پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مدیران یوونتوس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
3890 پاسخ برای این موضوع

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6372 ارسال
  • LocationRasht
@Senmorta

شاید... ولی من موافق قوی شدن هیچ باشگاهی تو ایتالیا نیستم. اگه قبل از فوت دکتر و سناتور و یا حداقل قبل از کالچوپولی بود یه حرفی ولی در حال حاضر قدرت سیاسی و ورزشی خاصی نداریم و اون تیم قوی ایتالیایی در جاهایی که منافعش اقتضا میکنه ، براحتی سرمونو میبره و هر سری دوباره چند سال عقب میوفتیم...
  • GioVanni Agnelli, mory, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال
^^^ منظورم از "قوی" به لحاظ ورزشی هست مطلقا، وگرنه قوی شدن اون شکلی رو که من هم نمی خوام! حتی برای یووه!
  • Orphée, tecra, L'Avvocato و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

vahid.juv

vahid.juv

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 602 ارسال
  • Locationgolestan-gorgan

@Senmorta

بسیار، بسیار تحلیل عالی و خوبی کردی، ممنونم ازت.

در مورد ماروتا من هم موافق بازگشتش به هیچ عنوان نیستم، دلیلش هم در تحلیل دوستمون گفته شد، بازم من اینجا تکرار میکنم، ماروتا فاقد جاه طلبی برای رشد فوتبال و تغییرات بنیادین ی هست که خیلی ازماها اعتقادش رو داریم که باید ایجاد بشه، از نظر من ماروتا صرفا مدیریت بحران خیلی خوبی داره، میتونه تیم رو در یک شرایط مطلوب و نسبی با اهداف مشخص طی سالها هدایت کنه، و نوع نگرشش و نقاط ضعفش باعث میشه شما در یک نمودار صعودی کامل قرار نگیری بلکه یک در یک چهاچوب مشخص نگهت مقداره و این کار رو خیلی خوب بلده، 

یک جورایی من الکری و ماروتا رو از لحاظ تفکر شبیه به هم میدونم، یعنی بنظرم ماروتا الکری مدیره و الکری ماروتا مربی، و مصاحبه آخرش هم چیزی که گفت« مدیر مخالف باید کنار بکشه» یعنی قابل مدیریت کردن هم نیست و دوست داره با سبک خودش کار کنه و آزادی عمل داشته باشه. پس نمیشه دورش رو افرادی با تفکر دیگه ای چید و تیمی کار رو جلو برد. 

با این اوصاف بنظر من مدیری  با جاه‌ طلبی بیشتر برای چشم انداز یوو بهتره.

در مورد جنتولی هم من فکر میکنم فصل بعدی برای معیار قرار دادن میزان جاه طلبی یک مدیر با جایگاه این مرد واقعا مناسب نیست. در کل من پست مدیریت رو خیلی پیچیده تر از این حرفا میدونم که بشه با ١ یا ٢ سال  تحلیلش کرد، چرا اگر ما در شرایط مالی ایده‌آل به سر میبردیم میشد خیلی تفکراتش رو با صرف هزینه اعمال کنه بعداً جبران هزینه کرد کنه، اما در این شرایط یوو بنظرم مدیریت کردن فضای یوونتوس و افتادن رو غلتک و دور تر میبینم، بنظرم یه وقتایی شما یک تفکری رو داری اما شرایط جوری ایجاب میکنه که تصمیات خارج از تفکرت بگیری، اینکه اخراج یا عدم اخراج الکری، تمدید یا عدم تمدید الگری متر مناسبی برای اندازه‌گیری تفکر یک مدیر باشه از نظر من درست نیست. 

• GioVanni Agnelli, Senmorta, L'Avvocato و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

vahid.juv

vahid.juv

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 602 ارسال
  • Locationgolestan-gorgan
قطعا یکی از وظایف سنگین کل مدیریت یوونتوس، مدیریت این همه بازیکن جوونیه که کل سری آ رو رو دستشون میچرخونن، هر بازی رو میبینی یه یوونتوسی داره میدرخشه، داستان اینجا ترسناک میشه که خب نمیشه همه اینارو یهو وارد ترکیب اصلی کرد، دیگه خیلی تیم جوون میشه، اما قطعاً بازیکنی مثل سوله مستحق بازی در ترکیب اصلی تیم به صورت فیکسه، اینجاست که مدیران تیم باید یه تصمیم بزرگ بگیرند، اونم استخدام یک مربی ای بتونه از این بازیکن ها بازی بگیره، مورد بعدی بحث قراردادهاشون هست، تمدید های بلند مدت با افزایش حقوق نیازه، مورد بعدی تیم اصلی خودمونه که باید قدرتمند باشه که جوون یه امیدی بهش داشته باشه، والا همشون رو تیم های بزرگ میخرند و ما خون دلشو میخوریم و اونا کیفش رو میبرند، در مسئله پایانی هم بحث فروشه، اگر بنا به فروش هرکدوم از این بازیکن ها باشه، این قیمت هایی که ترانسفر مارکت روشون میزاره جوکه، همین سوله الان اگه مال آژاکس بود، قطعا زیر ٨٠ تا نمیزاشت نگاش کنن.
  • saeed-nedved, GioVanni Agnelli, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال
- مدیریت یووه فقط و فقط یک وظیفه داره و اونم اخراج آلگری هست !
شاهکار مدیریتی هست که یک مربی ۳ فصل روی کار باشه و حتی یک موز هم دست باشگاه نداده باشه و تازه هواخواه هم داشته باشه !
  • saeed-nedved, Orphée, mory و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

drughi1990

drughi1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 716 ارسال
  • Locationzahedan

اینقدر تلنت خوب داریم که واقعا دست تیم تو نقل انتقالات کاملا بازه و دیگه نیاز به خرید بازیکن جوون و مستعد نداریم و باید دو سه تا ستاره رو به رشد بگیریم و مربی ای بیاریم که بتونه از تموم ظرفیتهای تیم استفاده کنه هیچ وقت تو خاطر ندارم همچین ترکیب جوون با بازیکنای با استعداد و کم سن و سال داشته باشیم واقعا پایه و اساس شروع یه دهه طوفانی رو داریم بنظرم امیدوارم فصل بعد مربیه جدیدی داشته باشیم و گند نزنن به اینهمه استعداد و پتانسیل  

• saeed-nedved, Orphée, mory و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3437 ارسال
این گدا گشنه ها فقط دنبال اینن که چی ارزون تر در بیاد!!!
حتی سپاهان اصفهان هم اگه همچین مربی داشت تا حالا 50 بار انداخته بودنش بیرون پولش رو هم پرت کرده بودن جلوش!!!
اما اینا معلوم نیست چه غلطی دارن میکنن در تیم به این بزرگی

تا زمانی که بی خاصیتی مثل الکان در راس امور هستش این تیم درست بشو نیست
اینا تو فرمول یک فراری رو هم نابود کردن همین بلا رو سر یووه هم دارن میارن!

زیدان 3 ساله تیم نداره و منتظره یووه ست اما اینا هنوز دنبال اینن کی ارزون تره و کی به صرفه تره!!
آخرم یه حقوق نجومی میدن به یه مربی خل وضع مثل آلگری!
  • GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4145 ارسال
نکته مهم این است که اخباری در مورد مارگریتا آنیلی به گوش می رسد که او کنترل آکسور را به دست می گیرد و جان آلکان را اخراج می کند.
زیرا سهم آن 54 درصد است

این به معنای یک دوره جدید است که امیدواریم بهتر شود

• saeed-nedved, GioVanni Agnelli, Orphée و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال
- گازتا : اولویت جونتلی، ادامه و تمدید با آلگری هست !
  • saeed-nedved, Orphée, mory و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

من هنوزم نمیفهمم که جنتولی چطوری شد مدیر یوونتوس ! هنوزم عجیبه برام این کجای فوتبال بوده یه قهرمانی با ناپولی اوردن دلیل محکمی برای مدیر تیم شدن نیست طی سه سال هدف تیم از قهرمانی در لیگ قهرمانان رسیده به بودن تو چهارتیم سری آ واقعا تهوع اوره این وضع ...

• saeed-nedved, GioVanni Agnelli, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال
- واقعا اخراج کردن آلگری در پایان فصل نه سواد مدیریتی میخواد و نه شعور فوتبالی.
فقط باید ۱٪ انسان باشید ...

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6372 ارسال
  • LocationRasht

مصاحبۀ اخیر ماروتا یه بخش مهم داشت... ماروتا میگه وقتی من در 2010 به باشگاه اومدم ، تیم نتیجه نمیگرفت و باید یه انقلاب راه مینداختم. ادامه میده که از کارگران انبار گرفته تا کارمندان بخش ارتباطات رو تغییر دادم!!

باید ببینیم به جونتولی هم همچین اختیاراتی داده شده یا نه... چون این چیزی که من میبینم ، اینه که باشگاه صلاح دیده که جونتولی خودشو با باشگاه تطبیق بده ، نه برعکس! مثلاً جووانی مانا رو گذاشتن کنار دستش...

البته شایدم این مسئله موقتی باشه. ولی خب ماروتا از تیم بسیار کوچیکتری از ناپولی به یووه اومد ، از بین ماروتا و جونتولی اگه کسی نیاز به آشنا شدن با اتمسفر باشگاه داشت ، اون ماروتا بود...

• saeed-nedved, GioVanni Agnelli, mory و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال
^^^
- یک تفاوتی اینجاست،
سال ۲۰۱۰ ماروتا به همراه پاراتیچی و دلنری به یووه اومدند. یک مربی همسو با تفکرات خودش و یک مدیر فعال/مستعد و باهوش و هماهنگ با خودش!
در صورتی که مانا قبل از ورود جونتلی ترفیع پست گرفت در باشگاه و با حضور جونتلی رسمی شد این عنوان.

در واقع به بیانی دیگر، من احساس میکنم ماروتا به عنوان مدیر باشگاه به یووه اومد و عملا بعد از آنیلی - با اختلاف کمی (!) رسما همه کاره باشگاه بود در صورتی که در مورد جونتلی اصلا چنین احساسی ندارم.
شاید به قول تو موقتی هست ... نمی‌دونم ولی این تابستون می‌تونه پاسخ خیلی از سوالات رو بده ...

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6372 ارسال
  • LocationRasht

^^^

و جالب اینه که همین دلنری ، مثال نقض تفکرات دوستاران ماروتاست! چون اگه ماروتا خدا هست و انتقاد از دوران یووه ش حرام (ناقص بستن همیشگی تیم ، نخریدن یه زلاتان که تکه پازل گمشدۀ یووه بود یا نخریدن حداقل یه کوآدرادو برای مربی بعدی و...) ، طبیعتاً باید با دلنری که بقول تو همسو با تفکراتشه بعلاوۀ پاراتیچی که باهاش هماهنگ بود و یه مدیرعامل حامی ، هم نتیجه میگرفت.

و اینکه الان یه چک کردم ، ظاهراً مانا بخاطر تاخیرها و سنگ اندازی هایی که دلائورنتیس در مورد جونتولی کرد ترفیع گرفت و اینکه تا کادرسازی هم بشه برای وقتی که جونتولی دیگه در یووه نیست. به اون قضیۀ آشنایی دادن مدیر جدید با اتمسفر باشگاه هم اشاره شده...

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال
^^^
- یکم باهات اختلاف نظر دارم.
اول اینکه شخصا معتقدم ماروتا، بخصوص در سالهای ابتدایی ضعف های فاحش و ویران کننده ای داشت و گاها با تعلل و یا کمی کم فروشی، فرصت های خوبی رو از دست داد.
ولی نگاه کن به لیست خرید همون سال اول ورودش، امثال مارتینز (با اون قیمت و قرارداد عجیب) رو داشت، امثال بارتزالی و بونوچی و ماتری رو هم داشت.

به لحاظ شکل بازی هم تا بازی با پارما، اخراج ملو و شکست سنگین ۴-۱, یووه‌علی رغم اینکه فصل رو با شکست هم حتی شروع کرد ولی رفته رفته شکل گرفت.

در واقع به نظرم ماروتا مطمئن ترین کار رو کرد، از باشگاه سطح پایین مثل سمپدوریا به یووه اومد و برای فصل اول سعی کرد مربی رو داشته باشه که به تفکراتش آگاهی کامل داره.
پاراتیچی هم که بحثش جداست، به جز این سالهای آخر، واقعا یکی از بهترین مدیرهای یووه بوده.

اما در خصوص مانا، قبول دارم که سنگ اندازی های دلائورنتیس بی تاثیر نبود، اما اگر یادت باشه مانا یک حامی بزرگ در باشگاه داره و اونم آلگری هست.
قویا معتقدم ترفیع پست مانا، خیلی هم بی ارتباط به اصرارهای و فشار آلگری نبوده که در واقع نشات گرفته از قدرت عجیب این مربی در باشگاه داره.

اینکه مانا در حوزه جذب بازیکن برای JNG چقدر موفق بوده یک بحث هست، برآیند و خروجی این پروژه هم یک بحث.
شخصا هنوز در خصوص JNG قانع نشدم. اینکه سوله، بارنچه آ و ... چقدر در تیم هاشون موفق هستند و یا چند میلیون قیمت دارند، تا زمانی که به القوه هست و به به الفعل تبدیل نشده، اندازه برگ خشکی هم ارزش نداره !
  • Orphée, mory, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3747 ارسال
فکر کنم مدیران یووه منتظرند آلگری استعفا بده ...
زهی خیال باطل.

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3437 ارسال
مدیران عقیم و بی خا.....
  • GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Serie A

Serie A

trequartista

• اعضا
  • 998 ارسال
  • LocationKurdistan

آغاز سقوط یوونتوس...

y080818_GI7PaYOXwAAyVuK.jpg

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
فکر کنم مدیرای یووه دیگه غیرفوتبالین! یعنی مثلا اینا شاید فکر میکنن تیمی ک گل نمیزنه امتیاز میگیره یا تیمی که بازیهای کمتری انجام بده (از دست دادن سهمیه و...) موفق تره!

همون آنیلی اگه مونده بود با اینکه خودش اشتباه کرد اما مطمئنم دیگه تا الان حکم اخراج آلگریو داده بود...از وقتی این جدیدا اومدن دیگه خیلی همه چی مسخره شده! از پارسال تا الان هی داریم فاجعه ب بار میاریم اما دریغ از یک حرکتدر راستای تغییر سرمربی...
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

drughi1990

drughi1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 716 ارسال
  • Locationzahedan

من که چیزی به اسم مدیریت نمیبینم واقعا فقط امیدوارم این چیزی ندیدن سیاست رسانه ای باشه و حداقل پشت پرده فشارهایی بیارن به میستر که سهمیه از دست نره البتهمصاحبه های وقیحانه الگری این سیگنال رو میده که باشگاه بی صاحبه

• saeed-nedved, GioVanni Agnelli, Orphée و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی