پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته چهارم لیگ قهرمانان اروپا - یوونتوس 4-0 نورشلند

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
120 پاسخ برای این موضوع

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
بازی تو یوونتوس آرنا برگزار میشه و شرایطش با بازی قبل یک دنیا فرق داره . روی گل نزنی بنتنر حاضرم شرط ببندم

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

بازی تو یوونتوس آرنا برگزار میشه و شرایطش با بازی قبل یک دنیا فرق داره . روی گل نزنی بنتنر حاضرم شرط ببندم

اون که نیاز به شرط بندی نداره :2qcmh45:

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

روی گل نزدندش شرط ببندی بیشتر سود میکنیم ! من ترجیمح میدم این بازی متری و کوالیارلا مهاجمان یوونتوس باشند ، به نظرم کونته به دچلیه ، جووینکو و مارکیزیو بازی نده بهتره ! همینطور نباید دیگه اینقدر حریف دست کم گرفت ، لوسیو موقعیت خوبی که بازی کنه ، بعلاوه اینکه اگر بشه دقایقی په په رو در بازی ببینیم خیلی عالی میشه. امیدوارم کونته دست از 2-5-3 برداره ، روی 3-3-4 خیلی فوق العاده بودیم !

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال
این بازی کوا حتما باید بازی کنه به نظرم ، یکی از دلایلم اینه که تو کل دوران فوتبالش همیشه تو بازیهای اروپایی و بین المللی بهتر بازی کرده و بازم میگم کوای آتزوری و کوای بازیهای اروپایی رو بیشتر از کوای سری آ قبول دارم :wink2:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
طی تماسی که با دن انتونیو داشتم متقاعدش کردم که ماتری رو بازی بده لج کرده بود می خواست بنتنر رو بازی بده اما دیگه بلاخره قبول کرد ماتری فردا بازی می کنه :65:

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
السيو انتقادات و نارضايتي از خط حمله يووه بسيار زياده .. فردا خط حمله يوونتوس رو چه كساني تشكيل خواهند داد ؟ ‏"‏ قطعا ماتري از ابتدا خواهد بود ، يا ووچينيچ و يا كواليارلا زوج او در خط حمله خواهد بود در بازي فردا شب .. ما بازيكنان خوبي در خط حمله خود داريم و به آنها كاملا اعتقاد داريم " ‏ آيا يوونتوس مشكل گلزني داره ؟ ‏"‏ مشكل گلزني يك مشكل مهم و قابل بررسي هست .. اما ما نگران اين موضوع نيستيم ، چون اين مشكل به زودي حل خواهد شد " آيا ميركو با توجه به مصدوميت در بازي اينتر به بازي با پسكارا خواهد رسيد ؟ ‏"‏ ما هم اميدواريم ... فرصت مناسب براي بهبوديش هست و مشكلي نخواهد بود " آيا بنتنر بازي خواهد كرد ؟ ‏"‏ او در چند ديدار براي يوونتوسبه ميدان رفت اما عملكرد او نتونست ما رو راضي كنه و كمتر از انتظار ما ظاهر شد .. ما فردا با بهترين تركيب به ميدان خواهيم رفت چون بايد فردا پيروز شويم "

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
-لیست بازیکنان فراخوانده شده برای بازی: 1 Buffon 2 Lucio 3 Chiellini 4 Caceres 6 Pogba 8 Marchisio 9 Vucinic 11 De Ceglie 12 Giovinco 15 Barzagli 17 Bendtner 19 Bonucci 20 Padoin 21 Pirlo 22 Asamoah 23 Vidal 24 Giaccherini 26 Lichtsteiner 27 Quagliarella 30 Storari 32 Matri 33 Isla 34 Rubinho 39 Marrone -په په نیست! :np: 4-3-3 پر! :np: حالا شاید از ایسلا استفاده کرد.

mohammad-11

mohammad-11

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 662 ارسال
به نظر من مشکل یووه ترافیک بازیکن توی بعضی از پست ها هست. مثلا توی پست بال راست ما هم لیختشنایدر رو داریم و هم کاسرس، ایسلا و هم په په.خب معلومه که به همه شون بازی نمیرسه. توی خط حمله علاوه بر کوالیارلا و ووچینیچ که خیلی دوستشون دارم ماتری، جووینکو و بنتنر رو داریم.که این هم مشکل سازه.خب یه مقدار کار برای انتخاب بهترین زوج خط حمله سخت میشه. کاش ماتری و ووچینیچ رو بفروشن و به جاش کاوانی یا لواندوفسکی رو بیارن.کیفیت بهتر از کمیت هست

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
السیو گفته ماتری بازی می کنه با یکی بین کوا و سبا. پس همون 3-5-2 بازی خواهیم کرد اینطور که پیداست.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
کوا فیکس بازی کنه من ضمانت می کنم 2 تا گل رو مخصوصا اگر پوگبا هم تو زمین باشه من چند روزه دارم فکر می کنم اگر یووه 1-6-3 بازی کنه و پوگبا فیکس باشه ، چقدر بیش تر از این مهاجم های شل و پلمون جواب می گیریم

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
3-5-2 100٪ هست مطمئن باشید کونته تا خودش بر نگرده روی نیمکت دست به تغییر سیستم نمیزنه به نظر منم توی این شرایط یه خودزنی محسوب میشه!

Mohammad-SS

Mohammad-SS

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 857 ارسال

3-5-2 100٪ هست مطمئن باشید کونته تا خودش بر نگرده روی نیمکت دست به تغییر سیستم نمیزنه به نظر منم توی این شرایط یه خودزنی محسوب میشه!

+1
دقیقا اومدم همینو بگم . تا وقتی خود کونته نیست اصلا نباید به فکر تغییر سیستم باشیم . اگر توی سیستم جدید بازیکنا یه مقدار سر در گم بشن یا نا هماهنگ بازی کنن ، آلسیو و کاررا نمیتونم بازیکنا رو جمع کنن . همونطور که این چند وقته نتونستن . اما اگر خود کونته باشه بلاخره با داد و بیداد یا تعویض هم که شده نمیذاره بازی بیشتر از دست بره .

در مورد بازی هم امیدوارم ویدال و جووینکو بازی نکنن . خصوصا ویدال . شاید بهتر باشه یه مدت بهشون بازی نرسه تا خودشون رو پیداکنن .

ترکیبی پیشنهادی من برا این بازی ، استفاده از پوگبا جای ویدال و ایزلا جای لیخت در هافبک و در خط حمله استفاده از کوا و ماتری هست . از بازی کردن جیاک هم برای تعویض استقبال میکنم !

امیدوارم حرفای کونته روی بازیکنا تاثیر گذاشته باشه و بازی رو پرگل ببریم .

rezai7

rezai7

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 115 ارسال
یووه میبره پوگبا هم گل میزنه :rose:

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
داد و بیداد مربی و حرکات کنار زمینش جز دادن انرژی و روحیه به بازیکنا اثر دیگه ای بطور چشمگیر نداره.شاید مربی بتونه نکات تاکتیکی کوچکی رو به بازیکنا برسونه.اما تغییر تاکتیک کلی چیزیه که بیشتر از حضور مربی کنار زمین به تمرین و تکرار توی تمرینات وابسته هست. من این نظریه رو قبول ندارم که میگید کونته تا خودش نیاد روی نیمکت تاکتیک تیم هم عوض نمیشه. فکر میکنم اصرار بیش از حد کونته روی 2-5-3 دلیلش یه چیزی تو مایه های استفاده ی بیش از حد از بوریلو توی فصل قبله.یعنی همون یکدندگی بیش از اندازه ی کونته که یکی از بزرگترین ضعف هاش هست من پیش بینیم برای این بازی یه مساوی دیگست :fp: متاسفانه بد موقعی تیم دچار افت مقطعی میان فصل شده.فقط امیدوارم تیم بعد از باخت به اینتر یه انگیزه ی جدید گرفته باشه. مشکل گلزنی شدیدا داره اذیتمون میکنه.مخصوصا این بازی که ووچینیچ هم احتمال نبودنش زیاده قطعا مشکلاتمون بیشتر هم میشه.متاسفانه خط حمله ی تیم بیش از حد وابسته به میرکو هست و نبودش ضربه ی بزرگیه به پیکر تیم.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
Aleksandar Stavrev متولد 30 مارس 1977 Skopje اسکوپیه مقدونیه .

تصویر

شغل : مهندس مکانیک
قد: 185
از سال 2002 در لیگ حرفه ای کشورش Prva Liga شروع به سوت زدن کرد از 2006 داور بین المللی شد اولین بازی ملی که سوت زد بازی گرجستان لیتوانی در 2007 بود

اکتبر سال 2011 بازی بارسا و Viktoria Plzeň رو قضاوت میکنه که فدراسیون فوتبال مقدونیه این رویداد رو جشن میگیره به خاطر اینکه اولین داوری هست که از این کشور تونست تو مرحله گروهی چمپیونز قضاوت کنه .

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

ترکیب احتمالی بازی امشب از دید کوریره دلو اسپرت:

تصویر

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
-السیو توی مصاحبه ش گفته که ما اهمیت این بازی رو می دونیم و برای پیروزی گشنه هستیم!! [ :1: ] گفته عزممون رو جزم کردیم که از گروهمون صعود کنیم. و گفته که فراموش نکنید که برخی از بازیکنان ما برای اولین باره که چنین رقابتی رو تجربه میکنن! پ.ن:با بونوچی رفته بودن کنفرانش قبل از بازی!

mohammad.mahdi

mohammad.mahdi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 938 ارسال

[img width=480 height=225]http://www.shiaupload.ir/images/26479457466614789321.png[/img]

تلاش یووه برای شکستن طلسم تساوی ها در اروپا

پس از شکست برابر اینترمیلان و از دست دادن رکورد شکست ناپذیری در سری آ اکنون یوونتوس تمام توجه خود را معطوف به دیدار برابر نوردیژلند کرده است.بیانکونری ها در دیدار رفت برابر تیم دانمارکی می توانستند به پیروزی دست یابند و راه خود را برای صعود از گروه هموار نمایند اما با از دست دادن موقعیت های فراوان از این مهم باز ماندند و سرنوشت آنها در گروه به چالشی جدید برایشان تبدیل شده است.از دست دادن 2 امتیاز در خانه تیمی که شاید تا اخر مرحله گروهی دیگر نتواند امتیازی کسب کند کار یووه باری صعود از گروه را سخت کرد و اکنون راه راه پوشان تورینی برای صعود باید دست به کار بزرگی بزنند.

در مقابل نوردیژلند امید زیادی در این گروه برای خود متصور نیست.آنها تنها برای دفاع از نام و نشان فوتبال دانمارک پای به این بازی ها گذاشته اند و نمی توان امید زیادی به درخشش آنها در این مسابقات داشت.تیم دانمارکی در 2 دیدار نخست خود در این گروه 6 گل از چلسی و شاختاردونتسک دریافت کرد و یکی از بدترین آمارهای خط دفاع را برای خود به جا گذاشت.آنها حتی موفق به زدن گل در آن بازی هم نشدند.

اما دیدار رفت دو تیم در دانمارک نشان از انگیزه فراوان شاگردان مارتین اولسن داشت.در شبی که یووه مالک مطلق توپ و میدان بود و همه کاری به غیر از گلزنی انجام داد نوردیژلند بازی دفاعی بسیار خوبی را نشان داد و فقط روی ضدحملات خطرساز شدند که روی یکی از همین ضد حمله ها موفق به گرفتن یک ضربه آزاد شدند و بکمن آن توپ را به گل تبدیل کرد.اما یووه بعد از گل با تمام توان برای گلزنی تلاش کرد و با تک گل ووچینیچ بازی 1-1 خاتمه یافت.

جایگاه دو تیم در لیگ های داخلی

یوونتوس از 11 بازی انجام شده خود در سری آ موفق به کسب 9 برد و 1 تساوی و 1 باخت شده است.تا قبل از شکست به اینتر یووه بهترین خط حمله و بهترین خط دفاع سری آ را در اختیار داشت اما شکست برابر اینتر بسیاری از رکوردهای خوب آنها را تحت الشعاع قرار داد.اما یوونتوس همچنان در صدر جدول سری آ قرار گرفته و اینتر با 1 امتیاز اختلاف را پشت سر خود می بیند.یوونتوس در 5 دیدار اخیر خود در سری آ 4 برد و 1 شکست داشته اند.

در طرف مقابل نوردیژلند با 15 بازی و کسب 28 امتیاز پس از کپنهاگن 32 امتیازی در رده دوم لیگ داخلی دانمارک قرار دارد.آنها 8 برد و 4 تساوی در این 8 بازی انجام داده اند و 3 شکست را هم تجربه کرده اند.البته یک بازی هم بیشتر از کپنهاگن انجام داده اند.در 15 بازی انجام شده نوردیژلند 29 گل زده و 14 گل خورده را به ثبت رسانده است که جان با به ثمر رساندن 8 گل بهترین گلزنان آن ها است.تیم دانمارکی در 5 دیدار اخیر خود در لیگ دانمارک 4 برد و 1 تساوی را به دست آورده است.

آنالیز دو تیم:
باید باور داشته باشیم که اکنون یوونتوس یکی از بهترین خطوط دفاعی حال حاضر جهان را در اختیار دارد.بنابراین بعید است نوردیژلند بتواند در خانه یووه آنچنان این خط دفاعی را بیازارد.مگر این که اشتباهات فردی مدافعان یا استفاده از ضربات ایستگاهی راهی برای بخت آزمایی دانمارکی ها باشد.آنان در بازی رفت نیز از همین راه توانستند دروازه بوفون را بگشایند.

اما در خط دفاع قطعا پاشنه آشیل شاگردان اولسن نهفته است! دریافت 14 گل در 15 بازی در لیگ دانمارک اگرچه آمار خیلی بدی نیست ولی آمار خیلی خوبی هم محسوب نمی شود.آنها در لیگ قهرمانان هم با دریافت 7 گل یکی از بدترین خطوط داعی دارند.
در طرف مقابل یوونتوس نمایشی متفاوت از سری آ در اروپا داشته است.خط میانی قدرتمند یووه در ایتالیا نمایشی در خور در اروپا نداشته و شاید یکی از مهم ترین عوامل ضعف یوونتوس در اروپا همین کاهش صلابت در خط میانی است.کونته همچنان در اروپا اصرار به سیستم 3-5-2 دارد و کماکان معتقد است این سیستم برای تیمش موفقیت آمیز خواهد بود.این موضوع در بازی با چلسی هم مشخص شد اما این تیم با این سیستم در دو بازی اخیر در اروپا نتیجه خوبی نگرفته است.به هر حال یوونتوس با تمام توان در این بازی به دنبال پیروزی است و قطعا یکی از امیدهای یووه برای پیروزی در این بازی نفوذ در خط دفاع ضعیف نوردیژلند است.در شبی که شاید ووچینیچ نتواند برای یووه به میدان برود مهاجمان یووه نقش تعیین کننده ای خواهند داشت.این بازی می تواند امید یووه برای صعود را به یک سعله بزرگ تبدیل کند بنابراین خط میانی یووه باید بدانند که کار بسیار مهمی پیش رو دارند و به نحو احسن باید از به تغذیه مهاجمین بپردازند.

بازیکنان کلیدی :

کلودیو مارکیزیو :

[img width=480 height=298]http://u.goal.com/147500/147500hp2.jpg[/img]

پیرلو و ویدال همواره نقش بسزایی در پخش توپ بین بازیکنان یووه داشته اند و همواره وظیفه خود را به نحو استانداردی انجام داده اند.مهاجمان هم در صورت ایجاد موقعیت خوب می توانند گلزنی کنند.اکنون فقط نیاز به یکی بازیکن است تا لینکی برای ارتباط خط میانی و مهجمان باشد که مارکیزیو باید این وظیفه را انجام دهد.مارکیزیو در دیدار برابر اینتر در نیمه دوم بارها و بارها از عمق دفاع اینتر نفوذ کرد.دیدار برابر تیم دانمارکی بازی سختی برای وی خواهد بود.اگر او وظیفه اش را به خوبی انجام دهد قطعا یووه پیروز بازی خواهد بود.مارکیزیو نشان داده اگر در فرم خوب خود باشد یوونتوس پخته تر بازی می کند.مارکزیو می تواند برگ برنده یووه برای این بازی باشد.بعد از دو بازی استراحت اکنون انتظارات از وی زیاد است.

یسپر هانسن!

تصویر

تعجب نکنید.کلید موفقیت و شکست نخوردن نوردیژلند در این بازی همین هانسن خواهد بود.در بازی رفت نیز همین یانسن مانع شکست نوردیژلند شد.بارها و بارها برابر موقعیت های یووه ایستادگی کرد و در نهایت به حق خود برای کسب عنوان بهترین بازیکن زمین دست یافت.در این بازی نیز او و نقشش برای اولسن حیاتی است.باز هم می تواند با درخشش در این بازی مانع گل خوردن تیمش شود.

ترکیب احتمالی :

یوونتوس :
بوفون ، بارتزالی ، بونوچی ، کیلینی ، ویدال ، پیرلو ، مارکیزیو ، آساموآ ، لیختشتاینر (ایزلا) ، ماتری ، کوالیارلا ( جیووینکو)

نوردیژلند :
هانسن ، اوکوره ، آدو ، استکهلم ، امتلیگا ، جان ، بکمن ، لادروپ ، رونژه ، لورنتزن ، پارخورست

پیشبینی نتیجه :

یوونتوس 2 - 0 نوردیژلند

I love juve

I love juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 322 ارسال
به نظر من كه يووه بايد به جاي ويدال پوگبا را بازي بده ويدال چن وقتي هست كه واقعا يه بازيكن معمولي شده و نه بيشتر به نظر من كه پوگبا را بايد بازي بده

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
من نمی دونم شما از ویدال چه انتظاراتی دارید که می گید معمولی شده ویدال یک بازیکن تخریبی هست انتظار نداشته باشید در نقش اوزیل بازی کنه و دریب بزنه یا ........ حالا ویدال علاوه بر بازی تخریبیش پاس های خوب یا شوت هایی رو هم داره این ها اضافه بر ویژگی اصلیش یعنی بازی تخریبی است اون زمان که گتوزو تو اوج بود فقط بازی تخریبی داشت و اصلا ببازی با پاش افتضاح بود ویدال هم در اون سبک است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی