران
چه میـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــکنه یووه!!!!!!!!!!!! :Juveflag: :Juveflag: :juvefan:

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5,922 posts
5-1 :laughing:

delpiero1993

delpiero1993

عضو تیم ترجمه

• اعضا
  • 1,147 posts
بازم کوا!
http://www.mediafire...8qjc47lxk8gr3bs

aligh2012

aligh2012

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 16 posts
دمش گرم یووه ..
همیشه عالیه این یوونتوس ..
خدایا شکرت .. 84 تومن من جلو افتادم ..
:rose:

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2,442 posts
کله بازی یه طرف اما چرا بوفون اینطوری بود؟؟؟حالش خوش نبود انگار :np:

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6,360 posts
  • LocationEsfahan
آخه پسکارا هم دیگه گل خوردن داره ؟ انصافا این خط دفاعی قراره رو به رو چلسی بازی کنه ؟ یک گل خوردیم یک بارم مارکیزیو ناجی شد ! انصافا بوفون هم ک افت نکرده ها ! از بهترین دروازه بان جهان بیش از این انتظار میرفت ! شب خوبی و داریم میتونم بگم از همه موقعیت هامون استفاده کردیم و همه رو گل کردیم + اینکه این اولین باره گلری جلوی یووه بازی میکنه و شاخ بازی در نمیاره ! میتونیم دو سه تا دیگه بزنیم ولی مطمئنم نیمه دوم شاید یک گل بزنیم بیشتر یووه میاد نیمه دوم که بازی و کنترل بکنه ، امیدوارم نیمه دوم لوسیو ، متری و ببینیم و متری گلزنی بکنه.

I love juve

I love juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 322 posts
نه خدايي يه امشب به خودم گفتم الان ميشينم بازي را ميبينم تا اخرش يه گل زوري ميزنيم از بس دفاع ميكنن ايول پسر امشب ديگه داريم .ج.... ميديم هوووفف :2qcmh45:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10,863 posts
بالاخره با هر بدبختی ای بود از دقیقه 30 بازی رو دیدم ، واقعا پسکارا حرفی برای گفتن نداره ، فقط توپ رو میارن کناره ها برای سر زن هاشون میکشن کاملا مشخصه که این رکورد شکست ناپذیری چقدر تیم رو مغرور کرده بود ، الان آزاد بازی میکنن ، بازی قبلی 4 تا ، این بازی 5 تا تا اینجا زدیم ، قدرت اصلی یوونتوس اینه خوشم میاد کسانی که جووینکو رو زیر بار انتقادشون له کرده بودن ، تو دو بازی اخیر جوابشون رو گرفتن امیدوارم نیمه دوم حداقل پیرلو رو بکشه بیرون

mohammad.mahdi

mohammad.mahdi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 938 posts
ببخشید وسط خوشیتون مزاحم میشم :1: پیرلو با کارت زردی که گرفت بازی با لتزیو رو از دست داد :62: اینقدر ازش بازی گرفتیم که به زور یه کارت زرد خودش گرفت حالا بیا جمعش کن :1: بازی با لاتزیو بدون پیرلو !!!! واقعا متاسفم.کار اشتباه اشتباهه.چه 5-1 ببریم چه 1-0.چه مربی یووه کونته باشه چه رانیری ! بله.کادر فنی که احتمال نمیده پیرلو ممکنه با گرفتن کارت زرد محروم بشه از بازی با لاتزیو هنوز مبتدیه. به هر حال یه توفیق اجباریه که باید تاوانشون جلوی لاتزیو پس بدیم

Mohammad-SS

Mohammad-SS

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 857 posts
کوا رو یکی از برق بکشه ! :1: اصلا کاری به گلایی که زد ندارم ، چه پاس گلی داد !! :np: تو محوطه به اون شلوغی یه روپایی زد بعد با پشت پا انداخت برا آساموا ! :np: ای کوا امشب هت تریک کنه ، چه حالی بده ! :65: پ.ن : پیرلو بعد از کارت گرفتن اصلا ناراحت نبود ! با این کار شاید میخواست مطمئن بشه که به بازی میلان سرحال و بدون مصدومیت و محرومیت میرسه !

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2,215 posts
  • LocationTehran
بابا جان گل نزنید.بدترین خط دفاع باید تیم زمن باشه :1: البته اینم قبلا تیم زمن بوده دیگه .عیب نداره لاتزیو هم فردا 4-5 تا میزنه و دوباره این افتخار یه صاحب اصلیش برمیگرده :evilgrin: امسال با اینکه اشتباهات بونوچی خیلی کمتر شده ولی دفاع انگار ضعیفتر شده :confused2:.اخه تیم دانمارکی و اینتر تیم بودن که ما ازشون گل خوردیم :Facepalm:

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3,186 posts
  • Locationگرگان
هر چند که پسکارا خیلی ضعیف بود ولی امیدوارم یووه یبار هم که شده رحم و مروت رو بزاره کنار و یه 5 تا دیگه نیمه دوم بزنه . چون این هم برای بازیابی روحیه بازیکنایی مثل کوا و ماتری که سرد شدن لازمه و هم اینکه دوباره یه زهر چشم از سری ا میگیره

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6,960 posts
واقعا بازي جالبي بود يووه تو نيمه اول كار پسكارا رو تموم كرد ، و خيال هممون واسه نيمه دوم راحت شد اوايل بازي كه يوونتوس خيلي سرتر بود و كاملا تسلط داشت به بازي ، ولي بعد زدن گل دوم يكم عقب كشيد و پسكارا هم خودي نشون داد ولي يوونتوس خيلي زود به خودش اومد و نزاشت پسكار زياده روي كنه ! به نظرم كواليارلا و جووينكو واقعا خوب بودن ، ايسلا توپهاي خوبي ميداد و آساموا هم خوب فشار مياورد انصافا يوونتوس هروقت اراده كرد گل زد ولي پسكارا هم به نسبت تو حمله خطرناكه و بايد بيشتر مواظب حملات سريع و پردامنه پسكارا بود + ماركيزيو يه توپ رو از خط دروازه يووه فوق العاده كشيد بيرون ++ انصافا گلر پسكارا هم ديگه خيلي تعطيله !! :lol: ولي ضربات آخرم خوب زده شد و اينبار موقعيتها ساده از دست نرفت اميدوارم مارونه با پيرلو تعويض بشه

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13,317 posts
  • LocationOttawa , ON ,CA
خب بازی نیمه اول نمیشه گفت پسکارا تیم دست و پا بسته ای بود ، تو چند صحنه به شکل انتخاری و مثل آپاچی ها حمله کردن ، یه گل زدند ، یه تیرک زدن و یه توپ هم از رو خط رد کردیم ما ! 3 موقعیت صد در صد داشتن که یکش گل شد ! ولی خب قدرت یوونتوس توز فاز هجومی اجازه عرض اندام بهشون نداد ، نذاشتیم که تاکتیک هاشون رو به خوبی پیش ببرند و یه جورایی کلافه شده بودن بازیکنای یوونتوس به شکل عجیب و غریبی همگی در بهترین فروم چند سال اخیرشون بودن ( جز بوفون و بارتزالی و بونوچی ) میشه گفت از همه موقعیت گلهامون استفاده کردیم و فقط یکی دوتاش نرفت تو دروازه ، که مثلن شوت پا چپ کوالیارلا یکیشون بود ، و یا شوت جووینکو کوالیارلا و جووینکو به خوبی نشون دارن میدن توانایی ها و البته استحقاق شون برای بازی کردن رو . این بازی ، بازی یوونتوس - پسکارا نیست ، بازی "یوونتوس - سری آ" هست ! یوونتوس جوری داره بازی میکنه و گوشمالی میده پسکارای نگون بخت رو که کسی جرات نکنه بخواد چپ چپ نگاه کنه و تیکه ای بندازه به این تیم و حتی 1% فکر کنه بعد از باختن به اینتر ، این تیم روحیه اش تضعیف شده و یا انگیزه اش برای پیروزی های پی در پی و باختن ها از بین رفته ! واقعا مچکریم یوونتوس ، تو بینظیر و زیبا هستی امشب

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1,378 posts
عجب نمایش مطبوعی.دمشون گرم.واقعا از اینکه میبینم این تیم انقدر سرحال هست لذت میبرم :1: قبل بازی میخواستم تو این بحث شرکت کنم که آیا باید با تیم اصلیمون بازی میکردیم یا با برخی از ذخیره ها.من هم کاملا موافق حرف رضا هستم.این تیم شدیدا نیاز داره با ترکیب اصلی یعنی همون ترکیب با اینتر بازی کنه و چندین برد پیاپی بیاره تا نشون بده اون شکست فقط یک اتفاق بود.درواقع الان تلاش بازیکنان خصوصا ویدال و مارکیزیو نسبت به اون بازی و اون برحه چند برابر شده.کاملا مشخصه تیم داره بدون فشار بای میکنه و یکی مثل جوینکو داره توپهایی گل میکنه که تا چندوقت پیش شاید حتی نمیتونست تو اون حالت توپ رو استپ کنه.آمادگی کوا هم واقعا تو این مقطع خیلی دلچسب هست.خیلی داره مفید بازی میکنه.به راحتی توپ رو استپ میکنه و جلو میبره و ضربه های خوبی به توپ میزنه .حتی توی یک صحنه میتونست یک گل دیگه بزنه که کمی بی دقت بود اما استپش و پشت بندش حرکتش عالی بود. هرچه از نمایش خط هجوم بگم از اونور متاسفانه بوفون انگار بوفون همیشگی نیست و تو چند صحنه اصلا خودش نبود حتی صحنه گل که میتونست توپ رو دور دفع کنه اما اشتباه کرد یا خروج اشتباهش از دروازه که مارکیزیو نجاتمون داد.نمیدونم تیم حریف به ما میرسه شاخ میشه یا همیشه انقدر فضایی بازی میکنند اما متاسفانه جیجی چندوقتی هست انگار تمرکزش رو از دست داده.امیدوارم از لحاظ روانی باهاش صحبت بشه.من حیث المجموع الان مهمترین اتفاق برای یووه همین روحیه جدید هست که با گلهای زیاد دوباره بیشتر میشه و امیدوارم تو این بازی بتونیم 8 گل به ثمر برسونیم و شارژ روحی بشیم که واقعا هم توانش رو داریم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15,587 posts
یعنی تیم به این پخمگی ندیده بودم من :1: کافیه شوتی تو چهارچوب زده بشه، 95 درصد گله :1: بازی شبیه بازی های تمرینی. یووه خیلی ساده با پاسکاری های دقیق و یک دو های هماهنگ پیش میره و مزاحمت زیادی هم سر راه خودش نمی بینه. بارها بازیکن ها با هم یک و دو کردن و نصف تیم حریف رو جا گذاشتند. وضعیت آفساید گیری پسکارا فاجعه است، بارها بازیکن های یووه از تله آفساید گیریشون رد شدن. تنها نکته مثبت بازی پسکارا اینه که ضربات سر اول رو می زنند و روی دروازه ما این باعث شد خطراتی هم ایجاد بشه. یکیش گل شد، یکش رو مارکیزیو با برگردون از روی خط گل درآورد. فکر کنم پیرلو با کارت زردی که گرفت بازی بعدی رو از دست داد.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9,091 posts

یه چیزی هم هست، من می خواستم دیروز که خبر اومد قراره خیلی ها نیمکت نشین بشن بگم.

یووه الان باید مسیری که تو بازی با نورشلند داشت رو ادامه بده. واقعا الان وقت ایده آلی برای چرخشی بازی دادن نیست. این تیم برای اینکه تحت تاثیر بازی با اینتر قرار نگیره باید چند هفته پیاپی با شدت عمل بالا و قدرت بالا بازی کنه و نتیجه خوب بگیره تا بازی شکست مقابل اینتر به خوبی پشت سر گذاشته باشه. یه برد خوب مقابل پسکارا بعد از نورشلند و تاثیر روانی که می تونه بزاره خیلی می تونه مهم باشه.

خصوصا فرض بگیرید که یووه بیاد توی این بازی امتیاز از دست بده و اینتر بره صدر، فشار روانی خیلی سختی روی تیم ایجاد می کنه. من دلیل کونته رو نمی دونم، ولی خودم احساس می کنم الان وقت شل گرفتن و فکر به بازی های بعدی نبود. همین بازی با پسکارا الان برای یوونتوس مهمتر از هرچیزیه.

+ اینکه باشگاه اول فصل هم اعلام کرد الویتش اسکودتو هست و البته یوونتوس هم تیمی نیست که بخوایم بگیم به بازیکنان اصلی بازی نده، تیم تعادل داره به خاطر نیمکت قوی که داره حالا هستند 2-3 بازیکن که براشون جانشین نمیشه درنظر گرفت ولی توانش رو دارن که بتونن 3 روز دیگه هم به میدون برن

=-=-=--===-

یه نقطه قویتی که نسبت به اینتر داریم اینکه یوونتوس استایل بازی خودش رو پیدا کرده و اینتر تازه بدنبالشه چیزی که کونته هم در بدو ورود به تیم راحت بدستش نیاورد بار ها با توجه به سیستم حریف تیم رو فرستاد تو زمین ولی حالا بعد گذشت یک سال و نیم اونه که تاکتیک و سیستم تیمش رو به حریف تحمیل کرده .

نقطه ضعفی تو تیم دیده نمیشه و بدبختانه تو سری آ کسی نیست که به یووه درس بده ، اینتر یه تلنگل بمون زد ولی این تیم با این استایل نیاز داره تو جای دیگه یعنی چمپیونز محک بخوره ، امیدوارم واقعا بتونیم تو اروپا باقی بمونیم وگرنه امسال پسکارا برامون حریف تمرینی هستند .

تنها ، تنها نقطه اسیب پذیر یووه رو اگه بخوایم بش اشاره کنیم ضربات شروع مجدد هست که چند فصله ترمیم نشده و حریفامون خوب ضربه میزنن از این راه.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users